Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...5 cykl...27.11 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża.....06.09 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................3 cykl...04.12 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...05.12 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków....................ciąża....26.10 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata............30.11 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....28.11 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl....1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl.....25.11 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) 🌻Agital.........26......Żywiec...................ciąża.......13.10 🌻Mężatka11....21......Tarnów.................1 cykl......11.11 🌻Rybusia.......23......Bydgoszcz..............14cykl......24.11 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ kobitki widze pozasypialy:) ja zaraz obiadkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktora80
a co dzisiaj na obiad serwujecie bo ja jakos nie mam pomyslu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria ja dzisiaj ziemniaczki buraczki i pierś z kurczaczka dzibassek Ty to potrafisz tabele wystroić hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia szkoda,ze choinek nie mozna zrobic bo bym zaraz walnela na cala tabelke:P Wiktoria ja dzis na obiad mialama pierogi z miesen i surowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj ;) taki grubasek ze az pisiaczka mu nie widac ;) nie wiem czy to chlopczyk czy moze dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i nic nie rozumiem-było jakieś spięcie?Dziewczyny,nie warto...Wszystkie jedziemy na tym samym wózku,dużo miłości i wsparcia nam potrzeba,dobre rady nam się przydadzą ale natura i tak zrobi co będzie chciała...Kupiłam Pre-test.Używałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi ja uzywalam nie raz jak narazie negatywne;) kurde no ale slodki takie grubinek az bym go wytulila:P to chyba chlop bo cos mu tam wisi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja w tym cyklu zupełnie nic nie wiedziałam, sprawdzałąm śluz i miałam wrażenie że jest sucho, a ponieważ byłam przeziębiona wcześniej więc pomyślałam że wszystko się poprzestawiało i czekałam...ale podkusilo mnie aby podotykać sobie szyjkę i zapoznać się z nią no i całe szczęście że mnie podkusiło bo wyciągnęłam śluz na 10 cm SZOK ! no i wieczorkiem zrobilam sobie test owulacyjny no i pokazala się leciuteńka druga kreska i nie odpuścilam!! Było pięknie, wspaniale no i oczywiście po wszystkim zrobilam \"świece\" ale w momencie kiedy mój facet poszedł do toalety...spodziewam sie owulki jutro ale w tym miesiącu już nie będę robila prób bo chcemy coreczkę...mam nadzieję że się udało ...trzymajcie proszę kciuki....aha dodam że było tak pięknie ponieważ zrobiłam 2 tyg postu mojemu dlatego podniecenie i armia były potężne..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh zazdroszcze wam ;( u nas ostatnio (od okolo 3 tygodni) wcale nie ma sexu. Jestesmy wieczorami zmeczni i jakos tak ciagle zli na siebie. naprawde bym wolala aby te nasze staranka jeszcze potrwaly, moze by nas to scalilo, a teraz co? jestem w ciazy a jego obok nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no wszystko sie zmieni jak tylko dojdzie do niego,ze zostanie tatusiem i bedzie chcial zaopiekowac sie przyszla mama i waszym nienarodzonym dzidziusiem:) u mnie tez jakos ostatnio nie bylo werwy zeby troche postarankowac ale to nie znaczy,ze sie nie kochacie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🌼 chyba jeszcze śpie bo widzę ,albo wczoraj cofałyście się w czasie hmmm dziubassek 🌼 kurde no🌼 scali to Was dziecko na sto procent.bierz chłpa za fraki niech się tuli do żony.co on sobie wyobraża.Faceci to dygusy. u mnie wczoraj były staranka mmmmmmm sle było fajowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Fisia🌻 ale jestem nieprzytomna! jak zwykle nie wyspalam sie:( ale jeszcze jutro i weekend:) jupi Fisia tobie to dobrze tak sobie pospac ile masz ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki /staraczki:) Ja sprzątako przedświąteczne w pełni..ale co tam szybciej będe miała z głowy:) Pozdrawiam i miłych - owocnych starań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia kochana 🌼 gdzieś Ty się nam podziewała?? koniecznie częsciej do nas zaglądaj buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja wczoraj na zakupach byłam:) kupiłam piekne rózowe buty dla chrzesnicy!! tylko czemu 13,5 cm kosztuje 144 zł:( hhahahah nio i wypatrzyłam sukienke:) dzisiaj pokaze mezowi:) hahahhaha i pewnie sobie kupie na swieta a co!!!!!!!!!!!! nalezy sie :) aha u meza w pracy 3 kolegów stara sie o dzieci i smieja sie jak jada do domu ze jadą:) do dzieci -wesołki z nich:) wiec mój mówi ze dzisiaj bedzie u dziecka:) hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos🌼 przyzwyczaj się do tego,że dziecięce rzeczy sa 100 razy drozsze od rzeczy dla dorosłych.Powód jest prosty.Ty jak kupisz sobie coś to kilka sezonów pochodzisz( no ze dwa) a dziecko szybko wyrasta więc dla producentów jest to czysty biznes.dziecku kupić musisz!!!hehe znam to z wlasnego doświadczenia. wczoraj mój mąż stwierdził,że jak mu się nie uda zrobić syna to on chyba z nami babami w domu zwariuje.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia hahaha bedzie mial pecha jak beda same kobietki:P a z drugiej strony bedzie mial dobrze trzy kibistki w domu:D Validos o rany 144zl za buciki? no ale napewno warto bylo bo sa slicznie:P ja osobiscie tez uwielbiam ogladac i kupowac dziecece ciuszki dla chrzesniaczki mojego m. w ogole uwielbiam jezdzic do niej i ja gniesc:P heeh zamecze kiedys to dziecko:P ale co zrobic ,ze tak ja kocham i najchetniej bym ja schrupała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, dotarłam do pracy... Mój K. zamówił córę, zobaczymy. Mi wszystko jedno :) Małemu siostrzeńcowi kupiłam jakiś czas temu skarpeteczki z łebkami lwów na paluszkach z jakąś grzechotką w środku, boskie :) Nawet mojejmu K. się spodobały, widzę, że łapie powoli nastroje dziecięce, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×