Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hej laseczki! mi sie ostatnio nawet czytac nic nie chce, jak wracam po robocie to jestem tak wyje....na ze od razu ide sie polozyc. Eh, jak sobie pomysle ze to juz 13 ty tydzien czyli poczatek 4ego miesiaca to..;) az mi serce roscie ;) za 2 tygodnie do ginka na wizyte, moze zobacze malego na USG? Kurcze chcialabym córeczke..ale to na 99% bedzie facet, tak czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna 🌼witaj skarbie.cos nas olewasz ostatnio mamuśka, Cebulka ja mojemu nie daje folika.ten mój chłop to nic nie łyka.chyba czas to zmienić ja biore folik (5) raz dziennie.może powinnam brać więcej????? napiszcie mi.a i biore falvitek.aaaaa i jeszcze magnez bo mi cos skurczybyk noge chytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no 🌼 ja 9 miechów miałam przeczucie ,że będzie Karolek a tu niespodzianka.ta moja mała to taki ancymon ,że niekiedy się zastanawiam czy ten siusiak jej w ostatniej chwili nie odpadł a kiedy idziesz na L4 powkurzać szefową?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ja tez biore raz dziennie 0,4 a staremu przyznam szczerze,że zapominam bo on taki do leków....ehh zero dyscypliny:-) tez spowrotem musze zacząć brać jakies witaminki, teraz pije aloes taki naturalny...ohydny w smaku ale podobny zdrowy.. no i z tych 2, 3 kawek całkiem chyba zrezygnować:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek trzymaj się!Dużo odpoczywaj i wszystko się unormuje.U mnie dziś dół na maxa!Kiepsko się czuję po tym leku,cały czas mam obniżenie nastroju i chce mi się płakać,jestem rozdrażniona.Wczoraj znów spięcie z chłopem-jak tak dalej pójdzie to na własne życzenie prędzej zostanę sama niż zafasolkowana...Poza tym dziś już 11dc,tempka 36,3 a na dole susza-nic,żadnej wilgotności,szyjka twarda i zamknięta na głucho,czuję,że dopiero po tym leku wszystko mi się popieprzy.Pojawiły sie też inne obj niepożądane-zaparcia...nigdy nie miałam z tym probl...ogólnie jest ch..o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu nie olałam czytam na bieżąco ale jakoś nie piszę do was sama nie wiem dlaczego, chyba tylko dlatego że nie ma na nic siły cały czas tylko bym spała, mam nadzieję że to minie bo już sama z sobą nie wytrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi nie załamuj się :) będzie dobrze Demiluniu a dostałaś mailika ode mnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia! narazie jestem sama w biurze wiec mam wzgledny spokoj. Na l4 wybieram sie w marcu na tydzien a od kwietnia chyba juz na stale. Maz dalej chce mnie zostawic jak pojde chorowac, juz nawet nie mge z nim gadac na ten temat bo ZAWSZE konczy sie klotni, mam dosc. W sobote chcial sie juz przez to wyprowadzac. On sie boi ze strace prace i krechy nie bedzie z czego placic. Alr ja i tak po maciezynskim ide na wychowawczy i bede pracowac na pol etatu tylko. Caly etat to za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia! narazie jestem sama w biurze wiec mam wzgledny spokoj. Na l4 wybieram sie w marcu na tydzien a od kwietnia chyba juz na stale. Maz dalej chce mnie zostawic jak pojde chorowac, juz nawet nie mge z nim gadac na ten temat bo ZAWSZE konczy sie klotni, mam dosc. W sobote chcial sie juz przez to wyprowadzac. On sie boi ze strace prace i krechy nie bedzie z czego placic. Ale ja i tak po macierzynskim ide na wychowawczy i bede pracowac na pol etatu tylko. Caly etat to za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka ja powinnam taki sok pic!!!!! musze o sokowirówke meza poprosic:) co do witaminek !to jak mu dam to zje ale sam nie pamieta aby brac!!!! typowy facet kurde no 13 tc:) pieknie :) ja jem MG+B6 na nerwy ale nic nie daje:) lepiej lampka winka wieczorem z mezem:) demiluna:) oki Twoja nieobecnosc jest usprawiedliwiona:) a ja sie zebrac nie moge:( a na stole coraz wiecej papierów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka ja powinnam taki sok pic!!!!! musze o sokowirówke meza poprosic:) co do witaminek !to jak mu dam to zje ale sam nie pamieta aby brac!!!! typowy facet kurde no 13 tc:) pieknie :) ja jem MG+B6 na nerwy ale nic nie daje:) lepiej lampka winka wieczorem z mezem:) demiluna:) oki Twoja nieobecnosc jest usprawiedliwiona:) a ja sie zebrac nie moge:( a na stole coraz wiecej papierów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hello, oj jakieś stresy zapanowały... Majeczku -- leż i nie stresuj się! nie wolno. Dziś się dowiedziałam, że moja umowa o pracę, która miał być na czas nieokreślony, będzie na 1 rok... pięknie! kicha... a to już trzecia umowa i musi byś na nieokreslony. W kulki sobie lecą. Ale to nic. Najwyżej nie wrócę po wychowawczym i pójdę na macierzyński :P Co do folika, ja mam brać już tylko do końca stycznia. Jodid tylko zostanie. Może w czwartek coś gin mi dopisze. Demiluna -- ale już bym chciała 20tc... i ruchy czuć... ehh, jeszcze troszkę. Na mdłości polecam colkę z rana, dziś nie miałam i bylo kilka odruchów. Ogólnie jest super! Jestem gruba! hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka ja powinnam taki sok pic!!!!! musze o sokowirówke meza poprosic:) co do witaminek !to jak mu dam to zje ale sam nie pamieta aby brac!!!! typowy facet kurde no 13 tc:) pieknie :) ja jem MG+B6 na nerwy ale nic nie daje:) lepiej lampka winka wieczorem z mezem:) demiluna:) oki Twoja nieobecnosc jest usprawiedliwiona:) a ja sie zebrac nie moge:( a na stole coraz wiecej papierów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka - na odwrot! nie wrocisz po macierzynskim tylko pojdziesz na wychowawczy ;) nota bene tak jak ja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się wkurze to napewno. nienawidzę być uzależniona, zwłaszcza od miejsca pracy, może to brzmi niedorzecznie, ale tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak..wychowawczy - wychowawczym , tyle ze kasy z tego nie ma ;( a dziecko kosztuje. I to mnie martwi najbardziej, ze zostane bez pieniedzy jak nie wroce do pracy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie tez w jajo robia z tymi umowami napierw 9 m-cy na stazu z urzedu pracy, pozniej 3 m-ce probne, 7 m-cy pierwszej umowy, i teraz 13 m-cy drugiej i niby z dniem 31.12.2008 mam miec na nieokreslony ale ile mozna czekac!!! Harbatka nie boisz sie,ze ci nie przedluza umowy jak wrocisz z macierzynskiego? ale sobie placka po cygansku wtrynilam az mi nie dobrze z przejedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki pamiętacie mnie jeszcze....:) Pozdrawiam wszystkie koleżanki i nowe witam serdecznie, zaciążone głaszcze po brzuszkach no i mega buziaczki....Miałam małą awarie z kompem, mam nadzieje że teraz już ok.U mnie po staremu nowe - drugie opakowanie - tabletek rozpoczęte póki co jakoś to dzielnie znoszę(jeszcze jedno i intensywne starańka);), reszta bez zmian.Buziole pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rok czasu na zorganizowanie się, to sporo. Ewentualne kłopoty zacznął się w styczniu 2009. Mam kilka pomysłów na pracę w domu i w ramach własnej działalności, na razie patrzę na to optymistycznie. No i ewentualność, że dziecko wychowywałby kto inny, gdybym wróciała do pracy nie daje mi spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej basiunia. Dziubasku -- pewnie, że sie boję, ale zrobię wszystko aby się od tego uniezależnić, nie czekać biernie na łaskę lub niełaskę. Byłam pewna, że nie zrobią mi kłopotu, a tu proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez feralny bedzie styczen -luty 2009. i tez marze o wlasnej firme, ale za cholere nie wiem co moglabym robic ;( wszedzie kupe konkurencji. Faceci maja latwiej, zawsze taki zalozy firme i bedzie np. taxiarzem, instruktorem L itp. A kobita gora tipsy moze dlubac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no -- :D :D :D coś Ty! ja z moim mężem do remontu stawaliśmy ramię w ramię! paca w rękę, gipsik w kubełku i wio po ścianie ;) w niektórych pracach byłam (jestem ciągle, ale już tego nie robię) lepsza od panów. Ależ to była przygoda! a jak się klienci patrzyli, heheheee. Teraz to spokojnie, tylko przy kompiku... ale tęsknię za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja przed poprzednia ciąza tak z 2 miesiace i w trakcie jej trwania brałam folik 0,4mg, a teraz lekarz mi na recepte przepisał kwas foliowy w dawce 5mg i własnie zaraz go łykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik brałam nieregularnie przez kilka miesięcy, ale przed samą ciążą jakoś przestałam. Zaczęłam znów, gdy wiedziałam, że "strzał" potencjalnie był celny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł laseczki Basiunia Harbatka- dawno Was nie było :P Majek ja bym w domu nie usiedziała 10 minut w niepewności... Kurde jak pójdziesz na USG to poproś fasolcię o usmiech :D Ja idę jutro-z wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia** dzięki za zdjęcie, moje wysyłam :) Właśnie położyłam moją Weronisię spać, bo była wykończona po zabawie z dziećmi w \"parent & toddler group\". Co do kwasu foliowego to przed poprzednią ciążą brałam już pół roku zanim zaczęliśmy staranka i brałam przez całą ciążę (prenatal) a teraz zaczęłam brać miesiąc przed czyli od października (zobaczymy ile w końcu będę brała ;) ). Teraz też biorę cały zestaw witamin z kwasem dla kobiet przed, w i po ciąży. Zdjęcia jeszcze się nie wysłały buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×