Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gość malwian 29
Część dziewczęta!!! Miałam drugi zabieg wymrażania nadżerki podobno nie całość wymroziła się i musialam podejść do drugiego zabiegu... Dziubasku ale ja już nie wytrzymuję, teraz poltora miesiąca zupełnej wstrzemięźliwości :( Podobno mialam dużą tą nadżerkę zresztą samo to że zaczęła mnie boleć...ale cytologoa wyszła dobrze żadnych niepiokojących objawów i wedle wskazań zdecydowalam się na ten zabieg.... I dopiero gdzieś koło marca zacznę staranka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wizycie lekarskiej oczywiście, bardzo fajną mam tą Panią ginekolog :) Wczoraj mialam podwojna impreze w domu polożylam się spać bardzo późno....moje 30 urodziny.... Już 30 na karku :( Ale imprezka bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) ale dzisiaj dzien :( nic sie nie chce! łep mi peka!!!! wczoraj lekko popołam:) moja dwie kolezanki w ciazy!!!! ale fajnie!!!:) jakis wyż czy co:) ciekwe kiedy ja:( aha dziewczynki chciałam Wam powiedziec ze od wrzesnie jak sie uda owtwieram interes z kuzynka!!! tak ze póki co w tym roku nie ruszamy z budowa tylko załatwiamy papiery a kredyt na interes bierzemy! cóz prosze o kciuki:) aaaaaaa tylko tyle Wam powiem ze we wrzesniu bede miała duzo dzieci:):) wiec biore sie za interes:) oj boje sie troche ale kto wie!!!! aha teraz najlepiej było by mi zajsc w cize isc na L4 i zajac sie sprawami!! tylko jak to zrobic!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko :) a Tobie słonko w dniu tak wyjatkowym jak 30-stka:) zycze samych uśmiechów, wokół tylko przyjaznych ludzi :) a wszytsko o czym marzysz niech sie spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka szybko do marca minie i nawet zapomnnisz o problemach ktre teraz masz. ja ledwo w nocy wrocilam z imprezy a juz musialam jechac d ojca na obiadek... ciagle zagadywam mojego meza o dzidziusia... troszke wypilam winka i zrobilam sie jakas spiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Dziewczeta, ja swa poczte sprawdzilam, kazdej wyslalam podziekowania, fajne te wasze zdjecia, corcia Fisi mnie po prostu urzekla!!!!! taka sliczna jaskoleczka!!!! cudo!! Validos zdjecia bardzo urozmaicone, od slubu poza zabawe, do twarzy ci w bieli,aaaa i fajne gatki mialas na sobie! widze ze niezla z ciebie krejzolka! Koug czekam na wiecej fotek i superowskich \"dan\" z pieprzem poprawajacych humorek nawet w naj naj deszczowe popoludnia czytam je i za kazdym razem sie chichram czy hihram zwal jak zwal Yennyfer, Majek do Was tez wyslalam zjecia, sprawdzcie emaile i szybko mi tu wyslylac fotosy. aaaaa Validosku trzymam kciuki za ten interesik, szczerze ja tez mysle i mysle od kilku miesiecy i zebrac sie nie moge, a tak bym chciala spelnic swe jedno z marzen, by pozniej po tym osiasc w domku na jakis czas, zafasolkowac i pielegnowac dzidzie 20h no te 4ry sie gdzies zawierusza, na mnie i na chopa tzn sie oczywiscie meza :-) ;-) Malwinko!!! sto lat ci nasza dziewczynko!!! i sloneczka i piosenek, i usmiechu i wiosenek, i skowronkow i konwalii, i zachwytu oraz tego wszech nieopisanego, najlepszego, najskrytszego, z serduszka do serduszka zycze ci ja przyjazna duszka. :-) a z ty seksem sie nie przejmuj z kalendarza kartki szybciej zdejmuj ;-) ;-) bedzie dobrze, inaczej byc przeciez nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa gdzie sie podzial nasz Dziubassek? Dziubassku - Czekam na twoje zdjatka... oj dzis niedziela, dziewczyny rodzinnie zaangazowane, cosdzisiaj sobie nie popisze...:-( a jutro znowu od kawska dzien zaczna... a ja kawki nie pije jeno herbatke z duza iloscia cytryny, a z limonka jeszcze lepiej... ok zmykam i do napisania niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Titiowa, ja nie dostałam nic na @ Pozdrawiam cały topik. Potem odezwę sie- mam młyn od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, widze ze tu zmiany, a ja nawet nie mam czasu aby byc z wami na bieząco ;( ale od jutra bede miec wiecej czasu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello babeczki! U mnie weekend leniuchowaty... ale wczoraj byliśmy na spacerku, tylko zaczął padać deszcz, a potem śnieg i przyszła zima , hmm :/ Kość ogonowa mi dokucza, mdłości i rzygania brak ! Yennyfer -- nie przepracowuj się. Fisiu -- dzięki za maile! Ale będę miała oglądania :D Dziubasku -- co majstrujesz na blogu ? Kurde no -- jak się czujesz kochana? Coś mi się wydaje, że Anucha może nam zrobić niespodziewankę ;) Poczekamy, zobaczymy :D Vanilka80 -- ja dziękuję za mdłości, nigdy więcej! może ktoś inny weźmie? Dziś nadrobię zaległości zdjęciowe dla nowych koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki:-) weekend minął i znowu zaczął się kocioł. Fisiu załapie się jeszcze na tą kawe?:-) Titowa a dla mnie zdjątka?:-( Byłam po wyniki na tarczycę ale jeszcze nie ma, mają być jutro. Mam nadzieję, że będą ok bo staranka w toku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka dziękuje za zdjęcia, śliczna z Was parka. Ja miałam slub 8 lat temu więc lepiej sobie daruje te zdjęcia :-) :-) wysle w wolnej chwili aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka wskocz do mnie na gg jak możesz. ale zrobiłam zarąbistą sałatkę z fetą.hmmm nie wiem czy się zdąże podzielić bo własnie ją szamam:D:D:D:D Harbatka jak dasz rade z tymi filmikami to daj cynk.prześle więcej:D:D:D Kurde no nie zapracuj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) poniedziałek....kawa i do roboty!!!:( w miedzy zcasie szukam przepisów dot. mojego interesu!!!!! ostaro wziełam sie za działanie!! pobudka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, chcialabym wam napisac że u mnie 2 kreseczki, ale nie lipa w sobote dostalam @, dzisiaj juz prawie koniec, jeszcze plamię, no nic zaczynam nowy cykl strań. Gdzie sa dla mnie fotki na mailu, kobietki prosze o fotosiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha głowa do góry.nie teraz to następnym razem się uda.kolejny cykl będzie nasz.zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha i Titowa dajcie adresy maili to wysle swoje foty;) Harbatka i Avinion jak miło,ze zajżałyscie:) mam nadzieje,ze czesciej sie bedziecie zjawialy u nas:) moj mężus chorutki wymiotuje(ciekawe czemu) rozmawialismy sobie o dzidzi i on tez chce abrdzo ale chyba poczekamy az dostane umowe na stale bo samemu bedzie mu ciezko nas utrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha -- foty poszły :D Dziubasku -- bo odpoczywać trzeba !! a nie przed kompem siedzieć :P Validosku -- jaka branża ? powiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!! na poczatku grudnia straciłam swoje maleństwo :( ale chciałabym powolutku sie do Was przyłączyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część Maniu:-) kojarzę Cię z topiku o naszych Aniołkach..tu się odnajdziesz i znajdziesz chęć do życia. Wkrótce zaczniesz staranka tak jak ja od 4 dni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania:) witamy zobaczysz jak u nas fajnie i miło:) cóz branża dziecieca:) uwielbiam dzieciaki:) i wole z nimi pracowac niz z dorosłymi:) przyda mi sie mój kierunek studiów chociaz troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka :) staranek czas zaczac:) ja wczoraj tylko jadałm, spałam iiiii.............................zajmowąłam sie mezem a potem on mna:) aha pomaga to:) na ból głowy:) idealne lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku mój Mąż zawsze na ból głowy mówi,że chce okład z młodych piersi:-):-):-) ciekawe co mi powie za 20 lat hihihihihi a co do staranek to są w toku all the time:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania23 serdecznie witamy u nas🌼 nami staranka to pestka.:):). jak mojego chłopa łeb bolał to jak mu zaproponowała okład z młodej piersi to mi sie pyta\"a skąd ty weżmiesz młodą?\" chamski sznurek.następnym razem jak będzie chciał pierś to mu wyciągne z lodówki z kurczaka.niech sobie pomaca:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi zjada literki.nic nie piłam Mania🌼 napisz cos o sobie jak możesz.zebyśmy Cie lepiej poznały dziubassek co Ty dzisiaj strajkujesz???? opier**ol bedzie za olewanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×