Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Majek moja znajoma ma pazury o długosci 6 dodam,ze szpiczaste i opantetowala noszenie dlugopisa w razie potrzeby otwarcia i zamkniecia zamka w spodniach heheeh ja wole krotszer pazurki al;e ladnie ozdobione dlugosc na 1,5-2 a i tak odrasataja do 3. Agital ja tez mam problem z nadazaniem za nimi co patrze to nowa strona rozpoczeta:) Harbaciu witaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Majeczku, bardzo chętnie bym sobie pazurki zafundowała! ale nie tipsiki, żel albo akrylek taki przezroczysty ze wzorkiem, albo frencz "na stałe"... przed porodem zdążyłabym zdjąć. Też czytałam, ze to o przezroczystość lakieru chodzi. Musi byc widac naturalny kolor paznokcia. Niektóre polożne w paranoje popadają i nawet przezroczysty każą zmywać, no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku - 6, tzn 6 cm ?????????? a Ty madz do 3 cm????????ale odrost sam???? wow. jak takimi pisac na klawiaturze ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo. W pracy spokojniej,ale kciuki mozna dalej trzymać. Oby się ułozyło! A pozatym - temat pazurków, ja uwielbiam malowac paznokcie, swojego czasu nosiłam długaśne akryle i nie przeszkadzało mi to w niczym. Ale po zdjeciu okazało się, że moje naturalne są bardzo zniszczone. I zaczęłam odzywiać je i regenerować. Udało sie- do grudnia miałam extra pazurki - średniodługie, zawsze jakoś pomalowane i ozdobione. A teraz - po narkozie rozdwajają się i łamią, są kruche i zadzieraj się. Ze nie wspomne o włosach, które garsciami wyłaza. mam odżywki do włosów i do paznokciu, stosuje je regularnie, biorę witaminy, ale to po prostu musi minac trochę czasu - po cesarce miałam to samo. Włosy sięgajace wtedy do polowy plecow musiałam sciać na krotko. I mimo, ze minęło 12 lat nie odhodowałam ich tak długich. Staram siemieć zaswsze takie choć do ramion - by mozna było kucyka czy koczka upiąc. Titowa - odpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Yenny - to mnie zmartwiłaś :( ja mam swoje włoski ciut dłuższe niż do połowy pleców... zapłaczę się jak będę musiała obciąć je na krótko :((( może mi tylko ciutkę wypadną po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku nawet mi nie mów o takiej długości, o rety:D w życiu:D byłabym jak paralityk:D 3 w zupełności mi wystarczy:D:D Harbatka czyli pazuraski na formie wolisz? qrczę, ja to nie mogę się z formą dogadać, jakieś grubaśne mi wychodzą:( ale w sumie to na kciuku raz w życiu tylko zrobiłam:D a ta długość to właśnie te szablony a nie cm:) http://allegro.pl/item307680446_szablony_formy_do_zelu_i_akrylu_najtaniej_.html tam są właśnie numerki:) Yenny no właśnie akryle strasznie niszczą pazurki,żele podobno mniej, ale jak sobie po weselu ściągałam na chama to strasznie zniszczyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Yenny :) trzeba byc dobrej mysli.... A moje pazurki mają już 2 mm, bo ściachalam je ostatnio na zero :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka ,ale zaszalałaś:D:D Qrcze, ale mnie dzisiaj wzięło na naszą klasę:D cały dzień tam siedzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majek ja bym się chętnie skusiła na jakieś zdobienie moich pazurków :) Dziubassku zgadzam się z Tobą co do długości 6 to jakaś masakra chyba :D i lżej mi, ze nie tylko ja nigdy nie wiem o co tutaj chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj to mój dostał na maila...ale się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug widziałam:> nie dostałaś wczoraj maila ode mnie?:> do wszystkich starałam sie wysłać:D do Ciebie na pewno poszło:D właśnie jak to zobaczylam to mnie wzięło na naszą klasę:D bo wczesniej to zamiast nk wpisałabym kafe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital to jak już wszystkie urodzimy i odchowamy dzieciaczki będziemy musialy sie spotkac na zabiegi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce marudzic, ale mnie "cos" w płuca uwiera.... dziwne uczucie... a brzuchol to mi wieczorami (po kolacji) juz 100 cm przekracza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczku - dzięki za mailiki :) od Fisi jeszcze wszystkich nie obejrzałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie.....a ja myślałam ze to mój dostał....:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka staram sie dbac o kogo mogę:D nie rozumiem tego jak może coś uwierać w płucach:> a brzuszkiem się nie martw, bo teraz to jeszcze nic:D poczekaj do maja:D:D Koug Ty.............GAPO:D:D:D:D wiesz, koleżanka kiedyś mi powiedziała,że w ciąży dziecko odbiera rozum:D:D hihi:D ja bylam skłonna w to uwierzyć, bo strasznie roztrzepana byłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zaden atrakcyjny!:( dziewczynki zle sie czuje ! @ hhmm blisko juz ma plamienia:( ale mnie jajniki bola i wogle wrrr jestem beeeeeeeee KAWY?????? ja pije 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ej no:> żadne plamienia:P żadna @:> wrrrrrrrr:D 17 już było? nie ruszaj sie od nas i zleci do 16 zobaczysz:D:D a jak nie to w chomiki graj:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku -- dołączam się do marudzen ;) nie wiem jak mogą mnie płuca uwierać, może bobo przesunął żołądek a żołądek ciśnie płuca... jakoś mi tak dziwnie w środku... i tlenu mniej i tak słabo troszkę... dobrze, że chodzić nie muszę dziś nigdzie i mój K. po mnie do pracki przyjedzie... pobeczę sobie cichutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w chomiki nie umiem!!!! a plamienia jakies dziwne:( kawa z mlekiem! czyli @ juz blisko! chociaz nie maiał tych plamien wczesniej! a wogle jestem zaburzona cała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy chomiki nie \"chodzą\". Dużo stron jest poblokowanych. Spadam pracowac, dobrze,ze do 15 juz niedługo. A jutro \"trzynastka\" - zaszaleję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku -- 🌼 Czy lepiej chomika walić jak on leci w górę, czy jak już spada ? hmm oto jest pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka nie umiem sobie tego wyobrazić, mój Jaś był dla mnie łaskawszy i poza naciskaniem na pęcherz nic nie robił. Validosku w chomiczki łatwo się ciupie:D musisz tylko odpowiednio poduchę wystrzelić, tzn jak chomik będzie gdzies tak w jej polowie:D i poźniej lewym przyciskiem myszki,żeby chomik machał łapkami i dalej polecial:D:D u mnie chyba wszystko w normie, bo wczoraj zauważyłam,że mam płodne i nawet powiedziałam do mojego "dzisiaj mam płodne to możesz mnie brać":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×