Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

witam drogie Panie, coz, ja nadal odchorowuje porazke w zeszla sobote ale zaczynam juz rozumiec ze to nie byl egzamin tylk farsa, on zlosliwie mi te lusterka poprzestawial. Kawal buca i tyle. Terminu nastepnego nie mam, boje sie zapisac i isc kolejny raz. Jezdzilam na Chewrolecie Aveo bo w Kraku tylko na tych sie zdaje. U nas godzina jazdy podrozala na 45 wiec i u was tez o 5 zeta podskoczy, jak wszyscy to wszyscy, to kwestia czasu. Coz, w weekend nie jezdze, pojde za tydzien, raz na dwa tygodnie mi wystarczy, ja juz naprawde umiem jezdzic. Tak ale coz jak znowu trafie na tego bucyfala-egzaminarota? prawdopodobienstwo nikle ale ja mam pecha..musialabym obmowic udzialu w egzaminie bo drugi raz tak sie ponizyc nie dam. Na koniec mi beknąl;\" po co to pani? niech pani odpuscci, stres pani dziecku funduje, nich tu juz pani nie przychodzi\"..itp, bardzo budujące prawda? NIECH MYSZY ZJEDZA DZIADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validosku jak tylko zrobię sesję zdjęciową to prześlę fotasy :) Coś z ostatniego wesela będzie ale kiedy to nie wiem. Co do fluidów to cały czas śle a Ty coś nie chcesz chyba odbierać niedobra kobieto :P Do zdających prawko... ja tez przeszłam mękę chociaż od początku lubiłam jeździć i jeździłam bardzo dobrze. Ten egzamin jest mało adekwatny do posiadanych umiejętności (za pierwszym razem zdawały osoby, które do teraz po tylu latach jeździć nie umieją :/ ale trudno trzeba to przeżyć, więc życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj :) Kurde zawsze jest szansa że trafisz na innego egzaminatora :) próbuj do skutku Fisia żebyś wiedziała że najchętniej odpoczęłabym jakiś tydzień lub dwa bo już mi sie nie chce łazić do pracy i sie stresować głupimi babolami,które dążą do tego bym sobie poszła na L4 Z drugiej strony trochę mi szkoda forsy.Ostatnio za 12 dni chorobowego zabrali mi 150 zł premii.Te jędze już dzielą skórę na niedźwiedziu :o Teraz nie mogę szarżować bo kasa będzie mi potrzebna.Tak źle i tak niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug jak to? przeciez masz 100% L4 jak jestes w ciazy. Wiec walcz o swoje!!!! ;) ja pracuje jeszcze albo az dwa tygodnie, 28.04 ide do mojej lekarki po zwolnienie. Do porodu juz nie wracam.Nie mam juz sily, a wiecie jak to jest jak szef wie ze to juz wasze ostatnie podrygi..wykorzystuje na maxa i strzela komentarzami o waszym zekomym lenistwie na kazdym kroku. Mnie to drazni. Juz dwano bym poszla na zwolnienie ale mam uczyc tego co mnie bedzie zastepowal. W zasadzie juz nauczylam. Dzis jestem sama i chwala Bogu! ale next week niestety nie ;/ ten kwiecien to tak jakby mi na zlosc caly miesaic w biurze siedziala i w zadne delegacje nie jezdzi. Ale ja 28 jestem juz ostatni dzien ;) albo i nie bo przeciez na ten dzien tez zwolnienie moge wziąć. wczoraj zapisalam sie do szkoly rodzenia, zaczynam dipiero 20 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L4 jest płatne 100% owszem ale premię mi urąbią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie marzy L4:) i domek chetnie bym polenuchowała sobie :) jeszcze 5h!!!!!!!!!!wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no tak, mozliwe. u nas tez od kwietnia podwyzki, ale ja sie juz chyba na to nie zalapie, nawet nie wiem czy moge dostac \"wakacje pod grusza\", musze miec przynajmniej 2 tygodnie urlopu w tym roku do wykorzystania, powinnam miec, ale akurat tak mam termin ze moge sie nie zalapac i zostanie mi urlop na next year.Wtedy tez ta gruszka nie przysluguje. A szkoda bo to 500 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu-każdemu gruszka przysługuje! Ważne by mieć ciągłość 14 dni kalendarzowych urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak skarbie, ale musisz ten urlop wykorzystac w danym roku! a jak ja bede na macierzynskim to nie na urlopie. Zreszta zapytam sie mojej księgowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlop macierzyński zawsze przedłuża się urlopem wypoczynkowym. Nie wiem ile Ci urlopu zostało jeszcze za ten rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ... fisia no to córka podała Ci wiadomość ... wkoncu to przedszkole musi się edukować poprostu bystra dziewczynka moja gwiazda nie chodzi do przedszkola bo pani sie rozchorowała a do gruy krasnali nie choce chodzic bo ona twierdzi że to zdrada ;-):-):-) powiem wam przedchwilką weszłam zobaczyć co tam słychać na NASZEJ NLASIE a tam mam smutny ujmujący za serce list zrozpaczonych rodziców .... oczywiscie wysłałam dalej ten list .... czy wy tez dostałyście taki list .... ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byliśmy na zakupach bo 26 .04 jedziemy na weselisko i chciałam sobie kupic jakąś kreacje i powiem wam że nic mi w oko nie wpadło a nogi mnie tak bolały że juz mam dość wszystkiego ..... dobrze że moje kochanie na zakupach czuje się dobrze i umie doradzic ale czasami jest za bardzo szczery ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie dostalam, i chyba dobrze, bo nie znosze łancuszkow ;/ to zawsze trzeba podzielic przez 100 conajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:-) a ja mam dzisiaj duzo pracy, dobrze że juz piątek uffff:-) Wiolu mój Mąż też jest cierpliwy przy zakupach, pomimo to wolę sama chodzić bo jemu zawsze wszystko się podoba. Nawet jakbym ubrała się w worek to jemu to nie będzie przeszkadzało. Więc żaden doradca z niego:-) Dziewczynki życzę Wam miłego wieczorku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital,kurde,koug wyslijcie nam na maila jakies focie z brzusiem:) milo tak popatrzec jak rosnie nowe zycie jak dobrze,ze dzis piatek, mam ochotwe leniuchowac caly weekend..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wysle wam dzis jedno, tylko sie nie smiejcie bo w tle Toy Toy ;) coz, na budowie zdjecia se cykalismy ;P za miesiac bede miec ladniejsze foteczki, bo lecimy do Grecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku juz wygrzana? ja juz sie ocieplilam ehh posprzatalam zrobilam obiad i odpoczywam rece mam jak parobek:P kurde no dzieki czekam na fote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko.... moje kochanie super mi doradzi i licze sie z jego zdanie i podziwjam go za swietą cierpliwosć ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️[ ] koug i co zdecydowalaś się na to USG ???? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dziewczynki dzis szaleje na skakance nie wiem czy jutro wstane ;-);-);-) ale musze troszke zgubic kochanego ciałka trzymajcie za mnie kciuki kochane z wami bedzie mi łatwiej 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[🌻 życze mam miłego wieczorku i słodkiej nocki do juterka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 WIELKIE BUZIOLE 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nikogo nie ma... Dziewczynki chyba dżamprezują :D Heh...kawał mi się przypomniał a propos wieczornych posiadówek w lokalach: W knajpce siedzi młody mężczyzna i dziewczyna. - Koleżanka się spieszy? - zagaduje mężczyzna. - Nie, koleżanka się nie spieszy - przekornie odpowiada dziewczyna. - Koleżanka napije się kawy? - Tak, napiję się kawy... - Koleżanka wolna? - Nie, mężatka... - Mężatka? A koleżanka może zadzwonić do domu i powiedzieć, że została zgwałcona w barze? - Tak, koleżanka może zadzwonić do domu i powiedzieć, że ją zgwałcili 10razy - 10 razy??!! - A co, kolega się spieszy? Miłego wieczoru i stosunkowo udanej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz 6ty miesiąc. pozdrawiam ps. dziewczynki, ide dzis do kina ale nie wiem ktory film lepszy: Lejdis czy Nie klam kochanie? doradzicie mi cosik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry gwiazdeczki Kurde no wyglądasz zaj**cie z tym brzusiem.naprawde. co do filmu to nie ogladałam ale słyszałam ze na lejdis warto sie wybrać Koug a się usmiałam z kawalu Ty cholero czas na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie szykuje do wyjscia bo jade z ciotka po wianek dla mlodej:) strasznie jajniki mi promieniuja bo za 2 dni ma byc @ boli brzusio:( popoludniu zostaje z 2 latka wiec nie wiem o ktorej wpadne bo troche mi to zajmie:P dziewczynki miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA właśnie zauważyłam,ze dzis 6 MIESIECY ma nasz topik:):):):):):):):) sto lat sto lat niech zyje zyje nam:) oby utrzymal sie tak ladnie jak dotychczas i oby nas nieubywalo a wrecz przybywało:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ide na Lejdis ;) a wczesniej wybieram sie swoim tesciow..mam zamiar poskarzyc sie im na męza ;/ jak dotre bo pogoda mnie odsrasza, ale co sie odwlecze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 16dc i kłucia w przwym jajniku...może to owulacja:))oby ;) staranka od 10 dc co 2 dni..chłopa molestuje regularnie: ) Może...zobaczymy za 2-2,5 tygodnia;)Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór dziewczynki!!! nie było mnie oststnio bo... sie usilnie starałam :) .... i dzis zobaczyłam dwie kreseczki :) :) :) wprawdzie to 26 dc ale nie mogłam doczekac sie do poniedziałku, albo do spóźniania sie @ i dzis juz zrobiłam test. skusiło mnie bo poszłam do apteki po cos na gardziołko dla mężulka i nie mogłam sie powtrzymac zeby nie kupić, a jak kupiłam to zeby nie zrobić, wiec jak tylko wróciłam to testowałam. i wyszły dwie kreseczki mimo tego ze nie był to poranny mocz. jutro albo w poniedziałek tez stestuje tylko ze z porannego moczu, ale juz jestem happy! oby tylko było wszystko dobrze! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×