Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dzień doberek :) Dziewczynki tak przy poniedziałku... ja spadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też mogę się do fluidków dołączyć, bo na Validosku zadziałały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 2h prazylam sie sloneczku bo powiem ze nizela daje nam tu dzisiaj tfu tfu! i nawet mnie troszke wzielo... no tego potrzeba mi bylo! promyczkow! Cebulcia a co do ludzkiego paplania to masz swieta racje! Validosku lapie lapie te fluidki bo jak u Ciebie tak wysoka ladniutka beta to az milo polapac! i od Agital tez chwyce troszeczke by za duzo z jednej nie sciagac! :p Dziubuss przepraszam za znikniecie ,jakbym wiedziala ze sie tak nam tu nudzisz wcale bym nigdzie nie szla... duzo slonka i odpoczynku Wam zyczee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek kochana sąsiadeczko, bo ja ciągle biegam od rana bo z szoku wyjść nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus a mdłosci dzisiejsze masz Gratiss:):):):) kiedys chciałam je miec dzis chetnie je oddam:) ale tylko mdłosci:) reszta niech sie grzeje pod serduszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Ania jaki plus??????????????????/ czyżby angielskie testy tak wykazują ciąże?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku bo my tu mamy z Titkiem takie testy co to + muszą pokazać... nnno i ja go chyba dziś rano zobaczyłam... jeszcze nikomu nie mówiłam, bo boję się że to moje zwidy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula jak nic nie piłaś to napewno to nie zwidy:-) :-) superrrrrrrrrrrrrrrr, i następna spadła w dół:-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, Fisiu i Malwinko - gratulacje i zycze zdrowej i spokojnej ciazy kurde no - nie martw sie - jezeli dostalas ok od lekarza to wszystko jest w porzadkku - pij duzo wody i spaceruj co pol godziny (takie byly zalecenia mojego lekarza) a po powrocie na drugi dzien mialam wizyte kontrolna i wszystko bylo w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - Gratulacje oj jak super tempo zaciazania na tym topiku naprawde jest blyskawiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu GRATULUUJEEEEEEEEEEEE dlaczego sie nie chwalisz;):):):):) kurcze ale to idzie:) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO ANIA :D Mówiłam że elixirek zadziała ..???? Tituś ja Ci radzę słonko biegusiem do Ani co byś miała co do gablotki wstawić :D Teraz czekamy na Twoje 2 krechy no i ...czas na dymkę :) Kasiula co Ty czekasz na pocieranie brzuszków czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🌻 trzymam kciukasiki rzeby ci sie nic nie przewidzialo !!!!!!!!!!!!! GRATULACJE❤️ ja tez chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug bo mój eliksir nabiera mocy:-) :-) ale okresik się już skończył, więc chyba w najbliższy weekend wypije go jednym ciurkiem:-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki ja wstałam dopiero :) taka popołudniowa drzemka mnie wzięła :) zresztą co mam robić, Aniu jakie tu nowiny czytam, normalnie az oczy przetarłam, jeszcze tak niesmiało napisłaś :) Suuuuuuuuuper sie ciesze, GRATULACJE!!!! na pewno musiałas widziec plusa :) skoro mowisz ze widziałaś. kurcze u nas totalne baby boom hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku --- jak tak bardzo chcesz to bierz sie teraz z mężulkiem do roboty, zobacz jakie tu fluidy ciazowe krażą, teraz najlepsza okazja na zaciazenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania nio zazdroszcze wam:( ehh chyba za bardzo przezywam to wszystko i ten szok,ze az tyle naraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Juz od jakiegos czasu sledze te forum, a ze z mezem zaczynamy juz staranka to postanowiłam napisac.O tym ze moje malenstwo zmarło dowiedziałam sie w wielki piatek i załamało sie moje zycie.Teraz jakos doszłam w miare do siebie( bo licze ze niedługo bede miec aniołka -tym razem na dłuzej), jestem po 1 @ i pomyslałam ze dołącze tu do was-moze przyniesiecie mi sczescie i uda nam sie.Wszystkim wam zycze pozytywnych staranek. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuczka u nas prawdziwy baby boom!!!!!!!! w ciagu kwietnia zaszło 6 osob!!! u nas bedzie ci milo i wygodnie:P podaj dane do tabelki jesli chce z nami zostac wiek,wojewodztwo,potomstwo)(jesli masz)ostatnia@ i cykl staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek...22....Pomorskie..................0 cykl....13.04 🌻Schering......35.....Wrocław....................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*.....29.....śląsk.....Szymon 4 lata...3 cykl....01.05 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....4 cykl....13.04 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....29.04 🌻Gooosha......24....Ballymena...................4 cykl....28.04 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................3 cykl....25.03 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....07.04 🌻Robur..........30...Zach.-pom...Daniel 8lat.....2 cykl....19.04 🌻Kołderka*......24...Żyrardów.....................1 cykl....03.04 🌻Anna6889.....40..Kłodzko..Gosia 18l.Ola 11 l..4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25..Inowrocław..................0 cykl....15.04 🌻Pszczolka_78....30..woj.warszawskie.............2 cykl...02.05 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE..................ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata...ciąża....21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...............ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ..............ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa..............ciąża....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec....................ciąża....20.07.08 🌻Avinion........30.....Kraków...................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża...22.08.08 🌻Dafodilek ....28.....Wrocław..................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34...Opole...Michał 11,Ola 7..ciąża....18.09.08 🌻Kasika1......23..Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 🌻Gargamelka.........Chorzów...................ciąża....21.11.08 🌻Mania23.......23....Warszawa................ciąża....23.12.08 🌻Validos27 ....28 ....Kraków -..................ciąża....25.12.08 🌻Agi37..........37.....Warszawa................ciąża....26.12.08 🌻Fisia ..........29 ....śląskie...Marta 3lata ...ciąża..31.12.08 🌻Maliwina29...30.....Warszawa...................ciąża 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata....ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........Planowane imiona dla dzidziusiów........... 🌻Demiluna.......Julianek............................. 🌻Dafodilek......Karolek.............................. 🌻koug...........Agata/Asia........................... 🌻Avinion........Wiktorka/Oliwka...................... 🌻Validos........Blanka............................... 🌻Mania23........Patrycja/Pawełek..................... 🌻Agital.........Madzia/Karolka.albo.Piotrus/Marek... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek napewno mi bedzie u was miło;)To super ze tlu kobietom sie udało i mam nadzieje ze mnie zarazicie brzuszkiem:) Z checia do was dołącze ale jak mam sie zalogowac do blooga. Pozrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha juz rozumiem:podaje dane do tabelki: nick:nuczka, Wiek:27; wojewodztwo:podlaskie; Ostatnia@ : 18.04.2008; a cykl staran to co dokladnie znaczy, jak mozesz napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dziękuję bardzo ja jeszcze w to nie mogę uwierzyć. mam nadzieję, że to nie moje haluny... upewnię się za 3-4 dni, boszz toż to cała wieczność!!! Nuczka 🖐️ miło, że do nas dołączysz :) Ta wiosna jest definitywnie nasza :D Cykl starań to ilość cykli które już się starasz o dzidziusia. jeśli zaczęłaś po ostatniej @ no to masz 1 cykl :) a jeśli jeszcze nie no to 0 cykl. Titowa sąsiadeczko, mam nadzieję że w tym tygodniu się spotkamy!!! Nie mogę się już doczekać, widzisz, u mnie eliksirki tylko leżały a jak pomogły... a co to by było gdybym je otwarła, łochocho lepiej nie myślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu K Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na pewno jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUś jakie super nowiny :-):-):-)hura brawo co tu dużo gadac GRATULACJE 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 dziewczynki jak nam ta wiosenka dała dużo szczęścia ..... 👄👄👄👄👄👄👄👄👄[usta a mnie nerka nawala byłam na zastrzyku troszke posprzatałam bo nie wiem jak będe xczuć się jutro.... ale takie nowinki to dodaja mi tyle radości że spełniają się wasze marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już Ani napisałam że Wy przez cały kwiecień chyba zlizywałyście te fluidki z Waszych monitorów :D Nuczka🌼 witaj u nas-jak widzisz wiele dziewczyn przeszło ze smutnego na ten topik i z tego co widze żadna nie żałuje-zobaczysz i Tobie zaświeci słonko-a szczęśliwszego topiku w całej kafeterii nie znajdziesz na bank.Dziewczyny polubisz niczym własne sasiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×