Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Yennyfer: a przed zabiegiem robili Ci usg?? i jeszcze wszystko było?? mi przed zabiegiem robili i pamietam ze widzialam juz pusta jajo i krwiaki wszedzie. nobo jesli robili ci przed usg i były slady ciazy to jak potem w badanym materiale moze ich nie byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny dokładnie tak jak Koug mówi niech Twój lekarz zadzwoni do szpitala i dowie się dokładnie. Zarządaj od niego tego. Jemu napewno powiedzą dokładnie o co im chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, ja chodzę prywatnie, w poniedziałki i piątki tylko przyjmuje. nie ma mozliwości isc wczesniej, a do szpitala nie chce. Wytrzymam do piatku, przecież muszę. Ale jestem tak zszokowana jak nigdy, wierzyc mi się nie chce, sama nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On sie dowiedział, pracuje w tym szpitalu. Jak przyjeli mnie do szpitala badał mnie lekarz, do szpitala trafiłam prosto z gabinetu mojego gina. USG robili ok 6 godzin przed zabiegiem, ogladało wynik trzech lekarzy, potem jeszcze w zabiegowym mnie badali - tez troje, inni - chcieli mieć pewnosc. Na usg lekarz powiedział, ze serce dziecka nie bije. Zaraz po usg i badaniu bardzo krwawiłam,to było ok 9. Ok 15 był zabieg. Juyz sama nie wiem co mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA ekran usg nie patrzyłam i tak bym nic nie zobaczyła, bo nie miałam soczewek na oczach i tak bardzo płakałam, ze łzy zamazywały wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkie panie
Witam wszystkie panie Staram sie o dzidzusia i nie wiem czy to juz czy nie 3 miesiace temu odstawiłam plastry anty. i po odstawieniu ich miesiaczke miałam co 15-20 dni 3 razy pod rząd, nastepnie przerwa 30 dni i teraz czekam czy wkońcu sie udało Wcześniej miałam co 27 dni miesiączke (przed odstawieniem palstrów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny! Nazywam się Ania, wraz z mężem i córeczką Weronisią mieszkam w Dublinie. Od jakiegoś czasu obserwuję Wasz topic aż właśnie dziś postanowiłam nieśmiało do Was \"zapukać\". Kilka miesięcy temu postanowiliśmy z moim K. że będziemy mieć drugie dziecko, od słowa do czynu i jeszcze nie dawno myslałam, że ostatnią @ miałam 22.11. no i że jestem w ciąży... Byłam u gin i na usg były dwa pęcherzyki a raczej coś co je przypominało :( Wtedy wszystko się zgadzało, 5 tydz ciąży i podejrzenie ciąży bliźniaczej! Lekarka dla pewności zaleciła badanie beta-hcg, które ku mojemu zdziwieniu pokazało, że w ciąży nie jestem, powtórzyłam je, bo @ nadal nie było a co \"ciekawsze\" miałam takie objawy jak strasznie bolące piersi, apetyt ogromny no i siusiu dziesięć razy częściej niż zwykle, więc myślałam, że to pomyłka. Niestety drugi wynik taki sam, więc zrezygnowana poszłam w piątek do gin i tam się potwierdziło, że nic z tego... Te pęcherzyki nadal są widoczne, ale w innym miejscu i nawet troszkę mniejsze. Lekarka stwierdziła, że to może taka uroda mojej maicy... Kazała odstawić duphaston i czekać na @. No i faktycznie wczoraj przyszła @. Nadal nie wiem co spowodowało to zatrzymanie na dwa miesiące ale może trochę więcej się dowiem przy następnej wizycie bo mam się pojawić w połowie cyklu na cytologię. Wczoraj zdecydowaliśmy z mężem, że się nie poddajemy i będziemy starać się nadal może nie od tego ale od następnego cyklu. Teraz chciałabym doprowadzić mój organizm do pionu i przede wszystkim sprawdzić czy następna @ pojawi się mniej więcej tak jak powinna... Dlatego proszę Was o przyjęcie mnie do swojego grona, bo bije od Was taki optymizm, że aż chce się żyć! No i pewnie to jest powodem takiej świetnej statystyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia o dcirbir tez nie mam fotek, dostalam tylko od Herbatki, kdziewczynki prosze na maila fotosiki wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.k_81 witamy w naszym gronie, to prwda ten topik jest pełny optimizmu, ja tęz jestem od niedawna, zostalam przyjeta bardzo serdecznie. Mysle że ten topik bedzie dla nas wszystkich szczęśliwy, prędzej czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.K_81 Witaj na naszym topiku🌼cieszę się ,że zdecydowałaś się do nas przyłaczyć. anucha zaraz śle fotoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania Ania Witajcie w naszym gronie:) Fisia ale mi sie dostało zjebki:P Yennyfer to strasznie dziwna sprawa albo sprzet maja do doopy albo jakies konowaly tam pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za przywitanie. Teraz uciekam do obowiązków ale będę często zaglądać i mam nadzieję na miłe pogawędki z Wami :) Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug może być tylko,że ostatnio w piątek Fisia karmiła juz pomidorówka:-);-) a może chociaz placki ziemniaczane do tego:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K witamy:) z nami na pewno razniej:) ja dzis nie robie obiadu:) a co:) cebulko placki mniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobietki prosze o fotki, co jest z wami, jak do tej pory to tylko dostałam od Herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.K hej:) na pewno będziesz się tutaj dobrze czuła:) Yenny to jakieś chore:| po co tak ściemniają? nie rozumiem tego.. przecież musieli robić jakieś badania i co z nimi:| zgubieli, nie wysłali do analizy czy co:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam nowe kolezanki i jak najbardzioej te zaprzyjaznione tez :) fisiu poprosze przepisik na salatke z feta :) spalam dzisiaj az 12 godzin i jestem potwornie zmeczona uffff chce mi sie spac yennyfer - bardzo mi przykro z powodu tego co sie stalo - trzymaj sie herbatko to super ze mdlosci przeszly a jak ty sie teraz czujesz ? buziaczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Yenny-przykro mi bardzo🌻dla Ciebie!!! Trzymaj się cieplutko. Nowe koleżanki - witam :) W weekend byłam na studiach, pierwszy zjazd - nie mogłam się tego doczekać. Wszystko na raz, ciąża, wymarzone studia, same dobre rzeczy - no prawie ;) Tylko to zmęczenie mi tak dokucza... A w pracy nie mam szans na urlop i chodze jak mały robocik ;) Dziewczyny, a ja mogę również dostać zdjęcia? Od kogo dostanę, prześlę swoje. Chyba ze ślubu prześlę. e-bieta@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................8 cykl....19.01 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...6 cykl...04.01 🌻Dziubassek..22.....Trójmiasto.................4 cykl....22.01 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................4 cykl...02.01 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.3 cykl...27.12 🌻Agi37...........37....Warszawa.................4 cykl...19.01 🌻Millenia........25.....Katowice..................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28.....Warszawa.................1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27....Rzeszów...................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk......Szymon 4 lata............30.12 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..1 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..1 cykl...14.01 🌻Gooosha........24...Ballymena...................1 cykl....03.01 🌻Kasika1........23...Rzeszów..Kacper 21m-cy..3 cykl...29.12 🌻Titowa1........28....Irlandia.....................1 cykl....27.12 🌻Wełna..........24....Warszawa..................3 cykl....04.01 🌻Anucha26.......27....Śląsk.......................1 cykl....26.01 🌻Mania23........23..................................1 cykl...... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Vichy .........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Melusia80.....28................................ciąża....20.07.08 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Madziulek81..26.....Gdańsk..................ciąża....22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .....27....Wrocław..................ciąża.....11.09.08 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża... 🌻Majek123.......22 ...Zakopane...............ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki, wprawdzie jestem tu nowa ale czy mogłabym też prosić zdjęcia na maila? Poproszę tylko o zaznaczenie że z kafe bo nie otwieram od nieznajomych ;) Tak milej widzieć z kim się rozmawia. Ja oczywiście zrewanżuję się tym samym :):) Część moich zdjęć można zobaczyć na nasza-klasa. Można mnie znaleźć wpisując w wyszukiwarce Ania Kukuła Dublin :) Yennyfer - ogromnie mi przykro, że musisz przeżywać taki koszmar. To na serio niedopuszczalne ignoranctwo! Życzę Ci żeby wkrótce wszystko się wyjaśniło. Trzymaj się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanko/prośbę. Czy mogłabym zostać uwzględniona w tabelce? Moje dane: wiek 26 lat, miasto: Dublin, potomstwo: Weronisia 2 latka, cykl starań: narazie był 1 teraz przerwa przynajmniej przez najbliższy cykl :( otatnia @: 27.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez prosze ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................8 cykl....19.01 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...6 cykl...04.01 🌻Dziubassek..22.....Trójmiasto.................4 cykl....22.01 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................4 cykl...02.01 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.3 cykl...27.12 🌻Agi37...........37....Warszawa.................4 cykl...19.01 🌻Millenia........25.....Katowice..................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28.....Warszawa.................1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27....Rzeszów...................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk......Szymon 4 lata............30.12 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..1 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..1 cykl...14.01 🌻Gooosha........24...Ballymena...................1 cykl....03.01 🌻Kasika1........23...Rzeszów..Kacper 21m-cy..3 cykl...29.12 🌻Titowa1........28....Irlandia.....................1 cykl....27.12 🌻Wełna..........24....Warszawa..................3 cykl....04.01 🌻Anucha26.......27....Śląsk.......................1 cykl....26.01 🌻Mania23........23..................................1 cykl...... 🌻Ania.K_81......26....Dublin..Weronisia 2lata..1 cykl..27.01 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Vichy .........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Melusia80.....28................................ciąża....20.07.08 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Madziulek81..26.....Gdańsk..................ciąża....22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .....27....Wrocław..................ciąża.....11.09.08 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża... 🌻Majek123.......22 ...Zakopane...............ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................8 cykl....19.01 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...6 cykl...04.01 🌻Dziubassek..22.....Trójmiasto.................4 cykl....22.01 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................4 cykl...02.01 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.3 cykl...27.12 🌻Agi37...........37....Warszawa.................4 cykl...19.01 🌻Millenia........25.....Katowice..................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28.....Warszawa.................1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27....Rzeszów...................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk......Szymon 4 lata............30.12 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..1 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..1 cykl...14.01 🌻Gooosha........24...Ballymena...................1 cykl....03.01 🌻Kasika1........23...Rzeszów..Kacper 21m-cy..3 cykl...29.12 🌻Titowa1........28....Irlandia.....................1 cykl....27.12 🌻Wełna..........24....Warszawa..................3 cykl....04.01 🌻Anucha26.......27....Śląsk.......................1 cykl....26.01 🌻Mania23........23...Warszawa.......................1 cykl..15.01 🌻Ania.K_81......26....Dublin..Weronisia 2lata..1 cykl..27.01 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Vichy .........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Melusia80.....28................................ciąża....20.07.08 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Madziulek81..26.....Gdańsk..................ciąża....22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .....27....Wrocław..................ciąża....11.09.08 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża...20.09.2008 🌻Majek123.......22 ...Zakopane...............ciąża......23.09.2008 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a wy znowu tyle napisalyscie ze no nie wiem... Cebulko Yennyfer Dziubassku Anucha Herbatka wysle jeszcze raz moje zdjecia bo szczerze mialam ostatnio problemy z serwerem, ale uczynie to juz jutro jak wroce z pracy bo zaraz to ja cim sie spac klade, o 5.20 pobudka o matuniu!! Mania23 witaj slonce ciesze sie ze tu z nami jestes!!!!:-) pamietam Cie z innego topiku, gdzie przyszlo mi poznac i Cebulke i Koug i Majka, teraz przyznam prawie w ogole na niego nie zagladam tak mi tu dobrze!!! super ze jestes z nami rozweselisz sie i kawy tu ci u nas pod dostatkiem,ja herbatke ci moge zrobic, wesprzemy Cie ramieniem. Duza buzia dla ciebie,bedzie dobrze, a staranka fajna sprawa!!! Yeniu przykro mi to czytac... ja wciaz czekam na wyniki histopatologiczne taki burdel maja w tych dublinskich szpitalach!!! 14 lutego minie 3 miesiace...oni sie do niczego nie pala, przelaczaja z jednej lini na druga, od osla do posla!!! uchhh jutro przyjdzie znow mi dzwonic i wszystko od nowa tlumaczyc, a kij im w oko!!! no ja tez sie wykrzyczalam! kurcze pomaga to troche;-) niezla forma odstresowania... Ania.K_81 :-) :-) Witam takze nowa kolezanke znaczy sie prawie sasiadeczke!!!! Moge powiedziec ze sie niemalze o siebie ocieramy, ja tez z Irlandii, mieszkam w Carlow,ale pracuje w Dublinie, jestem tu na forum od kilku tyg, i jest baldzio fajnio!!! :-) :-) Dziewczyny sa suuuuper!! Pomoga jak tylko moga.I prawie z tego samego rocznika jestesmy ja 80. Zycze sukcesow z fasolkowaniem, z nami bedzie ci wesolo i nawet ta paskudna pogoda na zielonej wyspie rozwieje sie na wszystkie strony, i wyjdzie sloneczko. Ucalowania dla Weronisi. Fisia ty sie tam kochana nie przejmuj tylko kurczaki zacznij kupowac,w marketach to ci taniej i wiecej sie kupi na zapas, zamroz je uprzednio tak na kosc by przy celnym rzucie mocniej zabolaly :-) ;-) oj te chlopy lapiduchy a my moze swiezszych pisanek chcemy i co ??? i co wtedy???!!! a do naszych staranek fasolkowania i podlewania wrecz baaaa wskazane,hi hi ;-) ja jutro skocze do tesco, w zamrazarach tu pelno wszystkie rozdzaje:-) caluje Was wszystkie zyczac dobrej nocy. Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug a wlasciwie to zapomnialam spytac jak sie czujesz? Masz apetyt i zachciewajki??? moja wspoltowarzyszka w pracy psiapsiolka jest w ciazy 11tydz i troszke ja ciagnie, ja sie z tego slodko smieje, mowiac ze tak to ci kochana juz jest, w ten sam dzien kiedy moje odeszlo ona miala 1 dzien @ od ktorej sie wszystko zaczelo, czasem mam wrazenie ze to moja dziecinka, wbrew temu co sie mi przydazylo, smiechu mamy co nie miara, uwielbiam patrzec jak sobie radzi z ciazowaniem, mdlosciami zachciankami, dla mnie wydaje sie to takie niebianskie, (rozumiesz mnie dlaczego) ciesze sie ze zostane ciocia, juz jej obiecalam, ze bede sie szkrabkiem opiekowac i czesto dzwonic gaduniac, to ostani nasz tydzien pracy razem, bo otrzymalam prace blisko domu i na miejscu, zaluje tylko ze nie bede z nia przy tym jak brzusio bedzie coraz wiekszy i jak babelek kiksac zacznie, tylko w weekendy bede mogla ja zobaczyc...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo z rana :) Titku a więc: zachciewajek konkretnych nie mam,aczkolwiek za każdym razem gdy tankuję na stacji,oprócz paliwka kupuję sobie orzeszki solone w miodzie po czym mnie muli pół dnia :D Z objawów to jedynie latam co chwilkę do ubikacji siQ. Pozdrowienia i buziaczki dla wszystkich ciężarówek oraz moich kochanych staraczek :) Będe później papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×