Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Majek cos kolo dwojki ale ona nie wymierzala na papieru tylko ucinala na oko mam frencza z rozowymi niteczkami na przegubie i roznowymi cyrkoniami na kciukach i przedostatnich paluszkach:) roz oczywiscie "ciemna wscieklizna" zeby byl widoczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Jeden dzień mnie nie ma a tu tyle zaległości!!! muszę nadrobić ale chyba jutro bo dziś padam ze zmęczenia... dzieci miały świetną zabawę w centrum rozrywki - małpii gaj, karuzele, gry... i duuuużo hałasu. Dzieciaki i tak mają chyba więcej energii niz ja, bo ja jeszcze musiałam prowadzić w obie strony. No cóż spadam je położyć. Wam życzę miłej nocki i przyjemnych staranek lub podlewania fasolek ;). Do jutra :) 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gasić światło?? Zabieram Kung jej zadanie ale chyba nikt dziś nie przyjdzie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kung tylko Koug :P ....co nie przyjdzie :D pstryk-buziak-bądźcie grzeszne w nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekrecik88
hay laseczki:) Zaczelismy z mezem starc si o malenstwo juz od grudnia i jak narazie jest ciezko:( postanowilismy teraz po okresiku bo obecnie mam odczeac do dni plodnych i przytulac sie intensywni w tych dniach aby plemniczki byly super mocne hehe trzymajcie kciczki tak wogole to witam was wszyskie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczęta już wstałam :) Wczoraj zasnęłam przy oglądaniu k-pax... I mąż nie chce mi opowiedzieć (uparł się) jak się skończył a ja nawet nie wiedzialam kiedy zasnęłam...:( Bo mowi, że zawsze zasypiam przy filmach i m€si mi wyznaczyć jakąś karę a tak naprawdę nieraz jest ale nie zawsze, wczoraj byłam bardzo zmęczona a jak już leżałam to zasnęłam..... Może któraś widziala i mi opowie :( Proszę sam koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesuje mnie czy ten pacjent był rzeczywiście z tej planety k-pax czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć gwiazdy :D Co to za spanie??? Wstawowywać prędziutko!!! My z Cebulką juz po śniadanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina k-pax na koncu odlecial a ten czlwiek spowrotem wrocil do poprzedniego stanu\"rosliny\" k-pax zabral ze soba jakas babe ale nie bardzo wiem ktora bo ogladalam sama koncowke. doktorek zajal sie \"roslinka\" i tak sie skonczyl film a ludzie z wariatkowa ucieszyli sie,ze k-pax jednak odlecial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kto to widział,żeby w niedzielę zamiast spać na kafe tak wcześnie siedzieć:D:D wczoraj nas zebrało z moim i przez pół nocy graliśmy w latające chomiki:D:D Dziubasku ja jak zmierzyłam swoje to mi wyszło,że 3 mam:D ale jak dla mnie to na 2 wygląda:) i nie mam problemu z pisaniem:P zdjątko chcę, bo z tego co opisałaś to pazurki supcio:D mnie to moje już się znudziły:D a nawet tygodnia nie mają:D coś bym innego zrobiła:) mniej grzecznego:D ale chyba poczekam aż zamowię sobie akryl i więcej ozdóbek:D marzą mi się takie kwiatki 3D:D no,ale muszę poczekać na wypłatę:( Malwinko sądząc po opisie tego filmu też bym na nim usnęła:D nie lubię takich filmów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłłłłłł dziewczyny ja już od godziny siedzę na topiku i czytam wasze posty.lektury narobiłyście mi hihihihi. Goooosha dziekować za zdjęcia.fajna kobitka z Ciebie:) a gdzie zdjęcia reszty dziewczyn co????? słac mi tu proszę koug Cebulko bardzo się cieszę ,że mogłam Was usłyszeć.😘 wiecie co.wypiłam wczoraj dwa bronki i dzisiaj mam kaca jakbym ze skrzynke conajmniej wyżłopała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek nie sa takie jak bym chciala ale do pracy trzeba miec cos stonowanego bo zeżra mnie wzrokiem:) maz cos pichci na obiadek a ja taka gloda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ogladalm k-pax bardzo dobry film a ten pacjent to nie byl z k-pax tylko tak sobie to uroil, od moomentu kiedy zamordowali jego zone i corke, powrocil do domu, skrecil kark mordercy i sam chcial popelnioc samobojstwo, tonac...niestety los tak nie chcial i wyladowal w domu dla tych innych inaczej...doktorek dowiedzial sie calej historii jadac do jego rodzinnego miasta...super film Malwinko Mieszkam w Carlow - Irlandia a domek to blizniak polozony w tzw osiedlach domkowych, wszystkie wygladaja tak samo...i wyglada to b.schludnie. W kuchni mam kremowe prawie ze biale plytki z polyskiem, cholera mnie bierze jka je musze czyscic, codzieeeennie szuru buru... sciagnelam pomysl z czasopism i teraz mama, nie nadaja sie przy duzych powierzchniach... A co do mieszkanka to dobrze ze swoje wlasne i tyle a na domek przyjdzie czas...graj czesciej w totka, bo ja tu robie to czesto hihihi,nie wygrywam jakis tam pieniedzy, ciesze sie jak inwestycja sie zwraca wydaje 15 a wraca 10 albo w ogole.. Ale co byloby bez tej adrenaliny :-), marzen projektow hihi Validosku Fajno pewnie ze wpadne na parapetoweczke ;-) Dziubassku ty wcale nie pozadraszczaj tylko do roboty! kresl multilotka czy lotka! albo otworz pazurkownie moze z Majeczkiem na wspolke i domeczek bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Koug przepraszam za przekręcenie twojego nicka. Kobieta widzi i słuszy to co chce ;) K-pax uwielbiam ten film mogłabym go oglądać codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooosha tylko,ze ja nie gram w totka ale chyba zaczne:) ale nudyyyyy nie mam koncepcji na reszte dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piękne! ;) Dzięki za streszczenia filmu, podobno mamy gdzieś go na płycie więc sobie obejrzę końcówkę, chyba jakieś 40 minut mnie ominęło - mówię o k-pax ;) Dzisiaj obejrzeliśmy film POKUTA mi się podoba ;) Moj mąż spał, ale pewnie był zmęczony ja wczoraj zasnęłam na filmie a on obejrzał więc dzisiaj ma za swoje hhehehee Miałam chęć dzisiaj trochę poczytać, wczoraj zrobiliśmy tą zapiekankę - była pyszna (ziemniaczana z warzywami w sosie musztardowym, i z mięskiem mielonym....dzisiaj kończyliśmy ją...:) Zrobiłam zupkę fasolową, to na jutro.... Jeszcze dzisiaj wybieram się do kościoła wieczorkiem.... I jutri znów do pracy...:( Ale pocieszam się, lubię jak te tygodnie szybko mijają (może wydaje się to Wam dziecinne i idiotyczne) prędzej się przeprowadzę do mojego nowego mieszkanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję, że prześlę Wam te zdjęcia na e-maila ale musze powybierać a dzisiaj nie mam do tego głowy.... zresztą zastanawiam się co wam przesłać..... Nie mam mieszkania swojego jeszcze, dziecka, nie jest jak na arzie w ciąży..... Hmm ale pomyślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa śliczne masz to mieszkanko ;) W Totka gram ale z rzadka jak przejdę obok kolportera to mnie coś tknie i idę ale widać nie mam szczęscia.... Pocieszamy się zmężem, że to nie nasz dzień po prostu.... Aha poradźcie mi jaki kolor zlewozmywaku mogę kupić do kuchni....może typ, jakoś....bo się zastanawiamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) lekko poobijana ale zyje:) nie odpieła mi sie narta i mam lekkiego krwiaka na nodze.....cóz jak to mówi zycie!młoda wróciła! bleeee a komp u niej w pokoju oj zmieni sie to zmieni!! mam dla Was fotki z nart:) jutro wysle miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku uważaj na siebie,a z tą pieluchą to musi być znak,że już niedługo...Z owoców morza uwielbiam krewetki,resztę jako tako.Dziubassku jesteś taka młodziutka,wszystko jeszcze przed Tobą,jak byłam w Twoim wieku też wydawało mi się,że nieprędko będę miała własny kąt,ale póżniej los się do mnie uśmiechnął,fakt,bardzo ciężko pracowałam,wiele istotnych spraw musiałam odłożyć na póżniej,ale uważam,że było warto,nie mieszkam w luksusie ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi dziekuje za słowa otuchy:) miejmy nadzieje,ze wszystko sie jakos ulozy na lepsze:) Validosku nio to czekam na focie z nart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem taka śpiąca po tych lekach,że za chwilkę spadam do łóżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×