Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Ania 😘 nooo zapracowane dziewczyny albo pogoda sennie na nie wpłynęła.prześlij nam troszke słoneczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorunieczka w domku jestem a Ty mozna wiedziec skąd klikasz do nas? czym się zajmujesz na codzień????? ooo czas na druga kawule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia w anglii mieszkam, jak narazie mam 2 tyg wolnego w pracy. a pracuje w sklepie a oprocz tego chodze do szkółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w domku ale w pracy ;) opiekuję się dziećmi, mam dwie dziewczynki i chłopca (oprócz mojej Małej). Dzięki temu Weronika nie musiała iść do żłobka. Dziewczyny, jakis czas mnie nie było i choć nadrobiłam zaległości w czytaniu, to może coś mi umknęło... co się dzieje z Zuzą? jest w ciąży?? Dawno się nie pokazywała. U mnie rano lało, potem było piękne słońce a teraz chmurki się pojawiły i wiatr się znowu zerwał - urok Irlandii trzy dni w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shafira777
ok....kobitki prosze powiedzcie mi czy sa jakies srodki przyspieszajace zajscie w ciaze ...nie moge zajsc w ciaze nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ania Ty tez na emigracji :) jak Ci sie mieszka, bo mi dobrze, chociaz z daleka od bliskich... wiem ze mam tu chlopaka przyszlego meza ale samotnosci jak bedzie dzidzia troche sie boje a Ty? nie mam tu wielu znajomych a napewno nie takich od serca, bo nie da sie w rok stworzyc takiej przyjazni jaka sie ma w Polsce z ludzmi z piaskownicy czy z podtawowki ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shafira -- zajście w ciążę na pewno przyspiesza... wrzucenie na luz ;) choć to nie jest łatwe! Jeśli cos Cie martwi to najlepiej pogadaj z ginem. No i odwieczna prośba: zaczernij nick jeśli chcesz znami pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorunieczka-- noo ja też na emigracji, ale z całą rodzinką :) przyleciałam tu z mężem i córką do mamy i brata, tak więc sama tu nie jestem :) co do przyjaźni na emigracji, niestety życie nauczyło mnie, że trzeba być ostrożnym, w wielu rodakach budzi się coś niedobrego na obczyźnie i trudno tu o prawdziwe przyjaźnie a zdaża się też że istniejące się rozpadają, nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale to nie tylko moje obserwacje :( Ogólnie nie narzekam, żyje nam się dobrze tylko faktycznie tęskno do babci, dziadka i znajomych w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorunieczka witam:):) super ze dołaczyłas do nas:) ja stram sie długo ale teraz zaczynam na lekach:) stymulacja owulacji:) i wychodowałam pecherzyk jeden ale jest:) moje autko juz wraca!! ma nowe felgi:) i wiecie co dzis zmokłam bo nie przyzwyczajona do MPK bez parasola:( ale maz mnie wygrzeje:):) cóz wg mojego gin owulacja jutro lub w piatek:) wiec czas na wygrzewanie:):):) obiadek mam juz gotowy:)poledwiczki z warzywami:) i czekam na meza:) wziełam sobie urlop 2 maja i gdzie pojedziemy odpoczac musze wymyslec tylko gdzie!a Wy jakie macie plany? na majowy weekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku to męcz meza w te najblizsze noce oj męcz go a efekty zobaczymy niebawem:):):) co do majówki to my co roku zbieramy sie ze znajomymi i grilujemy.widzimy się w takim składzie dwa razy do roku tylko wiec napewno bedzie super. ząb mnie pobolewa.gdzie ta nasza stomatolożka???????????????????? haloooooooooo ząbek pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane....ja dziś w wisielczym nastroju@ mi sie kończy więć powinno być pozytywnie, niestety.... Wczoraj zadzwoniłam do koleżanki tak pogadać sobie i wiecie co mi powiedziała...że jest w 5 tygodniu ciąży - to trzecia ciąża , ma założoną spiralke...nie chciała tej ciąży.... Nie wiedziałam co jej powiedzieć...ja na ciąże patrze jak na szczęście cud...chciałam jej pogratulować...jednak Ona jest załamana...powiedziałam jej że jej zazdroszczę tylko nie tak po złości tylko chciałam aby zrozumiała że mimo wszystko to na prawdę cud wspaniała wiadomość...Ona jest smutna...a ja chciałabym ją jakoś zrozumieć...ale mam tylko jedną myśl....Dziecko to szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do moich nocnych pobudek to mam kłopotki z spankiem wtedy nadrabiam zaległości z czytaniem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! witam nowa kolezanke z emigracji, ja tez razem z Ania siedzim na wyspie! Validosku no to kochana dawaj dawaj te dopalacze bo jajeczko dojrzewa! myslami z Toba! :) jutro w ogole wolac Cie nie bedziemy, bo nie mozna w takim dniu przeszkadzac! hihihi a tak w ogole to Validosku widze ze mezowi podniebienie ladnie dogadzasz! zeberka w winie, teraz poledwiczki z warzywami cho cho! no teraz to musi sie chlop postarac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku Tak się zastanawiałam czemu mam 0 cykl starań,przecież w tym miesiącu się już zaczęłam starać tak na serio.Jeśli to nie problem, zmień mi ten cykl na I,bo może ten 0 jakoś zapesza to zajście w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki długo mnie nie było, ale załatwialam sprawy różne.No już jestem spokojna.Moja dzidzia ma już 3 miesiące prawie.Już jestem po rozmowie z szefową.Nie było tak źle, no ale wesoło też nie było.I już mogę być troszkę spokojna bo moja dzidzia rośnie dobrze i serduszko puka już je widziałam dwa razy.Ale jestem szczęśliwa.Pozdrawiam was i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzitka 3 niesiac i dwa usg? to nie szkodzi? prywatnie bylas.. ja bym chyba co tydzien robila usg by wiedziec ze wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie staranek dzisiaj nie było i nie będzie bo mój m.po 13 godz pracy padł jak pies pluto.dam mu luzik dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ......27 ....Kraków.............................10 cykl....18.03 🌻Fisia ............29 ....śląskie...........Marta 3lata .....7 cykl....14.03 🌻Dziubassek.....22....Trójmiasto...........................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................2 cykl....03.03 🌻Michelle........21....kuj.-pom.........Daniel..2 lata.....5 cykl....27.01 🌻Agi37...........37.....Warszawa............................5 cykl....23.03 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.......29.....śląsk.............Szymon 4 lata....2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......2 cykl....01.11 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....08.03 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................3 cykl....04.03 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................0 cykl....17.03 🌻Ania.K_81......26....Dublin............Weronisia 2lata...1 cykl....02.04 🌻Mania23........23....Warszawa.............................3 cykl....18.03 🌻Wiola30.........30....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........1 cykl....08.03 🌻Sara82..........25....Podkarpacie...........................0 cykl....24.03 🌻Robur..................Zach.pom........Daniel 8 lat.........1 cykl....24.03 🌻Lorunieczka....24....Anglia..................................1 cykl....20.03 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna ......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26 ...Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29 ...Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital...........26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........29.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7.....ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża......02.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11 .08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur zmieniłam tabelkę, bo to była moja wina, przepraszam Cię. W tabelce nie ma też Twojego wieku,chyba już kiedyś zwróciłaś na to uwagę ale nie mogę znaleźć tego postu. jeśli masz życzenie to podaj do tabelki twój wiek :) Trzymam kciuki za Twoje staranka i wierzę że wkrótce Ci się uda 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×