Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dziubassku czy to warzne kiedy ... hmm dla nas kobiet tak ale warzne ze chłopina dorósł do tego że pragnie dzidziusia ... a ty jestes szczesliwa i juz sie nie zadreczasz koug a czego to USG ma dotyczyc że tyle kosztuje ????czy gin. to poleca??? zeby coś wykluczyc napewno decyzja trudna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku czy to warzne kiedy ... hmm dla nas kobiet tak ale warzne ze chłopina dorósł do tego że pragnie dzidziusia ... a ty jestes szczesliwa i juz sie nie zadreczasz koug a czego to USG ma dotyczyc że tyle kosztuje ????czy gin. to poleca??? zeby coś wykluczyc napewno decyzja trudna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś:) ja z Tobą zawsze na porodówke:) mam nadzieje ze dzis nie bedziesz sie obijac:) a to sie zastanawiam nad soba i moimi ostatnimi objawami!! te bóle czy to była owulaka czy co!! trwało 2 dni i najgorzej było przysiadaniu! ucisk z lewej strony niby jak netrka czy pecherz!! dziwne miec cos takiego po 10 latach:) bez owulacji! zobaczymy ale jakos sie nie nastawiam był jeden mały pecherzyk! w kwietniu mam zwiekszyc dawke leków zeby było wiecej:) moze blizniaki beda:) tego jeszcze tu nie było;) dziubasku ciesze sie ze maz dorasta do dzidzi:):): aby tak dalej! Koug hmmm dzieki za fluidki:) od kopajacej pieknie dzidzi:) chyba pójde wczesniej spac! jutro mam wywiadówke! bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze dziewczynki zmykam do łóżeczka bo zandarm stoi mi za plecami życze wam kolorowych snów i spokoinej nocki wielkie buziooooooole👄👄👄👄 do juterka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola usg 4D to takie specjalne USG na którym widać ładnie dzidzie np jak kopie jak macha rączkami jak ziewa.pan doktor za taką kasę oferuje ten widok na płycie DVD- taka gratka niestety kosztuje Tu masz linka do takiego filmiku nagranego w 4D http://pl.youtube.com/watch?v=EAsHZeLQ2n8&feature=related buziaki dla wszystkich laseczek 👄 zmykam spać bo ranko do pracy Do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug A jak myślisz,może lekarz sie pomylił,że owulacja dopiero za 5 dni.Czasem mnie przed owulacją kłuły jajniki,nie powiem,ale teraz już w 11 dniu cyklu zauważyłam ten przezroczysty śluz (we wcześniejszych cyklach go nie widziałam,ale miałam bakterie i może przez nie nic nie widziałam) Czy z 16 mm pęcherzyka może w ogóle coś powstać? Kochałam się z mężem 11 i 12 dnia cyklu,z reguły cykle mam ostatnio wydłużone, więc nie wiem co o tym myśleć.Z drugiej strony jak dziś chodziłam to co stąpnęłam na prawą nogę,to czułam ból w okolicy prawego jajnika tam gdzie jest ten pęcherzyk.Do tego jakoś dziwnie mnie kłuły piersi.Może jednak owulacja przyszła wcześniej np.wczoraj.Temperatura rano już od tego 12 dnia ok.37,0. Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) robur- ja miałam na ostatnim USG pęcherzyk 16 mm to był poniedziałek ! lekarz powiedział ze owulacja bedzie we czwartek! pecherzyk rosnie ok 2-3 mm na dobe !!a peka jak ma lekko pow 20 bynajmniej tak moje maja;) ale to sprawa indywidualna!!! jezali nie masz co dziennie USG to ciezko powidziec:) wiec najlepiej sie kochac systematycznie:) :) powodzonka:) Koug filmik boski -myś ze warto wydac te pieniadze:) ale to moje zdanie pamiatka dla dzidzi na 18 mjak znalazł:) miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Niespodzianka:D:D:D Titus Dziubek wiec jestem:D qrcze,ale sie pozmienialo u Was:> nawet nie zabieram sie za czytanie,bo i tak w 15 min nie zdaze wszytkiego oblookac. Siedze wlasnie u mojego meza w pracy i mam troszke czasu,zeby cos naskrobac:) Znowu zaczynam myslec o dzidzi, ale najpierw musze dostac odpowiednia umowe,zeby pozniej miec wszystkie swiadczenia. Mam nadzieje,ze jakos zleci;) Oki zbieram sie pomalu do pracy..Pozdrawiam i zycze owocnych staran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek witaj!!! mam nadzieje,ze juz nam nigdzie nie uciekniesz! bo cie znajde i nastukam w ta madra glowke:) ja tez czekam na umowe zebym byla spokojna ale do grudnia ohohohohoho aha Majuś chyba data ci sie omskła z drugim anioleczkiem bo wpisalas 2007 a nie 2008😘 Validosku:) a ty spac nie mozesz? Fisia a ja mam cappuccino wisniowe:P z kims sie podzelic? Koug warto wydac 300zl zeby miec pamiatke na cele zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nie mowilam wam co moj zakrecony maz sobie wykombinowal? ,ze syna nazwie na czesc pilkarza boniek? ebi! ja mowie a jakie jest pelne imie od ebiego? a on,ze ełzebiusz:O chyba zwariowalm powiedziala,ze nie chce zeby sie dzici z niego smialy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek ten Twój m.to aparat.i jakie plany:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ciekawe co zrobi jak córa będzie ale chwała mu za to,ze już plany ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Inka gotowa, chce Ktoś? Wiolu ja na szczęście w fast foodach nie jadam bo nie lubie takiego żarcia, bleeee. Jem bardzo zdrowo bo robie dużo sałatek, jem dużo owoców soczków itp. ale źle to przyswajam do tego obfite miesiączki i stad ta anemia cholerna. Wczoraj wieczorkiem mąż zrobił mi sok z buraków, jabłek i marchwi. a ja zrobiłam szpinak z czosnkiem i jajkami. nawet dobre wyszło:-) wszystkich w domu tym karmie. Titek widze, że męczysz tego mężusia, bidulek wykończysz Go:-) ale w słusznej sprawie:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Robur ja w tym cyklu mam podobne wątpliwości-zwykle owulkę mam w 15 dc,w tym mies wcześnie zaczęłam mieć płodny śluz,nie było go dużo,szyjka była mocno otwarta 11-13dc,w 13-kłucie jajnika i od tej pory już tylko białawy,lepki śluz.14-15dc ból brodawek piersiowych ale szyjka już zamknięta na głucho.Owulka jeśli była to w 13dc,a staranka12 i 15-mizerniutko...Jesli coś będzie to raczej dziewczynka,bo 15 to już po ptokach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lejdis :D z tymi dniami płodnymi to też nie ma co wierzyć na 100% przekonałam się na własnej skórze że natura bywa przebiegła. Zawsze miałam w miare regularne @ a owulka przypadała mi na 16-17dc. Dzięki temu jakoś zawsze udawało mi sie wyliczać dni płodne,wiedziałam kiedy zakładać na noc pancerne gatki ale tym razem co nie tylko dla mnie jest sprawą precedensową-wszystko się dziwnym trafem poprzesuwało.Zaszłam w ciążę w 9dc do konca nie wiedząc że owulacja mogła przypaść o dobrych kilka dni wcześniej,więc jeśli chodzi o planowanie płci...nigdy nie bedzie 100% pewności Majeczka welcome back :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug oglądając filmik az dostałam gęsiej skórki i łezka zakreciła sie z oku poprospu super i napewno jeszcze bardziej zbliza taka nie narodzona dzidzia do siebie myśle ze jest to warte tej kasy .... ale pod warunkiem ze można sobie pozwolic na taki wydatek .. podrugie kochana juz niedłuo bedziesz miec malenką istotke tuz obok sioebie i nie będzie osoby która by nie pochal;a taki skarb... decyzja nalezy do CIEBIE!!!! Cebulko skoro tak sie objadacie;-);-);-) to w niedługim czasie po anemi śladu nie będzie ale wiadomo ze lepiej naturalnymi sposobami walczyc z anemią niz łykac hemofer bleeeee KOCHANE POMOCY jeśli macie jakies strony z fajnymi grami dla dzieci to prosze podajcie..... bo nie długo zaczne fiksowac moja dzieczynka nie ma co z soba robic i mnie zamęcza nie powiem podoba mi sie ... ale dzis tak zemnie leci @i boli mnie brzuch i głowa a jej ciągle mało rrrraaatttnnnkkkuuu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłł dziewczyny takie badania jak USG4D czy wogóle to powinny być darmowe a te skurczybyki tyle kasy biora za seans 5 minutowy.dla mnie to jest niezrozumiałe.Ale te cwaniaki wiedzą co robią bo przecież kobieta nie małą kase da zeby zobaczyć czy z jej dzieckiem jest wszystko oki.no i dlatego to wykożystują Koug cięzka sprawa bo 300zł to nie mało ale jak masz kochana to idź. Wiola moja córa jedynie co robi na kompie to ubieranki(ubiera lalki) Agi🌼 cebulcia ja sie skuszę na to inkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie rozpisałyscie to ja muszę uciekać do pracy.buziaki dla wszystkich-specjalne dla Ciebie Fisiuniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o noooł dziewczyny co Wy takie ospałe dzisiaj.chciałam poklachać a Was nie ma:( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wywiadówke o 18 masakra:( aaa mam juz miejscówke nad morzem:) pensjonat z sauna:) wiec wiem gdzie bede wypoczywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola www.gry.pl www.poszkole.pl ta sa gierki dla dzieci:) Validos nastaw uszy bo jak zwykle bedzie narzekanie i łapka po kasiorke:) Fisia kochana a kto mnie wycaluje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Dziubassku wyposzczona jestem :-) Mógłby dzisiaj przylecieć...... A co do Euzebiusza to jak był na fali to sama miałam takie myśli, żeby zamiast Sewerynka był Ebi, ale zostaję przy Sewerynie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara dak spokoj niechce ełezebiusza ani zbyszka ani zadne takie:) jak bedzie syn to i bedzie walka miedzy nami, oj ostra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że poruszacie temat imion :) Ja pamiętam jak moja znajoma zapowiedziała wszystkim ze jak urodzi syna to da mu na imię Wawrzyniec -to chyba najbardziej wykręcone imię o jakim słyszałam WAWEREK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug - filmik widziałam, ale jazda :-) u mnie chyba nie ma takiej możliwości, przynajmniej pierwszy raz widzę taką możliwość, myślę, że świetna pamiątka, warta tych pieniędzy (skoro tyle trzeba zapłacić) A Wawrzyniec to imię królów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisiusie Truskaweczki! 😘 Validosku iDziubassku Cebulcio cholerka maz zaniemowil mi wczoraj wieczorem, :( ale dzis powiedzialam mu ze ma byc i koniec (bo ja wiecie, wcale mu nie mowilam, ze ja ready) lubie sprawiac niespodzianki :) krotko i na temat, mam plodne i trzeba! a co! a on na to: ze za wczesnie! a ja: kochany ja nie mam 18lat tylko 28 i wiem co mi trzeba, to ten glupol zaczal sie ze mnie smiac w sluchawce! ale sie smieszek zrobil! ho ho :) Wczoraj mialam i dzis rowniez taki sluzik wiec staranka byly w 12dc i dzis w 14dc oczywiscie jaksmieszek sie nie zleknie, mam nadzieje ze to pomoze, a w dole momentami czuje tak dziwnie jak przed @ ale chyba sobie to wszystko urajam... 🌻 Koug 🌻 przesliczna pamiatka! Wiesz co Kochana, zrob sobie to usg, pamiatka jakich malo, ja jakbym miala taka to by mi serce z piersi wyskakiwalo, odtworzyc tak po tylu latach, zobaczyc siebie i maminy brzuszek, powiedziec ze tam sie bylo naprawde, zrob to nie tyle co dla siebie ale dla dziecka, bo Ty je bedziesz miala, spogladajac codziennie jak dorasta, pamietala jak bylo malusie, a dzidzia zapomni jakie male nozki miala... wiesz o co mi chodzi, mamy pamietaja obrazy zapisuja je sobie, a my samych siebie przeciez z takiego okresu nigdy przecies nie zapamietamy. Lec Slonko i dawaj mi tu szybko kopie! Ciotenka chce zobaczyc kto w brzuszku sie kreci 😘 no to jak idziesz? Majek!!!!!!!!! no nareszcie! chyba musisz czesciej w tej pracy dluzej zostawac! :p by Cie zawsze do nas gnalo! Witaj witaj i nigdy przenigdy nie odchodz! nawet na inke! hihihih jak badania? w toku? a, proszem ja Cie Ciebie jak tam lozko? :p hihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku dziekuje za namiary na stronke z grami jutro zobaczymy bo dzis byly kolezanki u Angeli i przewrocily dom do gry nogami bierzem,y sie za sprztanko fisiaczku mnoja Angela tez lubi ubierac lalki ,ale juz wszysko przerabiala i chce cos nowego ... dobrze zmykam dorowadzi dom do ladu trzymajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×