Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Jak cztery to kalorii sobie nabijesz nieźle :D no i rozchmurz się wreszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA ja byłam dziś na bema i kupiłam sobie spodnie dresowe na siłownie więc gdyby sie dało to co chce zrzucić oddałabym tobie spodnie dresowe mam i resztę stroju tylko muszę iść kupić karnet i do dzieła mam nadzieje ze w tym tygodniu to załatwię bo wybieram sie jak sójka za morze zawsze miałam wytłumaczenie brak ciuchów ale dziś sie wkurzyłam i ze nic sobie nie kupiłam zainwestowałam w dres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja pamietam, ze kiedyś straciłam głos po jednym meczu :D normalnie tylko skrzek mi się z gardła wydobywał. ale to na żużlu byłam, chyba w lesznie no i, nie wiedzieć czemu, po sylwestarch tez zdarzało mi się tracić głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta ............ ALE OD PONIEDZIAŁKU idę na rano:) dwa tygodnie nocki przerąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na nockach to bym nie wytrzymała ja siedzę w biurze od 8 do 16 i padam ogólnie jestem wściekła bo mamy takie oświetlenie w pracy ze niedługo to okulary będę musiała sobie kupić i do tego ze szkłami jak dna od butelki na wielki pokój mamy lampę na suficie wielkości płytki z 4 żaróweczkami małymi wchodzi sie jak do jaskini no i przy biurku mam lampkę ale tez nie jest zadowalająca strasznie oczy bolą jak sie siedzi cały dzień przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co było najgorsze na tych nockach . to że ten z którym byłem na zmianie wogóle się do mnie nieodzywał a byliśmy tylko w dwóch:( pare razy zagadałem do niego on tylko odpowiedział i sobie odpuściłem .już bym wolał siedziec sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to faktycznie jakiś ponurak NWA jak ja bym była z tobą w pracy to byśmy całą noc przegadali ze aż miałbyś mnie dosyć hehe no i śmiałabym sie non stop w pracy ze mnie nie mogą bo ja non stop sie śmieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pecha to współpracowników ale otym to wam opowiem na żywo:) normalnie padniecie :(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA brzmi interesująco normalnie pewnie będę sie śmiała całą imprezę o ile pójdę bo muszę coś wykombinować z tymi butami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety muszę mykać bo coś głowa mnie boli chyba ciśnienie mi leci w dół wiec miłego wieczorku życzę wszystkim NWA i topik ożyła nam dziś troszkę szkoda tylko ze już muszę iść miłej rozmowy życzę i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele ........a co tam słychac u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dużo pracujemy :( ja się dowiedziałem że umnie w robocie wiara robi w miesiącu ok 300 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanowczo za dużo!Ale soboty robie sobie wolne,no chyba że jakaś wyjątkowa sytuacja sie zdarzy.Ty z nockami masz trochę przerąbane,chyba że lubisz :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nigdy w nocy nie pracowałam,najwyżej do późnego wieczora.Idę spać,dobrej nocy Ci życzę NWA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko się przywitać i życzyć dobrej nocki! pogoda faktycznie nie nastraja pozytywnie...co z terminem na 17 listopada, bo większość Pyreczek się nie wypowiedziała??? ja sama mam wątpliwości bo fryzjer strasznie mnie obzybzał, ale się poświęcę :D NWA nie możesz wszystkiego brać do siebie, sam wiesz jak wyglądają fora, mają swoje wzloty i doły jak ludzie którzy je tworzą. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda dala mi w kosc juz prawie tydz jestem chora na grype i na dodatek jeszcze zab mnie bolal.Mam przerabane:( widze ze topik sie jakos utrzymuje.Bede pozniej papaski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ właśnie się ubieram i śmigam po ROGALE :D i nareszcie wyspany jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ wszystkich,życzę miłego dnia i smacznych rogali:) NWA---mam nadzieję,że Tobie one poprawią nastrój na dłużej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadlam tylko polowe rogala pomimo ze uwielbiam.Ale trzeba dbac o linie :) dzionek dzsiaj brzydki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️donna-----trzeba dbać o linię,ale zjem sobie całego,a potem spalę na stepperze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no walczylem jak lew ale kupiłem rogale :) a co tam u was słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano, i kafe, i nasza klasa - więc chcąc nie chcąc musiałam zabrac się za pracę ;) ale chyba zaraz pójdę spać, heh - znużyły mnie te fachowe terminy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×