Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

lepiej robic za wczasu, bo czym pozniej to juz nie zrobisz! najlepiej czyjes auto gdzies za miasto zabrac i tam sobie poprobowac ja przed prawkiem jezdzilem po miescie jakis czas i mi to duzo pomoglo! teraz egzamin tak zmieniaja ze nie wiem czy jest trudniej czy latwiej?? ale cos tam czytalem ze juz placu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O w tym temacie to ja jestem zupełna dolina :(,wiecie,że ja nigdy nie siedziałam za kierownicą,więc jednak sobie odpuszczę,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele ............ nie odpuszczaj sobie ja też za kierownicą nie siedziałem ale w przyszłym roku chce zrobic w końcu prawko spoko damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniło się trochę i wydaje mi się że teraz jest łatwiej. Z placu został tylko łuk i ruszanie pod górke a reszta manewrów w mieście. Myślę, że Poznaniak coś więcej i konkretniej na ten temat będzie wiedział. Rzeczywiście chyba tak jest, że im dalej się z tym zwleka tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toche pojezdzisz i zobaczysz ze to proste! ogolnie bez prawka przypalowo bo wiadomo, czasem wymagane w pracy, czasem wskoczyc cos zalatwic, a tym bardziej w poznaniu ktore malym miasteczkiem nie jest... wiec zacisnac zeby i na kurs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś tak wyszło,że nie próbowałam,bo mnie do tego nie ciągnęło,a teraz przydałby się samochód.Cóż,jednak pozostanę przy komunikacji miejskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach paraliżuje mnie i to bardzo!Nadaję się tylko do tego,żeby sprawdzić się na jakiejś polnej drodze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproś kogoś z bliskich, brata, tatę, ojca i pojedź na początek na jakąś polną drogę i spróbuj. Przekonasz się, że to nie jest takie trudne na jakie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie trudno--brata nie mam,ojciec już nie jeździ ze względu na wzrok :O,a koledzy?Nie,wyśmialiby....,a tak wogóle to odpuszczę sobie,żeby inni nie bali się jeździć widząc mnie za kółkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dobra kolezanke na batorego tylko dawno juz sie nie widzielismy pozdrawiam cie kasiu jak tu jestes🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci się podoba utworek który zamieściłem na stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam nad tym klubem SŁODOWNIA bym musiał się tam wybrac tylko niewiem w jakich ciuchach wypada się tam pokazac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co wypada mi tak iśc bo nie ukrywam że idę tam z zamiarem poznania kogoś:) ps a chcesz ten utworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Diamentowa Dziwka* ............. witaj ile masz latek i z jakiej dzielnicy jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź tak jak chcesz,jak się będziesz czuł najlepiej;)a utworek sobie chyba ściągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksim Mrvica - Nostradamus to prawidłowy wykonawca tego utworku:) więc śmiało zasysaj go ;) (tzn utworek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×