Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ale coś topik umiera :( najwyżej zrobię reaktywację :D Starołęczanka ....co tam słychac u pani;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spotkanie raczej nie wypali:( ale trudno takie życie . muszę się wybrac na rykowisko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starołeczanka jak jestem z bliskich Twych okolic. Oj na tych bagnach to nie długo lodowisko bedzie jak przymorozki beda, bedziesz miec prywatne lodowisko :D To rozumiem ze na topiku to jakas zmowa milcznia czy cus? Moze pyrki zapadaja w sen zimowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiedz mi dlaczego??? ludzie nagle poznikali w myśl zasady \"tak dobrze żarło i zdechło...\" niestety było to oczywiste przy wykrętach z Tubą, trudno skoro nikomu sie chce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę iśc gdziekolwiek ale w sobotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze oni sie boja spotkac? bo zauwazyłam ze czym blizej spotkania tym mniej osób pisało. Może zawcześnie by sie poznac w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam za wcześnie możemy gadac jeszcze pare miesięcy i co to zmieni???? nic pewnie popsułem topik:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie z poznania ale mam
pytanie i prosbe w jednym. Bardzo jest mi potrzeba ksiazka wydawnictwa ośrodka naukowego w Poznaniu pt.Halas w srodowisku- Rufina Makarewicza. Chcialabym sie zapytac czy ktos przez wypadek takiej nie posiada lub zna kogos kto mialby ten egzemplarz bardzo prosze jest dla mnie bardzo wazna- moze jakis student akustyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc może ale szkoda że to upadło bo moglo byc fajnie ale trudno zamiast na imprezę pójdę na rykowisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, mam znajomego ładnych pare lat po ukończeniu tego kierunku...w sumie moge spytać czy nie posiada, jakby co napisze na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie z poznania ale mam
Starołęczanka nie wiem jak Ci dziekowac jak bys mogla bylabym naprawde wdzieczna. Wiem ze ta ksiazka jest wydawnictwapoznanskiego wiec bedzie latwiej u was dostepna niz w czestochowie:) juz nie wiem jak inaczej moge zdobyc dostep do tej ksiazki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA, nic nie popsułeś nie możesz tak myśleć.. Może pyrki sa jak to pisze Staołeczanka ciepłe kluchy i boja sie wyjsc,bo z cukru sa ?:P A co to jest to rykowisko? Starołeczanka ja blisko mieszkam ronda starołeka :) Ja własnie siedze z laptopem przed TV i spogladam na you can dance:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA ale najpierw bym wolała wiedziec co miałoby mnie czekac? ukulele, witaj podbijaczko :P ładny przykład Ci daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko🖐️no ładny,ładny...:D NWA --- jak nie na imprezę to na rykowisko....czemu nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc rykowisko to polowanie na życiowego partnera:D jeżeli niemasz nikogo to cho ze mną na rykowisko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niewiem a masz jakieś propozycje a strój raczej wygodny :) a ty jakiś skromny ale zarazem sexi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×