Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Ale i tak zrobię jakieś ciastko, jakieś śledziki, sałatkę śledzie pod pierzynką ;) barszczyk mam w planie ;) No i jakąś sałatkę na pierwszy i drugi dzień, planowałam zupkę grzybową i krokieciki ;) I jeszcze wele wiele planowałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choineczkę żywą już w weekend przystroiłam ;) Jest cudownie, ze światełkami zwłaszcza wieczorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chcę się poradzić.... Dostałam od rodziny kołderkę, poduszeczkę po malutkim dziecku, do nawlekania i zastanawiam się czy mogę ją uprać..... Chciałabym ją odświeżyć, czy mogę ją wyprać, w proszkachooczywiście delikatnych.....? Proszę powiedzcie mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina ja Święta spędzam u rodziców i Tesciowej, także nic kompletnie nie szykuję, a szkoda bo lubie cos pichcić. a co do pościeli, to zależy z czego jest, ja na przykład kupiłam taką antyalergiczną którą można prać w pralce. zobacz czy nie ma metki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Cebulko ale już uprałam jest ok. to chyba też jest kołderka antyalergiczna.... I mam trochę prania, więc do mojego wyjścia pralka chodzi.... A teraz prasowanko, ale jest ciężko, 15 minut i musi być przerwa nie mogę przez ten kręgosłup ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem załamana, wczoraj moja lekarz stwierdziła hipotrofię u mojego maleństwa, podobno brzuszek jest mniejszy od innych części, ostatnio 2 tygodnie też coś mówiła ale powiedziała, że to norma wtedy.... A wczoraj ze względu na to, że mam już skończony 37 tydzień i jestem w trakcie 38 tyg. dostałam skierowanie na ktg i powiedziała jeszcze, że nie wykluczone, że będą chcieli mnie zostawić, jak nie teraz przed świętami to po...;(((((((((((( To wszystko w celu monitorowania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOj skarb waży prawie 2700 g, ale ja właśnie tyle ważyłam kiedy się urodziłam....a ona powiedziłą, że to trochę za mało i żeby sobie posiedział jeszcze, abym się nie przemęczała.............. JESTEM ZAŁAMANA, CHODZĘ I RYCZĘ ;( w nocy nie mogłam spać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
hej słoneczka jestem:) jestem w domku:) Makso pierwsza noc ładnie przespał:) co do porodu:)pojechałam we srode do pojechałam na kontrole:) pod KTG okazało sie ze mam juz spoe skurcze a ze połozna mała dyżur wec osadziłam ze da m kroplówke i bede po;) skurcze co 2-3min ale szyjka se nie rozwerała wec odłaczyła kroplówke i chciała zobaczyc co dalej! skurcze mineły -maz juz sie ubrał i mał wracac do domu a ja rano wypisana a tu skurcze znowu co 2 min i tak od 19 do 5.20 szyjka na 1cm i twarda wiec zdecydowała znajoma lekarka połozna ze cesarka było to jedyne rozwazane bo one schodziły z dyzuru nie wiadomo co dalej by z nami było ! cesarka masakra!! ale za to mój synek najcudownejszy na swiecie:) zdjecia Wam wysłałam:) postaram sie Was niedługo nadrobic ale pók co organizujemy sie w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Malwinko nie denerwuj sie, lekarka nie zdiagnozowała przecież tego na 100%, a poza tym twój dzidzius nie jest az tak mały, poza tym usg często przekłamuje a wagą urodzeniową. Nawet jak się urodzi ok 2500 to szybciutko nadrobi, kobiety rodzą takie dzieciaczki i wszystko z nimi ok, Przecież dobrze sie odżywiałaś i nie masz sobie nic do zarzucenia. Pamiętasz jak mnie groził poród Malutkiej 1320g to było dużo mniej. spokojnie będzie dobrze. Validos Max cudny, buziaczki dla Was👄 te usteczka taki całusne, hmmmm laski będą się oblizywały;-) A CO TO ZA STRAJK!!!????? no kochane jak tak będziecie dbały o topik to napewno niebawem wygaśnie:-( idę na 2 śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Asia gratuluję Maksia-usteczka ma takie do zacałowania :) Już nie pamiętam kiedy Emilka była taka malutka... Kasia Jacek już się cieszy na myśl o parapetówce dom śliczny i rośnie w zaskakującym tempie a przecież nie tak dawno przeglądaliśmy projekty :)) Agi a jak sytuacja u Ciebie? Czekasz do przyszłego roku? Buziaki dla Was-pewnie wszystkie w kuchni pichcą i dobrze bo święta tuż tuż a to najlepszy czas żeby się porządnie najeść wszelkich ciast i specjałów,żeby mieć potem przez cały rok co zrzucać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Validosku malutki jest boski:) za 3 m-ce jak dobrze pujdzie bedzie miał kolege;) Malwinko nie ma sie czym przejmowac na zapas! synek nie jest az taki mały wiec spokojnie sobie poradzi mam dzis do zrobienia 2 sałatki:O a tak mi sie nie chce:O nalatałam sie za prezentami światecznymi,ze mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie piździoszki o Fisi jak zwykle zapomniano:(:(:( Asiu cieszę się ,że już wróciłaś z Maksem do domku.Wyobrażam sobie jaki musi byc całuśny i słodziutki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Chcialam tylko powiedziec, ze nie bede miala czasu wejsc jutro i chcialam z okazji Swiat zlozyc Wam serdeczne zyczenia Bozonarodzeniowe. Trzymajcie sie w milosci i rodzinnej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za słowa otuchy dziewczyny, byłam na ktg, wszystko wyszło dobrze i nie ma potrzeby abym chodziła na ktg, tak stwierdził lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!! malwinko wiem co czujesz ,ale pamietaj kochana że maleństwo czuje twój nie pokój ,pozatym lekarka nic na 100% nie powiedzała tylko tak się domyśla cebulko domek super i szybko mury pną się do góry ,jak tak dalej pójdzie i zimy nie bedzie to szybciej skończycie ta budowę ,brzusio słodziutki widać jak dzidza sie pręży validosku mam nadzieje że mam zdjęcia MAKSIA:):) NIE WIEM CZY JUTRO ZNAJDĘ CZAS BY TU DO WAS WPAŚĆ !!WIĘC DZIŚ KOCHANE KOBIETY DLA WAS I WASZYCH NAJBLIŻSZYCH MOC GORĄCYCH ŻYCZEŃ :❤️BĄDZCIE ZAWSZE SOBĄ Z OTWARTYMI SERCAMI DLA LUDZI OBY ZAWSZE ŻYCIE PRZYNOSIŁO TYLKO DOBRE WIADOMOŚCI ,SPEŁNIENIA MARZEŃ TYCH WIELKICH I TYCH SKRYTYCH W WASZYCH SERDUSZKACH OGROMNIASTE BARDZO BARDZO BUZIOLE DLA WAS I WASZYCH BLISKICH 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 cebulo trzymam kciuki być dotrwała jak najdłużej zaciskaj nóżki ile da się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusty rynek. Nad dachami Gwiazda. Świeci każdy dom. W zamyśleniu, uliczkami, idę, tuląc świętość świąt. Wielobarwne w oknach błyski i zabawek kusi czar. Radość dzieci, śpiew kołyski, trwa kruchego szczęścia dar. Więc opuszczam mury miasta, idę polom białym rad. Zachwyt w drżeniu świętym wzrasta: Jak jest wielki cichy świat! Gwiazdy niby łyżwy krzeszą, śnieżne iskry, cudów blask. Kolęd dźwięki niech cię wskrzeszą? Czasie pełen Bożych łask!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Malwiny
Kochana nie denerwuj się. Miałam dokładnie taki sam problem. Całą ciążę straszyli mnie że dziecko małe i brzuszek o 2-3 tygodnie mniejszy do całej reszty. Urodziłam córkę dokładnie w 1 dzień przed terminem z piękną wagą 3500 g. Przestałam wierzyć w USG a zwłaszcza w kompetencje lekarzy wykonujących to badanie. Głowa do góry i życzę spokoju bo zawsze warto wytrzymać do tego 40 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny... Zwłaszcza koleżance, która napisała ostatni post.... ja wierzę, że musi być dobrze i wiem to, maluszek mi się ciągle wierci, rusza....muszę dotrwać do tego 40 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!Malwinko moja malutka na każdym usg ma obwód brzuszka mniejszy od pozostałych o 2-3 tyg i zaden lekarz nie robił z tego problemu.Biorąc pod uwage siłę jej kopniaków to już kawał baby z tego mojego maleństwa.a z porodem czekamy do nowego roku-oby...Brzuch mnie pobolewa,szczególnie jak się nachodzę.Aby świeta spędzic w domku.Życzę Wam Kochane Dziewczyny i Waszym Bliskim Zdrowych i Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, w ten przedświąteczny okres, życzę Wam dużo szczęśia z pociechami, zdrowia dla waszych rodzin, a przede wszystkim radości, pomyślności, życzliwości i abyście spędziły te święta w gronie rodziny.... Agi, ja też mam nadzieję, że ta moja dr przesadza z tym, no ale denerwuje się samym tym jej podejrzeniem, chociaż mnie uspokoiłaś... Wiadomo przecież usg może naginać bądź nie być takie jak powinno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia. Gratulacje dla Mam i dzieciaczków i szczęśliwych rozwiazań dla tych zaciążonych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane moje Chciałam Wam życzyć zdrowych i wesołych świąt http://www.paperboy.nl/?PID1=%3A2%25%3A%27F9%2A%25%5F%2436BN%203F%40%2E%5C%5BK06%3B4%29I%5C5X%2C7G%40%20%0A i przesyłam miliony buziaczków dla Was piźdźioszki i dla waszych maleństw.Tych na świecie ,tych w brzuszkach jeszcze i tych wkrótce zagnieźdzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Z okazji Świąt chciałam Wam i Waszym Rodzinom życzyć dużo miłości, radości a przede wszystkim zdrowia. Pociechy z Dzieciaczków tych w łożeczkach i tych w brzuszkach, by wszystkie rosły zdrowo. Dziewczynom, które są jeszcze w dwupaku 10 cm rozwarcia w odpowiednim czasie;-) buziole dla Was👄 aha i te co mogą jeść wszystko wiele pysznościiiiiiiiii na wigilijnym stole:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Buziaki dla Was, waszych najbliższych,maleństw tych na zewnątrz i tych w brzuszkach!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wpadłam złożyć Wam życzenia :) Zdrowych, wesołych, spokojnych i pełnych miłości Świąt a w nadchodzącym Roku by spełniały się nasze marzenia, by każdą z nas nie opuszczało szczęście i miłość, wiele pociechy z Dzieciaczków, dla zaciążonych łatwych i szybkich porodów oraz zdrowych Bobasków a dla starających się szybkiego zafasolkownia. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama......
Maliwino i Agi, Mialam ten sam problem brzuszek byl malutki w porownaniu do glowki -- lekarz sie martwil ze dzidzius bedzie malutki nawet za bardzo malutki - wyslano mnie na specjalistyczne badania - ile nerwow mnie to kosztawalo to tylko ja wiem. W dniu porodu tez robili mi usg i dzidzia miala byc malutka - urodzila sie 3580 gram !!!!! i 52 cm bardzo dluga !!!!! Wszyscy bylismy zaskoczeni - a lekarz jaka mial mine. Takze usg przeklamuje - nie denerwujcie sie dzaiewczyny i cieszcie sie ostatkami ciazy - bo ja juz znowu teskie za brzuskiem. Pozdrawiam i wesolych swiat zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×