Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hej dziewczynki nastawiłam rosołek:) AGI niezłe sny masz musze Ci przyznać:) Dziubasku Ty czekaj na mnie z ta ciażą bo widze ze Twój maz za chwile nie wytrzyma:):) Gooosha ja wstałam bo cała noc sie kreciłam i spac nie mogłam:( obiadek, a na 16 do kolezanki jade:) na kawe a jutro na narty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku miałam trochę moralniaka jak się obudziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wyspalam pierwszy raz od miesica! jak nie maz rano budzi to dziadki pukaja o 8 rano i tak w kolko:) trzeba odpoczywac puki ma sie wolne terz ide robic obiad i w ogole jakis sie doprowadzic do porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Nie mam pojęcia co u was słychać,ale mam nadzieje,że ciężaróweczek przybywa. Prosze o zmiane w tabelce.Daniel końcy niedługo 2 latka,więc można już wpisać.Ostatnia @ 27 stycznia,5 cykl starań.Byłam u gina w środe i dowiedziałam sie,że mam PCO,musze brać duphaston,alke jestem dobrej myśli,nie mam wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam kogos zapomnialam wkleic:O juz sie poprawiam ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................8 cykl....19.01 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...6 cykl...04.01 🌻Dziubassek..22.....Trójmiasto.................0 cykl....22.01 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................5 cykl...05.02 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl...27.01 🌻Agi37...........37....Warszawa.................4 cykl...19.01 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk......Szymon 4 lata............30.12 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..1 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..1 cykl...14.01 🌻Gooosha........24...Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Kasika1........23...Rzeszów..Kacper 21m-cy..3 cykl...29.12 🌻Majek123.......22 ...Zakopane...................0 cykl..28.01 🌻Titowa1........28....Irlandia.....................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.......27....Śląsk.......................1 cykl....26.01 🌻Ania.K_81......26....Dublin..Weronisia 2lata..1 cykl..27.01 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .....27....Wrocław..................ciąża....11.09.08 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża...20.09.2008 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek dziekuje za super mailiki ale nadal nie moge do ciebie odpisac\"wystepuje blad\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odręcznie wpisz jej maila!!! -ja tez miałam błędy kiedyś ale już się kapnęłam dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku właśnie zauważyłam, że jesteś z trójmiasta. Skąd dokładnie?? Ja pochodzę z Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooosha a mozesz dac mi swoj numer gg? Koug a rozni sie to czyms jak wpisze sama a jak wkleje? mamnerwa jak mi sie chce wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! Nici z zakupów ale zrobilam generalne sprzątanie pokoju ;) Bo wynajmujemy jeszcze pokój jak nie wszystkim pewnie wiadomo.... (niedługo przeprowadzamy się do naszego nowego mieszkanka ) Zaraz robię pyszny obiadzik znalazłam na necie - zapiekanka z mięskiem mielonym z warzywami i z makaronem..... Tylko mięsko mi się rozmraża dopiero....a i części składników nie mam też....ale sklep niedaleko hihihih.... A głodni nie jesteśmy jeszcze tak mocno bo niedawno było śniadanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dworze wiosennie.....podobno pod koniec marca spodziewane jest wczesne lato....hehehe ale bym się nie zdiwiła - zaraz wczesna wiosna i lato też podpędzi norlanie zawirowania.... Za to podobno w Chinach pada śnieg a dzieci bardzo zdziwione, zresztą nie tylko dzieci... A na nas zima pewnie się obraziła....hihihih ale może i dobrze ja już chcę wiosny i lata....bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo, że mnie poprawiłyście w tabelce Dostalam 5 a już jest po....w sumie to mam taką dużą przez dwa dni ale to już moja taka uroda..... Dzisiaj już mam spokój...ale abstynencja seksulana wciąż jeszcze jakieś 4 tygodnie.....:(, chyba się zapłaczę....mam nadzieję, że ta nadżerka ładnie mi się zagoi po tym wymrażaniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj słońce świeci, jest ładnie, troche chłodno. Ja siedzę w domu oględam opery mydlane i czytam gazety. Znacie jakiś dobry przepis na owoce morza. Kupiłam wczoraj takie mrożone bo słyszałam, że to dobry afrodyzjak ;) ale nie wiem jak to przygotować żeby było zjadliwe. Powiem, że to moje pierwsze podejście do owoców morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie niestety nie znam :( więc Ci nie pomogę..... A może znasz jakiś przepis na mięsko mielone.....mam juz w planie z warzywami ale może coś mi podpowiesz z chęcią się dostosuję jak będzie coś godnego polecenia ;) Aha jeśli chodzi o przepisy to polecam poszukać na necie dużo ciekawych fajnych, smacznych to wlasnie nie wiem bo nie jadłam......... Ale warto probować i sprawdzać się kulinarnie, pochwalam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak mówię o jedzeniu to coraz bardziej mi się chce......;) Ostatnio spadam na wadze, chociaż specjanie się nie hamuję z jedzeniem....jakieś dwa kilo w ciągu miesiąca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wychodzę po resztę składników....pewnie będzie to mielone z warzywkami....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że w internecie jest pełno ale chciałam cos sprawdonego. Ja lubię mielone z grzybami w środku, możesz spróbować tez ser żółty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ja też chcę cos sprawdzonego..... Dlatego się pytam ;) Jeszcze nie bylam po skladniki wlasnie czytam gazety i czekam na meza i się wybierzemy do jakiegoś sklepu... Głodna się robię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko nie ma nic piekniejszego jak urzadzanie sie,uwielbiam ten czas a pozniej postepy wspolnego dzialania...przechodzilam to 2lata temu, i szczerze powoli zaczynam sie nudzic, chcialabym zmiany...inne miejsce i znow od nowa, nie lubie stac w miejscu...chyba powinnam robic to zawodowo, ale teraz juz chyba za pozno na studia o tym kierunku :-( i leniwa wielka... wszystkiego dobrego w dobieraniu gustow i guscikow, dobrze by tez bylo gdybyscie oboje z mezem mieli podobne smaczki, u mnie na szczescie tak bylo i obylo sie bez pazurkow hihihi postaram sie Ci przeslac fotki z naszego domku, i prosilabym o rewanz, bo poza fotkami waszych ladnych buz lubie te z wnetrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa nie różnimy się z mężem gustami mamy bardzo zbliżone.... Będzie to mieszkanko w bloku ok. 50 m.....dwa pokoje z osobną kuchnią..... Już niedługo przjeżdza pan który będzie nam robił kuchnię .....zastanawiamy się nad kolorem paneli....bo zdecydowaliśmy się na taką podłogę ze względu na mniejszy koszt....Parkiet jest drogi, może gdyby byla to tylko podloga bylby parkiet ale wchodza też inne rzeczy w zagodpodarowanie tego naszego m ;) Ale panele też są bardzo ładne i można sobie zmienić za jakiś czas co innnego z parkietem..... Powiem Wam szczerze, że już się nie mogę doczekać tej ogromnej zmiany w naszym życiu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie wynajmujemy pokój w mieszkaniu ze znajomymi i stwierdziliśmy, że chyba jesteśmy za starzy zeby z kimś mieszkać urzerać się bo dochodzi czasami do scesji.... Osobiście mieszkałam na studiach w akademiku to było co innego, miło wspominam ale teraz to chyba już nie ten wiek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz tego płytki do łazienki, kolor jakość... do kuchni....naprawdę dużo roboty, fajnie gdybyśmy mieli dużo pieniążków i nie liczyli się z kosztami..... Ale jesteśmy dibrej myśli i powoli wszystko zagospodarujemy.... Podstawa to podłogi, lazienka, kuchnia.... I można mieszkać....:) Oby szybciej się stąd wyprowadzić gdzie jesteśmy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosha same krewetki są rewelacyjne smażone z czosnkiem w białym winie.Na sporej ilości oliwy podsmażasz dużą ilość czosnku w plasterkach,w to wrzusasz krewetki-rozmrożone lub podgotowane,po kilku min wlewasz winko,sól i pieprz.Troszkę poddusisz 2-3 min i dodajesz trochę śmietany i natkę.Podajesz ze swieżą bułką.Pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko wiem wiem...budzet to sprawa priorytetowa, my doprowadzilismy nasze m, w ciagu 5mcy...panele, tez je mam, sa rozne rodzaje, te deskowe sa fajniejsze ale i koszt wiekszy, efekt ludzaco podobny do naturalnych dech...wazne zeby calosc ze soba sie komponowala, i zebyscie Wy czuli sie w tej przestrzeni dobrze. my mielismy tylko podlogi polozone, lazienka nie byla wykonczona, kuchnia tylko sprzet agd i szafki, ktore byly w standarcie, teraz bym je zmienila...no ale chyba poczekamy jeszcze te 3lata by nie placic podatku(znaczkow skarbowych) tu troszke inaczej to wyglada...i zmienimy inne lokum, bo to co mamy nie jest tym co chcemy...wiesz ja odleglymi marzeniami zyje :-) :-) chyba jak my wszystkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko podaj mi swojego @ dzieki i przeslij zdjatka wlasnej osobki bo jeszcze nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa więc mnie rozumiesz....:) Kuchnię chcemy z forniru, przypomina drewno.....i jest znacznie tańsza.... Sprzęt agd zastanawiamy się czy nie kupować przez internet jest znacznie taniej...a i gwarancja jest.... Łazienka też napewno nie będzie kompletna.... Ale pomimo wszystko to fajna sprawa mieszkać na swoim i mieć swoje a nie wynajmować i komuś dawac w łapę... W sumie czekaliśmy półtora roku na to mieszkanie....kupowaliśmy jeszcze kiedy była dziura w ziemi....hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×