Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

tak na tych chłopów można niekiedy liczyć.Koleżanka moja wysłała swojego męza do sklepu i mówi mu "kup jeszcze sól bo muszę małemu zakropić nosek" no i mąz jej kupił kilo soli kuchennej:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................0 cykl....13.04 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*......29......śląsk............Szymon 4 lata.....3 cykl....01.05 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....29.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........1 cykl....07.04 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........2 cykl....19.04 🌻Kołderka*.......24....Żyrardów..............................1 cykl....03.04 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................0 cykl....15.04 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Nuczka..........27....podlaskie...............................1 cykl....18.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata......ciąża.......19.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Demiluna...............Julianek 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Avinion.................Wiktoria/Oliwka 🌻Validos27...............Blanka 🌻Agital....................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek 🌻Mania23.................Patrycja/Pawełek ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam po Fione do przedszkola. Jak co to będę wieczorem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po. Ufffffffffffffff Dzieki za kciuki! 6 zaleceń - 4 nie dotyczą mnie. Dwa dla mnie,ale to tylko po to bo pan to ujął tak \"muszę cos napisać\" Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer gratuluje:) dziewczynki ma pytanko ? czy mozna teraz zafarbowac włoski ale szamponem !! mam straszne odrosty w niedzele komunia??? jak myslicie czy lepiej jeszcze nie teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos ja odradzam farbowanie farbą. Po pierwsze słyszałam że na początku ciąży przez hormoy farby nie łąpią a po drugie mój fryzjer kazał wstrzymać mi się z farbowaniem do 4 m-ca również ze względu dla dobra dziecka no i zapachy... Ja robiłam pasemka w ciąży byłam wtedy po 4 miesiącu i wszystko było OK. Natomiast nie wiem jak się sprawa ma z szamponami, więc chyba nie pomogę. :( Yenny - gratulacje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEń DOBEREK!!!! mam do0bre wiadomosci dostałam @ troszke mi ulżyło ... ale gdzies tam tliła sie iskierka nadzieiiiiiiiii ale narazie musi tak byc ANIU 🌼G🌼R🌼a🌼T🌼u🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E🌼!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu gratulacje, naprawde super. Wyslij nam fluidki abysmy i my zaciazyły. Titowa a ci zdjecia wyslaalm doszły. Ale superowo ze wekendzik, a nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuczka, teraz specjalnie dla ciebie :) : -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->--> To takie fluidki od 6,5 tygodniowej ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyłka, dodałam mojemu maleństwu tydzień ;) Ale fluidki i tak gorąco przesyłam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie koleżanki, aniu --- ja wiedziałam ze ciaza u Ciebie na 100% bedzie, nie mogło byc inaczej :) jeszcze raz GRATULACJE :) smieszny ten test co robiłaś, ale nie pozostawia watpliwosci :) agi --- ciesze sie ze dobrze u Ciebie wszystko ze plamienia ustały i czujesz sie spokojniejsza, oby tak dalej! wszystko bedzie dobrze, głowa do góry! ja dzis po wizycie, ale niestety nie miałam usg, gin stwierdził ze jak nie mam plamien juz to lepiej poczekac z usg do 19 maja tak jak miałam miec. najwazniejsze ze okazało sie za mój pecherzyk sie nie odklejał (zle odczytałam opis usg, był taki wyrazny :)) i ze prawdopodobnie to plamienie przez zmiany hormonalne, mimo to mam nadal sie oszczedzac i brac leki, ale na spacerek moge sobie isc... ufff :) poza tym dzis rano tak mnie mdliło ze az sie porzygałam, brzydko mówiac, ale wyrywało mnie z dobre 20 min jeszcze, ciekawe czy bedzie tak cały czas, mdłosci mam ostre naprawde, ale sie ciesze, gin tez powiedział ze to dobrze wróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola --- nastepny cykl bedzie Twoj :) koug, fisia --- co do zakupów i wybierania rzeczy dla dziecka to ja z mezulkiem jestesmy tacy ze zawsze co innego nam sie podoba i sie sprzeczamy takze kwestia powybierania wszystkiego dla dzidzi bedzie na pewno nie łatwa :) ale co do piwa, gdybym zaproponowała, to na pewno mąż by nie oponował hahah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki , u mnie dzis strasznie nerwowy dzien , od rana jakies afery, jeszcze sie z mezem na sam koniec poprztykałam , masakra:( na dodatek jutro i pojutrze szkola od 8 do 19 koszmar . Okresu nadal nie mam , temperatura utrzymuje sie od 4 dni na poziomie 37,3 , jak zacznie spadac to sie zalamie , narobilam sobie nadziei ze moze jestem w ciazy , z trudem sie powstrzymalam zeby nie kupić testu dzis , ale wytrzymam i jeśli ta wredna @ nie przyjdzie to zrobie w niedziele raniutko. No ponarzekalam sobie i ide :) buziak dla Was wielki!! Aniu gratulacje!!!! Mania trzymam kciuki aby to rzyganko sie jesczze parev miesiecy utrzymalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderka --- to mega fluidki dla Ciebie aby temperaturka sie utrzymała i @ nie przyszła... ... trzy, czte... ry... LECĄ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->>>>>>ŁAP ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->>>>>>>>>> no mam nadzieje ze solidne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu fajnie,że u Ciebie wszystko dobrze,nadal bierzesz no-spę?Tak się o nią pytam bo nie miałam żadnych dolegliwości ze strony brzucha a też mam brać 2 tabl dziennie ale forte i boli mnie po nospie żołądek.U mnie niestety też nasilają się mdłości i mam straszną ochotę na seks...ale nic z tego...Przynajmniej 3 tyg abstynencji...Validosku włosy można farbować,ale lepiej farbą bez amoniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu - wy macie z mężem inne gusty ale ważne że ja z fisią i nasi mężowie maja takie same (tzn.mam nadzieję :D ) więc oni sobie pójdą sami a my razem z fisią- hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniu dziekuje za fluidki , na pewno sie przydadzą, jak nie w tym to w przyszłym cyklu , Boze jak ja bym chciala być w ciazy dziewczyny! po poronieniu obiecalam sobie ze robie sobie przerwe ze 2 lata bo nie chce drugi raz tego przezywać ale ten instynkt macierzyński wrócił do mnie ze zdwojoną siłą i nic na to nie poradze :) oby tylko tempka nie zaczela spadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderko ja też przesyłam fluidki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zostały mi jeszcze dwa wolne elixirki \"Hoł-Koug\" i tu suprajsik- na chłopca i na dziewczynkę.Która chętna serdecznie zapraszam do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug jak bym wiedziała wzieła bym wczesniej na dziewczynke:) ja póki co siedze z maseczka na twarzy:) jutro na 10 jade malowac pazurki i do tesciów:) a co piekna nie moge byc:) kurcze mam wezeł chłonny powiekszony pod zuchwa juz od dawna:( dobrze ze we wtorek wizyta:) mam cała liste pytan:) całuski słoneczka:) ciezarówki podlewajcie fasolki:) a wszystkim pozostałym ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>. lecące fluidki:) kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajka padam na twarz... Fisia w nocy w markecie moze Cie nikt nie widzial ale ponoc bylas przylapana na chowaniu arbuzow! :p a poczte ide sprawdzic... sorka Anus Twoj test nie jest dla mnie zaskoczeniem, po pierwszym wiedzialam, ze z ciazowania sie nie wykrecisz! :p a co do spotkanka to mysle o jutrzejszym dniu, szczegoly podam Ci na mailem! fajno! dawno nie pilam soku z ciezarna! :D Kolderka zrob jutro z ranca tego testa! bo sie niecierpliwie... :) Validosku duza buzia dla Malenstwa. Dziubuss Ty siuskodajco! :D :D mam nadzieje ze w butece po syropie im nie zanioslas do dializy! ja pamietam u nas na rejonie (a bylo to ze 23-24lata temu) emeryci w sloikach 0.5l a co niektorzy w litrowych! siusie przynosili! :D tak mi to utkwilo ze do tej pory to pamietam, a mialam wtedy ze 4latka! normalnie kosmos! jeszcze podpisywali owe eliksirki wyskokowe na plastrze! uuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa kochanie jutro nie dam rady bo nie mam testua jade o 6 rano do szkoly i nie bede miala mozliwosci kupieia ,ale kupie wieczorkiem i pewnie wieczorkiem zrobie, no chyba ze w niedziele rano , tak czy siak dowiecie sie w niedziele po poludniu bo dopiero wtedy wracam do domu dłuuuugi weekend w szkole przede mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz dawno nie usmialam sie do lez! naprawde! nie klame! Fisia 😘 Ty krejzolko!!!! nie wiem ile tego jest! bo mi skrzynke zapchalas! ale statystycznie co 2min przychodzila fotka! a jest ich łot cholery i ciort! :D :D OOOOOgromnie Ci Dziekuuuuuuje!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie jedno na pulpit sobie dam! ale ide je najpierw obejrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam się i neta mi wywaliło wrrrr Czekałam na Ciebie sąsiadeczko. Chętnie Cię jutro nawiedzę :D tyle, ze nie będę sama, muszę zabrać ze sobą dodatkowego dzieciaka bo jej mama dzis oświadczyła mi że odbierze ja w niedzielę. Myslałam ze ją uduszę ale do czerwca wytrzymam a potem niech sobie radzi sama! Ja tez potrzebuję odpoczynku!!! No dobra idę poszukać maila od Titowej, może się gdzieś błąka po necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za tajne maile pomiędzy Fisia i Titową??? Ja też chcę się uśmiać!!! Potrzebne mi to dzić jak świerze powietrze bo mam ewidentnie zły dzień!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia Martusia ma specjalne miejsce w moim osobistym komputerze!!!!! Ma swoj folder... normalnie rozplywam sie we lzach... ogladam ogladam i napatrzec sie nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus Ty maila to nie masz czego szukac! bo ja skrzynke sprawdzam! i toooonę! a dodatkowe dzieciatko prosze jak najbardziej! zwlaszcza ze u mnie popyt na Malenstwa! :D poczekaj juz pisze do Ciebie! tylko wykaraskac sie musze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi --- ja no-spe mam brac cały czas, czasem mnie pobolewa jeszcze podbrzusze, ale nawet jak przestanie to gin powiedział zebym profilaktycznie brała tak do konca 3 miesiaca mysle. powiedział tez ze te moje bóle grozne nie sa ale lepiej bym na razie brała wiec biore. jesli boli Cie zołądek na najblizszej wizycie zapytaj sie czy masz brac mimo ze Cie podbrzusze nie boli- a moze nie boli bo nospe bierzesz?? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug --- dobry pomysł, oni sobie a wy sobie, ja tez musze znaleść kogoś do pary, moze Agi, Ania lub Validosek - mamy podobne terminy to na zakupy razem mozemy leciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×