Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ja też mogę na te kolonie z Wami?????? no tak weekend się zaczyna to pogoda się psuje.u mnie już pada. dzisiaj JA wsiadam w autko i JA będę kierować .jade do mamy i tesciow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek ❤️ piątek byłby w miarę OK. mam nadzieję, że przynajmniej z większością rzeczy już się uporam. Tak więc zapraszam daj tylko znać skąd mam Cię zgarnąć i spotkanko będzie :D Muszę zabrać się za szukanie eliksirów, bo gdzieś w torbach jeszcze leżą i czekają na lepszą przyszłość ;) No dobra kochane, poleniuchowałam, drzemnęłam się odebrałam dzieci ze szkoły a teraz czas do roboty! Do roboty do roboty... P.S. Validos tylko nie szalej zbytnio na tych drogach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO widzę że nie tylko Validos ma zamiar dziś speedować... Fisia ty pamiętaj że kobietom w ciąży nie można szarżować za kierownicą, z resztą Validoska to też tyczy :P Ha co to dziś się będzie działo na tych polskich drogach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiuniu gratulacje!!!!!Validosku wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!!Widzę,że idziemy łeł w łeb-moja betka z wczoraj 16000!Dzidziunie rosną jak na drożdżach,progesteron też niezły-prawie 40!Badanka krwi bardzo dobre ale ja nigdy nie mam problemów z anemią.Oby tak dalej do szczęśliwego rozwiązania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia o prosze jak ladnie! do tesciow powiadasz? grzeczna dziewczynka! tylko uwazaj na drzewa! ciort z ludzmi! A na kolonie jak znalazl! nie zapomnij do tego wziac nalesnikow sojowych! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zalogowalam sie na NK strasznie wolno otwieraja sie stronice, zaraz czyms rzuce! 😠 kurka wodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! dziewczynki odebrałam dzis wynik progesteronu - 63 wyszedł. to nie za mało jak biore ten duphaston??? titku z tymi suwaczkami to sie nie przejmuj, ja tez nie umiałam ich wstawic, dziewczyny pare dni temu tez mnie instruowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie szkoda czasu! wole tutaj z Wami poklikac! ale jestem zla! masaz szybki poprosze na rozluznienie emocji! please!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi nio łeb w łeb:) ja progeteron 24,4 wiec niższy ale lekarz mówi ze nie za niski :) biore duphaston i uwazam na siebie:) a bete mam powtórzyc 5 maja:) jeszcze wiec juz sie stresuje Mania nie wiem w jakich masz jednostkach progesteron! normy sa z reguły podane pod wynikami!! ja miesciłam sie w normie dla 1 trymestru! obiecuje uwazac na drodze:) i jechac bezpiecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validku juz Ci pisze 63 nmol/L a norma dla I trymestru 50-130 i zastanawiam sie czy skoro biore duphaston to nie powinien byc wyzszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek- jasne ze ODJEZDŻAM z Wami już sobie wyobrażam co tam się będzie działo :D:D:D będzie rzadki kisiel i coś co nie wchodzi....hmmm zapowiada się wesoło :) Tylko napisz gdzie ta kolonia -czyżby to ta niemiecka??? Czy może jak sugeruje Cebulka -🌼 -Żelazowa Wola Witam Warszawianki :) cześć śląska mamusiu :) Aniu- cmok-kochana nie bądź na mnie zła ale w poniedziałek musiałam siedzieć do 22 w pracy i nie pojechałam po Twoje wyniki Asiula- uważajcie na siebie nocą.Daj znać jak zajedziecie na miejsce-ja od 5.oo nie bedę spała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania u mnie tez norma:) wiec spoko! a co do Twojego to tez w normie:):) i to najwazniejsze:0 aby tak dalej dziwczynki!! powiedzcie czy macie czasem take kłócia w "srodku" rzadko ale czasem miewam cos takiego!! wtedy siadam bo sie boje ze cos nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug ja bede ok 10 nad morzem:) bo wyjezdzamy ok 22! od 12 mamy dobe w hotelu wiec tak jakos zeby dojechac:) dziekuje za troske:) bede uwazac na NAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czasem takie bóle podobne do tych na @ ale ginek powiedział ze wszystko ok i ze moge takie odczuwać, ale mimo wszystko no spe 3x dziennie mam brac :) validku a ty swój poziom progesteronu tez biorac duphaston badałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania tak robiłam po duphastonie:) a nospy jeszcze nie brałam nie miałam takiej potrzeby !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validku, Ty zamiast tu pisac z nami to kładz sie i odpoczywaj bo długa podróz przed Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa daj znać co ze spotkaniem, no i gdzie jesteś na n-k bo nijak nie mogę Cię odnaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w domu plecki mnie bola a w sobote zobacze sie z Asiula jupi:) ide na obiadosa powiem wam,ze ejstem chyba głupiutka ale za cholere nie wiem o co wam chodzi z tym obozem i kisielem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rany zaczeło padać, no tak koniec pracy się zbliża i dupa z weekendu majowego:-( chce słońca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu ja w tych jednostkach co Twoje to mam 122,to chyba trochę dużo,pewno będę miała zmniejszony Duphaston,a na wizytę idę 8 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłucia mam czasami,czasem słabsze,czasem silniejsze,nospę brałam tylko raz,więc nie jest żle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug, faktycznie :) czytałam gdzies ze w przypadku ciazy mnogiej progesteron jest wysoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta mam 27 dzień cyklu i mam dziwne uczucie ciężkości jak by mi w dole brzucha ktoś kamień włożył.....leciutko tylko bli tak jak na okres ale nie bardzo dzisiaj w ciągu dnia prawie wcale....czy ktoraś tak miala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi mam jeszcze jedno pytanko do ciebie (nie chce Ci zamęczac pytaniami ) :), czemu lekarz przepisał Ci duphaston skoro masz taki wysoki progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×