Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość noc zywych trupow
a jak myslisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMMMMMMM A NICK MIAŁAŚ NA F????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noc zywych trupow
hyyyyyyyyyyym moze tak moze nie ?????????????????????? a jak tak to co?????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHYBA CIEBIE KOJARZE ALE ODEZWIJ SIĘ NA TAMTYM TOPIKU BO MI ZNIKNĄŁ OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noc zywych trupow
CHYBA KOJARZYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO WEJDZ NA CHWILĘ TAM OK I NAPISZ TAM COŚ OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noc zywych trupow
niby co ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noc zywych trupow
co to to f77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr_T
Witam! Oj cos mi tutaj topik umiera, ale dzis osobiscie sie tym zajmę i wszystko wroci do normY! Pewnie kazdy dzis odpoczywa po ciezkim tygodniu? Ja mam w koncu baaardzo wolna sobote od jakiegos czasu. Bylem juz polatac, i przeszkadza mi to ze jest tyle ludzi... ze nie ma gdzie sie wcisnac:) jakie dzis macie plany? gdzie jestescie? Anoola***27 - Ciebie to juz wogole nie bylo dawno? wszystko wporzadku? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE PO STAREMU ale topik umiera a ja niewiem czemu :O:( czy to przezemnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego przez ciebie po prostu ludzie mają pewnie jakieś swoje sprawy do pozałatwiania i to może dlatego ja też teraz nie mam zbytnio czasu tu zajrzeć a jak jestem to nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno mi powiedziec ale tak nagle się nikt nie odzywa to pewnie moja wina :O:O:O:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Przestań NWA,że to Twoja wina!Przychodzę Ci podbić troszkę w takim razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie ględź, ze to twoja wina. po prostu każdy ma swoje sprawy, ma co robić i wpada od czasu do czasu. pożyjemy, zobaczymy - jak uda sie to spotkanie zorganizować, to znaczy, że wszystko gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów tak ja tak nie sądzę ze to przez ciebie zresztą nie ma takiego powodu ja bardzo chętnie tu zaglądam i mimo że mało rozmawialiśmy ze sobą to chętnie pogadam sobie z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaq zazwyczaj jestem w ciągu dnia, jak jestem w pracy a wtedy to pustynia tutaj - co mam sama ze sobą rozmawiać? ;) wieczorem zazwyczaj mam już tak serdecznie dość kompa, ze mi się nie chce nigdzie zagladać dzisiaj się tłukę po necie, po powinnam zająć się tłumaczeniem a tak mi się nie chce, ze robię wszystko byleby tego nie robic. na naszej klasie to nie powiem ile razy już dzisiaj byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja normalnie napaliłam sie na to nasze wyjście i spotkanie ze nie wiem bardzo sie cieszyłam aż do dzisiaj może głupi powód ale co tam opowiem bo jakieś dwa tygodnie temu kupiłam sobie kozaczki no i rozciągałam je co by na imprezce w nich wytrzymać a tu dziś patrzę i co pękły mi w szyciu i muszę oddać je pod reklamację i bylam dzisiaj a kobieta do mnie ze reklamacje przyjmują tylko od poniedziałku do piątku jesem wściekłą bo sie zimno robi a ja nie mam kozaczków normalnie szlak mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję :):D będzie dobrze z tym topikiem ale mam doładzisiaj byłem na meczu lech wygrał po słabym meczu zmarzłem ,grad padał atmosfera fatalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mnie te rogale nie cieszą gdyż jestem przeżarty:( tak bardzo chcę przytyc że normalnie już mam dosyc jedzenia ale pewnie z 4 rogale wciągne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA skoro byłeś na meczu to pewnie masz problem teraz z głosem ja pamiętam jak jeszcze miałam jako taki kontakt ze znajomymi lubiłam słuchać jak koledzy przychodzili po meczu i ledwo coś tam szeptali tak im głosy wysiadały hehe ubaw był na maksa czasami tak sobie myślę że też chętnie poszłabym na mecz ale jak to mówią bezpieczniej przed telewizorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie śpiewałem a atmosfera na stadionie się psuje :( ALE JUTRO ROGALE:d:d:d:d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×