Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

NWA, troche sie pośmiałam jak czytałam tamten topikc, oczywiscie bez urazy Estravaganzaa, ja niestety ze wzgledu na swoj zawód musze ubierac sie bardziej klasycznie,eleganckie spodnie itp., jeasy nie wchodza w gre :( jedynie w piatek bardziej na luzie moge sie ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko .......... ja mam dystans do siebie jak to się mówi jaja muszą byc:) donna leng ........ poczytaj od początku ten topik tam masz wszystko napisane i się do nas dołącz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszesz to jak na chłopaka prawdziwego. nie chciałabym nikogo obrazić ale nie podobają mi sie chłopacy w różowych polówkach z podniesionym kołnierzykiem i tacy wyczesani,metroseksualni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja różnie - lubię biegać w dżinsach i trampkach(tym bardziej, ze charakter pracy pozwala mi na pełną dowolnośc stroju), ale też lubię ubierać \"normalne\" buty - takie niskie obcasy, czasem wysokie... zimą często spódnica+kozaki na szpilce w zasadzie to wszystko zależy od tego co mi się chce wyciagnąć z szfy rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem odpoczywającą młodą mamą i moge sie trochę wyluzować na codzien...jescze pół roku i do pracy!!Już nie moge sie doczekac!:) szpilki -czarne brązowe turkusowe i jescze mogłyby byc czewone,bez zdobień i innych fajansów!!hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa ......... ja jestem normalny, ale chodzę czysty nie jestem brudasem dbam o siebie ale tak po męsku i tak się ubieram w sumie najbardziej mi pasuje klimat adidasy jeacsy koszula w kratę i yo yo :) a metroseksualni to są pajace :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia, a chce ci sie cos z tej szafy rano wogole wyciagac? ja to spioch jestem, wstaje na ostatnia chwile i łapie co mi w rece popadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musi mi się chcieć, nie mam wyjścia bo wieczorem już mam za dużgo lenia i tylko o spaniu myślę a nie o szykowaniu ciuchów na nastęony dzień ;) ale źle nie jest - chodze na 8 do pracy, z domu wychodze ok. 7.30-7.40, więc nie wstaje o nieludzkiej godzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz walczę na \"naszej klasie\" z szukaniem szkól i zapraszaniem znajomych i już mnie cholera jasna bierze. chodzi ta strona jakby chciała a nie mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozbawie każdego :) taki ze mnie wesołek jest a tamten topik miał byc inny ale go z tamtymi koleżankami go ubarwili aby było wesoło :) i tyle i pewnie niedługo się tam odezwą hehe :) ale powaga jestem normalny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tez mnie zaproszono na tamten portal, głupio tam jest ze tylko po szkołach mozna szukac a np nie po nazwisku i imieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fajny macie style ubierania :) pownie jesteś cie sexi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA, dobra dobra :) z tego co tam czytałam to juz sie odezwały :P a topik o zabarwieniu jak ta ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można po nazwisku, imieniu lub nicku szukać. albo po mieście. u mnie juz i z podstawówki, i z LO sąklasy, na razie mało ludzi ale może się rozkreci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś może się wybierzemy całą paczką na impre i się poznamy normalnie :) i zobaczymy kto jaki jest i wtedy będzie ciekawie:) ale to za jakiś cza oczywiście jak topik przetrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie rozniscie:) na codzien na luzie, dzis: trampki, jeansy i jakas tam bluza, wczoraj akurat sweterek, jeansy, czyli ogolnie tak w miare normalnie, staram sie tak by nie bylo wielkiego halo:) ale z glowa :) jak juz mam gdzies isc, to koszula, jakas co prawda bardziej na luzie, sztruksy i cos mniej wiecej w tym stylu, choc u mnie reguly nie ma, to zalezy od checi w razie pytan odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia, to chyba nie doszłam do tych \"bardziej skomplikowanych\" opcji wyszukiwania NWA jak przetrwa to pewnie tak:P na razie bedziemy sie mijac na chodniach naszego miasta anonimowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by miala byc ta dyska lub cos, to najlepiej miec wspolny punkt rozpoznania: np: rozowe koszulki:) albo saszetke taka skorkowa do pieniedzy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa ............... ja jestem za ale to za jakiś czas :) bo to za wcześnie a nielepiej się spotka wszyscy w ciemno ???????? już raz byłem na takim spotkaniu i było wyło wypas tzn udzielam się jeszcze na innym topiku pod innym nickiem;) i o tematyce zupełnie innej ktoś bystry się domyśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale robicie problemy spotkamy się przed browarem :) albo w środku przy schodach :) i potem zobaczymy gdzie pójdziemy były tu 2 opinie na temat tej słodowni to może tam by było nasze pierwsze spotkanie ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×