Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

byłam tam z rok temu, dwa razy, bo znajomi chcieli zobaczyć jak tam jest, ale mówiąc szczerze bawiliśmy sie tak sobie, więc uważam że Słodownia jest taka se...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem ile kosztuje ale dla mnie to bez znaczenia :) przecież nie będę w chacie siedziAŁ a może tam poznam kogoś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się! pewnie poznasz w końcu, ale z doświadczenia wiem, że sie znajduje jak sie nie szuka ;)) no, ide spać, musze sie wykurować czym prędzej DOBREJ NOCKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi sie o uszy obiło to Sylwester w Słodowni kosztuje 300 zł od osoby. Kiedys słownia była fajna obecenie to cie zaczeli niezle cenic. A ja ide do Charyzmy sie bawić w sylwestra :D A tak wogole to witam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele, faktycznie nie udzielałam sie ale miałam reke na pulsie. Ostanio mam bujne zycie towarzystkie wiec potem nie mam siły na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA, dzieki, czasami te zycie w biegu wykancza, czasem wolałabym miec faceta i spedzic spokojnie wieczór niz ciagle latac gdzies ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to często imprezujesz teraz .ale masz fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA, imprezuje tylko w weekend :P ale w tygodniu to zaliczam puby kino kregle aerobik itp. tzn odstresowuje sie od pracy ;) a ty jak byłes juz u tej dentystki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jej nie ma :O ale spoko znajdę sobie inną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powodzenia bo ja swojej szukałam rok :P na słowo dentysta dostaje drgawek i chyba mnie wogole aparat czeka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno to okreslic ;) dla innych moze byc duza a dla innych mała ;) mam jedego kiełka który mi sie nie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cię stac to zakładaj :) a masz przez to kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodziny nie mam na utrzymaniu to moge sobie pozwolic :classic_cool: kompleksów nie mam ale dzis mi denstyska powiedziała ze raczej musiałabym cos z zebami zrobic bo za duzy scisk jest i potem moge miec problemy. a ile kosztuje aparat 2 tys? Ukulele witaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płaciłem za łuk 1800 zł kosmetyczny wizyty kontrolne 150 zł ale znajdziesz tańszego orto :) ja już uciekam spac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ja tez mykam bo dzis to dostałam wycisk na aerobiku jak wstane jutro bez zakwasów to bedzie dobrze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie gwara o którą prosiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepsko :O palec mnie boli musialem sobie wyciąc trochę skóry z palca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×