Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Koug tak trzymam przeciez cala reklamowe nakupilam! :p oj chcialabym Serce zobaczyc ta druga kreseczka, Ty wiesz o tym... ale poki co ciesze sie ze szczescia Dziewczyn, jak sie naciesze przyjdzie pora by pocieszyc sie ze swojego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś a myślisz że ja bym nie chciała moje irlandzkie słonka z brzuszkami zobaczyć??? W razie czego jeszcze u Ani masz mój zaklinacz ciążowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos wszystkiego naj naj w dniu urodzin-niech sie spełnią wszystkie Twoje marzenia. Fisiu ale niespodzianka-GRATULACJE Dziewczynki ja chętnie oddam za niecałe 2 miesiące moje miejsce w tabelce zaciążonych. Która chętna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug mam nadzieje ze owego zaklinacza otrzymam w nastepny weekend! :) i jak zrobie czary mary to temu bockowi wszystkie paczki pozabieram! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Dzisiaj pierwsza noc w nowym mieszkanku ;) Ale nic nie było.....tzn. przyszliśmy z imprezy późno i po prostu poszliśmy spać.....Dzisiaj otwieramy oczy a tu burdel....heheheh wszystko w rozsypce zaraz zabieram się do ostrej roboty..... Sprzątanie niestety przy niedzieli ;(ale muszę bo nie mogę wytrzymac w tym balaganie.....) Piękna pogoda, słońce świeci od rana a tu trezba siedzieć w chalupie i chodzić ze szmatą.....;( Ale w swoim mieszkaniu i ze swoją szmatą może to mnie pocieszy.....heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę Wam przesłać z wesela....ale nie mam na kompie, wesele było rok temu. A tak apropo rocznicę będziemy mieli w maju ;) i w nowym domku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa cieszę się zTwojego szczęścia, powiem Wam , że wczoraj bylam na imprezie i najmłodsża uczestniczką byla malutka 3 miesięczna dzidzia......;) A druga mama była w ciąży.....niezla impra dzieciatych i przyszłych dzieciatych..... Każda się wgłębiala w temat hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wybieramy sie z męże nad zalew na grila :)mężunio mi humorek poprawił sam zajał sie zakupami i przygotowaniem żarełka, umówili sie z kolegą i pojechali a ja mam sie szykować ;P kurcze odstresuje sie wrescie, słoneczko, piekna pogoda, powygrzewam troszke pyszczek :) mowie wam jak mi ostatnio brakowało takiego wypadu :) jakos troszke mnie mdli, bo sniadanka mało zjadłam i mam nadzieje ze wszamię te potrawy grilowe, bez zwrotu (bo prawie na pusty brzuszek) :) malwinko-- swiete słowa, własny kąt i własna szmata :) to tez wyjatkowy dzien, pierwsze sprzatanko po pierwszej imprezce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj 24 d.c.staranka były ostatnio 18 d.c. jakoś tak wyszło, wcześniej były co dwa dni, nie wiem co z tego wyjdzie wszystkiego jakoś się nie napalam za bardzo......Po prostu nie myślę, mam jakiś śluz biały od przedwczoraj i nawet więcej go mam ale to chyba norma przed miesiączką...... Ostatnio mialam w 31 d. c. miesiączkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titku -- z ciebie to naprawde literatka i poetka, zawsze nam tu wierszyki fajne wypisujesz i wogóle zawsze tyle ciepłych słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sumie dzisiaj mam go mniej..... A wczoraj sobie popilam winka bo pyszne było....;) Fajowo Maniu, że jedziesz na grilla, ja też bym pojechala nawet na rowerkach dzisiaj taka cudna aura....ale czeka szmata, pudła itp. A jutro praca więc muszę się wziąść za wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko --- trzymam kciuki, zobacz jak tu szaleja statystyki, moze i Tobie sie tym razem uda, fisia tez pisała ze sie nie nastawia a tu prosze jaka dzis niespodzianka haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męża gdzieś wywiało do sklepu.....po jakis sprzęt do czegoś....a aja korzystając z okazji siadłam troszkę popisać i poczytać bo naprawdę wcześniej nie mialam czasu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu mam nadzieję, że fluidki pomogą i cos się zacznie dziać w moim brzuszku..... Oj jakbym chciala bardzo....;))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. idę cos dzialać sprzątać itp. Będę zaglądać dzisiaj co u Was jak mi sprzątanie pozwoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I późnej kawki po śniadanku się napiję.....tylko nie mam mleczka.....ale jakoś przeboleję, ktora może mi mleczkiem uraczyć?????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo ale wiadomość Fisiu :):):):):):) GRATULACJE ale sie cieszę nawet blada druga kreska to zawsze druga kreska:):):): super:) Pozdrawiam Ja może jutro będe się testować...ale wątpię w obecność drugiej kreseczki :( ale wszystko przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VALIDOSKU Życzę Ci wiary❤️, że wszystko ma sens🌻. Życzę Ci nadziei,:D która obudzi Twoje serce❤️ i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło:). Życzę Ci miłości tak ogromnej❤️, że nie można jej zatrzymać dla siebie🌻. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.😘😘😘 STO LAT, STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM!!!🌻🌻🌻 FISIU Życzę Ci aby ta druga kreseczka była mocniutka!😘 Życzę Ci aby każdy nowy dzień był teraz szczesliwszy:):):) Życzę Ci aby fasolka rosła silna i zdrowa:D i abyś nie musiała sie martwic,stresowac!!! Badz pogodna kazdego dnia:)spełniły sie Twoje marzenia!:P 🌻🌻🌻GRATULUJE🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziekuje za zyczonka:) naprawde łwzka sie w oku kreci jak czytam:) całuski wielkie ja sie biore za sprztanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manis 🌻 fotke juz swej gebusi juz przeslalam wiec sprawdz poczte. A co do wierszy i cieplych slow, coz to przychodzi samo naturalnie, kocham poczucie szczescia i pragne tym samym tym szczesciem zarazac... to lepsze od wasni i daje tyle radosci! Malwinka Ty mi tu z tymi zdjeciami nie blokuj! cyknij pare tych co na szmatce jezdzisz po mieszkaniu i bedzie dobrze! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku Ty sie mi tu nie mazgaj!!!! :) :) :) tylko ciesz! NO DZIEWCZYNY I MAMY REMIS!!!!!! tyle samo zaciazonych co starajacych!!!!! ach mamma mija zielona pietruszka! co za mecz!!!! :) :) :) jakie emocje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek...22....Pomorskie..................0 cykl....13.04 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................2 cykl....03.04 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....05.04 🌻Basiunia*.....29.....śląsk.....Szymon 4 lata...2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....04.04 🌻Gooosha......24....Ballymena...................3 cykl....04.03 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................3 cykl....25.03 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................1 cykl....09.04 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...2 cykl....02.04 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....07.04 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Robur..........30...Zach.-pom...Daniel 8lat.....1 cykl....24.03 🌻Kołderka*......24...Żyrardów.....................1 cykl....03.04 🌻Anna6889.....40..Kłodzko..Gosia 18l.Ola 11 l..4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25..Inowrocław..................0 cykl....15.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata...ciąża....21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...............ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ..............ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa..............ciąża....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec....................ciąża....20.07.08 🌻Avinion........30.....Kraków...................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża...22.08.08 🌻Dafodilek ....28.....Wrocław..................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34...Opole...Michał 11,Ola 7..ciąża....18.09.08 🌻Kasika1......23..Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 🌻Gargamelka.........Chorzów...................ciąża....21.11.08 🌻Mania23.......23....Warszawa................ciąża....23.12.08 🌻Validos27 ....28 ....Kraków -..................ciąża....25.12.08 🌻Agi37..........37.....Warszawa................ciąża....26.12.08 🌻Fisia ..........29 ....śląskie...Marta 3lata ...ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje jak w ciązy! ciągle mam zgage, siusiam co 5 min i jem jak smok, ciagle jestem głodna!!! zwariuje oczywiscie szance sa zerowe ale sama nie wiem moze to ta zmiana pogody :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że w powietrzu coś wisi-jakieś pozytywne pyłki czy coś dlatego tyle nam się ciężarówek namnożyło i założę się że sparingi odbywały się przy otwartym oknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug faktyznie same ciezarówki:) super poprostu! ide na spacer bo w tuszcz obrastam!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) matko ale wy piszecie :D Dzis mam chwile czasu to moge z Wami poklikac. Moj małżonek wraca na stale 17 maja, nie macie pojecia jak sie ciesze :D nie widzialam go od swiat Bozego Narodzenia. Tak sie stesknilam :) jak go dorwe po tych 5 miesiach to nic z niego nie zostanie :) Pozdrawiam milej niedzieli dla wszystkich dziewczynek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×