Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

mam wrzenie ze PIS wygra w Poz bo praktycznie kazdy z kim rozmawiam bedzie na nich glosowac. Mam nadziej ze Po bedzie mialo ostatnie miejsce kazdy z nich tylko o braniu lapowki mysli masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz kazdy bierze jak leci i kazdy cwaniak, choc tez uwazam ze w tym calym pisie to przynajmniej jeszcze choc jakies male zasady maja... ale tez prawda ze nie wazne jaka partia ale akurat jaka osoba. mam tylko nadzieje ze nie bedzie gorzej niz jest teraz bo w sumie poki co cos sie dzieje pozytywnego, przynajmniej tak mi sie wydaje. zmywam sie, teraz czas na sport:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję ze Pis nie wygra w poznaniu!!ani nigdzie indziej!! moim skromnym zdaniem wszyscy biorą tylko kwestia czasu i też zostana rozliczeni jak tylko odejdą od\"koryta\".Nie powinni nami rządzic ludzie którzy wykorzystują władze do własnych msciwości,co mnie obchodzą jakieś teczki czy inne tego typu sprawy,to mnie nie dotyczy!! Ale nie mielismy gadać o polityce!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam zabiegany dzień w pracy, terminy mnie gonią a i 20sty sie zbliza wielkimi krokami :( Ja od paru tygodniu nie lubie słuchac ani o polityce ani o niej rozmawiac bo mdla mnie juz te tematy ;) Ktos tu wogole z towarzystwa pali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff to nie jestem sama :D a jakie ty palisz? u mnie w pracy nikt nie pali :( nawet nie ma z kim na faje wyjsc no chyba ze ukrywaja ze nie pala tak jak ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu Malboro, nie wiem ale ja nimi dusze. Najbardziej to mi podchodza LD super slimy chociaz nie sa tak dobre jak vougue ale coz cena robi swoje. Raz tylko paliłam maryche ale nie wiem chyba za słabo sie zaciagałam bo zadnych ciekawych wrażeń nie miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponowmie ja już po pracy a jutro idę na rano:( ja głosuje na PO A CO DO PAPIEROSÓW TO NIE STETY NIE PALĘ:(:o I NIE POROZMAWIAM Z WAMI O NICH:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekstavaganzaa, nazywaja sie LD super slims i ja akurat pale mentolowe, wiec sa zielone :D NWA, z jednej strony wspołczuje chodzenia na zmiany a z drugiej strony to masz fajnie nie masz przynajmniej monotonii. Nie musisz z nami o papierosach rozmawiac, mozesz o czyms innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko ............. hmm muszę coś wymyślic do rozmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może porozmawiajmy o mojej bezsenności? Od tygodnia nie mogę zasnąć,wierce sie w wyrku jeszcze jakieś trzy godziny,pije nawet melise i tak nie pomaga:( Znacie jakieś lepsze sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na bezsennośc stosuje taką metodę : włączam sobie mój odtwarzacz mp3 i się kłade do wyrka;) i zamykam oczy :) mi to pomaga a słucham wtedy sobie muzykę filmową a mam jej pod dostatkiem;) Estravaganzaa ..... cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA i zasypiasz z sluchawkami na uszach ? ja tak kiedys zrobilam ale poparu minutach mnie to obudzilo :O :P Estravaganzaa 1 dzbanek ?! ja to kawe tylko rano :P chyba ze jestem gdzies na miescie to jakies cappucino czy cos w tym stylu :P ogolnie za kawa az tak nie przepadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekstravaganzaa, tez mi sie tak wydaje że to może być właśnie ten powód ;) ja się chętnie zamienie bo kurde zasypiam jak tylko ledwno głowe na poduszke połóżel, albo w trakcie filmu :( budze się jak już lecą napisy :( poznaniak 28 lat, nie bój żaby nadrobisz zaległe wpisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje masazu bo wszystko boli! co do spania, to wstawaj wczesniej i pozniej sie kladz, zobaczysz ze po pewnym czasie bedziesz tesknic za snem! kiedys mialem tez to ze sie kladlem i przewracalem sie z boku na bok i tak jakis dluzszy czas, jednak moje recepta pomogla:) fajki, swinstwo, ale popalam:) czasem wogole czasem 3, 4 fajki, dlatego chce z tym skonczyc bo takie lightowe palenie jest do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa ahahaha juz myslalam :P chociaz znam osoby ktore by dzbanek zmeczyly :O fajki ? hmmm czasem zapale jak mi sie zachce :P ale to nie nalog :P tak mi sie wydaje :O przynajmniej ? bo jakbym chciala o chyba bym potrafila przestac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×