Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Estravaganzaa .............. popieram KONIEC Z OBRAŻANIEM !!!!!!!!!! wyluzujcie :) ten topik nie jest po to aby się kłucic i wyzywac :) a jak komuś to nie pasuje to niech spada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa .............. popieram KONIEC Z OBRAŻANIEM !!!!!!!!!! wyluzujcie :) ten topik nie jest po to aby się kłucic i wyzywac :) a jak komuś to nie pasuje to niech spada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronya ......... poczekam do czwartku może jeszcze ktoś pójdzie :)mam nadzieję że tak :) i nie obrażaj nikogo ok:) to porządny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIĘC KONIEC WYZYWANIA I OBRAŻANIEM KOGO KOLWIEK :) KOMUŚ SIĘ NIE PODOBA TO NIECH SPADA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ukulele - Ty masz zostać. jak sie komus coś nie podoba to niech tu nie wchodzi. niech idzie się wyżywać gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa ..........:o:(NIEWIEM:(:o CHYBA TOPIK SIĘ ROZLECI:(:(:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokój, nie panikowć! ;) troll kiedyś się znudzi i bedzie dobrze. a jak nie, to sukcesywnie bedziemy robić porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko............ możesz ze mną gadac śmiało a jak ci się tamten topok podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś nie wiem kto rozpoczą wątek jak sie ubieramy!! Ja na codzień sportowotrochęawangardowo(mało makijażu),a na wyjścia rurki szpilki jakis topik lub bokserka i mani. pedi. na czerwono i usta czerwone.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa ..........gorąca z ciebie kobietka;) fajny styl ja nacodzień adidaski jeansy bluza :) a na wyjście adidasy ale takie bardziej eleganskie, jeansy, i ostatnoio modny sweterek :) wiem nie jestem oryginalny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakie te szpileczki, bo to bardzo wazna informacja dla faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×