Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Maniu...po prostu super gratuluje Ci z całego serca........cieszę się Twoim szczęściem....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -....................10 cykl....18.03 🌻Fisia ..........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl....14.03 🌻Dziubassek...22....Pomorskie..................0 cykl....13.04 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................2 cykl....03.03 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl....27.01 🌻Agi37..........37.....Warszawa..................5 cykl....23.02 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.....29.....śląsk.....Szymon 4 lata...2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....04.04 🌻Gooosha......24....Ballymena...................3 cykl....04.03 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................3 cykl....25.03 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................0 cykl....17.03 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...1 cykl....02.04 🌻MamaZuzi.....20....Bytom........................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....07.04 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Sara82..........26...Podkarpacie.................1 cykl....24.03 🌻Robur..........30...Zach.-pom...Daniel 8lat.....1 cykl....24.03 🌻A.N.N.A........30...BARLINEK.....Oliwier 4lata..2 cykl....06.04 🌻Lorunieczka....24....Anglia................... .1 cykl....20.03 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ................ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa................ciąża.....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec.....................ciąża..... 20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków.....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27...................................ciąża.... 22.08.08 🌻Dafodilek ....28.....Wrocław....................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7....ciąża...18.09.08 🌻Kasika1......23....Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 🌻B_eata22.....22....Wielkopolska..............ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.........Chorzów....................ciąża . 🌻Mania23.......23....Warszawa..................ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dzis @ i chyba zaraz wykituje:( brzuszek mnie boli ałałałałała :( za wczesnie 2 dni przyszla:O w zeszlym m-cu 2 dni za pozno nie wiem czemu mio sie tak rozregulowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio niestety wczoraj nie wchodziło mi Kafe:( masakra:( pisało ze nie ma takiej strony:( Kurde no :):) ale piekny brzusio:) i mamusia taka sliczna:)Dziubaski +- 2 dni to regularnie:) ja miałam +- 2 miesiace:) Basiuniu:) mnie jamniki tez kóły w 16dc:) wiec działaj malenka działaj Kwiecien:) piekny miesiac na ciaze:) Mania:) gratuluje:) normalnie mnie zatkało:) bosko i wogóle:) i pamietaj musi byc wszystko dobrze:) a mysmy wczoraj lekko pomprezowali:) maz mi sie sponiewierał:) a ja wypiłam 5 drinków:) takich lekkich :) mam zle doswiadczenia z picia za duzo i byle co z przed tygodnia:) kucze do poniedziałku bore duphaston i mam 5 dni aby nie dostać @@@@@@@@ i testowc! ale jakoś sie nie nastawiam:) co ma być to bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! dziś powtórzyłam teścik i znów 2 kreseczki :O mężuś bardzo szczęśliwy! kurcze oststnio troszke mnie nie było i musze sporo nadrobic aby wiedziec co tam u Was. niestety nie mam juz tyle wolnego a w pracy nie mam mozliwosci by wejsc na forum, wiec dlatego rzadko jestem. postaram sie chociaz wieczorkami zaglądać, staranek teraz nie bedzie :) to moze znajde czas. jednak seksik co drugi dzien to dobra metoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy dwuch kreseczkach nie ta buźka sie wstawiła, miał yc oczywiscie usmiech na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tabelce było że 3 ale właściwie to 2-gi, bo ten pierwszy to był jeszcze taki bez zielonego swiatełka i specjalnie na działaliśmy ( coc jak mi sie wtedy @ spozniała to miałam nadzieje), za to te kolejne 2 to porzadnie do pracy sie zabralismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha i wiecie co myśle ze to plamienie takie różowe które miałam 17 dnia cyklu to była implantacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Maniu serdecznie Ci gratuluje!! :) Tylko się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku --- trudno mi powiedzieć bo to był naprawde mix pozycji :) co raz to inne ćwiczyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurde no----> jesteśmy w bardzo porównywalnym momencie ciąży :) Ja właśnie kończę 6 mc, do porodu już mniej niż 100 dni. Brzuch już mam gigantus :D Harbatka jest chyba nieco wcześniej niż ja... a propos mam nadzieję, ze u Niej wszystko OK bo nie widzę jej tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania bardzo sie ciesze i wielkie grsatulacje:-):-) byle tak dalej dziubasku to dzis mamy małą rocznice naszego topiku to życzmy sobie byśmy tu zawsze były pełne wiary i obtymizmu.... __________________________@__ ________________@@@@_____@ _______________@@@@@@___@_ ______________@@@@@@@@@ ______@@@@@@__@@@@@@@@ ____@@@@@@@@@@@@@@@__ __@@@@@@@@@@@@@@@____ _/@@@@@@@@@@@@@@______ __@@@@@@@@@@@@@@______ __@@@@@@@@@@@@@_______ ___@@@@@@@@@@@@________ ___@@@@@___@@@@@________ ___@@@@_____@@@@_________ __@@@@@@@@@@@@@_______ @@@@@@@@@@@@@@@@____ a te słoniki to NA SZCZęśCIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi miło że cieszycie sie ze mną, ale nie dziękuje bo nie chce zapeszać. :) na razie nie obserwuje u siebie za wiele objawów, mam wrażliwsze piersi i odczuwam napięcie w podbrzuszu, ale jest po prostu bardzo wcześnie. choć może tak zostanie. poprzednio tez mdłości nie miałam. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! gdzie Wy sie podziewacie?? strajk jakiś?? może ma któras na kakao ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuchy!!! POBUDKA!!! :0 jak ja mam dzis rano czas bo do pracy na 12-ta to Was nie ma... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziubassku ja zauważyłam, ale nie bywam tu stale od 6 m-cy to nie śmiem świętować "półrocznicy" Na miły dzionek 🌼 Pora sie barć do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przepraszam miało być - brać*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:-) nie było mnie przez weekend bo odpoczywałam za miastem u teściów. zrobilismy grilla choć pogoda była taka sobie, a w niedzielę zrobilismy sobie długi spacer z psami po lesie. Dotleniłam się na maxa. Maniu gratuluje Ci z całego serca, tym razem będzie wszystko dobrze. Nie ma takiej opcji by było inaczej:-) buziaki. Dziubasku wszystkiego naj naj naj z okazji półrocza🌼 Kurde no śliczny brzucholek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile slowa.. a mnie dzis szefowa z rana tak wkurzyla ze az sie poplakalam. Nie chce mnie na L4 puscic, a wie od stycznia ze za dwa tygodnie ide do lekarza po L4. Kaze sobie zaswiadczenie przyniesc ile jestem w ciazy i kiedy mamtermin! po to aby mi kazac tyrac do 9 miecha pewnie. To bylo do przeiwdzenia ze im blizej bedzie tej daty tym bardziej bedzie we mnie uderzac zlosliwosciami. Mam dosc, pojde wczesniej i wali mnie to. Nie mam juz sil sie użerac, do tego moczu nie trzymam, mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no --- nie ona sie wali za przeproszeniem, masz teraz swoje prawa i nalezy Ci sie to. ona nie ma prawa tego kwestionowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem babeczki. Mania Gratulejszyn tych kreseczek na teście.bedzie oki.jak się czujesz????? u mnie stres.biegunka i trzęsawka przed jutrzejszymi egzaminami na prawo jazdy.wrrrrrrrrrr własnie wróciłam z jazd.wykupiłam sobie godzinki dodatkowo zeby poćwiczyć łuk i parkowania.kobitka powiedziała ze miasta się nie mam co obawiac bo mi idzie suuuper.jezuuu dzisiaj ide jeszcze ten łuk poćwiczyć.boje się jutra jak diabli.muszę chyba już od dzisiaj pić melise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×