Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Nie ma nic gorszego od tego jak człowieka z rana ktoś podku***wi oj te chomiki mnie tak wciągnęły,że non stop gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Koug dziękuję za zaproszenie na NK :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fisia** witaj po przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital 😘😘 oj dziewczynki czym blizej jazd tym bardziej się denerwuje ale postanowiłam ,że dzisiaj pokaże SKUBAŃCOWI jak się po drogach jeżdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validosku cieszę się, że lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fisia** brawo :) pokaż mu pokaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jednego nie kumamz tego co gadałam z ludźmi z mojej grupy to im każe jeżdzić bo zadu**iach a mnie po mieście gnębi.moj chłop mi tłumaczy,że dzięki temu będę lepiej wyszkolona bo skrzyżowania i ronda obce mi nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mąż ma racje na zadupiach nie ma takiego ruchu i takich problemów, więc lepiej Ci się chyba porządnie w mieście nauczyć jeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Demi slonko mowisz ,ze maluch siurkiem ci pomachal:D Dafi odbierz poczte;) Validos ja jestem tez wsciekla zwlaszcza w pracy w kolko kur***wałam Agital skarbiku witaj🌻 jak tam dzidzi? Wenus swietna z ciebie babeczka:) Ania K, Koug,Titek,Yenny(niestresuj sie tak kobietki),Cebulka,Goosha🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRR A MY DZIS MAMY CASTING NA SERWISANTA:) BEAD MEASKIE MłODE CIAłA:):):):) HAHAHAHA PRZYCHODZIC! dziewczynki powinnam juz dostac @ dzis 5 dzien po odstawieniu tabletek tych wspaniałych!! a tu jakies niewielkie cos typu zabarwiony śluz i tyle!1 jajniki bola i starsznie mi goraco ogólnie!! zwłaszcza rano i wieczorem!! znowy mi sie wszystko poprzestawiało:( a tem od 14 dni 36,9-37 myslałam ze to po tych lekach sie podniosła a tu nie wiem co jest grane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek dziewczyny! Validos --- ty sobie kochana melisske zrób albo jakieś tabletki na uspokojenie zażywaj ;) bo normalnie niestrawności dostaniesz albo jeszcze co gorszego a nie wiem czy w zakładach leczenia \"nadpobudliwości\" można z netu korzystać! ;) No i zatęsknimy się za Tobą... Fisiu -- mąż ma rację. Im trudniej na kursie tym lepiej dla Ciebie. ja robiłam swój kurs zimą i dzięki temu wiedziałam jak zachować kiedy spadł śnieg i pojawił się lód! A moja kumpela która uczyła się latem użyła hamulca ręcznego gdy wpadła w poślizg!!! Kochane 🌻🌻 dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu !! ja mysle ze on Cie bierze na miasto bo jestes tak madra ze dajesz rade:) a reszta po wsiach:)jeździ:):) wziełam 2x Mg:):) i meliske!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez macie taka szarote za oknem?? normalnie spie...(hahaha w trakcie pisania tego posta wyskoczyla mi reklama\"nie spij\" :D chyba jest cos na rzeczy) co za pierdzielony komputer cos zamula😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌼 Dziubassku to kiedy wpadasz do mnie na pazury?:D:D:D Qrczę takie święto wczoraj było a ja nie miałam jak z Wami świętować:( bo najpierw pazury a później chłop przyjechał i koniec \"kompania\":( U mnie za oknem też szaro buro. A ta reklama to przestroga:D:D Tituś nieźle to wymyśliłaś nasza pielęgniareczko:D:D:D ubranko ładne mam:D musiałam sobie kupić na studia, więc sie nadaję:D:D Ustwaiam sie do działu pielęgniacji:D:D Fisiu:D a powiedzieć Ci jeszcze jedną sztuczkę?:D staraj się latać jak najniżej i łapać rakiety i żółte kółeczka:D polecisz jeszcze dalej:D Lepiej,że jeździsz po mieście:) szybciej się nauczysz:) Ja miałam tylko 1 lekcję na zadupiu,żebym umiała jak się rusza:D Ale fajnie,że i Was gra wciągnęła:D Mój to w sobotę znalazł i graliśmy pół nocy i całą niedzielę:D Validosku cierpliwości:D oglądaj dokładnie te ciała i zdaj nam później relację:D:D najlepiej by było jakbyś fotki im zrobiła:D:D hihi:) Cholercia normalnie zaraz powiem,że wycięłaś nam numer i się zaciążyłaś:D:D:D Ale byłoby super:D normalnie nawet nie gniewałabym się na Ciebie,że na mnie nie zaczekałaś:D:D No a to moje nowe pazurasy:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c4d24bff443f994.html Ja to sobie lubię utrudniać robotę:D zamiast zrobić końcówkę lakierem, to wzięłam pojemniczek, wsypałam tam trochę brokatu i wsadziłam żel, wymieszałam i zaczęłam nakładać no i był za jasny to zmoczyłam mokrą końcówkę w brokacie:D Później jak zaczęłam piłować to zdarłam sobie trochę brokatu i musiałam poprawiać. No i na koniec po 3 cyrkonijki na serdeczne palusie i kciuki:D i w sumie 3 godziny zeszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek:) pierwszy kandydat był:) bardzo miła aparycja:) lekko łysawy i nie za wysoki:) czekam na kolejne ciasteczka:) co do ciazy to nie mozliwe !!!!!! ze sie udało nawet nie licze na to! ale czekam na @ i pewnie na weekend wypadnie franca co bym sie nie nacieszyła mezem:( pazurki sliczne:) moich nie wysyłam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validossku ja i tak trzymam za Ciebie kciuki:) Cuda się zdarzają:) moja mama zawsze mówiła,że jak Pan Bóg dopuści to i z kija wypuści:D:D Hmm:> kandydatem nr 1 nie jestem zainteresowana:D jak napisałaś o tej łysinie to jakoś od razu z Majdanem mi się skojarzyło:D a fe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek trzymaj kciuki za wizyte 28 lutego!! nie dosac ze maz ma wyniki nie zadobre! i ja bez owulacji! wrrrrr wiec sama widzisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek z woelka przyjemnoscia przyjade na pazurki:) bardzo ladne , nawet podobne do moich;) Valido wyslij focie jak jakies wyjatkowe ciachon przyjdzie na ten casting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validossku wiesz,zawsze wiedziałam ,że mam dobrego czuja:P dopóki @ nie przyjdzie nie dam sie przekonac:P a kciuki za Ciebie będę 3mać zawsze i wszędzie:D Jak będziesz cykać focię to mu powiedz,żeby natychmiast się zatrzymał, bo musisz mieć zdjęcie tego np kwiatka czy co tam akurat będzie w tym idealnym świetle:D:D Dziubassku zapraszam:D ale poczekaj trochę, bo teraz mam strasznie dodupne żele, bo do nauki nie były mi potrzebne takie drogie:D w najbliższym czasie sobie zamówię droższe i jeszcze masę ozdóbek i akryl do robienia kwiatków 3d:D Idę raz dwa przejechać się na odkurzaczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no super są:D takie cukierkowe:) też by mi ich było szkoda:) ale do porodu i tak będziesz musiała zdjąć pazury:P bo nie wolno mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziubassek witaj :) Miewamy się z dzidzią świetnie :) w piątek kolejna wizyta u gina, wyniki mam super a czas leci i już 18 tg i nie mogę się doczekać kiedy zacznę czuć ruchy maleństwa (a to już tuż tuż) :) Validos Ty niegrzeczna kobieta, bo mężowi naskarżę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
miało być 18 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
faktycznie pomysłowe i szalenie pracochłonne zapewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:-) wszystkie wasze pazurkie śliczne, ja najczęsciej mam francuza bo robie to w pół godzinki i mam spokój. Poza tym w pracy nie mogę mieć takich ślicznotek:-( no i na swoich pazurkach działam. słodkośći dzisiaj brak bo zaspałam:-) i znowu szaro buro na zewnątrz... Validos rób te zdjątka kochana tym ciachom.....powiedz,że robisz badania statystyczne na najprzystojnieszych facetów w powiecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co???? nie sciagne!moge co najwyzej moge tipsy polowe skrocic ;) nie slyszalam aby moje kumpele sciagaly. Nie mozna miec paznokci? co maja tipsy do porodu bo nie rozumiem. Za dlugie moze i przeszkadzaja przy dziecku, ale nie znam kobiety, ktorej by je kazali sciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Od 15 minut czytam co napisałyście...hahahahaha Validosku ja tam lubie łysych :) z poprzecieranymi zakolami :P Agital-ogladałam focie Validoska i tak Cie znalazłam:D 4ALL: http://www.getthemessage.net/index.php?id=MTkyMzE2 Dziubassek 🌻 fisia 🌻 titek 🌻 avinion 🌻 Demi-jak jest Wiktorynka to może teraz Wiktorek :) 🌻 Dafi 🌻 Wenus- fajnie ze juz z nami 🌻 Majek 🌻 Ania,Yenny i cała reszta {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia-👄 może jakies ciało medyczne ściagnąc do naszej kliniki.... -Ty wiesz o kim mówię....? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×