Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łucja74

dekoracja samochodu ślubnego

Polecane posty

Gość Łucja74

koleżanka poprosiła mnie o pomoc w dekoracji samochodu. Czy ktoś wie w jaki sposób przymocowac kwiaty na masce i na dachu auta? czy taśma dwustronnie klejaca nie zostawia potem śladów? A może jest jakiś inny sposób? Bardzo proszę o szybka odpowiedź, poniewaz ślub jest już w tą sobotę 20.10.2007r. Dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli25
mam do sprzedania tiulowe kokardki na klamki samochodu, bardzo ładne i tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
Taśma zostawia ślady. Pożyczałam znajomym samochód i niestety trzeba się było napracować, żeby potem to zmyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubierz samym materiałem, np. tiulem, wygląda ładnie, nie zniszczy auta, niepotrzebne bądą żadne przyssawki ani taśma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest specjalna plastelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja74
dziękuje wszystkim za udzielenie odpowiedzi. W efekcie zdecydowałyśmy się na ubranie auta przez kwiaciarnię. Zrobili to ładnie i profesjonalnie.Pogoda jednak sprawiła nam figla i pod wpływem deszczu i watru częśc kwiatków została "zgubiona" po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejti24
Mi dekorację robiła firma dekoratorska. NIe załuję, bo wyglądało super i nie musiałam się niczym przejmpwać. Przyjechały z katalogami, doradziły, zrobiły, zabrały po wszytskim dekorację...Wiazanka słubna, dekoracje KOścioła, samochodu, sali...Polecam! Naprawdę narobiły się przy tym, a jak porównywałam ceny to zapłaciłam za wszytsko tyle co koleżanka za same kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam w dupie dekoracje
i napychanie firmom kieszeni...na pare godzin...to sie nazywa SZOPKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cebula staniała 25
Nie przypuszczaliśmy, że tak będziemy stresować się przed ślubem. Najbardziej przerażała nas masa spraw do załatwienia. Nie mieliśmy głowy do dekoracji. Postanowiliśmy temat wystroju zlecić fachowcom , i nie żałujemy. Wszystko wyglądało pięknie, świece, kwiaty stroiki- marzenie Polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej 33
Nasz ślub bardzo nas stresował. Strasznie przerażała nas konieczność załatwienia tak wielu spraw. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Postanowiliśmy temat wystroju przekażemy fachowcom , był to bardzo dobry wybór. Magia, nie wiedziałam, że dekoracje mogą tak cudnie wyglądać, świece, kwiaty stroiki- marzenie Wszystkim Parom Młodym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×