Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

witam:) własnie odprawiłam meza:) do pracy i sama musze sie zbierac:) dzis nie ma kiera:):) yuupiiiiiiiiii:) Titus :) obiecuje poinformowac jak sie sprawy potocza:) ja w te chomiki nie umiem grac:( wrrrrrrrrrrrrrr miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek Validosku to nie chomiki tylko misiek strzela kulami;) chyba rzeczywiscie dziewczynki strajkuja bo w dzien cos nie ma odzewu :( minely stare dobre czasy gdzie nie mozna bylo sie polapac w podczytywaniu postow buuuu:( zaciążone biedulki odpoczywaja ale juz nie zagladna odwiedzic starych kolezanek:( dzis taki brzydki dzien tylko pada i pada i nastroj doodupny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry widzę ze kuleczki wciągają.muszę znaleśc nową gre bo tą już przechodzę całą:P .......ale się pochwaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Nie dość, ze ledwo się zmobilizowałam do pisania to jeszcze wszystko mi skasowało 😠 Do nieczego ostatnio jestem, nic mi się nie chce, ciągle bym tylko spała (ale nie mogę) :( Przesilenie wiosenne czycoś mnie dopadło, mam tylko nadzieję, że nie choróbsko jakieś. Ale widzę, że u Was humorki dopisują, i dobrze, staranka w toku, tylko rezultatów wypatrywać :D Miłego dzionka Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam ochote na lody w polewie toffi z duza iloscia bitej smietany posypanych czekolada i batonikiem czekoladowym:P ma ktos na zbyciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:-) ale dzisiaj pogoda poprawiła się, w związku z tym założyłam sobie do pracy nowe cichobiegi i obtarły mnie tak że aż wyje w pracy z bólu..ałłłłłłłłłłłaaaaa. Chciało się to cierp ciało:-) A co tu takie pustki moje lejdis?:-) opalacie się czy co?:-P kto pije herbatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski kobietki.... ale mamy dziś pogode dobrze ze nie musze nidzie wychodzić , Angelka jest w domku bo zaczelo jej troszke z noska leciec ,a o drugie w przedszkolu panuje różyczna i tak siedzimy sobie w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też mam wiosenke za oknem i to jaka śliczna.wszystkie okna i balkonkony w domu pootwierane.wiosne czuć na całego Cebulcia oj jak ja Ci współczuje.teraz jedynie trampki palestyńskie Cię ratują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi się te kulki znudziły.mój rekord to 1165220. poszukam czegos fajowego to jak Wam się kulki znudza to prześle linka zaraz ide po moja gwiazde do przedszkola i na jakis plac zabaw.niech się moje dziecko wyżyje troszkę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku u mnie jest ta wiosenka:-) piknie jest cały dzień:-) dziewczyny wypiłam juz litr soku buraczano-marchwiowo-jabłkowego i chyba zaraz zwymiotuje. Mąż mi narobił wczoraj i musze pić w domu jeszcze 2 literki mam. Która chce bo juz mi niedobrze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :) Melduje się po przerwie. Pracy mam sporo teraz więc nie mam czasu zaglądać, poza tym wiele załatwień budowowo - kredytowych w toku, więc same rozumiecie. Mnie właśnie wybiła studniówka do porodu :) Serdecznie wszystkie pozdrawiam 😘 Fisiu* Ty komplemenciaro - dzięki za miły komentarz na NK 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agniesia Ale masz zaległości!!! a jeszcze niedawno o Tobie myślałam co tam u Ciebie nowego.Jak brzuszek?Wogóle wchodź częściej i pisz jak się czujesz,czy balast ciągnie cię już w przód,jak to wytrzymuje Twój kręgosłup no i wogóle :) Czy ktoś ma kontakt z Harbatką,z Dafi ?-ciekawe co u nich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agniesia Ale masz zaległości!!! a jeszcze niedawno o Tobie myślałam co tam u Ciebie nowego.Jak brzuszek?Wogóle wchodź częściej i pisz jak się czujesz,czy balast ciągnie cię już w przód,jak to wytrzymuje Twój kręgosłup no i wogóle :) Czy ktoś ma kontakt z Harbatką,z Dafi ?-ciekawe co u nich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital aaaaa tam komplemenciara:P:P kochana musisz częsciej do nas zagladać właśnie co się dzieje z reszta dziewczyn???????heee??????? nagana jak nic. dziubdziu szykujesz się pewnie do BB cio???? a słyszałas co dzisiaj mówili w tv,ze ten Nicolas był kiedyś Kasią? hihi Moje dziecko ma szatana w sobie.chyba się zgłoszę do egzorcysty aaaaaaa i moja córa mi własnie oznajmiła ,że ma narzeczonego w przedszkolu.miłośc ze wzajemnością hihi.trzymanie się za rączke wspólne zabawy i........................ narzeczony ma sisiora.Tak dosłownie moje dziecko powiedziedziało mi. Matko Boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ło matko co ta twoja dziecina widziala? skad ona takie rzeczy wie:P ogladalam BB i mi sie nie podoba ten Jozek to jakis psychol a ten Nicolas to byla babka:) dobjanocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor! ja tak dzis na chwilke... ej Dziewczyny nie dolujecie tych poczatkujacych w tymi kulkami co?! ja wiem ze zreczne macie raczki w roznych gierkach! :p Koug Ty lobuzico juz wiesz o jakie portki chodzi :p Fisia a to Ci zaskoczenie bylo co? ...sisiorka ma... no coz czasy sie zmieniaja i pierwsze milostki sa juz w przedszkolu, ja niestety zostalam pokrzywdzona przez los, oooooj biedna Ci ja !!!! 😢 bo do przedszkola nie chodzilam...bylam z mama w domu i nie moglam sie przez ten fakt zakochac i nie odkrylam tej tajemnicy, ktora zmienia nas na cale zycie... :) w ogole ja nie pamietam tego okresu z mego zycia, amnezja totalna, przez mgle pamietam tylko zerowke. Validosku kabarety w pracy no ladnie! zapytaj sie kiera czy sa wolne wakaty z checia wkupilabym sie w kregi! :) ok Malenkie! odezwe sie w poniedzialek! 😘 milego weekendu zycze! i sloooooonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniżej wklejam link z porodu jaki dostałam wczoraj od koleżanki. Nagrywany dosyć dawno, bo nie dość ze czarno biały to jeszcze seceneria i położne widać takie z lat 70-ych. Ale nie ważne, bo od wiek wieków rodzi sie podobnie, to się nie zmienia. Aż miło popatrzeć na taki poród, lecz nie polecam tym co zabardzo nie lubią "takich" widoków. Po obejrzeniu naprawde każdej z nas życze takiego porodu ;) http://www.youtube.com/watch?v=Aht0HqI7GSw&f eature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana.kawe podano:) TItuś ja też do przedszkola nie chodziłam także mnie nikt sisiora nie pokazywał ale pierwszy całus zaliczyłam mniej więcej w tym wieku z rok mlodszym sasiadem za drzwiami na klatce.oczywiście przyłapała nas sasiadka:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Koug, Fiusiu** postaram się zaglądać częściej :) Już odpowiadam na pytanie. U nas wszystko OK czujemy się dobrze chociaż już nieco ociężale, brzuch jeszcze mnie do przodu nie ciągnie, ale kręgosłup czasami boli... czyli normalka :) Pozdrawiam na miły dzień i biorę się do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus:) dlaCiebie zawzse sie znajdzie wolny etet:) dzis pracuje jeszcze pół godziny i koniec!!!!!!!!!! ile mozna w piatki pracowac:) agitalki moze jakies nowe fotki brzuszka:) i fluidki dla Asi:) tego nigdy za duzo:) Fisiu to Ty kochana babcia nie zostań zaraz:) a mała wyszkolona:) po mamusi:) musze sie wybrac na solarium:) pewnie w czasie pracy:) a coooooooo jak sie odkopie bede nadal ogladec kabarety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosek wypluj to słowo tfu tfu tfu dziewczyny juz mi sie pierdzieli w głowie od tych testów.mam biegunke ,po nocach nie spie.boszeeeeeeeeeeee boje sie wtorku jak nie wiem.Mój mnie tylko pociesza,że nawet jak nie zdam to sie nic nie stanie ale ja mam dziewczyny takie ciągoty do jazd ,że ja bym juz chciała jeżdzić jezdzić i jeszcze raz jeżdzić.w niedziele jade znowu na jakąś wieś sobie pojeżdzić sama.jak mnie złapią to dupa blada nie będę miała prawka a mój chłop będzie miał lżejszy portfel. Kurde no napisz co u Ciebie????? kiedy kolejny egzamin???? wpadaj do nas na jazdy.godzinka 35zł do wyboru corsa i punto.a Ty czym jeżdziłaś????? Koug jak się czujesz żono mojego męża????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×