Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hejka :) Dziewczyny od rana widziałam już 3 boćki !!! Zapraszam w moje strony:) Witam nowe dziewczyny.U nas poczujecie się jak w domu-warunek musicie zaczernić nicki bo z pomarańczami mało kto zaczyna rozmowy ze względu na złośliwości podszywaczy. Zmykam na grilla u nas dziś 22 stopnie :) Paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka:) jestem nie ma jak to w domku:) hmmm chrzciny jakos po Europejsku bez mszy i komuni jakos nam sie nie podobało:( w knajpie fajnie tylko mama wyszła w połowie imprezy z siostra ze niby zmeczona!!!! znajomi jak zawsze dopisali i wszytsko sie udało:) po chrzcinach miałam rodzine 10 osób a 14 pojechałam na podkarpacie do tesciów i juz sie ciesze ze wróciłam:) miałam spiecie z tesciem bo mały płakał strasznie 2h a ja ze chyba brzuszek i nie mam kropelek a on ze zostanie z małyma ja zebym do apteki poszła! nie chciałam mu małego zostawic bo strasznie cierpiał:( a ten z morda do mnie ze co ja odstawiam ze 4 dzieci wychował i wogle !!!! miałam dostc ja by nie to ze auto miałam u blacharza to bym wsiadła i wrócila do domu!! chyba musze maksiowi dziadków poszukac bo moja mama tez jakos chłodno do małego:( na podkarpaciu nie miałam neta:( ale teskniłam! wróciłam po 24 chciałam jechac na noc niech mały y spał a tu kicha pół drogi sie darł!!! jakos nie lubi jezdzic autkiem!! obiecuje Was nadrobic ale póki co walcze z małym bo tam tylko razki były i teraz tez mam go a kolanach! wieczorem przesle fotki z tej imprezy!! oij ale teskniłam za Wami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiduchna
no to lecimy:)dostałam kredycik na mieszkanko,w czerwcu biorę ślub,mam już jednego synka 6-cio letniego i ruszam do boju o dzidziusia z moim nowym przyszłym meżem:)od poniedziałku bałaganimy a w czwartek powinnam mieć płodne..żadnych zajeć nie opuszczam:)czy z testem musze czekac az do miesiączki??robiła któras test wcześniej i wyszedł wiarygodnie??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Koug Ty z tymi trzema bockami mi nie sciemniaj! bo ja mialam tak w tamtej ciazy, dokladnie trzy widzialam, a potem co sie stalo? zobaczylam dwie krechy na tescie :P :P :P czybys spodziewala sie kolejnego potomka :D :D :D :D 22st C o matuniu jaaaaaaaaaak ja Ci zazdroszcze!!!!! Kurcze znow mi sie teskno zrobilo za krajem :( :( Tak mi zle bez tej naszej aury ze no nie wiem! u nas od dwoch dni siapi deszczem 😠 kurza go mac! Kamus ja taki dystans mam do centrum miasta, wiec zawsze z bucika ide zabiera mi to 25min, bo to ponad 2km leciutko tak z hakiem... teraz jak z brzuchem ide to ze 40min! jestem za spacerkiem :) Ty widze przyjelas postawe taka jak ja, jak sie wtedy tak nieusilnie staralam, aaaaa po co mi cwiczenia jak zaraz zajde, a aaaaa po co mi jakies diety jak sie zaraz roztyje tak czy siak, no i zajsc nie moglam, a jak zaczelam cwiczyc na pilce brzuszki i bioderka, to od razu zaszlam heheheh :D :D :D Validku wreszcie wocilas!!! 🌻 🌻 Sluchaj jak bym byla starsza to bym babcia dla Maksika chetnie zostala :) grunt ze ma kochanych rodzicow! to najwazniejsze! tescia o kant stolu wytrzyj, szkoda Twojego spokoju na takie sprawy, ucaluj od Cioci i rozszalalej dziewczynki naszego raperka! 😘 Witam nowe kolezanki , zaczernijcie nicki byscie nie byly pomaranczowe :) Jadziunia ja na taka kanapke sie pisze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos witaj z powrotem a jak my się za Tobą i Maksiem stęskniłyśmy, czekamy na zdjęcia :). Twoja mama wyszła z imprezy a moja mama z mojego wesela chciała wychodzic o 9 jak jej coś nie podpasowało, więc miałam dodatkowego stresa, zeby ją zatzymać kroiłam z mężem torta a wduchu chciało mi się płakać...nerwowa jest bardzo :( dobrze ze teściową mam spokojną.. Tituś to Ty aktywna jesteś widzę bardzo - brawo :) będę brała przykład z Ciebie - tylko najpierw zajść muszę, ale będę chodzić, chodzić aż zajdę :) Zmykam sprzątać - jutro będzie mniej i zostanie trochę czasu na upieczenie sernika z pierzynką kokosową :) Buziaki i miłego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kOUG KASKADERKA BOSKA;) Tituś wygladasz bosko:) poprostu jak z bajki:) hmmmm a ten piekny brzuszek! Matyysha gratuluje pieknej bety:) aby rosła rosła:) a potem brzuszek!! Dafi jak @ mam nadzieje ze nie przylazła:) a mojemu dziecku nie chce sie siedziec w wózku !! wrr i jak tu z nim spaerowac:) Fisiu widze ze mamy niezłych zarłoków:0 mój tez lubi ta kaszke:) oj padam cały dzien sprzatałam po pobycie mojego meza w mieszkaniu:) jutro podaje kawe!!!!!!!!!!!!!!!!:) z serniczkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam ucalowac Was na dobranoc :) Czyli jutro zapowiada sie dzien serniczka! no to sprawilyscie mi mega radoche bo ja sernik uwielbiam! :D :D :D aaaaa zapomnialam Wam sie pochwalic, przepraszam ze bylam tak wielka egoistka i nawet sie z Wami nie podzielilam :P Otoz wczoraj zrobilam knedle na owocach lesnych, malinki, truskawki, jezyny etc i wpitolilam ich 10!!!! a takie soczyste i slodkie byly! ze jak naklulam jedna to mi sok na portki polecial :D :D a jak mnie pozniej wysadzilo, poezja! az oddychac nie moglam heheheheh Validku no brzunio juz fajniusi dostaje, kraglutki, moze to moje urojenie ale czasem mam wrazenie ze widze roznice z dnia na dzien. Sprawdzilam wilekosc dzidzi na necie, ile moze miec w tym tyg, miedzy 35-40cm przy wyprostowanych nozkach, 35 to na 28tc a ja go juz w zasadzie koncze, wiec celuje ze juz 40 niedlugo bedzie :) az wierzyc mi sie nie chce, ze taki maly czlowieczek tam siedzi. Kamus jestem zmuszona do aktywnosci, bo raz nie mam jeszcze prawka :( a drugie to w miescie gdzie mieszkam nie ma komunikacji miejskiej i trzeba wszedzie z bucika badz taxi, rowerek czy autko. Mezasty jezdzi autkiem okolo 1000km tyg i tak mi truje bym i ja zrobila prawko, bo chociaz w weekendy na zakupy mialby labe od kierownicy, zamierzam zrobic testy bedac na macierzynskim, bo teraz nie chce stresowac corci i siebie :) Dobranoc Malenkie! chop psi chop psi! a pstryk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajci jeszcze na chwilkę zapalam światło. Melduję że u nas w porządku, Julek śmiga na czworaka jak odrzutowiec, wstaje gdzie popadnie jeśli tylko ma się czego chwycić. Uwielbia gonić mnie po mieszkaniu, bawićsięw chowanego i robić wyścigi na czworaka z Wikusią. Ostatnio byśiśmy go zważyć i jak się okazuje nasza kluseczka waży 11.300 - kawał chłopa z niego ale co się dziwić skoro uwielbia jeść. Pzdrawiam i gaszę światło żeby nas rachunek za prąd nie zaskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj opuściłam "zajęcia"-15 -sty dzień cyklu na 28 dni..tak strasznie mi się nie chciało...myślicie że to zaszkodzi w staraniach??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliduch
witam panie pozwoliłam się dopisac do listy w tym miesiącu zaczeliśmy starania o dziecko.mam już syna 6 letniego zpoprzedniego związku,ale jego tata zmarł gdy mały miał dwa lata.teraz żyje z drugim mężczyzną.w czerwcu bierzemy ślub,włąsnie kupiliśmy sobie mieszkanko i doszliśmy do wniosku ze właśnie TERAZ chcemy bejbe.wszystko byłoby super ale on własnie stracił prace.szuka drugiej jako kierowca tirów.i tu mój problem...po pierwsze "płodzenie "dzidzi wyobrażałam sobie jako coś wielkiego ,świetego a ja mam dołka z powodu jego pracy..robie to bardziej jako obowiązek(który CHCE)poprostu sytuacja nie pozwala mi się cieszyc z tego co robimy...i jak se pomyśle że będzie wyjeżdzał po dwa trzy tygodnie...no ale robi to dla naszego dobra(a po za tym bede mieszkała niedaleko mamci tak wiec owulacje powinnam miec w czwartek.codziennie odrabialiśmy lekcje ale wczoraj juz mi sie naprawde nie chciało:myślicie ze to zaszkodzi w staraniach-jednodniowa przerwa(jakby owulacja sie przesuneła?)?? i mam jeszcze jedno pytanko a konkretnie chodzi o śluz.miałam śluz podchodzący pod płodny-prześwitny,mokry ale nie ciągnący sie .zazwyczaj właśnie po takim śluzie był wyglądu kurzego białka,jednak teraz taki ciągnący sie nie zrobił??co to moze oznaczać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki a ja sobie dopiero wstalam ostatnio to bym spala i spala i znowu mi sie chce spac:( a gdzie tu czas znalesc na pisanie ....hmmmm dziewczynki ostatnio od pewnego czasu zauwazylam silne pieczenie takie szczypanie najgorzej podczas bzzzbzzzz :) nie wiem czy to moze przez mydlo do higieny intymnej czy tez zlapalam jakas infekcje przez ten termometr! kurcze nie wiem czy isc z tym do ginka czy poczekac moze to od mydla dziewczynki czy ktoras z was tak miala... niepokoje sie POMOCY na początku maja mam dostac @ mam nadzieje ze jedak tak sie nie stanie .....ale zobaczymy buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia ja tak mam od ponad tygodnia i już mam serdecznie dosyć w sumie to nic mi nie pomaga w pn idę do gin zobaczę co powie ale tak samo miałam na początku pierwszej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matryssha tzn ze nie jestem sama choc powiem ci ze dzis juz troszke mniej piecze .... a jak twoja temp martwilas sie ze spadla ci ale czy teraz jest juz wyzsza czy nadal spada? na pewno bedzie dobrze :) buziak trzymam kciuki jakos mi sie nie chce wierzyc ze nizsza temp moze oznaczac cos zlego tym bardziej ze masz duza bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Titku no to koniecznie prawko zrobić, w kraju to bym Ci mojego męza mogła polecić, świetny instruktor :) a knedelki musiały być pyyyyyszne- córcia też penie sie oblizywała hihi :) A ja zmieniłam plany i zamiast sernika zrobiłam tiramisu -mmm pyszne wyszło, zapraszam bo niezłą blachę upiekłam :) Jutro powinnam dostać @ dziś ostatni dzień luteinę biorę, a tak mi niedobrze...i miałam dziś takie delikatne plamienie, pewnie przez luteinę... Zmykam spać, bo niestety choć weekend i można byłoby poszaleć, to abstynencję musimy zachować do wtorku - jedziemy z m. na badanie, no chyba że się okaże że w ciąży jestem hahaha ale by się mu upiekło dziewczynki dla wszystkich - miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, Liliduch - witaj, jeden dzień przerwy nie robi różnicy ;) a w ogóle to radzą współżyć co 2 dzień. Ale wg mnie to nie ma znaczenia :) Kama, no to czekamy na nieprzyjście @ :D kiedy będziesz testować?? Koug,pozdrów kaskaderkę :D Zaczęliśmy lost se5 wciąga cholerstwo ;) Gdzie jest Kalmila?? czy obiawy ciążowe potwierdziła już testem?? Kamilka, gdzie jesteś?? testuj i przekaż nam dobre wiesci. Titek- no to pięknie spacerujesz :D dzięki temu knedle Ci w boczki nie wchodzą ;) Validos 🌻 Demilunka - zaglądaj częściej, a może prześlesz jakieś zdjęcia Juleczka?? 11 kg? Duży chłopak :) No a ja nie dostałam jeszcze @ Zrobiłam dziś test, wielkich wieści nie ma, jedna krecha :( Więc nadzieję już straciłam i teraz czekam na @, bo mnie wkurza, że tak się opóźnia. Zmykam gotować obiadek i relaksować się przy niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie pisałam bo mam od opieką małego chłopca, który absorbuje mnie i mojego mężczyzne. Nawet sie ciesze bo nie mysle, a pobolewa mnie brzuch i jutro jade do lekarza w srode skonczy sie mam nadzieje pierwszy trymestr. Trzymajcie za mnie kciuki. Ostatnio jakas taka niespokojna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi do mnie też zołza przylazła dzisiaj :( Czekam na tego bociana w maju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Basia chyba załapała ospę :(:(:( mam dość wszystkiego. Sorki. Przykro mi z powodu Waszych @ dziewczyny, wprowadziłam zmiany w tabelce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Aniu Ospa szaleje na topiku, przykro mi, jesli to faktycznie ospa to mam nadzieję, że szybko Basieńce przejdzie i nie będzie jej swędziało, ale jakby nie liczyć dwa tygodnie z głowy - trzymaj się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corcia pecherz mi obija caly dzien buch buch! o matko! Kamus Dafi 🌻 no to idziecie leb w leb z cyklami, mnie to wrozy jedno! cztery krechy w maju !!!! :D :D :D :D Motylku doczekasz sie i 3ego trymestru i placzu niemowlaczka i kupalki i pieluchy przyjdzie Ci zmieniac :) Matysha to samo! pozytywnej mysli prosze byc! Liliduch mowia ze co drugi dzien lepiej, ale z tymi zolnierzykami roznie bywa! :P Anus ospa u Basi no to sie porobilo :( Demi fotki 11kg poprosimy! :) Minia dobrze ze dzis juz lepiej :) oki uciekam 🖐️ i do juterka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Strasznie mi przykro z powodu Basi ale pamiętaj raz przejdzie tę przeklętą ospę i bedzie spokój na całe życie.Mój maly to choróbsko ma za sobą (nie bylo tak strasznie,przeżyliśmy,swędziało go całe ciało,smarowaliśmy białym pudrem i dawaliśmy Heviran - chyba tak się to nazywało) A ja przeżywam chyba ten cholerny kryzys laktacyjny,mala mi się drze przy piersi, a tak pięknie ssała przez prawie 2 miesiące,strasznie jestem zmartwiona i nie wiem czy wytrwam w tym karmieniu piersią.Mała pięknie je wieczorem i rano ale w dzien poje np.5-8 minut i nie chce ssać i jest głodna albo w ogóle nie chce zassać cyca,bo się drze z głodu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) u mnie domowa wojna z mezem nie odzywam sie do siebie cały dzien:( wczoraj chciałam isc z dziewczynami na impreze i on sie zgodził a tu przed wyjsciem on przy tv a dzieko płakało -ja sie chciałam zberac a tu z małym musiałam siedziec bo tatus miał dziecko w dupie!! uspałam małego i o 23 poszłam ! wróciłam po 4 pobawiłam sie ! ale mezowi długo nie wybacze tego zachwoania!zwłaszcza ze to miała byc impreza urodzinowa!!! nio wiec jutro o 6,10 stawiam szampana:) koncze 29 latek:) ojoj ale jestem stara:) Ania przykro mi ze mała ma ospę;( miejmy nadzieje ze szybko jej minie !i nie bedzie cierpiec! Kama i Dafi na podkarpaciu widziałam duzo bocianów i kazałam im do Was przyleciec:) wiec zekajcie bo adresy podałam a one obiecały ze juz leca:) wiec wiecie czekajcie na nie:) Titus ja tez bym knedle zjadła;) mniam:) cóz zmykam spac !! kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur ja tez miałam kryzys ! po 3 miesiacu!! podałam małemu bebiko i juz nie chciał cycka ale darł sie z głodu ze masakra!! wiem co kochana przezywasz:( ja póki co małemu odciagam i daje w butli ! wiem ze ciezkie chwile dla kobiety to sa ! staraj sie nie poddawac ! ja kryzys miałam ok 3 dni! a potem juz było oki ale cycka mały nie chciał!! pij duzo i odciagaj miedzy karmieniami laktatorem! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ! melduję się z ranka jedząc kanapeczki w pracy. Mam dylemat w sobotę w nocy zrobiłam sobie o 3 w nocy /bądz rano jak kto woli test. nie mogłam wytrzymać do rana no i wyszła 1 krecha i potem 2 kreseczka tam słabo widoczna że prawie w ogóle jej nie widac i nie wiem czy ona już tam była fabrycznie zrobiona i teraz usilnie patrząc ją wypatrzyłam czy poprostu cos jest na rzeczy, @ nie ma ale wczoraj zauważyłam na wkładce jakby takie leciuteńkie zabarwienie kwiste czy jak to określić nie wiem. No i mam mętlik w glowie bo mam wrażenie że sama sobie tę kreskę wmawiam bo faktycznie coś widac ale tak minimalnie ze prawie nic ....chyba zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softis:) u mnie tez tak było myslałam ze mam urojenia bo kreska była bardzo bledziutka:) wie pojechałam zrobic Beta HCG :) ojoj ale by było syper:) czekam na wiesci:) ledwom żywa:) kawe poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kawkę moge zrobić a jakże ,:)ale nie chce się cieszyć na razie, nie chcę robic sobie nadzieji. Boję się nawet iść do ubikacji żeby nie zobaczyc że @ przypełzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT, STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM!!! A KTO? VALIDOS 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Asiu Wszystkiego Najlepszego, duuuuzo zdrowka, spełnienia marzen, cierpliwosci do małgo terrorysty:P hihi, miłosci ze strony Twych mężczyzn :) i wszystkiego czego jeszcze sobie zazyczysz!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendowo Validosku STO LAT Sto lat NIECH ŻYJE ŻYJE NAM🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 wszystkiego Najlepszego z Okazji URODZINEK kochana softis życze,żeby jedna @ do Ciebie nie przyszła a kyyyyyyyyyyyyyyyyyyyysz a co do tej drugie kreski ledwie widocznej to kochana u mnie było tak samo a drugi test to już dwie piękne grube krechy były Aniu wstrętna ta ospa Basieńke dopadła.Wycałuj glubaska od cioci fisi. roburku jak tak dalej bedzie to chyba będziesz musiała z butli dać jej jedzonko.buziaki dla Twojej gwiazdeczki Tituniu niestety nie jade na zieloną wyspę.w tym roku jedziemy szukać żandarma na plaży w Saint Tropez:) Dafi nie smutaj się.Następny test będzie pozytywny Buziaki dla wszystkich dziewczyn.Musze narazie kończyć bo się młody drze wpadne póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×