Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

cebulko tez Cie kojarze, my z mężem planjemy zaczac staranka po nastepnej @ czyli ok marca, ale nie wiem czy wczesniej nic nie zmajstrujemy bo ciężko nam wytrzymac, zreszta juz zdarzyło nam sie przytulanko bez zabezpieczenia (to dlatego za mam na lateks uczulenie i potem stan zapalny murowany). lekarz który przeprowadzał zabieg powiedział ze juz po pierwszej @ mozemy zaczac staranka, choc ja bym wolała jeszcze do nastepnego cyklu poczekac, ale jak mówie zobaczymy co bedzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos osobie... bardzo chetnie :) mam 23 lata, jestem na piatym roku studiów i pisze prace mgr. od nowego roku udło mi zaczac prace w zawodzie ale na razie pomalutku :) od sierpnia 2007 jestem szcześliwą mężatką :) nie wiem co jeszcze mogłabym napisać, jak cos chcecie wiedziec pytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha a moje masz????? bo już nie wiem czy wysyłałam czy nie Mania23 🌼 zobaczysz jak szybko zaciązysz.My tu mamy statystyki niezłe.na wcześniejszych stronkach nazego topiku znajdują się tabelki gdzie wpisujemy nasze takie małe dane. jak będziesz miała zyczenie możemy Cię wciągnąc w tabele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania imię wiek skąd jesteś date ostatniej @ i który cykl się starasz a nasz kochany Dziubassek napewno Cię wpisze do tabelusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Kasika, weź przykład ze mnie i przestań mierzyc temp i robic testy owulacyjne:> kochaj się codziennie dla przyjemności i samo pójdzie:) w dalszym ciągu trzymam kciuki i wierzę,że i Tobie sie uda:) Titowa dzięki za fotki:) Anucha26 nie martw się, następnym razem się uda:) Mania23 witaj wśród nas:) ja też straciłam Dziedzię, tyle że w 30tc i teraz znowu jestem w ciąży, zobaczysz że teraz będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wiec podaje :) Mania, 23 lata, Warszawa, OM 15.01.08, a cykl starań to 1, choć tak naprawde jeszcze sie nie staram, przynajmiej swiadomie :) (bo mysle ze do nastepnej @ powinnam poczekać) , ale jak juz mówiłam przytulanko było a to był 13 dzien cyklu, wiec zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek123: cześć, kojarze Cie jakoś z innego topiku, nie wiem czy nie pomagałas mi gdy jeszcze jako pomarańczowa pod nikiem załamana23 pisałam w temacie brak echa zarodka gratuluje zaciązenia! :) długo sie teraz staraliście o dzidzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania dziekuję 🌼 :) rzeczywiście, pamiętam:) staraliśmy się przez 2 tygodnie co noc:D z pierwszą ciążą też udało się od razu. W środę idę do lekarki potwierdzić i znowu będę umierać ze strachu jak zobaczę pusty pęcherzyk ciążowy tak jak w kwietniu:( najchętniej poszłabym za 2 tygodnie, ale po tym jak straciłam pierwszą Dzidzie to teraz wolę już dmuchać na zimne tym bardziej,że musze mieć podtrzymywaną ciążę.. Lekarze kazali mi czekać pół roku z następną ciążą, ale to jedyne lekarstwo na ból..mam nadzieję,że tym razem się uda..Nadzieja to jedyne co mi pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie herbatke z opuncją, czy któraś jest chętna?:-) dodaje gratis pierniczek w czekoladzie:-) ilość ograniczona :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka a można prosić samego pierniczka?:D ciężarnej się nie odmawia:D:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek hmmmmm no dobra nie mam zamiaru mysz mieć w domu, wystarczy że mi podgryzły już kable w autku:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek123: na pewno teraz wszystko bedzie dobrze :) a co do tego czekania, to prawda jest ono ciezkie dla psychiki. ja jeszcze jakies 2 tyg temu jak zakładałam ze poczekamy do marca, to chodziałam jakas zdołowana, czesto płakałam , koło mnie wszystkie kolezanki sie zaciązły a ja cierpiałam ze to nie sprawiedliwe ze musze czekac, ze nie wytrzymam, przypominało mi sie wszystko z tamtej ciązy i było naprawde kiepsko z moja psychika. a jak teraz troszke poluzowałam, to od razu lepiej, wróciła jakas nadzieja i radość :) ja w poprzednia ciaze zaszłam w pierwszym cyklu starań, choc własciwie to powiem ze bardzo sie nie staralismy, postanowilismy po prostu ze bedzie co bedzie i od razu sie udało :) i teraz tez tak jest ze postanowilismy ze bedzie co bedzie i zobaczymy :) a co do pierniczków to uwielbiam :) zaraz ide po zakupy na obiad i na pewno paczke sobie kupie, a co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRUGA !! Witaj Manieczko 🌼-w końcu jesteś.Bardzo się cieszę:) Pamiętasz majek,cebulkę titową to i mnie pewnie też. Fakt -ten topik jest wyjatkowo szczęśliwy. Ja tez jestem szczęśliwą posiadaczką małej fasolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozmawiałam z lekarzem... Szok. Nie było wyniku histo tak długo, bo badali dwukrotnie... Z wyniku wynika,ze NIE BYAŁAM W CIAZY!!!! Choć na 100% byłam... Lekarz mówi, ze to się zdarza, w 2% przypadków - ze taki wynik jest mozliwy. Po prostu nastąpiło całkowite poronienie - bo wynik krwi mówi jasno ze byłam, na usg widać było dziecko i dwa testy były pozytywne, i rzygałam jak bury kot i piersi bolały i .... nie wiem co mysleć, czuje sie strasznie, najgorsze moje obawy sie potwierdziły - dziecko wyladowało w wc albo na smietniku z podpaską, kurwa mać, sorki, ze klne,ale nie wiem jak sie zachowac, zdenerwowana jestem jak diabli. Szok, nie umiem tego inaczej nazwac. W czwartek było jeszcze oki, a w sobotę po południu już nie był nic, pomocy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez prosze cos na słodko!!!!!!!!!! wrrrr nerwy od rana!!!! z papierami!! ale luzik!:) prawda.............. cóz u mnie tez sie dowiedziałam ze 2 kolezanki w ciazy:) ciesze sie ale smutno mi kiedy ja???????????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oba tak wyszły ???? może się pomylili....przeciez dowody masz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka :D wiedziałam,że ulegniesz:D hihi:D qrcze, nie znosze gryzoni.. Mania, no właśnie..moja kuzynka jest w 3 miesiącu ciąży..To chyba dało mi największego kopa..Wszyscy chcieli to przede mną ukryć, no ale nie jestem głupia...słyszałam kiedyś,że planuje ślub cywilny i od razy skojarzyłam to z ciążą, bo jest juz z tym facetem ładne pare lat i nic, wiec skad tak nagle? no i sie nie pomylilam. Pozniej dowiedzialam sie,ze sasiadka jest w ciazy..Dzieci potwornie dzialaly mi na nerwy, bo pozniej tylko ryczalam.. No i jak lekarka powiedziala,ze nie musze czekac pol roku tylko jeszcze miesiąc lub dwa, bo mój genialny były lekarz stwierdził,że mam torbiel i dał mi cilest. a torbieli nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug: Gratulacje!!! naprawde super!!! kurcze mam nadzieje ze niedługo do Was dołącze i doczekam szczesliwego rozwiązania :) koug mam tez pytanko, od zabiegu mineło 8 tyg, a my mielismy juz małe przytulanko w 13 dniu cyklu, czy to nie za wczesnie po zabiegu?? lekarz który zabieg robił powiedział ze po 1 @ mozna juz a ten u którego oststnio byłam zeby na jeszcze jedna @ poczekac. kurcze jak sie teraz cos zdarzyło to ja bede sie martwic czy nie za wczesnie, cholera skomplikowane to zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy wszystko jest ok
dziewczyny pomocy mam krosty na sutkach i zolty sluz w ciazy.14 tydz te krosty to takie biale male kropeczki odstajace a sluz byl bialy a teraz zolty boje sie ze poronie pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, lekarz nie mówi ze nie byłam w ciaży - on wie,ze byłam, kilku lekarzy WIE że byłam i to potwierdzają! nie chcdzi o dowody, mnie chodzi o to co stało sie z dzieckiem, o to ze tak naprawdę nic nie wiadomo, ze nie było dziecka - łozyska, nic zadnego materiału do badania, ze dalej nie wiem co sie stało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółty śluz w tym przypadku oznacza że zmienia się pH pochwy z kwaśnej na zasadową co sprzyja bakteriom. Idź do lekarza bo to może oznaczać początek infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer: kurcze rzeczywiście dziwna sprawa, nie wiem co napisac, moze ta piatkowa wizyta cos wyjasni, moze spróbuj wczesniej odwiedzic tego lekarza, do tego gdzie chodze ja w nietypowych sprawach mozna przyjsc bez zapisu, a ta sprawa napewno do typowych nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny poproś lekarza żeby się tym zajął-niech zadzwoni tam bo to jakies konowały robiły te badania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×