Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Kamila to cudo jest na procentach więc może lepiej się wstrzymać....? Powiem Ci że Ania nasza nawet nie zdążyła wypić bo najpierw czekała na powrót na wyspę a potem zapomniała o nim i w torebce nosiła.Jak sobie przypomniała że trzeba by go wypić ....to już nie mogła :D Matyysha 🌼 Asik nasza bidulko żyjesz? jak tam przytulanko z mężem czy jeszcze z muszlą? :P Motylek ja tez miałam dziwnie negatywne odczucia ok.10tc ale jak się okazało niesłusznie.Poszłam se do szpitala do takiego niezłego ciastka i zażądałam wzamian za ogladanie mojego telewizora pokazanie mi serduszka mojej Emilki. O właśnie Emilka a co u Ciebie coś mało piszesz..... Kama przez Ciebie prawie pośliniłam klawiature !!! Jak mi się martini chce...hahahaha Cebulka Ci może opowiedzieć jaki ROSOŁEK smaczny robię z martini :) Jadziunia jak tam meblowanie? Buziaki dla wszystkich -muszę zmykać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug A o jakim eliksirze mowa? Ja też chcę przepis, to pomaga na zaciążenie? I ja nic nie wiem o tym, w staraniach jestem już weteranką chyba hahaha...czekam na przepis :) Pozdrawiam wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he w pełni potwierdzam słowa Koug :D Wlaśnie tak było... Eliksirek teraz leży sobie w szufladzie bo boję się go nawet oglądać :P A żeby go dostać trzeba "prywatnie" skontaktować się z Koug na gg lub mailem a ona już reszty dokona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Szymonek dzielnie zniósł badanko, co prawda troche sie na zlościł, ale zaraz po był spokojniutki i zjadł ładnie i spał całą droge do domu. Chyba nie było az tak zle, najbardziej to sie wkurzał jak trzeba bylo go przytrzymac i nie mogl sobie nóżkami i raczkami machac swobodnie. wyniki mam nadzieje ze ok, ale dopiero w poniedziałek sie dowiem, dzis trzeba by bylo czekac na nie 2 godz a z maluchem ciezko by bylo bo sporo tam ludzi i przeciag prawie non stop, takze trzymajcie kciuki by wyniki wyszły dobrze a teraz zmieniając temat jutro wybieram sie na imprezke, wieczorek panienski mojej kolezanki, jak ja dawno nie byłam w klubie :) juz nie moge sie doczekac, tylko oczywiscie dylemat co tu na siebie włożyc hahah :) minia--- titek dobrze Ci radzie, wyrzuć ze ten termometr i przestan wszystko wyliczac, spontan, spontan i jeszcze raz spontan to czego Ci potrzeba by zafasolkowac :) motylek--- super ze dzidzia zdrowo rosnie :) 🌻 matyysha--- współczuje problemów z pęcherzem, ale niestety Ci nic w tym temacie nie doradze kama--- 🌻 aniu--- oj dobrze ze juz ospa opuszcza Twoje domostwo, męczące to chorubsko robur--- fajnie ze napisałas, ja tez w sumie czesto nie zagladam, bo ciezko z czasem, ciagle gdzies jezdzimy, a to na cwiczenia a to do banku lub developeram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochany babiniec!!! Milo ze o mnie myslicie:):):) Ja dzisiaj czuje sie znacznie lepiej. Wprawdzie boli mnie jeszcze zoladek i jestem na przymusowej diecie, ale wszelkie dolegliwosci minely...Cale szczescie.A co do przytulania to jeszcze mam @ . Jak sie skonczy to od razu biore sie do roboty!!! Motylek Cieszy mnie fakt ze u Ciebie i u dzidzi wszystko ok, tak trzymaj!!! Kamila220579 Wszystko wskazuje na to ze @ bedzie za kilka miesiecy, trzymam kciuki aby tak bylo.Jeszcze kilka dni i sie przekonasz:):):) Minia 24 Aby wena tworcza w pisaniu pracy Cie nie opuszczala:):):) Matyysha Wspolczuje z powodu pecherza, mialam raz przeziebiony i to nic milego, lec do lekarza po leki aby szybko przeszlo!!! Validosek Relaksuj sie i odpoczywaj, trzeba korzystac z darmowej opieki:):):) Ania K. Moi rodzice wczoraj wrocili od siostry, ktora mieszka w Irlandii i tez narzekali na pogode :(:(:( Moze my pozyczymy Ci troszke slonka aby sie u was ocieplilo?🌼🌼 Dla pozostalych dziewczyn🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...to ja robię pstryk ;) bo jutro napewno nie zapalę, bo zamierzam spać do południa ;) słodkich snów Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, widze, ze czesc z Was stara sie zajsc w ciaze. w zwiazku z tym mam pytanie: jakie badania wykonywalyscie ? ostatnio czytalam o cytomegalii i przerazila mnie ta choroba. czy robilyscie badania pod katem tej choroby? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny, no i gdzie Wy jesteście? ja od dwóch dni spać nie mogę :/ chodzę o 1 a budzę się o 4:30 a dzisiaj o 5:30, normalnie jak nie ja, która to potrafiłam spać do 12 :/ pęcherz boli trochę mniej ale mam silne kłucia od wczoraj i nie wiem, czy to pęcherzy czy coś innego dzisiaj nie czuję się najlepiej, jakoś rano zrobilo mi się słabo, zresztą mam tak do drugiego dnia świąt :/ od dwóch dni nie biorę już luteiny więc czekam spokojnie na @, a może niespokojnie bo chyba chciałabym ją już dostać, żeby zacząć brać kolejne leki :/ wstawać Kochane, u mnie za oknem dzisiaj pada i pogoda zupelnie nie przypomina tej sprzed paru ostatnich dni, więc o spacerze można pomarzyć :/ miłej soboty :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja82 witaj ja miałam robione badanie pod tym kątem jak i wiele innych, najlepiej znajdź sobie jakiegoś gin i powiedz co i jak, wypisze Ci jakie badania powinnaś zrobić, jednak myślę, że badania te będą robione prywatnie (przynajmniej ja tak miałam) koszt badań, które wykonalam w ciągu jednego miesiąca dobił do 1tyś ale myślę, że warto, przynajmniej wtedy człowiek wie na czym stoi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie odnośnie pieluch.Używam teraz Happy Bella 1 i jestem z nich bardzo zadowolona ale niestety sa już przymaławe.Kupiłam Happy Bella 2 ale one są strasznie duże i całe siki małej wylatują.Huggies newborn 1 i 2 (te z Kubusiem Puchatkiem),są za delikatne i wszystkie siki i kupa wylatują bokami.Musze mieć jakieś pieluchy przejściowe zanim zacznę stosować Happy 2.Doradżcie coś.Czy któraś z Was stosuje Dada (z Biedronki) albo Bambi (z Auchana).A czy a stosujecie Pampers (np.Active Baby),bo ludzie mówią,że śmierdzą? Sama nie wiem co zrobić.A może używacie jakichś innych pieluch? I czy tylko ja nie jestem zadowolona z tych Huggies,bo są jeszcze inne rodzaje jakieś Super-flex czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moje doświadczone koleżanki mam do Was pytanie. Mój mężczyzna chyba sie przeziębił, nie chciałabym się zarazić więc zastanawiam się czy znacie jakies domowe sposoby na przeciwdzałanie grypie? Boję sie zeby to nie miało wpływu na moje maleństwo.Pomózcie Aha Kama ja myśle ze Ty jednak w ciązy jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Motylek, czosnek, mleko z miodem, herbata malinowa, sok z dzikiego bzu. Myśle ze domowe sposoby sa najlepsze. Aha, a na pęcherz, to żurawina i herbata z dzikiej róży najlepsze. U mnie fajnie, weekend miło się toczy. Tym razem spędzamy go u siebie. bo tak to co tydzień gdzieś byliśmy. Czasami jestem zmęczona tymi wyjazdami. A Basiunia już urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmhmmm
Witam moze tu cos mi powiecie :( wspolzylam w dzien owulacji i po dwoch dniach dostalam plamien. Czy te plamienia moga oznaczac zaplodnienie?? To moj pierwszy cykl staran niewiem co myslec... Przepraszam ze zawracam glowe ale nie mam kogo zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziś poranek z Kubicą w łóżku-no...nie dosłwonie oczywiście - ja tam wolę starszych..:) Kama - nie myśl....pamiętaj o dużym Martini- ja wolę Rosso a z tymi ciuchami ciążowymi to znak- na 100% :) Koug ja jednak mam przodozgięcie trzonu macicy a nie tyło-pomieszałam jak zwykle, wczoraj wejrzałam w badanie...:) Motylek-mężowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia A ja miałam wczoraj okropny poranek - podłość ludzka nie zna grannic!! Zajeżdżam do pracu - ponad pół godziny wcześniej, żebym miała gdzie zaparkować, wychodzą z auta i mnie wmurowało w ziemię- patrzę na witrynę a ta cała oblana białą farbą olejną, łącznie z drzwiami, byłam w totalnym szoku, zadzwoniłam na policję zgłosiłam, ale stwierdzili że pewnie i tak sprawcy nie uda się ustalić więc nie ma sobie co głowy zawracać - w międzyczasie dostali zgłoszenie od konkurencji, że maja to samo zrobione z witryną - masakra jakaś, na szczęście koleżanka z pracy przyszła mi pomóc, teść dowiózł rozpuszczalniki (na szczęście farba była świeża), a sąsiad z lumpeksu przyniósł czyściwo. 2 godziny walczyłyśmy, potem siedziałam przy otwartych drzwiach bo śmierdziało a ziś w nosie mnie kręci...Wyżaliłam się - już mi lepiej :) Buziaki dla wszystkich 👄 miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama to teraz trzeba sledzić reklamy w TV kto ma najmniej korzystną ofertę oprócz Waszej i tej drugiej oblanej.No chyba że ktos szukał pracy w branży i oblewał tam gdzie odprawiali go z kwitkiem. Cebulcia u Ciebie też farba leciała na firmową witrynę? Aaa 23-24 V możemy mieć wolny weekend co Ty na to ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej macie pozdrowionka od Validoska:) my walczymy z alergia wiec maly jest niespokojny i wymaga sporej uwagi wiec nie mam czasu za bardzo pisac ale czytam regularnie buziaki słoneczka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki alee pogoda na 5:)) słonce u nas caly dzien z tego wszystkiego leze i nic nie robie zamiast pisac leniuchuje a cio tam damy rade w tygodniu nadrobie mnie tez sie cos od zycia nalezy:))) kama 22... cos mi sie wydaje ze bedziesz niedlugo mamusia:)) zycze ci z calego serduszka bys zobaczyla te 2 upragnione krechy:))ja pije ziółka i wierze ze mi pomogą jak sie wreszcie kiedys uda pierwszym wam napisze :))) ale nie robie sobie nadziei nie w tym miesiacu to w nastepnym:)) kiedys musi sie udac :)) titowa ślicznie ci z brzuszkiem promieniejesz cala z radosci:)) normalnie miod malina:)) kama z tą farba straszna kicha... nio ale widzisz sa ludzie i hwasty ah....zaloze sie ze to konkurencji widze ze mamusiek nie ma pewnie z dzidziami na pacerku buziole dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Ja już mam swojego maluszka w ramionach:) Urodziłam 14.04.09 o 10:15 przez CC.Malutki nie taki malutki 3750 i 56 cm i jest cudnym blondaskiem. Ja czuje sie dobrze dochodze do siebie waga -10 kg zostało aż 10:( ale co tam ważne ze juz mam to za sobą:( Porównujac te dwa porody pierwszy naturalny drugi cc zdecydowanie wole naturalnie rodzic szybciej sie dochodzi do siebie...no ale czasami nie ma innyej metody;) Miłoszek bo tak ma na imię jest cycusiowy na noc go dokarmiam (w szpitalu panie mi go dokarmiały- ja niestety leżałam plackiem) więc teraz troszke dostaje innego melcza...co podobno jest dobre.Dzis zauważyłam że zaczyna mi zazółcać sie...:( zobaczymy co bedzie dalej - jutro będe dzwoniła po lekarkę może mi coś powie co mam alej robic....własnie mały płacze...Pozdrawiam pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia gratuluję Ci synusia-🌻 a na żółtaczkę proponuję podać maluszkowi sprawdzoną już wodę z glukozą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Basiu Gratuluje synusia!!!Szybko dochodz do siebie:):):) Kama Przykra sprawa z ta farba :(:(:( Ludzka glupota nie zna granic... Kama220579 Kochaniutka daj znac jak z testem:):):) Motylek Naturalne sposoby-przede wszystkim czosnek. Pamietaj ze w ciazy nie pije sie soku z malin!!! Dafodilek Fajnie ze milo spedzacie weekend:):):)Wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej:):):) Koug 🌼 dziubasek Dzieki za pozdrowionka od validoska:):):) minia24 Co masz zrobic dzisiaj zrob jutro:):):) Zycze millego wieczorku :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia - gratulacje i wielkie ❤️ dla Was, niech Miłoszek zdrowo rośnie i daje Wam dużo, dużo radości :) Kama czekam na wieści z niecierpliwością, testuj testuj :) Ja przed kilkunastoma minutami wróciłam z wycieczki rowerowej, mąż mnie wyciągnął, i tak jeździliśmy 3 godziny, sprawdzając gdzie by tu na Odrze zaczaić się na Sandacza (jakaś ryba drapieżna), wróciłam skonana, a pupa mnie tak boli, ale było fajnie a teraz nadrabiam spalone kalorie i wcinam ciasteczka z kleiku ryżowego z wiórkami kokosowymi i powidłami - sama wczoraj upiekłam, któraś ma ochotę? :) buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil jeżeli nie dzisiaj to nic straconego ja mam 30 dzień cyklu i u mnie to porażka ale u Ciebie jeszcze jest czas i będziesz mogła spróbować za parę dni i wtedy napewno wyjdą dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam zjadło mi literkę przy kasowaniu wyrazu, oczywiście miało być Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila nie martw się - lecę po Martini i zapijamy smutki obie, ja dostanę za tydzień @ już mnie brzuch boli i cycuchy jak zwykle więc nie mam się co nawet łudzić - ściskam moooooocno, nie przejmuj się, następnym razem się uda, chyba że.....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) na początek Basiunia G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E🌼!!!! Kamila głowa do gory, za miesiąć napewno sie uda, alllllleeeeeee. rzuc fajki kochana, bo to 80 % niepowodzenia. Słowo. Mój ginekolog nie chce leczyć bezpłodności jeśli kobieta pali, bo twierdzi, że walczł z wiatrakami nie będzie :) Kama no comment. Ludzie to potworni zazdrośnicy, zawistni, itp. Znam to z autopsji... motylek zero buziaków ze starym , niech nie dmucha na Ciebie, goń drania ;) i jego bakteriochy!!!! Tituś pooglądałam Cie na nk. Pięknie się prezentujesz, tak mi się na sercu ciepełko zrobiło, przypomniałam sobie siebie pół roku temu, jak jeszcze Bruno w brzusiu.... eeehhhhhh a teraz fika tu sobie i zaczepia mnie, nie podoba mu się to klikanie w klawaiaturę:) Na szczęście już po chrzcinach.... narobiłam się jak głupia, wydałam kupę kasy na przyjęcie a po fakcie okazało się,że mogłam wynając lokal i wyszłoby... MNIEJ!!! zła jestem na siebie. Synek był przegrzeczny, w połowie mszy zasnął, głowa mu spadła i tak trwaliśmy do końca, jakbym małego pijoka przytrzymywała he heh e heheheh zyczenia rodzina składała więc do zwisającej mi z rąk głowy :) tak się chłop przejął :)przyjecie też ok. Bardzo szybkie i bezalkoholowe, w sumie to chyba dlatego szybkie heheheh. Dziewczeta kochane mam maly problemik. Otóż (przez jakie\"ż\" \"rz\" się to pisze do cholery!?!?!) od porodu pobolewala mnie kość udowa lewej nogi. Bół był taki promieniujący w dół do kolana, nasilał się w nocy, ale teraz jest jeszcze gorzej, prawie rano nie mogę zwlec się z łóżka. Lekarz (od bioderek) na wizycie z Malym powiedziła mi, że może być to od tego, że dość mocno rozeszły mi się biodra w czasie porodu, ale nie wiem , czy on czasem głupot nie pitoli... wiem, wiem, powinnam iść do lekarza, ale przy pracującym tatusiu i synu, który tak kocha, że nie opusci, trudno sie wyrwać. A może któraś z Was miała coś podobnego... buziole słodkie, jak malinki (mmmmmmmhmhmh malinki - oby do lata) pa🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia! Gratulacje!!!!! :):):) MIłoszek duży chłopak. Fajnie, ze już jest z wami. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×