Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

witaski laski :) sofciku jak tak czytam te Twoje wpisy to przypominają mi się początki mojej ciąży.Też masakryczna opryszczka z którą wyglądałam jak 7 nieszczęść-cebulka jest świadkiem,oraz to nieszczęsne prześwietlenie płuc.Ty przynajmniej zdajesz sobie sprawę z tego że możesz być w ciąży i z góry upomnisz się o fartuch ołowiany ...Ja poszłam na żywioł w ciąży bez fartucha i naświetlałam sobie płuca a przy okazji Emilkę ale jak widać na szczęście jej nie zaszkodziło ani naświetlanie ani opryszczka. Kamilki teraz czekajcie na efekty działania eliksirku :D buziaki dla Was od kaskaderki :) Tituś brzusio nareszcie się pokazał i jest ślicznie okrąglutki -raczej nikt już nie będzie podejrzewał Cię o to że przejadłaś się bigosem :D Dafi-widzę że zaprawa spacerowa z maluchami juz jest czyniona-i bardzo dobrze.Będziesz przygotowana na 5+ z bycia mamą dwóch maluszków. Chętnie zobaczę nowe foteczki przystojniaka z Wrocławia Ślijcie dziewczyny zdjęcia Waszych maluszków-dla chętnych wyślę świeżynki kaskaderki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug no dawaj fotki kaskaderki z poduszka na glowie! :D :D wiesz ze ja jej minki uwielbiam szczegolnie! :) a brzusio to fakt! robi sie wiekszy! i bardziej podskakuje co mnie cieszy niezmiernie! Odzywaj sie czesciej Lobuzico! bo to ze wywylasz te magiczne eliksyry po calej europie :P :P :P (co smakuja calkiem galancie i na jednym by sie nie poprzestalo :D :D )heheh to nie wystarczy, dobre slowo na niedziele tez wskazane, dziewczyny z pewnoscia sie uciesza! :) Dafi jak po spacerze? nadal chcesz kolejne bambini? :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego robi mi sie spacja miedzy...wnetrza/51, skorygujcie blad i bedzie klar, oki uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matysha iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii co? nie za wysoka ta beta przypadkiem jak na normy nie bycia w ciazy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa:) wybacz czasem człowiek jeszcze zaponi kto jest kto. Rzeczywiście uśmiechnęłam sie na widok Twego brzuszka:) Mój nie jest jeszcze taki duży ale rośnie -mam nadzieje ze grypa mu w tym nie przeszkodzi i ze bedzie dobrze. Ja jestem na zwolnieniu i z tego co mówi lekarz raczej juz nie wróce do pracy O ogrodach z Wami nie pogadam bo mój ogród to az jedna doniczka z bratkami na oknie balkonowym:) Przesyłam uściski dla reszty kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babeczki:) Ja to czasu nie mam ale niestety mam same problemy:(:(:(:(:( Rodzice tylko pretensje :( czasem mam dośc mieszkania z nimi ale pocieszam sie ze tylko do września. . . No i hormony he he też czasem dokładaja. Basiu ale też czas szybko idzie. . . już tydzień no no :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki moje kochane!!! W poniedzialek padl monitor od kompa i niestety mialam zaleglosci:( Juz je nadrobilam i jestem w temacie:):):) Co do ogrodow chetnie bym podyskutowala, ale niestety mieszkam w bloku:( Juz zaczelam staranka, wprawdzie jeszcze nie mam dni plodnych, ale nie zaszkodzi potrenowac:):):):):):):) Kamila220579 Cos mi sie wydaje ze @ do Ciebie nie zawita,trzymam kciuki:):):) motylek55555 Zdrowiej szybciutko:):):) matyysha wysoka ta beta:):):) koug zaczelam teraz staranka, jesli w tym miesiacu nie wyjdzie to usmiechne sie do Ciebie po eliksirek:):):) Dla wszystkich dziewczyn🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, jak zdrówko? Matyshaaa, co oznacza ta beta? nie znam się... ale chodzi o ciążę? gratulujemy? Po spacerze padam... koleżanka mnie wykończyła, bo ona robi maratony tym wózkiem. I to z 2 dzieci! słodkie dziewczyneczki! A koleżanka chuda jak patyk. Karmienie piersią, najlepiej 2 na raz ;) to widać najlepsza dieta. No i oczywiscie ona duzo spaceruje. A ja tylko 2 godziny dziennie. Ale już tak kombinuję, że jak sliczna pogoda i ciepło, to żeby dłużej na dworze zostać. Tylko muszę mleczko wziąć w butelce, bo mały jada co 2-3 godziny. Miłego wieczorku! aha, @ jeszcze nie ma, ale to u mnie norma, że nawet do 35 się może przedłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam Wam życzyć dobrej nocki i co widze? Matyysha KOCHANA WIELKIE GRATULACJE 🌼🌼🌼🌼🌼 Dafi ja też kndychy nie mam więc po każdym spacerku nogi mi do tyłka wchodzą Asik ciszę się ,że już masz sprawny monitorekTeraz pisz codziennie Tyllkaa nie ma sobie co nerwów szarpać rodzicami.Oni juz poprostu tacy są Motylku wracaj szybciutko do zdrowia.❤️ Tituś ale szalejesz z linkami ale dzisiaj ich nie pootwieram bo mi komp muli Koug bo Emilce nic ni jest w stanie zaszkodzić Nawet skakania na głowke a kochana Ty to genialne zdjęcia robisz więc ja tez czekam na ujęcie Emilki w locie Roburek wielkie dzięki za fotoski.Mała jest poprostu przesuperowa pyzia.Ciaicia Fisia by ją wycałowała MM Jadziunia ja tez zachcianek jako takich nie miałam.Jedynie przy Bartusiu parcie na słodkie w kazdej ilości ale nie aż tak ,żeby mi to sen z powiek spędzało Mój żarłok własnie zjadł 220ml kaszki na dobranoc i przed chwilką odkrył ,że ma dolną warge.chowa ją w buzi i robi bbbbbbbbbbbbbbbbbbbb spadam dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuulalalala lalalalalaaaaaaaa! Matysha wiec gratuuuuuuuuuluje! kurcze mialam nie wchodzic na topik bo juz sie pozegnalam, ale dla takich wiesci warto byc tu 24h! suuuuuuuuuper! nie bylam pewna norm, a wyglupic sie nie chcialam, wiedzialam jedno ze jak ponizej 5 to brak ciazy! caluje Was mocno Ciebie i fasolinke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyysha Gratulacje Koug Emilka jest przesłodka i strasznie podobna do Ciebie. Tak sobie myslę czy dałoby radę zorganizować jakieś spotkanie z Wami w czasie wakacji.Ja zawsze przebywam około 2 tygodni u rodziny pod Częstochową.Czy któraś z Was mieszka niedaleko Częstochowy albo np.obok Łodzi czy Katowic,bo to około 2 godzin od Częstochowy i nie problem dojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku przez Czewe to ja będę przejeżdżać 23 maja :P....mam nadzieję że nic ani nikt mi planów nie pokrzyżuje! Fisia cmokas :) wyślę Ci jutro zdjęcie kaskaderki w kasku jakie zrobiłam wieczorkiem.Teraz w pracy jestem....sama....wilki jakieś.... A Propos :) Asik wrzuć mi na maila swój adres domowy to ci wyślę eliksir Hoł-Koug :) Matysha bżdziągwo Ty moja :P mi to wygląda na 5 tydzień :D proponuję wypad do gina i pierwsze oglądanie na USG zawsze to wyjdzie taniej niż beta a widok znacznie bardziej Ciebie ucieszy.Ja poszłam sobie zobaczyć moją niunię własnie w 5 tygodniu...ehhhhh.Czarna plama wielkości śliwki a w środku mała 2 mm pesteczka :) Poproś od razu lekarza o luteinę i nic tylko dbaj o siebie i o maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA ŚPIOSZKI PIŹDŹIOSZKI:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D Koug czekam z niecierpliwością na zdjęcie Roburku Ja mieszkam niedaleko Katowic więc na spotkanko się piszę Tylko ogłaszam ,że do 20 lipca mnie nie ma robie kawe.bom śpiąca.U mnie pochmurno deszczowo i nawet burzowo sie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Titus - dzieki za linki, dobrze miec takie koleżanki które szperaja po internecie - ja albo nie mam czasu albo mi sie wieczorkiem juz nic nie chce. Nawet nie mam kiedy z mężem usiąśc i pogadac bo na zmiane idziemy czytac bajki Jasiowi a później ..... z nim zasypiamy. Musimy go zacząc oduczać, że jesteśmy z nim az zaśnie, bo jak będzie drugi dziudzius to będzie katastrofa. A Jasiulo nie należy do dzieci co to po dobranocce chadzaja spać. Juz sobie obiecałam, że przy drugim tak nie będzie. Stałe godziny kapieli i snu chocby sie waliło i paliło! Jak pykne fotki naszego tarasu to wam prześlę - obiecuję. Wczoraj przyjechały krzesła - na szczęście poprawione więc wyskoczylismy z kasy. Dzisiaj u nas deszczowe, na szczęście zmyje cały kurz w naszym \"ogrodzie\" i będzie mozna przynajmniej troszke ziemię rozplantować MATYSCHA - GRATULACJĘ, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Teraz sie pilnuj kochana i daj znac co i jak. No prosze środek tabelki nam sie powieksza :))) super. I nie byłam wczoraj na NK , buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, juz mi sie znowu pozapominało która to która, no oprócz Anulek :))) Muszę spojrzec na ściągę. Dobra, do roboty. Zajrzę koło południa Buziaczki Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyysha GRATULUJE:) Niesamowita jest ta wiosna:) Mam nadzieje ze pozostałe dziewczyny tez juz niedługo będą sie mogły pochwalic dwoma kreseczkami. Dbajcie o siebie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Po pierwsze gratulacje dla Matyyshy- suuuper! ale się cieszę 🌼 wyychodzi na to że te co najwięcej marudzą najszybciej zaskakują hahhaha - od dzisiaj ja zaczynam - nowy sposób ;) żartuję oczywiście - bardzo bardzo się cieszę czekamy teraz na potwierdzenie wieści od Kamili 🌼 U mnie spokojnie - w nocy była burza, padało i nadal pada, ale to dobrze, bo roślinki od miesiąca deszczu nie widziały :) Zmykam do pracy na mocną kawę - dziś będzie mi bardzo potrzebna bo niskie ciśnienie i główka boli, poza tym wieczorkiem znów książki :) buziaki dla wszystkich 👄 Milutkiego dzionka Matyysha jeszcze raz gratuluję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyssha Ty łobuzico !!!! Gratuluję z całego ❤️ !!!! Titowa załamka po obejrzeniu Twojego ogrodu, mój to za 100 LAT NIE BĘDZIE TAK PIĘKNY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i powiła synka
zwanym klaryskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Ktoś ma ochotkę na lemoniade :):) Matyysha Gratulujemy!!!:):):):):):) Ahhhh widzać,że fluidki się przydały no i jeszcze ta nasza wspaniała wiosna ........ ehhh łap bukiecik 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 No i jeszcze oczywiście życzenia spokojnych 9 miesięcy, rzygusiania (jak to dziewczyny zawsze życza :P) i żeby Kruszynka zdrowiutko rosła:):) Fisiu** to prawda że zawsze bedzie im cos nie o nosie ale czepiają sie o to co nie mają po prostu sie doczepić. Tak bardzo uż bym sie chciała wyprowadzic bo...... nie chce ,zeby te nerwy odbjały sie na moim Skarbku który to wszystko odczówa:( Kamila!!!!!!!!!! TESTUJ!!!!! Nie ładnie tak nas trzymać w niecierpliwości tym razem napewno bedzaie II:P:P Własnie własnie do mamuś które mają córeczki: jakie miałyście i czy miałyście mniej więcej zachcianki i na co na bardziej słodko czy kwaśno?? Pozdrawiam wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, mam wolna chwilke w pracy wiec zagladam do Was:):):) A tu taka nowina, matyysha gratuluje z calego serduszka:):):) Teraz musisz uwazac na siebie. Coraz wiecej zaciazonych, ach jak milo!!! Mam nadzieje ze mi niedlugo bedzie dane cieszyc sie dwoma kreseczkami!!! I dolacze do grona tych szczesliwych. Wasze ciazowe fluidki dzialaja- do tego wiosna, bociany!!! Koug -wieczorkiem przesle Ci adres. Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Odbierzcie pocztę wysłałam Wam moją kaskaderkę.Jeśli kogoś przeoczyłam to pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem! :P ile zaciazylo w kwietniu? bo mi sie pomyrdalo :) :P Motylku Tylka Wy marcowe dwie kreseczki czy juz kwietniowe? no pamietam te czasy jak tu w jednym miesiacu 4 czy 5 sie zapylilo na raz! hheheh i tez to byla wiosenka! No tak bockow na maila zescie podostaly, pozniej eliksirki Kougowej na wzmocnienie wyobrazni! :P plus fluidki ciezaroweczek, no po takim 3w1 to jak tu sie nie zapylac heheheh Kamilka czasem mi tam nie dzwigaj prosze! dla pewnosci ok? z tescikiem poczekaj. Ale tak profilaktycznie sie oszczedzaj ok? Wymysl ze plecy Cie bola czy masz kontuzje kolanka, byle nie uczestnicz w podnoszeniu takich ciezarow... Tylka sluchaj ja na poczatku to roznie i sledzia zjadlam i ogorkow kiszonych ale to tylko w zasadzie do pierwszego porzadnego rzygusiania :P bo jak leca C ogorki nosem obrzydza Ci sie przez cala ciaze heheh ja mam tak etapami, jeden tydzien ser zolty, drugi pasztet, trzeci rzodkiewki, no njadluzej to trzymaly mnie pączki :D :D :D bo dwa tyg! heheh Od kilku tyg bierze mnie na sajgonki, i kupic ich jakos nie moge :) i straszna ochota na torta!!! takiego soczystego mniam mniam... Ktory to juz u Ciebie tydzien? A rodzice... moi daleko to i daleko mi do problemow, sa tacy kochani :) przejdzie im zobaczysz, tylko sie nie stresuj! Motylku no bedziesz sie bardziej usmiechala jak Twoje Malenstwo zacznie Cie kopac ❤️ jak juz bedzie widac brzuszek to cyknij fotki chcialabym zobaczyc ten piekny widok! No wlasnie ciezarowki! fotki brzuszkow poprosze jak juz Was nieco wybrzuszy! :P :D :D Softis sprawdz NK, a co do ogrodu no przestan, ladnie Ci tam wszystko opisalam :) i dodam propozyje na cos fajnego i taniego bo naleze do tych co wola samemu zrobic od podstaw niz brac architektow krajobrazu i placic im mamone, za ktora mozna kupic cos do ogrodeczka. :) Fisia powiadasz ze do 20lipca Cie nie ma... hmmmmm czyzbys na zielonej wyspie planujesz byc???? tak w w towarzystwie wspierac mnie do rozpakowania hihiih bo 20lipiec to data mojego darcia na porodowce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×