Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Matysha wiesz po tym wszystkim przed snem tak sobie pomyslalam o Tobie i o tym co napisalas wczesniej na 715str post z 17.04 o tym jak kupilas buciki... To chyba jakas intuicja przeczucie, otwarcie sie na nowe zycie, cudooownie! Ty nasza mala pesymistko! teraz musisz na siebie uwazac i dbac potrojnie! Bo jak nie to kwiatkiem przez lepek dostaniesz! :P Kamus!!! nastepna co chce byc zlana przez Titka :D :D :D ja Ci tu ponarzekam! Ty lec na monitoring chopa za nógawki zlap a nie tam za jakies rajdy rowerowe! :P rybke mozesz jesc bo to zdrowe dla przyszlej dzidzi i co??? i mi tu dwie kreski niebawem obwieszczaj! fluidaski dla Ciebie! ------->>>>> ------->>>>> ------->>>>> ------->>>>> ------->>>>> ------->>>>> ------->>>>> ------->>>>> ------->>>>> ------->>>>> ------->>>>> ------->>>>> ------->>>>> ------->>>>> ------->>>>> To takie specjalne piecioglowe! hihiih zeby wyniuchaly wszystko i mialy wszedzie oczy i uszy otwarte! Roburku Koug no Wasze laseczki to juz duze laseczki! Emika w kasku the best ujecie! A Ty Roburku wygladasz rewelacyjnie! Macierzynstwo Ci sluzy, promienna, buzia wypoczeta, widac ze Milenka grzeczne dziecko i dobla dla mamy :) Synek tez przystojniak, zwlaszcza te rzesy! ciaaaaaacho! hihhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek Faktycznie mój synek ma strasznie długie i czarne rzęsy,dokładnie jak baba.Nie wiem czy Ci opowiadałam jak raz szłam sobie z nim (miał tak z roczek,może dwa) i zobaczyła nas sąsiadka (emerytowana dyrektorka szkoły) i do nas: Ale ten mały ma śliczne oczka,jakie długie rzęsy itp. i spojrzała na mnie i dodała:Ale nie po mamusi.Myślałam,że mnie szlag trafi.Jak byłam w wieku małego też byłam taka ładna i miałam takie długie czarne rzęsy.Teraz mam rzęsy czarne jak sobie pomaluję tuszem. A jeśli chodzi o młodego mój mąż zawsze powtarza,że jak mały przyprowadzi do domu laskę to mój mąż się cieszy,że powinna też przyprowadzić koleżanki niby jak to on mówi:laski dla starego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa1 testowałam w marcu:)A własnie bedziesz miała dziewczynke?? Bo ja tak raz na słodkie (wogóle cukierki jak mam mdłości dobrze mi robia :P) raz na ogórki a pączki to mogła bym non stop jeść i zawsze mam na nie ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś a dlaczego potrójnie??? :P dziewczyny dostałam dzisiaj antybiotyk na ten pęcherz bo dzisiaj znowy nie mogę wytrzymać, Amotax i nie wiem czy w ogóle go brać, może samo przejdzie w pierszej ciąży na samym poczatku miałam tak samo, tylko wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży mi doktorka powiedziała, że może mój organizm tak reaguje na ciążę hmm... poza tym jak juz wcześniej pisała, mierzę codziennie temp rano i dzisiaj spadła mi do 36,6 :( (dla niewatjemniczonych powiem, żę powinna być ok 37) i tak naprawdę to pomyślałam, że chyba jednak nie jest mi to pisane... ale mam nadzieję, że się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Babolinki :) Titowa kopnęła mnie smskiem i już jestem. Przepraszam, że się ostatnio opuściłam ale miałam jakoś mniej czasu... dopadło mnie przesilenie wiosenne czy cuś bo spać bym mogła non stop no i tak przesypiałyśmy z Basią przedpołudnia... a potem to już ciężko zasiąść do kompa bo dzieciaki trzeba nakarmić, obiad dla reszty rodzinki ugotować i moją małą Basieńką się zająć. Po prostu życie z czwórką dzieci ;) Ten post też zaczęłam pisać rano, basia miała zasnąć w łóżeczku ale tak marudziła, że przekonała mnie do pójścia na górę do sypialni no i znów zasnęłam razem z nią :P No więc najpierw melduję, że ospa już opanowana dawno :) W sumie to tydzień trwało pojawianie się wykwitów ale podobnie jak już pisałyście, moja Weronika też obsypana była dosłownie wszędzie, nawet na dłoniach i stopach miała gdzie w necie czytałam, że tam to bardzo rzadko pojawiają się wykwity. Smarowałam ją aloesem i szybciutko wszystko się zasuszało teraz zostało kilka krostek, ale z dnia na dzień jest lepiej. Nadal smaruję ją aloesem (żel 99% z aloesu) bo aloes przyspiesza gojenie i stosowany regularnie pomaga uniknąć blizn (oczywiście jeśli ktoś nie ma uczulenia) tak więc polecam. A tu widzę duże zmiany :D:D:D Matyysha piękna beta :D:D:D ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️Ę❤️ No to teraz szybciutko wybierz się do gina by zdać nam relację jak wygląda Twoją Fasolinka :) No albo za dwa dni betę powtórz i jeśli się podwoi to znaczy że Maleństwo rośnie pięknie. Życzę ci teraz dużo spokoju samych pozytywnych myśli i by dolegliwości ciążowe zbytnio nie dokuczały. Oj jak ja się cieszę!!! Czekam jeszcze na Twój znak by przenieść Cię do tabelki niżej :) Matyysha głowa do góry i myśl pozytywnie, może jesteś osłabiona tym zapaleniem pęcherza i dlatego tempka spadła. Może lepiej jednak zażyj ten Amotax (jest bezpieczny w ciąży też go brałam właśnie ze względu na zapalenie pęcherza) żeby te bakterie nie zaszkodziły maluszkowi. Tituś dzięki za smska :) Luubie takie, wiesz? A swoją drogą to poszalałaś wczoraj z postami :P podbiłaś sobie statystykę, co ;) Tyllkaaa Ty się Kochana teraz nie stresuj i wszelkie uwagi puszczaj mimo uszu by Twój Skarb największy się zbytnio nie stresował :) A tak w ogóle to rodzice mogliby teraz odpuścić gdy wiedzą, że ich Wnusia/ę pod serduchem nosisz... Co do zachcianek to przy obu ciążach miałam tak samo do połowy chciało mi się ostrego i kwaśnego (słodycze mogły dla mnie nie istnieć) a po połowie kompletna odmiana w stosunku do słodyczy – pożerałam cukierki kilogramami :) No i mam dwie wspaniałe córcie :) Asik a pewnie, że niedługo dołączysz do środkowej tabelki :) Tym bardziej, że trenujesz ;) i jeszcze Kougowego eliksirku chcesz popróbować, no to nie ma mocnych by się nie udało :) W każdym razie szczerze życzę Ci by wkrótce @ się spóźniała a potem test pokazał piękne dwie kreseczki. Koug my też całujemy Emilcię 😘 i niech jeszcze się wstrzyma trochę z tymi sportami ekstremalnymi ;) Dafi no to czekamy na @ a potem będziemy gorąco dopingować :) A może jednak @ nie przyjdzie... kto wie... Fisia ale żarłoczek z tego Bartoliniego :) Ale to sama radość jak dziecko tak pięknie je, prawda? To okropne gdy trzeba „walczyć” z dzieckiem o każdy kęs... miałam tą przeprawę z Tofunmi, na szczęście (odpukać) z moimi dziewczynkami nie mam problemu. Ale mówisz że po obiadku on jest głodny za godzinę??? I dajesz mu cały słoiczek czy gotujesz sama? Cieszę się że nie ma Cię DO 20 lipca a nie OD bo byśmy się minęły a na spotkanko z Tobą i Twoimi uroczymi dziećmi też liczę bardzo :) Jadziunia no Tobie też nie odpuszczę spotkanka tym razem :) W prawdzie ciężko będzie Ci się przemieszczać w tych ostatnich tygodniach więc pewnie spotkamy się gdzieś w okolicach Opola :) Mam nadzieję, że nie będzie zbytnich upałów bo pamiętam, że w ciąży to nic przyjemnego... I nie próbuj uciekać mi na porodówkę bo tam też Cię znajdę :P znam porodówkę w Opolu bardzo dobrze, w końcu tam rodziłam Weronisię :) Robur byłoby super spotkać się w większym gronie :) Ja będę w Polsce od 21 lipca do 29 sierpnia, Fisia też wróci z urlopu więc może skrzykniemy się w większym gronie? :) Zdjęć niestety nie dostałam :( Poproszę o zdjęcia na akukula81@poczta.fm no chyba, że wysyłałaś te same co na NK można zobaczyć :) To niewiarygodne jak te nasze dzieci szybko rosną... Wiek jak Danielek odnalazł się w roli starszego brata? Motylek a jak tam Twoje Maleństwo się rozwija? Daje popalić Mamusi czy grzeczne od początku? :) Kama jak tam po pracy? Trzymasz się jakoś? Eliksirek smakował? Kurcze, ja nawet nie wiem jak on smakuje bo nie dane mi było popróbować... Kamila no cóż Ci mogę powiedzieć... Kochana niestety z własnego doświadczenia wiem że wiele objawów można sobie wmówić i one naprawdę SĄ. Miałam taki przypadek w grudniu 2007 kiedy to baaardzo chciałam być w ciąży, i oprócz wymiotów oraz pozytywnego testu miałam chyba wszystkie objawy ciąży. Cykl wtedy miałam 66 dniowy :( To była straszna męczarnia i wiele łez oraz straconych pieniędzy na testy. Ja już pytałam Ciebie, czy masz możliwość zrobienia badania betaHCG (test ciążowy z krwi) on pokaże nawet wczesną ciążę tak jak u Matyyshy :). U mnie właśnie beta wyjaśniła całą sprawę i kiedy emocje zeszły @ przyszła. Kochana ale żeby było jasne: ja życzę Ci z całego serca by te objawy były prawdziwe i spowodowane piękną Fasolinką pod Twym serduszkiem. No i tak na wszelki wypadek oszczędzaj się i nie przemęczaj! Dziewczynki wyszedł mi meegaaa post! Przepraszam ale bardzo chciałam odpisać większości z Was. Te które gdzieś mi umknęły serdecznie pozdrawiam i przesyłam całusy 😘 P.S. A nasza Wiola to chyba powzięła tajemne postanowienie nie pisania do nas bo ostatnio w ogóle nie zagląda, że o ciastach już nie wspomnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyysha nie łam się - grunt to poztywne myślenie, z pęcherzem to chyba lepiej gina zapytać czy możesz to brać czy nie Amotax to dość silny antybiotyk Kamila @ nadal nie ma -suuuuper :) Titku -ok nie będziem już marudzic- obiecuję - teraz czekam na @ a 4 majamam wizyte (moja pani gin. pojechała do Afryki, więc w kwietniu nie było sensu) i będę się monitorować , na razie wcinam luteinę a we wtorek jadę z mężem na jego badanie łapię fluidki tylko żeby ztego łapania i monitorowania od razu dwóch bobasków nie było hahah - chociaż - za jednym zamachem i z głowy :) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu elixir smakował nawet mi się po nim troche w łepetynce zakręciło :) Maż tak fajnie popatrzył na mnie i zaczął się żmiać że to niby ma pomóc - nic nie powiedziałam dostal buziaka aja sobie pomyślałam, że skoro inne metody zawodzą to trzeba tych niekonwencjonalnych spróbować a co do prawdziwego elixirku - moja teściowa robi taki jajeczny na spirytusie w thermomixie - jest taki pyszny i gęsty...mmmmmmmmmmmm w pracy nieźle - dziś nawet się ruszyło, jak nie ma ruchu to dopada mnie melancholia :/ ale spoko :) będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam na chwilke przed gotowaniem obiadku :) Matysha ano potrojnie bo dlugo na to czekalas, wiec niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi :P :P A co do zapalenia pecherza na poczatku ciazy, to powiem Ci ze ja tak mialam w tamtej ciazy ktora sie nie utrzymala, ale nie utrzymala sie z powodu toxo a nie pecherza, tez mnie tak sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam na chwilke przed gotowaniem obiadku :) Matysha ano potrojnie bo dlugo na to czekalas, wiec niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi :P :P A co do zapalenia pecherza na poczatku ciazy, to powiem Ci ze ja tak mialam w tamtej ciazy ktora sie nie utrzymala, ale nie utrzymala sie z powodu toxo a nie pecherza, tez mnie tak szczypalo i pieklo, wzielam wtedy wiecej witaminki C i urosept, i powiem ze przeszlo w sumie bardzo szybko, co do lekow jesli przepisal Ci je lekarz i nie szkodza bobusiowi to zacznij je brac wedle zalecen, tempka spadla bo pewnies przemeczona, i mi tam nie doluj bobaska :) mama ma teraz sie cieszyc i tryskac energia! 😘 Tylka tak spodziewam sie coreczki :) pączalki widze ze tez CIE opetaly :D :D :D :D sama zobaczysz, mam jedna kolezanke ktora cala ciaze opychala sie slodkosciami a urodzila synka, wiec sama widzisz! Anus posta trzasnelas ze ho ho ho!!!! no wiem ze jestes zabiegana i ze lubisz takie wiesci to mowie napisze! a ze spac nie moglam i napisalam eska o 5.50 to Cie bardzo za to przepraszam! :P :P :P a ze pogoda nie taka to fakt, mnie dzis dopaly bole reumatyczne lewego nadgarstka, to chyba przez to pisanie na cafe i NK! :d :d Kamus pani doktor do Afryki??? do laaadnie! niech ona mi tu szybko wraca bo sprawa nagli cholerka! a co! :D :D :D Roburku :D :D :D :D moj K to samo! obcykuje wszystko co sie rusza! ale opowiem Ci cos jeszcze lepszego podobnego do pani dyrektor, otoz przed laty, jak jeszcze zyla moja tesciowka, jej sasiadce urodzilo sie dziecko, no to ta na spacer z malcem wyszla, u mojego meza w rodzinie matka ciemne wlosy, maz to samo, ojciec tez w zasadzie cala rodzina do kasztanowcow nalezy, a sasiadce urodzil sie blondasek no taki, ze po oczach razilo w sloneczny dzien :) i sasiadka napotkawszy tesciowke pyta: no jak, zobacz moje dziecie, a tesciowka odpowiada: nooo! ladny wozek! hehehe :D :D :D po czym wraca do domu i obwieszcza domostwie, ze ta spod 13tki to taka biala gliste urodzila ze hej! No widzisz sa ludzie i ludziska, jak i ich opinie, tesciowka podobno kobieta wielkiego serca byla, zaluje ze jej nie poznalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama....chyba że ściągnie tu wszystkie bociany które nie doleciały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titusiu no Wam to też chyba raczej nikt nie będzie wózka podziwiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy ja powinnam brać luteinę??? bo jedne osoby mi radzą a niemalże karzą brać ale jak dzwoniłam do mojej gin to powiedziała, że mam nie brać. I teraz to już sama nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyysha jeśli masz wątpliwości to najlepiej zasięgnij rady innego gina co dwie głowy to nie jedna a zwłaszcza teraz musisz być spokojna i czuć się bezpieczna. A jeśli lekarz mówi żeby nie brać to poproś by Ci wytłumaczył dlaczego a nie mówił nie bo nie. Trzymaj się Kochana i bądź dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobuuuuuudka wstać koniom wody dać:D:D:D:D:D:D Tituś kochana co do wczasów to owszem wyjeżdzamy poza granice naszego kraju ale niestety nie na zieloną wyspe:) Aniu staram się sama gotować Bartusiowi obiadki ale ze słoiczków również mu daje ale te wymyślne dania typu.Jarzynki z króliczkiem. oooooo i popisałam.żarłok wstał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć właśnie sobie piję herbatke i czuje jak boli mnie jajnik, a bardzo dawno nie bolal ...żeby znowu coś się nie przyplątalo ehhhhhhhhhhh. dziś powinna być @ zobaczymy co to będzie czy nie będzie Zmykam pooglądać Titusiowe linki Matyysha co ja Ci mówiłam !!!!!Bedzie dobrze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Ja dzisiaj w lepszym zdrowiu do Was zawitałam, ale jakos psychika troszke slabsza. Wczoraj zrobiłam sobie długi spacer, byłam u fryzjera, pofarbowałam włosy i byłam mega szczesliwa, a dzisiaj rano wstałam i jakas pełna niepokoju jestem. Nie bolą mnie piersi i nie wiem czy to dobrze czy źle?. Za tydzien skonczy mi sie pierwszy trymestr i tak bardzo bym chciała zeby było dobrze:) Padło ptanie o moment wykonania testu-ja zrobiłam go w marcu. Ciesze sie z Wami ze tak duzo kobiet zostaje mamami. Dbajcie o siebie i odpoczywajcie, a te kóre sa w trakcie starań nie odpuszczajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiecie co nie iwem czy sie smiać czy płakac bo dowiedziałam się ile dostanę podwyżki . normalnie porażka 150zł brutto ,porażka porażka Wkurwia mnie to na maxa że te stare klempy co siedzą u mnie w biurze zarabiają 2 x tyle co ja, mimo że nie mają nawet studiów a my młodzi pracownicy po studiach traktowani jesteśmy jak koty w wojsku !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Dziewczynki :))) jestem nowa, Mam Pytanko, stosuje tabletki antykoncepcyjne od 4 lat, (oczywiście robiłam przerwy) jak pani doktor zaleciła, i teraz moje pytanko, Czy po tabletkach jest Łatwo zajść w ciąże? Z moim partnerem myślimy już o dzidziusiu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRYYY :) ale mamy piękny dzionek :):) Aniu. K. - wiesz kochana to nie jest takie proste, bo czepiaja sie o łupoty! że niby nic nie robie nie sprzatam itp a to nie prawda! bo zawsze przychodza i jest obiad i posprzatane! No i dzisiaj mama mi powiedziała, ze to ja zaczełam i powinnam z nimi porozmawiac a jak siie pytam czy napewno tylko moja wina oni niby, że nie ale i tak cały czas ze moja:( I jak tu sie nie denerwowac. Dzisiaj po prostu chce odpocząć i ide do babci na noc i pomóc jej moja Mama stwierdziała ze najpierw z nimi pogadam a dopiero pozniej wyjde.Ja że mowy nie ma i że mam własne sprawy. No i znowy problem maja!! he he to też miałaś skrajności w ciąży :P ja to słodkie i kwaśne a pączki mmm.....choc nie jest tak że jak nie zjem to sie \"trzęse\" :P ale lubie sobie przekąsic:P:P Co do ciast to moge zaproponowac jabłecznik :P Titowa no waśnie . . . to nigdy nie wiadomo. Tylko załważyłam, że niestety mam cere trądikowa choć ostatnio nie wyskakiwały mi pryszcze ,a teraz nwet na dekolcie i ramionach mam, a na twarzy w jeden dzien nie mam na drugi budze sie rano i sie pojawiaja czerwone kory :(:(massaaakraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi błedy powyskakiwały:(:( chodziło mi że mam cere trądzikową i wyskakują mi czerwone krosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Dziewczynki jestem nowa, Mam Pytanko, stosuje tabletki antykoncepcyjne od 4 lat, (oczywiście robiłam przerwy) jak pani doktor zaleciła, i teraz moje pytanko, Czy po tabletkach jest Łatwo zajść w ciąże? Z moim partnerem myślimy już o dzidziusiu I chyba nikt mi nie pomoże:((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) No więc od dziś mam nie 4 a 5 dzieci!!! :P Tofunmi wróciła :) Mam nadzieję, że sobie poradzę :) KaRoooLiNa mój gin w polsce twierdził że po tabletkach bardzo łatwo się zachodzi zwłaszcza przy pierwszym lub drugim cyklu po odstawieniu bo wtedy cykle jeszcze są regularne i łatwo wyliczyc kiedy są dni płodne. u mnie to się sprawdziło przy pierwszej córci bo własciwie to chciałam odczekać cykl po odstawieniu ale gorące uczucie wzięło górę i zaszłam od razu w cyklu po odstawieniu tabsów. Z mojej strony radzę jeszcze zrobic podstawowe badania zanim zaczniecie staranka pełną parą :) No i miło, że do nas chcesz dołączyć serdecznie witamy wszystkie nowe koleżanki, tylko przedstaw na się bliżej powiedz cos o sobie żebyśmy cię lepiej mogły poznać. No i koleżanki które dołączyły do nas stosunkowo niedawno mogą poświadczyć, że na tym topicu zachodzi się w ciążę ekspresowo :) Tyllkaaa no cóż, szkoda, że rodzice teraz się Ciebie czepiają a taka oczyszczająca atmosferę rozmowa myslę, że jest wskazana byle by była spokojna i rzeczowa. Mam nadzieję, że rodzice zrozumieją iż teraz potrzebujesz wsparcia i spokoju. A powiedz jeśli to nie jest zbyt osobiste pytanie, jak rodzice reagują na to że jesteś w ciąży? Softis przykro mi, że Cię nie doceniaja w pracy... To na serio irytujące ale pewnie tak to już musi być :( Trzymaj się mimo wszystko. No i trzymam kciuki by @ jednak nie przylazła przez najbliższe 9 miesięcy :) Motylek jak to dobrze, że choróbsko Cię już opuszcza. Nie martw się na zapas Kochana, u mnie też dolegliwości ciążowe raz były raz nie. Kiedy masz wizytę kontrolną u gina? Pewnie to Cię uspokoi :) Tituś no fakt godzinę z tym smskiem to wybrałaś sobie niezłą :) Juz się ucieszyłam że to sms z wieścią że mam wolne a tu patrzę wiadomość od Ciebie :) Fisia i po takim słoiczku Bartuś jest głodny za godzinę??? No żarłoczek malutki :) Miłego dnia Kobitki :) Dziś piątek :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, zrobiłam też wiosenne porządki w tabelce i wycięłam wszystkie te staraczki które do nas od dłuższego czasu nie zaglądają. Mam ich dane skopiowane więc jeśli postanowią znów z nami pisać to bardzo chętnie znów umieszczę je w tabelce. Mam nadzieję, że się ze mną zgadzacie a jeśli nie to poproszę tylko o sygnał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karooolina w poprzedniej ciazy zaszlam w nastepnym cyklu po odstawieniu tab. po prpstu skonczylo sie opakowanie i w przerwie, ktora jak widze tez stosujesz, zafasolkowalam :) ale wydaje mi sie ze jest to rowniez sprawa idywidualna... Koug no wiesz lepiej nie krakac! :D :D bo ja w sumie mam bardzo ciemny blond te wloski, mowia ze bardziej jestem szatynka niz blondynka, ale jako dziecko no jak chodzilam do zerowki to mam takie jedno zdjecie z blond wloskami :D :D :D dopiero pozniej mi sciemnialy... no i mam tu klina! co maz powie jak sie inne niz corne urodzi! heheh choc z tego co widze on ma bardzo dobry ciemny pigment... Tylka wiesz pewnie ze nie bedziesz robila tylu rzeczy co przed ciaza, powiedz grzecznie ze co? mam sie zatyrac... jestem zmeczona oslabiona a jako matka osoba ktora to przezyla powinna Cie zrozumiec. Fisiaczku a gdziesz Ty bedziesz??? no nic sie nie chwalisz pierunie? gdzie ten wyjazd? Motylku powiadasz ze wlosy zrobione, a mnie sie wlasnie snnilo ze dzis bylam w salonie fryzjerskim i jakims cudem znalazlam sie w swoim rodzinnym miescie, w najgorszym z mozliwych salonie, ze pani dpo farbe leciala do sklepu, i czekalam na swija kolejke chyba ze 3h! i wiem ze chcialam uciec stamtad :D :D :D a pozniej ju zsie obudzilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i Ania jest! dobrze dobrze! Tofumi wrocila przylepa jedna! :) dasz rade silna babeczka jestes! dziewczynki zajma sie soba a Ty zaparzysz sobie w miedzyczasie herbatke. Tylka ja mam to samo! sluchaj przed zero wypryskow a teraz na twarzy mi powylazilo i na plecach najbardziej, twarz zaczelam myc zelem pod prysznic dove z pilingiem, i powiem odkad stosujegrudale znikly, albo uzywam platki neutrogena super sprawa, bo scieraja naskorek a pozniej go nawilzaja, tak samo jak ten zel dove. Softis no popatrz sobie popatrz, podaj mi tylko adres mailowy do siebie, to przesle pare fotek rzeczy ktore mi sie podobaja i nadaja sie do ogrodeczka. To co czekamy na nie przyjscie @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek też powstał w przerwie między tabletkami.Nie zdążyłam pójść po receptę i sobie zaszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, nie pomogę, bo nie wiem. Nie stosowałam tabletek przed ciążą. Dziewczyny, wysłałam Wam maila z książką język niemowląt. Jeśli kogoś pominęłam, kto jest zainteresowany, to przepraszam i proszę się upomnieć. Znikam na dwa dni. Uwaga, @ ciągle brak. Zaczynam mieć troszkę nadzieję... Pobolewa mnie brzuszek, więc niedługo się okaże, albo dostanę @ albo w niedzielę robię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki mała przerwa - kanapeczka z białym serkiem, rzodkiewka i szczypiorkiem - kto ma ochotę? Dafodilku dzieki za książke i zdjęcie - sliczny facuś. Ach, gdyby teraz była dziewuszka to była by kandydatka ;))) A propo pryszczy - nie mam ich teraz zbyt wiele - 2 trymestr - ale jest ich więcej niż przy Jasiu - z nim to tylko na początku a później sliczna cera. Tak samo z zachciankami może troche bardziej na słodkie niż za pierwszym razem, ale bez przesady Tak się więc troche łudzę, że może będzie dziewczynka ... 30 kwietnia idziemu na usg to może cos sie okarze. Tabletek nie jem od dawna, więc też sie nie moge wypowiedziec w tym temacie. Pozdrawiam was wszystkie, super że wekend i świeci słoneczko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Pieknie dziś, ja korzystając z takiej pogody wyruszyłam na piechotkę do pracy (mam jakieś 2km) przy okzaji muszę zrzucić parę kilo bo przez te staranka podświadomie tak o siebie dbalam, że sie w spodnie z zeszłego roku nie dopinam. Zatem jestem na diecie, do tego codziennie 4 km szybkim marszem i bedę wyglądać jak człowiek. Titku, Koug, tak tak mam nadzieję że jak pójdę do mojej gin.na początku maja to w gabinecie będzie ten bocian delikwent, który zaspał w Afryce :) Tylkaa mam nadzieję że z rodzicami się dogadasz, swoją droga traktują Cie jak dziecko, moja mam kiedy mieszkałam w domu była taka. Na szczęście teściów mam super, mieszkamy razem już prawie 5 lat i jest nieźle. Tesciowa do niczego się nie wtrąca ale jak potrzebuje pomocy to zawsze jest gotowa wesprzeć, oczywiście ma swoje wady, jak każdy ale sa na tyle błahe że nie zwracam uwagi - ja swoje wady tez mam :) mimo wszystko trzymam kciuki żeby było dobrze 🌼 Aniu_K ale masz gromadkę :) podziwiam :) co do porządków, to trudno mi się wypowiadać, bom od jakiegoś czasu z Wami :) ale ciesze się, że jestem na tym topiku, bo chociaż mam pewne problemy to wszystkie podnosicie na duchu Karilnko witamy :) Dafi czekamy na poztywne wieści :) tzrymam kciuki dla wszystkich dziewczynek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issskierka999
Hey. Wlasnie skonczyl mi sie okrs, czekam na dni plodne i poczatek staran - przyjmiecie mnie do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×