Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

A! Validosku miałam Ci powiedzieć! Ciążę poznałam w dniu spodziewanej @ sama :) Odbyło się to tak, że obserwowałam szyjkę, przed @ zeszła niziutko, wszystko spuchnięte, jak trzeba. Myślę \"O, jutro będzie @\". NA drugi dzień @ nie było, tylko jakieś jaśniutko pomarańczowe siąpnięcie (2 kropelki) i koniec. Wieczorem badam szyjkę, a ona siup w górę. Po tym właśnie poznałam, że to ciąża. Obserwuj teraz szyjkę bo to jest TEN newralgiczny moment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos cos za malo tego sniegu naslalas:P Harbatka wniosek jest jeden musisz wstawac po 11 ;) i nie bedzie mdlosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja tylko na chwilkę życzyć wszystkim dużo szczęścia i wiary że się uda i że będzie dobrze....zresztą sama tego potrzebuję !! Dlaczego tak dłużą mi się dni?? do 25-go jeszcze tak ich wiele, i jeszcze do tego moja koleżanka zaprosiła mnie abym powybierała sobie ciuszki dla dzidziusia bo jej maclch już wyrósł.... szaleństwo mówię wam. jeszcze raz pozdrawiam czy mozecie mnie dodac na listę starających sie?? Mam 35 lat i jestem z Wrocławia staram sie pierwszy raz papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering na pewno sie nam uda:) harbatka bede obserowowc i sie macac!! ale jakos tem jest dla mne jasniejsza!!! haha w obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL 🌻Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl 🌻Gosia .........21 ....Łańcut.............................7 cykl 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.......................3 cykl 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -.........................6 cykl 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok..1 cykl 🌻Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata......ciąża 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ......ciąża 🌻Wiktoria1980.27....USA...............................3 cykl 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa.......................ciąża 🌻Harbatka ....28.....Warszawa........................ciąża 🌻Maliwina29...29..........................................2 cykl 🌻Dafodilek ....27......Wrocław.........................2 cykl 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie.....................ciąża 🌻Wiktoria80...27.......................................... 🌻Avinion........29.....Kraków..........................1 cykl 🌻Melusia80.....28.........................................1 cykl 🌻Basiunia*......28.......śląsk.....Szymon 4 lata....... 🌻Poli..............28.....opolskie............................ 🌻Małgosia B....28.........................................1cykl 🌻Agi37...........37.........................................1 cykl 🌻Mała80..........27......Rzeszów......................1 cykl 🌻Schering........35.......Wrocław.....................1 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Witam ponownie Gosie, Validos27 i Dziubasska a dla reszty przesyłam pełno płatków sniegu z Rzeszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku -- jeśli zajdziesz w ciążę, tempka nie spadnie tak jak na @. Jeśli spadnie = będzie @. Musisz się teraz dokładnie monitorować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Gosiu my mozemy ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* juz sniegu pod sanki chyba wystarczy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze sie na kulig!!!!!! :-D Poszperałam troche w internecie o witaminach,może ktoś skorzysta. Kobiet,które maja mało sluzu i problemy z określeniem kiedy owu mogą łykać WIESIOŁEK w kapsułkach.Poprawia on śluz i jest go nieco więcej dzięki czemu plemniczki łatwiej trafią do jajeczka.No i oczywiście foli,ale to już wiemy :-) A panowie na poprawienie jakości plemniczków mogą rano łykać FOLIK,witaminke C i E,a wieczorem witaminki dla mężczyzn ANDROWIT i l-karnityne.Mam zamiar to wprowadzić w życie,wybiore sie do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należy pamietać,że WIESIOŁEK można łykać przez kilka pierwsych dni cyklu,do owulacji,bo później może powodować skurcze macicy i sie nie zaciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle o raju! nic tylko sie zalamac, same tabletki:( Mała80 rozumiem,ze mnie zapraszasz do siebie heheheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jakąś meżą wzmocnic,bo większosć doby w pracy jest i jest osłabiony.Do tego pali,a to też na armie wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhihihi :D:D:D:D moj facet ostatnio widzial jak jem folik i sam sobie jedna wzial, pozniej sie smial ze mu kut... odpadnie i bedzie mial pochwe :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle moj nie dosc ze pali to obowiazkowo musi sobie 2 piwa dziennie po pracy wypic co mnie skarucko zlosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój zrobił badanka! bo te pali jak smok!! i wiecie co sa ok a myslałam ze lekarz mu bedzie kazał rzucic palenie!! a tu zonk:) armia jest! i to dobrze sie miewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam wywołanie zdjeć na allegro.Foty wychodzą ładne,a płace ponad połowe mniej niż u fotografa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle ale przeciez sie nie upija. Czasem wypije jedno a po sexie trzasnie sobie drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem jaka sile ma armia mojego m. :P dzis chyba nici ze staranek bo moj m. idzie na pilke a ja z kolezanka na spacerek bo nie widzialysmy sie strasznie dlugo:) mnie jakos podnieca zapach mezczyzny po piwku, cos nie ciagnie:P ale zadko to sie zdaza bo musi miec zezwolenie na wypicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu doskonale cie rozumiem moj tez jak dziennie 3 sobie nie wypije przed kompem to dzien stracony. Strasznie mnie to wkurza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dziewczynki, alez poklachalyscie ale to dobrze jest przynajmniej co czytac, wirus przechodzi a wiec chyba bede zyla - jeszcze dwa, trzy dni i powinnam wrocic do siebie najwazniejsze ze najgorsze juz minelo a no i wstretna minie i kolejny 4 juz cykl nadzieji czas bedzie zaczac :) moj m wczoraj powiedzial cytuje \" kochanie ja sie tylko jednego boje ze jak bedziesz w ciazy to bedzisz niemozliwa przez te hormony ? nie wiem ja wytrzymam ?spojrazalam na niego z nietega mina a on na to ze kazde kilka dni przed miesiaczka on doskonale z trzech lat pamieta. Alez sie usmialismya i nie wiedzailam ze on tak na moj okres reaguje a raczej odbiera -- ja tam nic szczegolnego, innego prze @ nie zauwazalam do tej pory. Wiec mu mowie zeby mi podal przyklada z osttnich kilku dni przeciez dopiero co wczoraj dostalam a on na to ze przed ta nic nie bylo bo bylam choroba oslabiona hhehhehhe smiechu mielismy co nie miara ale na koniec stwierdzil ze wytrzyma te 9 miesiecy chociaz nie wiem co ze wzgledu na nasza coreczke to tylke dziewczynki klachajcie sobie ja was pozniej nadrobie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dziewczynki, alez poklachalyscie ale to dobrze jest przynajmniej co czytac, wirus przechodzi a wiec chyba bede zyla - jeszcze dwa, trzy dni i powinnam wrocic do siebie najwazniejsze ze najgorsze juz minelo a no i wstretna minie i kolejny 4 juz cykl nadzieji czas bedzie zaczac :) moj m wczoraj powiedzial cytuje \" kochanie ja sie tylko jednego boje ze jak bedziesz w ciazy to bedzisz niemozliwa przez te hormony ? nie wiem ja wytrzymam ?spojrazalam na niego z nietega mina a on na to ze kazde kilka dni przed miesiaczka on doskonale z trzech lat pamieta. Alez sie usmialismya i nie wiedzailam ze on tak na moj okres reaguje a raczej odbiera -- ja tam nic szczegolnego, innego prze @ nie zauwazalam do tej pory. Wiec mu mowie zeby mi podal przyklada z osttnich kilku dni przeciez dopiero co wczoraj dostalam a on na to ze przed ta nic nie bylo bo bylam choroba oslabiona hhehhehhe smiechu mielismy co nie miara ale na koniec stwierdzil ze wytrzyma te 9 miesiecy chociaz nie wiem co ze wzgledu na nasza coreczke to tylke dziewczynki klachajcie sobie ja was pozniej nadrobie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu doskonale cie rozumiem moj tez jak dziennie 3 sobie nie wypije przed kompem to dzien stracony. Strasznie mnie to wkurza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dziewczynki, alez poklachalyscie ale to dobrze jest przynajmniej co czytac, wirus przechodzi a wiec chyba bede zyla - jeszcze dwa, trzy dni i powinnam wrocic do siebie najwazniejsze ze najgorsze juz minelo a no i wstretna minie i kolejny 4 juz cykl nadzieji czas bedzie zaczac :) moj m wczoraj powiedzial cytuje \" kochanie ja sie tylko jednego boje ze jak bedziesz w ciazy to bedzisz niemozliwa przez te hormony ? nie wiem ja wytrzymam ?spojrazalam na niego z nietega mina a on na to ze kazde kilka dni przed miesiaczka on doskonale z trzech lat pamieta. Alez sie usmialismya i nie wiedzailam ze on tak na moj okres reaguje a raczej odbiera -- ja tam nic szczegolnego, innego prze @ nie zauwazalam do tej pory. Wiec mu mowie zeby mi podal przyklada z osttnich kilku dni przeciez dopiero co wczoraj dostalam a on na to ze przed ta nic nie bylo bo bylam choroba oslabiona hhehhehhe smiechu mielismy co nie miara ale na koniec stwierdzil ze wytrzyma te 9 miesiecy chociaz nie wiem co ze wzgledu na nasza coreczke to tylke dziewczynki klachajcie sobie ja was pozniej nadrobie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×