Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Basiunia Wiem,że Ci to nie pomoże,ale bardzo Cię rozumiem (sama dowiedziałam się,że mam puste jajo płodowe podczas USG).Nie martw się,dobrze będzie.Moze faktycznie zarodek się gdzieś schował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę mieć dzidzusia!!! Ale obawiam się ze nie prędko tego doczekam... Mąż jeździ tirem wraca do domu raz lub dwa w tygodniu... Jak on sie wceluje??? Cud musiałby nastąpić chyba :-( Pierwsza próba była nieudana, druga pewnie tez będzie bez rezultatu bo jak ja zacznę jajeczkować to jego znowu nie będzie :,(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuniu strasznie mi przykro...niestety czasem natura w ten sposób dokonuje selekcji zarodków,które w pózniejszym czasie nie poradziłyby sobie.Jesteśmy z Tobą!Trzymaj się Maleńka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuniu:( nie wiem dlaczego zycie jest takie brutalne:( nie pytajcie mnie:( Titus:) testujemy razem:) ja czuje dwie kreseczki:) i blizniaki:) nio dziewczynki niezły pamietnik postał:) to prawda:) ide na zupe ogórkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Basiunia przepraszam ze spytam... a ktory bylby teraz tydzien? widzisz Malenka moze bylo za wczesnie by cos widziec? a moze dzidzia jest gdzies zbunkrowana by nikt ja nie podgladal... a jak jednak jest inaczej... to coz bardzo mi przykro z tego powodu, wiem co czujesz bo sama w tamtym roku ciezko to przeszlam... moze idz jeszcze do innego lekarza i zrob jeszcze drugie usg dla pewnosci, na opini jednego lekarza nie ma co bazowac. ❤️ trzymaj sie Gwiazdko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku i Maniu gratuluję dużych i zdrowych dzieciaczków!Ja ide na usg we wtorek.Ostatnio ne pisałam bo mieszkam u Piotra a tam nie mam netu.Pozdrowionka dla wszystkich!Pappa nie robię bo i tak będę robić amniopunkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pamietnika to sie z Wami zgadzam na okreslenie go w ten sposob. kiedys pamietam mialam plamienia, zapomnialam dokladnie kiedy, wchodze na topik, szukam mojego wpisu i prosze znalazlam. Cebulko a przeslalas mi jeszcze raz fotki bockow bo za pierwszym razem CI sie nie udalo... Dziubassku Validku! ❤️ wy moje! ale mi dopingujecie! blizniaki! ciocie! łaaaanie! no jeszcze Was przetrzymam i w odpowiednim momencie sie przetestuje. 🌻 Anus wiem doskonale o co Ci chodzi, ja tez to tak odebralam po poscie Sylwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus a ja z kolei czesto nie pamietalam kiedy mam @ i zagladalam tu sprawdzic:) super tyle,ze juz dobilysmy 510strony takze ciezko cos znalesc np. z przed ,m-ca hehe a blizniakow nie mamy na topiku dlatego Tobie przypadk=nie ten zaszczyt:) za ile sie testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh, mnie też się marzą bliźnięta :) Było by super... Szkoda tylko, że ciąża mnoga to w perspektywie ciąża zagrożona (zawsze tak są traktowane). Ale to cudowne podwójne, potrójne itd szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuni ❤️ cóż tu napisać, żadne mądre, ciepłe słowa nie pomogą, z resztą nic odpowiedniego nie przychodzi mi na mysl. Mam tylko nadzieję, że było zbyt wcześnie by zauważyć zarodek lub lekarz miał gorszy dzień i nie spisał się tak jak powinien. Trzymam kciuki by to jednak była pomyłka i wiedz że jesteśmy tu z Tobą myslami i sercami. Przytulam Cię mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch nadal boli:( przepłakałam cały dzień , boje sie, trace powoli nadzieje ze bedzie dobrze, Boze dlaczego to zycie jest takie niesprawiedliwe? poprostu przestane dbac o siebie , chlać wino pod sklepem i zadawać sie zbyle kim to wtedy jest 100% szansy ze urodze zdrowe dziecko i ciąża bedzie bezproblemowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko nie mozesz tak myslec choc czasami tak niestety sie zdaza :( skoro lekarz nie widzi powodu do zmartwien a ty masz nadal watpliwosci to moze skonsultuj to z innym ginem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubuss teoretycznie moge sie testowac juz (badz dopiero :( ) w piatek 20czerwca to dzien spodziewanej@ ale tescik zrobie w niedziele dla pewnosci po tej gonadotopinie czy jakos tam... by nie zrobic za wczesnie i pozniej sie nie rozczarowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolderko moze jak radzi Dziubassek przejdz sie do innego gina... nie martw sie zrelaksuj wszystko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to dzisiaj za dzien mamy... Fisia w szpitalu, Kolderka zatroskana, z Basiunia tez milcząco... inne dziewczeta spiace okradzione z energii... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ oto dla Was na polepszenie i azeby jutrzejszy dzionek przyniosl nam samego dobrego. zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolerko słońce aż tak dobrze nie znam Ciebie jak naszego titusia ale wiesz...piszesz że bliźniaki fajna sprawa tyle że musisz sobie zdać sprawę że to zawsze o ta jedną przyjemność mniej :P Nie wiem jak to dociera do Ciebie ale titek bez jednego szaleństwa typu wiązania sznureczkami rączek i nóżek,lateksowych ciuszków i maleńkiego perwersyjnego pejczyka ...no nie wiem czy tak szybko by chciała rezygnować :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile powitanie dziewczyny:) zrobilo mi sie duzo lepiej na duszy jak was dzis poczytalam. Wiem ze nie wolno sie zalamywac i ciagle o tym myslec ale kurcze nie sadzilam ze to takie trudne. teraz jestem jakies 3 dni przed nazwijmy to koncem cyklu bo mam nadzieje ze @ sie nie pojawi. Dziubasku - usmialam sie z Twojego wpisu \"boje sie nawet pierndac\";))) ja tez co chwila latam sprawdzic czy aby gatki sie nie rozowia podejrzanie. co do wiesiolka - mam nadzieje ze pomoze, chociaz ja bralam go przez 3 cykle az do owu, sluz faktycznie jest bardziej obfity, ale jak do tej pory nie pomoglo. Chociaz w razie czego do tego wiesiolka wroce teraz. obym nie musiala jednak:) Basiuniu - Ciebie pozdrawiam dzis najserdeczniej. Nie czuje sie upowazniona by cos wiecej pisac Ci w takiej chwlili. Badz dzielna! 🌼 wiecie tak sobie mysle ze skoro my juz sie iles tam wszystkie staramy to moment \"zaciazenia\" zbliza sie nieuchronnie;) pozdrawiam Was wszystkie serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foola
Witam :) mam do Was prośbę : powiedzicie mi, czy możliwe by organizm już zaczął reagować (np ból jajników, lekkie mdłości czy sensacje w brzuchu...) na ewentualną ciążę zaledwie 12 dni po ostatnim kochaniu się (w dni płodne)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! smutny dzis dzień :( :( :( fisia w szpitalu --- wracaj kochana do zdrowia, basiunia --- jestem z Toba, moze ciąza rzeczywisie jest młodsza?? jestesmy z Toba! kołderko --- kochanie nie trac nadzieji, wiem ze to nie łatwe, ale zobacz co ci kurde no napisała ze u niej tez było podobnie z ta wielkoscia zarodka, odpoczywaj duzo i spij ile sie da. najwazniejsze ze serduszko bije, głowa do gory! jesteśmy z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powrocilam na chwilke! Koug tak mnie uszy piekly ze matko boska! i pomyslalam sobie ktos o mnie rozmawia, wchodze na topik a tu moje arkana sa ujawniane! :p :D :D :D :D :D :D oj te pejczyki! no nie moge sie ich pozbyc z szafy! :D :D A co do blizniat no to w sumie czekam na nie... oby oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak w środku nocy do Was klikam żeby się pochwalić (zwłaszcza przed moją sąsiadeczką :P ) że zajadam sobie POLSKIE CZEREŚNIE import świerzutki prosto z Polski (mama dziś przyleciała i na specjalne zamówienie przywiozła) ale chętnie się podzielę z Wami. Może zostawię trochę na rano jak wstaniecie :) Śpijcie dobrze Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby udało mi sie Was dzis budzić?? :) titku --- co do tych blizniaków to do tej pory nie było u nas, wiec moze na Ciebie trafi :) :) :) ale by było :) albo kurcze jak trzy jajeczka to i trojaczki haha :) no kto wie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekałabym na Was ale do pracki musze sie szykowac :( takze po południu wpadne, miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Co ja widzę? piątek i tylko Mania na posterunku. Wstawaaaaać śpiochy. Zazdroszczę tym co się tak mogą do oporu wyspać pamiętam jaki to komfort :) Miłego dzionka skarby moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, mam straszne bole podbrzusza i jajnikow zwlaszcza lewego , musialam wziasc nospe forte bo zaraz zwariuje:O a juz myslalam,ze moze cos z tego bedzie...a tu zaraz @ dostane no nic.. bede walczyla dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł psiapsióły mnie mdli i mdli, właśnie robie sałatkę do przedszkola dla Nadii bo dziś zakończenie roku i mamy grilla z różnymi atrakcjami. titus bocianki wysłane były po raz drugi, no nie mów mi że ich nie dostałaś:-(? coś mi się wydaje, że gdzieś je schowałaś do klatki co by ci nie uciekły :-P dziubasku nie ma okresu to dobry znak:-) a jak dzisiaj Fisia się czuje? Kołderko, Maniu trzymajcie się maleńke. Karla heloł🌼 a feeeee otworzyłam balkon i zaleciało mi od sąsiadów jakimś smażonym kotem:P nie no dziewczyny ja juz nie wytrzymuje wszystko mi śmierdzi, nawet jak patrze na wodę to mnie mdli..... co mi może pomóc? jem migdały, pije miętę i nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko:) słonko nie wiem jak Ci poradzic:) oddaj mdłości Dziubaskowi lub Titusiowi:) pewnie chetnie wezma:) Fisia sie czuje lepiej:) wymacali ja i wszytsko dobrze:) snieje sie ze przeleciał ja cały oddział-cytuje:) a ja dzis ostatni dzien w pracy:):):) wiec musze pewne rzeczy pozałatwiac:) całuski wielkie dziubasku ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>>>>>>>>>>>>>>>>>>> TITUś~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×