Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dzieńdobry:) dziewczynki.. Znowu troszkę was zaniedbuję:( ehh. ale Grypsko mnie dopadło..:( nietsety chodze do pracy,;( musze.. ehhhhh.. niewiem ile tak jeszcze pociągne ale ..od poniedziałku ide na chorobowe.. ooo!!! Hannus🌼 Kamus🌼 i reszta🌼 Nie całuję żeby nie zaradzic:)) Ps// Gdzie podziewa się Tituś Nasz kochany i resztaaa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia Wielkie gratulacje,nie martw się,będzie dobrze. Koug,Ania K,Malwina,Fisia,Dziubassek,Mania i inne dziewczyny - gdzie się podziewacie i co robicie? Napiszcie choć po jednym zdaniu,ciekawa jestem co u Was słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam z zakupów..oj zaszaleliśmy z mężem:) ale przynajmniej mam teraz w czym chodzić bo do starych s[podni już nie wchodze! Kupiłam spodnie dzinsy, szkoda tylko, że takie drogie 180zł ale mam zamiar w nich chodzic do końca. Kupiłam też takie czarne eleganckie, nieco tańsze i tunike z dzianinki czarną:) jestem zadowolona..no jak to zwykle kobieta po udanych zakupach:) tak tylko chciałam się pochwalić:) troszke próżna jestem ale co tam:) Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Asiu... U mnie nic nowego....Mimilka biega już włoski zaczynają w koncu rosnąć ,przebijają się już czwórki w pysiolku....Nie ma czasu za bardzo siedzieć na necie brakuje mi doby na sen a co dopiero na przyjemności.....Może gdybym siedziała w domu i nie pracowała -mogłabym tu zaglądać i pisac codziennie-uwierz ze nie mam czasem siły. Fajnie że coś ruszyło w końcu...Minia gratuluję :D Fotka Emilki jakby ktoś nie widział na NK http://images35.fotosik.pl/77/9b325c03f85501f3med.jpg Pozdrowienia 4 ALL- Mum & Babies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zgłaszam się wywołana ;) Witajcie wszystkie :) Minia wielkie GRATULACJE!!! Kochana tak bardzo się cieszę :):):) teraz wszystko musi być dobrze, wierz w to z całego serca i bądź dobrej myśli, dbaj o Was i staraj się jak najmniej stresować a za to rozkoszować się każdą chwilą swej ciąży. U nas wielki deficyt czasu :( Basia raczkuje szaleje po domu ;) tupta trzymana za dwie rączki, a charakterek ma że hoho normalnie nie wiem po kim ten temperament, mamusia taka grzeczna i spokojna :P najbardziej lubi urzędować w pokoju zabaw Weroniki razem z dzieciakami, mamy 4 ząbki i już widać następne, dziś wieczorem odmówiła zjedzenia kaszki na kolację więc dostała kanapkę :) aż nie mogę w to uwierzyć jak ten czas zasuwa. Ach... dzieci rosną, za 18 dni Weronika skończy 4 latka... śmiga po angielsku ja ta lala :) teraz ma hobby - taekwondo, chodzi na treningi 2 razy w tygodniu i wygląda cudnie w tym stroju (takim jak kimono do karate). A ciekawe jak tam motylek... mam nadzieję, ze się zamelduje jeszcze przed wyjazdem na porodówkę, chyba że już tam jest :) Dobra zmykam kochane. Myślę o Was codziennie i często tu zaglądam trzymajcie się cieplutko bo zimne dni idą :) {kiss] 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ......POTOMSTWO.........OSTAT.@ 🌻Schering.......36.....Wrocław............................................... 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom............Angela 7lat.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........26.....dolnośląskie.......................................... 🌻Asik79...........29.....Trójmiasto.........Kacperek 4 l................... 🌻KaRoooLiNa22..22.....lubelskie............................................. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Motylek55555....29.....Poznań..............................ciąża.....13.11.09 🌻Tyllkaaa...........19.....Dzierżoniów........................ciąża.....26.11.09 🌻Matyysha.........28.....lubelskie............................ciąża.....28.12.09 🌻Softis.............32.....podkarpackie....Weronika 6 l.....ciąża.....04.01.10 🌻Anucha26.........27.....Śląsk.................................ciąża.....25.01.10 🌻Dafodilek ........29.....Wrocław.....Karolek 1roczek......ciąża.....31.01.10 🌻Lemurka22.......22.....kuj-pom..............................ciąża.....10.02.10 🌻Majek123.........24.....Zakopane............................ciąża.....28.02.10 🌻Kamila220579....30.....Niemcy...............................ciąża.....14.03.10 🌻Dori78.............30.....Włocławek.........................ciąża.....30.03.10 🌻Hanna22...........23.....Wrocław...........................ciąża.....19.04.10 🌻Minia 24...........24.....Częstochowa......................ciąża..... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Motylek555555.........syn 🌻Tyllkaaa.................Krzysiu / Oliwka 🌻Matyysha................syn 🌻Softis....................Jan lub Wiktor lub Miłosz / Lena 🌻Majek123................syn 🌻Kamila220579...........Marcysia ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....27..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......28..Anglia......Wiki 5 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 13,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 4l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........31..śląskie....Marta 5lata...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......29..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻AniKa*.........28..Irlandia...Weronisia 3l...Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......27..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 – 3550g 🌻Dziubassek....23..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2530g 47cm 🌻Basiunia*......29..śląsk......Szymon 5 l.....Miłosz ur. 14.04.09 – 3750g 56cm 🌻Titowa1.......29..Irlandia.....................Laura ur. 19.06.09 – 2170g 45cm 🌻MM_Jadziunia.32..Opole.......Jaś 4 l.......Maria ur. 27.08.09 – 3160g 55cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 😘4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Fajnie dziewczyny, że napisalyście co u Was:) My ciężarne cwaniakujemy bo mamy nadmiar wolnego czasu ale...to sie kiedys skończy:) Mnie się marzy aby każda z dziewczyn wystepująca w tabelce napisała co u niej? chociaz w jednym zdaniu:) Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to piszę :P u mnie zakupy niemalże dopięte już na ostatni guzik :] wczoraj kupiłam ostatnią koszulę do szpitala i już mogę pakować torbę, tak samo z torbą dla Maluszka (tylko u niego muszę poprać jeszcze i poprasować ubranka) :] przyznam się, że chodzi mi się coraz ciężej ale czuję się o niebo lepiej niż w I trymestrze, żeby nie ten duuuuży brzuszek i częste zadyszki byloby cudnie :] Maluszek co jakiś czas daje znać o sobie a często nawet non stop się nade mną znęca ;)) skupić się na niczym nie mogę, oglądać tv też mi się nie chce więc wpadłam na inny pomysł i wczoraj zakupiłam druty z włóczką i zaczęłam robić sweterek Maluszkowi ;) prawdę mówiąc jedynym dziełem jakie wykonałam w życiu na drutach to był szalik i to 15 lat temu ale liczę na to, że sobie poradzę a przynajmniej będę miała zajęte myśli i może przestanę się tak stresować tym co mnie czeka ;)))) pozdrawiam Was wszystkie gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnia 24
o jeny:) własnie weszlam na forum i zobaczyłam siebie w tabelce ale się cieszę ze zmiany pozycji kiedys wam pisałam ze bardzo bym chciała byc w tej tabelce jako zaciązona i sie udało:) Anika* bardzo dziękuje za tę zmianę termin mam na 14 czerwca 2010:) Bardzo dziękuje wam za te wspaniale slowa..... obiecuje myśleć teraz pozytywnie musi byc dobrze innej opcji nie przyjmuje:))) pozdrawiam serdecznie buziolki dla wszystkich dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyysha jak przeczytałam to co napisałaś to się uśmiechnnęłam do wspomnień. Ja przed urodzeniem Weroniki też własnie zabrałam się za robienie sweterka dla dzidziusia.I też własnie szalik był moim jednym wcześniejszym osiągnięciem. Sweterek skonczyłam w nocy dzień przed wyjazdem do szpitala a teraz ten sweterek nosi miś mojej córeczki :) Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia Gratuluje z całego serca a widzisz marzenia się spelniaja :) trzeba w to wierzyć U mnie bez zmian, no może pomalowany hol w domu na górze i na dole :) jestem z siebie dumna Mąz urządził rybkom nowe mieszkanko- teraz mają przestrzen- 240l - pieknie mu to wyszło :) I to chyba tyle, u nas bez zmian, my to raczej musimy się o cud modlić, mąz popija paskudne ziółka (spróbowałam wczoraj i myslałam, że zwymiotuję) od dwóch tygodni...ale czy to coś da - nie wiem staram się o tym wszystkim nie myśleć, gdyby ktoś pokazał mi nas za kilka lat, chciałabym wiedzieć czy doczekamy się potomstwa...szkoda, że ciągle pozostaje niewiadoma Motylku trzymam kciuki za rozwiązanie - to juz tak niedługo Matysha i Tobie dużo szczęścia :) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia GRATULACJE O rozmiar sie nie martw wszystko jak w najlepszym pozadku ja patrze na moja fotke z usg z byl to dokladnie 7tc i 6 dzien :) i fasolka miala 15,5 mm :) mam taki album ,ktory specjalnie dla niej prowadze :) Kamus bedzie dobrze trzeba wiezyc i nigdy nie przestac wiem ze nie jest latwo i nieraz boli ale za nic w swiecie nie poddawaj sie ,niech M pije zioloa a bedzie cud :) ja wieze ze ci /wam sie uda :) tyje i tyje bo jem bez konca juz nie raz sie probuje ograniczac ale co poradzic jak mnie ssie :/ Matko jeszcze 18 tc :) do konca a ja chyba dobije do 100kg :/ fujjjjjj staram sie jest zdrowe duzo owocow potrafie cala paczke na raz ,duzo warzyw gotowanych i takich :) a i tak tyje :/ Wyczekuje 19 .11 zobaczymy nasza kruszynke ,ktora coraz bardziej sie rozpycha :) Zycze wam spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek5555
Witajcie. Dane z linii fontu:) Nie urodziłam jeszcze mimo iż bardzo bym chciała. Dzisiaj wizyta u gin. Zobaczymy co powie. Czuję sie juz bardzo ociężała. Kiepsko spie no i pojawiły sie rozstepy, ale zniose to wszystko byleby maly był zdrowy. Miło zobaczyć, że jednak powolutku coś sie rusza na tym forum. Mam pytanko do doświadczonych mam-może możecie mi polecić jakiś wózek? Minia gratuluje-ogromniaście się cieszę!!!! Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek5555
ups nie wiem dlaczego jestem pomarańczowa, ale tak czy owak to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, u mnie wszystko dobrze, kończe 2 tydzień ciąży, b rzuszek rośnie, a i bedzie córcia sandra. Leżałam kilka dni w szpitalu, szyjka mi się skrócila, biorę leki i mam nadzieję że wszystko wraca do normy, skurczy mam coraz mniej, klka na dzeiń. Oby do porodu, powoli kupujemy ciuszki, mamy upatrzone łóżeczko i wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja się odmelduję:-) u nas teraz nieciekawie bo Norma jest chora, zaczeło sie od kataru który trwał 3 tyg, potem kaszel no i na końcu gorączka wymioty i dziwne kupy, pierwszy raz bierze antybiotyk i jest strasznie marudna i osłabiona. pozdrawiam was wszystkie odezwe sie jak znajde chwilke buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja doświadczoną mamą nie jestem i w zasadzie w ogóle nią nie jestem ale powiem, że po przeglądzie wielku wózków zdecydowaliśmy się na JEDO Bartatina, ponieważ spełnia wszystkie moje wymagania, czego nie mogę powiedzieć o wielu innych wózkach ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Kochane:) Kurcze jak przeczytałam normalnie nie mogłam sie nacieszyc razem z Toba Miniu :):):):) OGROMNE G R A T U L A C J E 🌼🌼🌼🌼🌼 To cudowna wiadomośc :) Cieszę sie bardzo że i Ty dołaczyłas do tych szczęsliwych zafasolkowanych :) Wiec teraz przyda Ci sie duzo cierpliwości no i cóz spokojnych 9 miesięcy :) Motylku ale Ci zazdroszcze, ze masz termin na poczatek miesiaca ja niestety mam 19 dni do terminu. Choc nie powiem ze tu u mnie wszyscy modla sie o to zeby maluszek juz wyszedł bo nie moga sie doczekac :):) Ja ogólne co do wózka nie mam doświadczenia ale zamówiłam wózek taki jak moja kuzynka, która jest bardzo zadowolona z modelu jaki wybrała :) a to link http://www.allegro.pl/item795014469_king_exclusive_fotelik_gratis_32_kolory.html Oczywiście kazdy ma inne wymagania co do wózka wiec musisz znależc dla siebie odpowiedni :) A po za tym u mnie ok chodz się turlam he he. ale nie moge nazekac bo sie cZuje dobrze :):) siara zaczeła leciec wiec teraz czekamy na maluszka Girące pozdrowienia dla wszystkich :):) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduję.U nas wszystko ok,Paulinka rośnie-może nie jak na drożdżach bo jest bardzo drobniutka-tylko 7300 wagi i 69 cm,ale jest zdrowa i bardzo pogodna,po prostu dzieciak aniołek.Ma dwa ząbki i raczkujei oczywiście trochę mówi-przede wszystkim tata.Buziaki dla Wszystkich!!!!!Ja wróciłam do pracy,więc z czasem bardzo kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w ten niedzielny wieczór:) Tyllka i Motylek też chciałabym być na takim etapie ciaży:) Minia jak samopoczucie? u mnie ok, chociaż jeszcze dzisiaj zdarzyło mi się bliskie spotkanie z muszlą klozet:) ciekawa jestem co noszę pod serduszkiem, wszyscy mówią, że "wyglądam" na chłopczyka...może już za 2 tyg się dowiem? Myślimy już o imionach, jeśli dziewczynka to chyba Hania a chłopczyk - Karol... Miłego wieczoru!!! 😘 dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się jak na razie wszystko dobrze, mala grzeczna - je i spi i chwilami troszkę sie pouśmiecha. Jak chlopaki wracaja po południu kończy się spanie a zaczynaja rączki tatusia :))) spryciula, W nocy tez daje pospać - spi około 4-5 godzin. Czasu jeszcze troche jest, ale jak to w domu zawsze cos do zrobienia, a to sprzatanie, a to gotowanie, przydałoby się znowu cos zakupic może lapmy albo firanki. Ach zaczelismy robić drugą łazienkę. w piatek była wylewka i teraz musi 6 tyg. schnąć - a myslałam że na świeta popływam w wannie :(( Ciężko sie decyduję więc chyba będziemy sie urządzac cale życie/ Minia gratuluję i trzymam kciuki. Ciężarówki samych dobrych wspomnień z porodówki :))) A co do wózka to polecam taki na który bez problemu zakłada się fotelik samochodowy. super sprawa, szczególnie do miasta kiedy to nie ma miejsca w samochodzie na gondolę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się po dłuższej nieobecności Minia wielkie Gratulacje kochana🌼 kochane u mnie jakoś leci.mały zaiwania i ostatnio troszkę chorusi.przęziębienie go dopadło i niechce za bardzo puścic.pozatym żywioł z niego ogromny.wszędzie wlezie,wszystko zdejmie normalne oczy w tyłku trza mieć bo coraz więcej szkód w domu.Młoda na szczęcie zdrowa więc do przedszkola dzielnie chodzi.Kochane nie mam ostatnio czasu siedzieć przy kompie więc wybaczcie ale obiecuję ,że niebawem nadrobie zaległości.całuje Was mocno i ściskam jeszcze mocniej buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane :) Byłam dzisiaj u ginia i nooo nie powiem powiedziała ze mam rozwarcie na jeden palec i jest luz . . . .. szyjka rozpulchniona i krótka :) co wy na to ??! a termin dopiero na 26 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziewczynki:) hi hi;** Kamus🌼 jak chcesz zobaczyc mego mena. to kuknij Nk..:) hi hi.. U mnie wszystko ok:) jakos sie uklada.. oby do przodu..:) buzka dziewczynki.. ..:******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloł:) No no Tyllka to może znaczy, że urodzisz wcześniej? nie wiem, nie znam się na tym alę będę trzymać kciuki a Ty składaj nam relacje- na bieżąco:) Karolina! też widziałam wasze zdjecie na NK!! Życzę powodzenia i duużo miłośći:) pozdrowienia dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie nic sie nie dzieje :P he he mam nadzieje ze cosik sie szybciej ruszy bo juz wszystko gotowe. Zreszta jak by cosik to Karolcia nasza ma mój nr a ja jej wiec jak sie maluszek urodzi to was poinformuje :):) Więc teraz tylko czekać . . . .. ehhh Pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×