Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Ziemniaczki się gotują ;) Jeszcze zrobiłam kotleciki z mięskiem mielonym, z pieczarkami i z zieleniną z wczorajszego farszu do pieczarek zostało mi trochę ....;) I botwinka mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czekam na męża, posprzatałam jeszcze w kuchni bo troszkę się nabrudziło....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta zaciążone od kiedy stosujecie kremy na rozstępy.....do którego miesiąca...i jakie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej psiapsiółki :) Titek już się martwiłam gdzie zniknęłas na tak długo. Dzwoniła do mnie położna ze szpitala, przesunęła USG na 16 lipca a dzień wcześniej przyjdzie do mnie do domu zebrać wywiad pobrać krew i mocz żebym nie musiała tyle czasu w szpitalu siedzieć :) martwi mnie tylko fakt, że nie dostałam jeszcze karty ciąży z HSE. Robur trzymaj się kochana i duuużo wypoczywaj. Dobry pomysł z tym kontrolnym USG, będziesz spokojniejsza. Trzymam kciuki. Oj dziewuszki ja od wczoraj też w nienajlepszej kondycji, wieczorem zaczął mnie pobolewać brzuch zwłaszcza z prawej strony i czułam też fale napięcia zupełnie podobne do skurczów na szczęście delikatne. Położyłam się wczesniej spać i napięcia przeszły troszkę mnie kłuje po prawej stronie ale jest o wiele lepiej dziś. Jutro mam wizytę u ginki. Cieszę się, że znów zobaczę Maleństwo i upewnię się, że wszystko jest OK. Trzymajcie się kochane ja idę poodpoczywać bo nie chcę się forsować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od ginka. Jest OK, dzidzia jeszcze we mne jednak posiedzi do konca miesiaca. mialam USG ma 2750 i jest dziewczynka ;) tak ze za dwa tygodnie kolejna wizyta. spoko, odetchenlam i zaczelam sie nawet lepiej czuc wiedzac ze JESZCZE nie wybije godzina 0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł chuderloki:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jedzta i pijta wszystko na co macie ochote kobitki kochane Malwinko jak byłam z córą w ciązy to teściowa mi własnie mówiła czego nie wolno a co wolno mi jesc.I powiem Ci że nigdy jej nie słuchałam bo lodów nie bo to sztucznie robione,truskawek nie bo to uczulające pieczarek w occie nie bo ocet zabija czerwone krwinki. Kochane odmawiać to sobie będziecie jak dzieci na cycu będą.z małą Fisią jadłam wszystko i grilowane i smażone i gotowane i lody i arbuzy i wszystko.i podejżewam ,że bardziej mi zaszkodziło by to patrzenie i cieknąca ślinka niż zjedzenie odrobinki. spadam wymoczyć dupencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no cieszę się ze wszystko oki. a dzidzia dziołcha wielka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wypoczywaj słonko.niech Cię nie kuje ani nie dźga hihi:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam z nad zielonego:) ale fajnie posiedziec na słoneczku:) malwinko ja stosowałam od połowy 3 miesiaca najpierw kupiłam Fissan ale mi nie odpwiadała konsystencja a potem na allegro bo jest duzo tanszy Mustele i jestem bardzo zadowolona ! 2 tubki i kilka próbek za 150 zł wystarczy chyba mi do konca:) Ania K wypoczywaj a jutro pozdrów dzidzie od cioc:) i zadnych dolegliwosci:) kurde no dziewuszka:) pieknie:) i jaka duza:) boko:) Fisiu ja tez u tesciowej bym zwariowała:) nie tego tylko to......lepsze to zdrowsze:) masakra:) a ja jem na co mam ochote:) i mocz d?upencje:) hahahhahahahaha ja juz wymoczylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o bóle brzucha to i mnie dzis jakies dziwne dopadły ale nie takie jak na @ tylko takie rozpychanie jakby od srodka, nawet no spa mi nie pomagała, a potem jakas kolka sie do mnie przyczepiła i tez sie z nia męczyłam. tez troche sie martwiłam tymi bólami ale juz jest lepiej, ta kolka to chyba od tego ze mam zaparcia :) ale ja od razu panike sieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka! Anus ❤️ oj to ucaluj i poglaszcz jutro malenstwo od cioteczki krejzoleczki! wiesz jestes pierwsza osoba ktora znam do ktorej polozna przyjdzie az do samego domu... nie wiem jak to sie odbywa na wyspach, no ale to mile jak tak sie troszcza. Majeczku 🌻 Ty to jestes udana! ladnie tak podpuszczac!? :D :D :D a corka przedstawiciela pewnie ladna po listonoszu albo innych serwisow tpu hydraulicy... :p Malwinko oj tak to prawda jak sie czego s chce to nie wychodzi jak nalezy... a ty z tymi komodami to juz tak nie szalej i okna tez mi nie waz sie myc! :) widac juz brzunio u Ciebie? Kurde no duuuza dzieuche masz w tym brzuszku! 😘 caluje Was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) witam z samego rana. Wczoraj byłam tak padnięta, ze nic nie robiłam przez cały dzień, no normalnie tylko leżałam i odpoczywałam. no a dziś już się obudziłam,bo najwyraźniej wypoczęta jestem. Malwina, ja stosuję Mustele. Validos ma rację, na Allegro dużo taniej. bo w sklepie jedna tubka kosztuje 100 zł, a na necie jakoś 70 - 80. Ja kończe drugą tubę, bo sobie nie żałuję i stosuję na wszystko: brzuch, nogi, pupa, cyce. Ale jak tylko na brzuch, to mniej zużyjesz. Rozstępów nie mam, a brzuch duży :( wczoraj tak mnie bolał, to chyba po prostu dlatego, ze taki ciężki jest. A niby cały dzień odpoczywałam, a wieczorem nie mogłam się ruszyć, bo mnie \"ciągnął\" ten brzuchol :( spać to już nie wiem, w jakiej mam pozycji :( ach koniec marudzenia :) kurde no - duża dziewczynka :) a jak będzie miała na imie? asia, masz wakacje od dzieci, czy nadal się nimi zajmujesz? Nalezy Ci sie odpoczynek! :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam za mile słowa! dziewczyny, mam problem..zastanawiam sie coraz intensywniej nad imieniem. Powiem szczerze ze tesciowa mi tak obrzydzila te Oliwie, wypowiadajac \"Oliwka\" po 50 razy na dzien, przy byle okazji.. Moze sie czepiam ale uwazam ze to ja powinnam wybierac nie mąż. On sie nic do tego dziecka nie doklada, nie interesuje itp. Ja imie przeforsuje, nie w tym rzecz, pytanie tylko jakie mi radzicie? Zastanawiam sie nad Leną. W czechach i na slowacji to bardzo popularne imie, u nas raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no rzeczywiscie trudny wybor bo jet tyle pieknych imion ale jesli szukasz niepowtarzalnego badz rzadkiego to moze Amanda,Julita,Jowita,Karina Lena tez ładnie najlepiej poszukac w googlach wykazu imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek ja tylko na chwilke bo lece z dzieckiem na plac zabaw widzę,że macie dylematy z imionami.Ja tez nie wiem jak dać na imię.buuuuuuuuuuuuuuuuuu lecę buziakkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa z tą komodą to było na początku....;) Jak się dowiedzialam o ciąży to się martwilam, że taki wysiłek przechodzilam, ale podobno to był okres tych dwóch tygodni pierwszych dzieciątka, wtedy nic nie zagaraża.......a może jst takie dzielne, że sobie poradziło.....na razie jest wszystko ok.... jutro 14 tydzień się zaczyna ;)Wczoraj mialam takie kłucia, dzisiaj też mnie zaniepokoiły i takie jednorazowe brązowawe upławy ale to tylko raz...jak sobie obliczyłam to powinna mi się kończyć teraz 4 @ od momentu kiedy zaszłam w ciąże....może to dlatego.....;( Dzisiaj idę do lekarza to wszystkie moje niejasności mam nadzieję, że mi wyjaśni......;) Ale się denerwuję, mówię Wam......ale jeśli tydzień temu było wszystko dobrze to pewnie teraz też już sama nie wiem jak siebie pocieszać......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te kłucia coś mi się wydaje, że od wzdęć, zaparć i gazów bo tego mi nie brakuje....już zaczęłam jeść aktiwię i podobno rumianek pomaga ale musze go kupić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no to super to jeszcze miesiąc sobie pochodzisz z brzucholkiem ;) Ale to ostatni miesiąc.....;) a później dzidzia wyjdzie na światełko dzienne ;) Fisiu ale ja nawet nie mam ochoty na jakieś tam niezdrowe produkty, nawet na grilla, podpowiada mi chyba mój móżdżek i podświadomie mam do tego niechęć, serio..... Nikt mi nic nie mówi, nawet mama, teściowa, z mamą często rozmawiam..... Ale ja chyba mam tak już, od dzieciństwa starałam się jeść zdrowo......czasami mi się to nieudawało ale z rzadka......może dlatego.... Ale lodami się zapychammmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam, aha dziękuję za informacje odnośnie kremiku, pewnie sobie zamowię na arzie używałam oliwki dla babyków......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina po actimelu to dopiero są jaja :D:D jak Cię chwycą żywe kultury bakterii za wnętrze to nie będziesz wiedziała którą stroną wygodniej Ci będzie się ich pozbyć :D Laski macie wszystkie pozdrowienia i buziaki od Agi37 -u niej wsjo OK z dzidzią również.Jest po amniopunkcji i tęskni za Wamiiiiii :) Aniu ja też brałam Lenkę pod uwagę....ale to już 3 z kolei imię dla dziewczynki po Agatce i Asi -bo jeśli chodzi o imię dla chłopca to oprócz imienia Maurycy nic jeszcze nie usłyszałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ja już po wizycie. Pani doktor zrobiła bardzo dokładnie USG i powiedziała że dzidziuś świetnie rośnie, jest zdrowy i nie ma powodów do obaw. Przezierność karkowa 0,13, kość nosowa na miejscu, Maleństwo ma 51 mm a serduszko bije jak dzwon :) Oczywiście Dzidzia pozdrawia wszystkie ciotki - forumowiczki :) Tituś z ta położną to było tak że poszłam z koleżanką do szpitala na wizytę jako tłumacz i położna zaproponowała koleżance zajęcia w szkole rodzenia a ona nie bardzo chciała bo bała się że i tak nie zrozumie co mówią, więc ja zapytałam czy możemy iść razem bo ja też jestem w ciąży tyle że dwa miesiące niżej. I wtedy ona zapytała czy dostałam już list z Rotundy wzięła mój nr telefonu i powiedziała że się skontaktuje ze mną i umówi na spotkanie w domu, bo wtedy wizyta będzie szybciej a ja nie będę musiała tyle czasu w szpitalu spędzić :) Jak dla mnie bomba. To jest taka grupa położnych które pracują w szpitalu i Health Centre, jest ich 8 i obejmują opieką ciężarne z Dublin 7 i 11. jedna z nich będzie też przy porodzie. Nawet lekarka była zaskoczona jak jej o tym opowiedziałam i zaraz poprosiła mnie o namiar do nich. Niestety jeszcze nie znam płci mojego szkraba a szkoda bo miałabym więcej czasu na rozmyślanie o imieniu. Jeśli będzie chłopak to raczej problemu nie będzie gorzej z dziewczynką, bo tu mamy z m. zupełnie odmienne zdania i może być mała wojenka :P Dziś i jutro żadnych dzieciaków więć leniuchuję sobię :) Miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, widzę ze temat imion poruszacie, my prawdopodobnie będziemy mieć synka i podoba mi sie imię Paweł, mąż trochę nosem kreci ale nic innego sam nie proponuje. dla dziewczynki to nie wiem jakie bym wybrała, może Patrycja, sama nie wiem, kiedyś tez Oliwia mi sie podobało ale przejadło mi sie. malwinko--- daj znac jak u lekarza, trzymamy kciuki :) a czemu tak czesto chodzic do niego musisz?? skoro byłas 8 dni temu (tak zrozumiałam) aniu--- ciesze sie ze dobrze wszystko na badankach, dafodilek--- z tego co widze to ta mustela jest dosc wydajna, tez moze sobie zamówie, ja do tej pory stosowałam erisa foliacti ten z apteki i w sumie tez chyba ok, ale skoro piszesz ze masz juz duzy brzuszek t rozstepów brak to moze skusze sie na mustele bo ja na razie przy swoim małym brzuszku to o skutecznosci przeciw rozstepowej nie moge sie wypowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×