Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dziewczyny jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!Nie wyobrażacie sobie ile to dla mnie znaczy...Leżę,wstaję tylko do kibelka i tu zaczyna się problem-boję się zrobić do końca siusiu czy coś innego bo boli mnie brzuch przy wysiłku...Moja ginka też nie zleciła mi zwiększenia progesteronu-na razie no spa i leżenie,jutro lub najpóżniej w czwartek na kontrolę i zobaczymy czy dzidzia poradzi sobie...W nocy poleciała ze mnie krew a teraz to takie brudki i na szczęscie nierbyt dużo.trzymajcie babeczki kciuki.Aniu zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos i Dziubassek Ktora z Was jest która na zdjęciu.Ta brunetka to Validos a blondynka Dziubassek,obie oczywiście piękne.A ten facet co siedzi przy blondynce to rozumiem jej mąż (też fajny facet).Dajcie znać i dziękuję za zdjęcia.Widać,że dobrze się bawiłyście. Mania Ja zamówiłam sobie wczasy na plaży ale 1600 km.stąd i zastanawiam się czy w razie problemów ciążowych (odpukać,oczywiście jeśli w ogóle zajdę) dam radę tyle trząść się w samochodzie oraz czy leżenie w takim mocnym słońcu nie szkodzi dziecku (nawet jeśli wszystko będzie w porządku.)Taka już głupia jestem,że jeszcze w ciąży nie jestem a już się martwię.Mąż mówi,że zawsze można odwołać rezerwację,najwyżej stracimy 30% wpłaty.Ale mówią,że w życiu trzeba ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi Ja jak miałam poronienie zagrażające dostałam zastrzyk Kaprogest,to jest lek z progesteronem,ale o silnej jednorazowej dawce i wydłużonym okresie działania - zresztą sama pewnie wiesz,bo jesteś lekarzem.Natomiast chciałam powiedzieć,że mi prawie od razu po zastrzyku przestała lecieć krew.Kaprogest dają chyba tylko w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi trzymam kciuki bardzo mocno:) musi byc wszstko dobrze :) w koncu razem rodzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi jestesmy z toba🌻 oby Twoja fasolka miala wiele wiele sil bo jeszcze 8 m-cy przed wami a nawet mniej:) Robur ta sliczna brunetka to Validos-Asia a ja blondynka to ja Dziubas a to moj maz dzieki kochana jestes spedzilismy ze soba calutki dzien:)bylo super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos dziękuję za zdjęcia, bardzo żałuję, że mnie tam nie było z Wami :( Ślicznie wyglądacie, kwitnąco!!! Dziubassek a Ty uważaj bo jeśli Validos ma choć w połowie takie zdolności jak Koug to możesz szybko spaść na dół... :P zobacz jak skończyło się spotkanie Fisi i moje z zaciążoną Koug!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie moge sie doczekac:P a podobno ciaza nie jest zarazliwa UWAGA UWAGA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA :P no chyba żartujesz, że jeszcze nie wiesz że ciąża to chyba najbardziej zaraźliwa choroba, nasz topic to tylko potwierdza :D te wszystkie ciążowe fluidki, spotkanka a potem bach bach i kolejne ciąże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bach bach bach ta:) to mzoe spotaj sie z Titkiem zeby byla brzusiasta:P ja chetnie sie zaraze ta dziwna choroba:P Validosku wystarczajaco przeslalas mi fluidkow i poglaskalas mnie brzusiem? zobaczymy jak sie staralas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam zamiar się z nią spotkać. Jesli ona nie da rady do mnie wpaść w tym tygodniu to pewnie sama się do niej wybiorę w weekend, w tygodniu musiałabym zabrać ze sobą czwórkę dzieci... a to dopiero byłaby wycieczka!!! A kto wie, może spotkanie miało zaczekać aż ja zaciążę żeby przekazać osobiście ciążowe fluidki + eliksir od Koug no to Titowa bliźniaki jak nic!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuczka nic się nie martw. Z nami się szybko zachodzi :D Ja właściwie zaciążyłam w 1 cyklu starań "z dziewczynami" bo poprzedni był zanim dołączyłam do kafeterii i był nieudany niestety (skutek był jedynie taki, że miałam 66 dniowy cykl - psychika spłatała mi figla). Tak więc łap fluidki albo nawet zlizuj je z monitora :P o co podejrzewa nas Koug i badź dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania pozazdroscic ,ze za 1 razem sie udalo! sprzedaj troche pomyslu na zajscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validku --- ja nie dostałam zdjątek, maila mam w stopce, albo dziubasku na blogu umieść kilka z waszego spotkania. agi --- cały czas jestem myslami z Toba, dobrze ze krwawienie sie zmniejszyło to dobry znak, najlepiej to spij ile sie da, czas sybciej mninie do wizyty i nie bedziesz sie tak denerwowac cały czas, a to dobrze zrobi i dzidzi i Tobie. robur --- moj mężulek chciał leciec gdzies we wrzesniu ale ze wzgledu na staranka zrezygnowalismy z wakacyjnych planów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Dziubassku ja nie mam żadnego sposobu no może poza jednym - wrzuciłam kompletnie na luz, z resztą tak jak Ci wczesniej pisałam za pierwszym razem też kompletny spontan :P a widzisz kiedy w grudniu próbowalismy to tak trochę na siłę, bo tak wyliczylismy,że będzie dobrze, żeteraz trzeba, no i klapa była. Ale za to poznałam WAS i jestem losowi za to bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.K- dzieki za cieplutkie słowa.Oj bede zlizywac fluidki z monitorka napewno:) Mam nadzieje ze tak na mnie zadziałacie ze nie wiem kiedy i bede wkoncu miec fasolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie okresu nadal brak , dzis chcialam wyrzucic test i zobaczylam na nim 2 bladą kreseczke ,ale to sie nie liczy bo cały dzien lezal w torebce:( a wogole to jaka to sprawiedliwość ze Wy oglądacie swoje zdjecia a ja nie oge hę? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku faktucznie:) po spotkaniu ze mna nic tylko szybko dwie kreseczki zobaczysz:) ja kupiłam dzis sobie fissan:) przeciw rozstępom:) hmmmm lepiej zapobiegac niz leczyc:)hahahhaha Fisiu napisz jak fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny za to ja mam kolejne zmartwienie, otóż boli mnie jakoś dziwnie albo prawy jajnik, albo pachwina, jakos mi tam promieniuje, szczegolni gdy zmnieniam pozycje lub wstaje. tak dziwnie mnie kuje i ciagnie. nie wiem co to. usg miałam w sobote i dobrze wyszło. moze któras z Was tak miala??? poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku a ten preparat moga ciezarne stosowac i ile kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka ja to radziłabym Ci zrobić beta-HCG i wtedy wszystko będzie jasne!! Maniu mnie też co chwilę coś pobolewa jak nie brzuch, to jajnik jakiś. Życzę Ci żeby Twoje dolegliwości minęły. Najważniejsze że z fasolką wszystko OK :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku --- super zdjatka :) fajnie by było bysmy sie kiedys wszystkie spotkały :) jesli uda nam sie wyjechac w sierpniu nad morze to Cie odwiedze :) aniu --- ja wogole mysle ze to cos od jelit ten ból bo jakies zadkie stolce, a fuu ze tak wam tu pisze o swoich stolcach ale rozpatruje kazda przyczyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeej no nie badzcie zgredy , mi tez wyslijcie swoje zdjecia!! w końcu na dłuzej tu teraz zagoszcze nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka ja bardzo chętnie wymienię się z Tobą zdjęciami tylko podaj maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko poszła moja focia do Ciebie i czekam na Twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×