Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

normalnie z nieba mi spadłaś bo ja sie motam jak nie wiem co a jeśli mogę cię prosić to spójrz na ten pierwszy link i na pytania 28 29 30 chodzi mi o odpowiedzi kiedy mogę zawracać jak jest taki znak to za tym znakiem na pierwszym skrzyżowaniu nie mogę zawracać ale przed skrzyżowaniem jeszcze mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy zatrzymać a zaparkować to jest to samo bo mi sie zaparkowanie kojarzy z zostawieniem samochodu i pójściem sobie gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem Poznaniakiem... ale Nie mogę sie oprzeć , pozdrawiam wszystkich z ul. Przybyszewskiego. :P Nie wiem czy dziś tez jest tam akademik . ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa , podaje przepis na ten likier kawowy, niestety wciąż nie sprawdzony przez mnie: 100 ml spirytusu 96% 1 szklanka cukru puszka mleka skondesowanego niesłodzonego 1 łyżka kawy rozpuszczalnej cukier, mleko i kawę zagotować, zdjąć z ognia i ostrożnie wlać spirytus, zlać do butelki, wychodzi trochę ponad pół litra. Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Estravaganzaa Będąc waletem...;) Było sie tu i ówdzie... (stare czasy). :P Naj , chwile to, ta ulica.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta, szkoda że nie możesz wszystkich swoich wątpliwości przedstawić instruktorowi, ale pewnie i tak dalej by były niejasności. Zawsze możesz zapytać policję, kiedyś moja koleżanka miała wątpliwość dotyczącą kolizji w której brała udział, więc jak zobaczyła policje, to podeszła i zapytała. Panowie byli bardzo mili i łopatologicznie wyjaśnili jej w czym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jutro mam zamiar chodzić z ta książką i pytać nawet chyba po znajomych będę chodziła ogólnie to jestem zła bo nie tak wyobrażałam sobie naukę myślałam ze jakoś tak dokładniej zostanie nam to przedstawione w dłuższym okresie czasu a tu w środę mam zajęcia a po zajęciach test wiec jak czegoś w środę nie załapie to już na teście nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeby nie mieć wątpliwości trzeba zakuć kodeks drogowy... testy wszyscy zdają jako pamięciówę, bo niektóre pytania są podchwytliwe, a w szczególności zawodowi kierowcy mają kłopot i nic dziwnego, liczy się praktyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×