Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dziewczyny zadam banalne pytanie... zrobilam suwaczek, zalogowalam sie, i co mam zrobic dalej... pobrac kody? no mam i co dalej klikam i nic... mowilam ze banalne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę nic pisać bo powiesz, że znów prowadzę monolog...;( Jak nie chcesz np. za mną gadać to tak jest ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina a czy ja cosik wspomnialam, ze nie chce? ja tu mam klina z tym suwaczkiem, i robie kolejne, stad mnie nie ma na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, wrocilam z meczacych zakupow koelzanki mnie wyciagnely i pojechalysmy do galeri kupilam bluzuynie i teraz padam na pyszczek wykapana,wypachniona ide spac buziaki do jutra papa :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alloha dziewczynki :) Dziś od ranka w pracy -robię herbatkę któraś chętna? Titek-jak skopiujesz suwak to musisz go wrzucic sobie do stopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Znów dzień zakręcony. Titek - to maziamy się razem, sizalujemy tez. ja dodatkowo robię sobie peeling- z fusów z kawy+sół morska+łyżeczka cynamony. lepiej działa jak te sklepowe.Polecam. Reszta - buziaki, Avi dziękuję za zdjęcie. Ślicznie wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry gwiazdy😘 Avi thx za zdjęcie.Kochana wyglądasz rewelacyjnie titus testy testami ale brak@ to dobry znak.każdy dzień bez @ to coraz większa nadzieja Koug czyżby mój mąż życ Ci nie dał????Aniu nie opłaca mi się robić Bety jak we wtorek mam wizyte u ginka.przed nami długi weekend wiec i tak wszystko pozamykane malwina Ty to masz szczeszcie.Jak Ty jesteś na topiku to nas nie ma ale na szczescie zawsze się pojawia jakaś pomarańczowa towarzyszka do romów :):):):):):) spadam wtrąbić jakieś sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ja dzień po spodziewanej @ zrobiłam test - jedna krecha:(:(:((:( chyba jeszcze przed tym długim weekendem popędze do lekarki pewnie skonczy sie to wywoływaniem okresu....sił mi już zaczyna brakować....przerasta mnie to, od pażdziernika ciągle coś nie tak idę sie wypłakać....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek ty zeshizowana krejzolko;) mowisz smarujesz kulasy kremikiem? ja tez!!! i szczerze mowiac chyba dupa blada(tzn.nie pomaga:P) przynajmniej aj nie widze a maz mowi,ze zgrabna pupcia.. kłamczuch:P Fisia gdzie ty sie podziewasz ostatnio co?szarzujesz po szosach hehe a propo samochodow to wczoraj jechalysmy z kolezanka i jak wysiadalam na parkingu galeri to walnelam drzwiami w inne auto ale nie narobilam szkod:P a nastepnym razem otwierajac walnelam inny samochow w opony hehehe ale jestem niedelikatna baba:P hahaha a wjezdzajac myslalam,ze puszcze pawia bo wiecie jak to jest taka zakrecona droga wjazdowa o bleee śmieja sie ze mnie,ze ja jestem taka abstynentka wiec jestem idealnym kierowca na imprezki kolezanki sie zachleja a madzia powiezie dupska:P jest jedno ale... jestem śpioch i bym zasnela przy kierownicy heh Yenny miło,ze wrocilas:* Iwona przelotem to mozna samolotem;) Validek wracaj mi tu z tego smochodu:P juz nei dlugo spotkanko:P wykiziam cie hehe moj maz rozrywkowy chlopak i lubi przy zawieraniu znajomosci walnac kielicha na dzien dobry:P Mania mysle,ze napewno lekarz rodzinna wypisze ci recepte bezproblemowo:) wstawie pozniej twoja focie na bloga + opis jesli nie amsz nic przeciwko:P Koug ja poprosze herbatunie, mam dzis duzo smakołykow w pracy wiec chetnie sie podziele z wami:) kto am ochote na ciasteczka albo bake rollsy badz paluchy czy co tam chceta:P Basiunia nie martw sie kochana,moze za wczesnie zrobilas testa? czasem sie tak zdaza! poczekaj jeszcze na ta @ ze 3dni ,bedzie dobrze:* dziewuszki pobudka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuniu nie płacz!!! słonko idz do dobrego lekarz na pewno cos zaradzi:) ja rano juz byłam w Tesco na zakupach , teraz wymyłam autko:) a wieczorem nad morze:) wczoraj wróciłam z banku i padłam! sprawdziłam tylko jaki i kiedy brałam antybiotyk:) i skonczyłam w srode 2 ostatnia tabletke:) a w sobote zaciazyłam wiec jestem spokojniejsza! a wczoraj kupiłam sobie witaminki dla kobiet w ciazy:) postepy cos do mojej głowy dociera:) a maz wczoraj powiedział kocham WAS:) a ja jak to nas i zaczełam sie smiac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spie, nie spie..pedze dzis po poludniu go ginki bo wczoraj mi sie L4 skonczylo! a nie mam zamiaru wracac do pracy ;/ za tydzien bedziemy wypoczywac, o ile pani doktor mi zaswiadczenie wypisze ze moge jechac. Kurde boje sie troszke, po tych ostatnich przebojach.. Do tego nie wiem o co chodzi ale moja tesciowa chce dzis ze mna do ginki isc..maz wczoraj mowi czy jego mama moze z nami isc bo ponoc sie martwi, coz, jak cche niech idzie, niech widzi ile place za kazda wizyte, jeno niech do srodka ze mna nie wchodzi bo sie bede wstydzic ;) Ps.Fisia jak ja ci zazdroszcze tego prawka ;( ja po tym ostatnim razie nadal nie zapisalam sie na egzamin, boje sie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ale sobie pospalam! az milo! Yennus no to bedziem sie smarowac! :D a z tym kawowym pilingiem musze sprobowac, bo ja mam taka paskudnie sucha skore, a jeszcze jaki leniwy charakter do takich mini salonow pieknosci w domu ,ze nie masz pojecia, ale sie poswiece i dokonam tego czynu. Dziekuje ze przepis. A tak poza tym jeszcze raz chce CI POWIEDZIEC, ze bardzo sie ciesze,ze tu jestes z nami! 🌻 Koug a jak ja CI mam prosze Ciebie ten suwak sciagnac? mam go na swoim koncie z roznymi kodami na blogi klikam i tak mi nie wychodzi.... :( Dziubuss humorek widze ze dopisuje! fajno! a z tymi samochodami na parkingu, to ja zawsze kogos pukne jak wychodze z auta! jak nie w lusterko to po lakierze... hehehe...ale bez szkodowo, wiec bez paniki! Fisiu dzis 36dc plamienia mialam 18-19dc a test i tak negetywny wychodzi, a i wczoraj tez jakies delikatne plamienia...prawie niewidoczne, poczekamy zobaczymy na wstretna malpe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Validosku 🌻 to mile prawda, jak tatko tak mowi do mamy i dzidziusia no nie? tez pamietam ten czas...i az sie rozplywalam. Widze ze busy dzionek sie zapowiada! zakupy, myjnia i kilugodzinna podroz... tak z 7-8h no nie? wes sobie jaka podusie, gazetke do poczytania, sudoku, karty do grania, termosik, kanapki, azeby dzidzia miala rozrywke, i zeby non stop brum brum nie robila! uwazaj na siebie, i pierwsze co to idz na gofry! bo nad morzem maja najlepsze! Kurde no dziekuje za fotke, po L4 dzisiaj idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa z boku mam reklame desperadosa... pilyscie je kiedys? polecam bo dobre :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus na gofry na pwno pójde:) z bita smietana:) mniam słonko ja nadal czekam na Twoje 2 kreseczki!! jak trzeba Cie kopnac na dół to już:) {wielki kopniak dla Titusia}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem tyłek wymoczyłam w wannie Koug mam pytanie.czy ja mogłabym na jedną noc pożyczyć mojego męża Titusiowi?????później wąchaniem eliksiru doprawi co?????? dziubassek jak to gdzie się podziewam???? siedze tu! popołudniem i wieczorkiem mnie nie ma bo siedzę z małą na dworze:D Validosku ale masz fajowoooooo z tym wyjazdem.powdychaj Jodu za mnie też. Kurde no musisz się zapisać na ten egzamin bo jak teraz się nie zmobilizujesz to kapa.później Ci się już nie będzie chciało Titusiu Ty byś się w aucie nie zanudziła.jeszcze robotki ręczne do auta niech validosek weźmie i 8 godzin jak nic strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no ide dzis na wizyte i po L4 bo w innym wypadku bumele bede miec ;) co do jazdy to mi sie zawsze bedzie chcialo, bo za duzo kasy na to wywalilam ;/ prawie 3 tysiące, wiec nie moge odpuscic chocby nie wiem co. buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oi dziewczyny:) robie szaliki na zime przez 10h która składa zamówienia:0 ja lubie autem jechac:) i prowadzic:)wogle wtedy mam czas z mezem pogadac bez młodej i znajomych! wiec zapisy trwaja:) Fisiu obiecuje przywiesc troche jodu i w kafe wpuścić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ałła ten kopniak przysadzisty byl! :D i teraz masuje i masuje tylek. Fisia jak da sie Twojego meza przemycic (oczywiscie za pozwoleniem Koug) przez wode to ja bardzo chetnie, z tym ze co ja powiem swojemu???????????????????????? :p Jak sie slubny Koug dowie, ze taki rozrywany, to sam z nami zacznie tu pisac! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o samopoczucie pytam moje panie.... ja już upiekłam ciacho zaraz zrobie sernik na zimno i przysmaki do kawusi są... u mnie brzydka deszczowa pogoda brrrrr fisia validosku jak mdłości juz sa aaaaa może zachcianki?? dziewczynki dzieki za fotki są super ... a jeszcze prosze panie ktore mi nic nie przysłały prosze o wasze focie dziekuje z gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez te suwaczki to dziecinnie proste zadanie! to chyba przez te leki! bielmo na oczach, adresu nie widzialy! mam taki syropik, co daje lekkie halucynacje, i antybiotyk, po ktorym sie w glowie kreci...juz czas by go wziasc... wiec za pozniejsze posty nie recze Dziewczyny!!!!!! perwersja albo kicz, ubaw albo niezreczna cisza... :D Wiolu ale jestes zorganizowana!!!!! ja jeszcze w lozku z blada twarza bez make up'u i bez sniadania! ide nasmarowac sie mazidlem... a no i tego serniczka to ja nie omieszkam i poprosze na sprobowanie!!! hehehehe no i jak tu czekac na efekty bycia gladkim, jak tak mnie kusicie! jak nie Cebulka to teraz Wiolcia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia wymarszyłas sie w wodzie? super relaxik;) Validosku super,ze masz od pierwszych tyg juz tak o was dba! Cebulcia a propo tej kawy to chyba maz pomyslal,ze ma w domu muzina z nigeria:D Titek ty lepiej zrob pozytek ze swojego meza bo ci zapozyczaja swoich:P a ja swojego nie oddam choc czasem z niego łobuziak:P Kurde no pozazdroscic takich wakacji:) super!!! idz po L4 i sie nawet na nikogo nie patrz:) Wiola gdzie sie podziewalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie tylko czy tituś zechce Twojego męża no i w jakim celu :D Poza tym czy miałabym go wysłać do Irlandii czy jak? Titulek wyslij mi linki tych Twoich suwaczków na pocztę lub na skypa i pokombinujemy cuś together

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOO juz są na miejscu :D no widzisz jaka jesteś zdolniacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D ale numer! dzis jestem z Wami 102dzien! magiczna cyfra! no to bedziecie dzisiaj mialy ze mna ubaw na 102! ok pedze bo sie tu zagrudkuje!!!! kofam Was! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×