Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gość Ja tylko przelotem.Mam pytanie
Ile dni maksymalnie moze przesunąć sie owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wszystkim, pustki dziś tutaj :).; vichy - fajnie ,że masz już w sobie maleństwo - masz już pomysł (może coś oryginalnego ) jak powiesz rodzicom? a u mnie co ? - nadal nie mam @ dziś 3 dzień spóźnienia - co jest grane ?? a najlepsze jest to ,że wczoraj po śniadaniu wylądowałam twarza w kibelku :) - mldliło, mdliło i wkońcu wymdliło sama zastanawim się czy to po tym weselmym winie czy nie? Kochane nikt mi nie odpowiedział jak z tm winem weselnym - przyznam,że troszkę się martwię cholerka tam test wyszedł negatywny to zaszalałam . jak jutro nie dostanę @ to znów zrobię test, może faktycznie zrobiłąm za wcześnie > :) - chciałabym:) dziś też jakoś mi tak dziwnie w żołąku - jakby coś tam siedziało jakaś mucha czy co -co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Ja w pracy i jak zwykle mało czasu. Vichy ogromnie sie ciesze z twojego szczęścia. Kiedy idziesz do gina? Margerita powinnas trzasnac sobie test jeszcze raz, bo domowe testy czesto sie mylą lub nie wykrywaja bardzo wczesnych ciąż. albo po prostu zrobic bete w laboratorium. Jest pewniejsza. W kazdym razie powtórz. Zycze rosnącej bety lub 2 kreseczek na tescie ;-) Ja jeszcze nie dostalam @ chociaz czekam cierpliwie. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki🌼 vichy🌼i😘 dla zięcia:D jak się dzisiaj czujesz mamusiu???jak dobrze pójdzie to Cię dzisiaj nawiedze:D:Dupsssss to miała być niespodzianka:) mar---gerita kochana musisz powtórzyć test koniecznie.życze Ci żebyś tej @ nie dostała..winkiem się nie przejmuj zbytnio ponoć jak się nie wie ze się jest w ciąży to nic nie zaszkodzi:)jak już będzie czarne na białym ,że zaciązyłaś no to wtedy kochana winko na bok:D:D harbatka 🌼 Tobie również kochana,życze zebyś nie dostała@ 😘 dla wszystkich dziewczynek😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!! Do lekarza idę gdzieś tak za półtora tygodnia żeby już coś było widać choć nie wiem czy to nie za wcześnie :) Co do powiedzenia rodzicom to planuje im powiedzieć w moje urodzinki które mam w połowie listopada ;) Fisia❤️ dobrze że mi powiedziałaś to może ja się jakoś odpowiednio przygotuję :p fryz poprawię albo co???? ;) I teraz mam w stresie cały dzień bo będe Cię wypatrywać :)To chociaż powiedz czy popołudniu czy zaraz :) Mar---gerita co do winka to raczej nie zaszkodzi bo przecież dużo kobitek na początku nie wie że jest w ciąży i robią różne rzeczy a dzieciaczki zdrowe się rodzą :) I zrób kochana jeszcze raz ten test,bo coś mi tu nie pasi ;) ja też przez ostatnie dni miałam lekie mdłości :pa dziś mam trochę spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja wyciskam z siebie siodme poty, nosze wory na smietnik (strasznie duzo sie tego nagromadzilo w domu) Mar--gerita ja w zeszlym miesiacu tez czulam jakiegos roalka co sie kreci w brzuszku i bylam pewna w 80%,ze to fasoleczka sie wierci ale wyszlo inaczej :] ide dalej sie pocic 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do koleżanki przelotem:owulacja może się przesunąć albo w przód albo w tył i czasem może być to kilka dni ale trudno powiedzieć ile :)Najlepiej to się samemu obserwować i wtedy sama będziesz wiedzieć kiedy masz owulację :) Jednak jeżeli masz regularne @ to owulka zawsze wypada tak w połowie lub 14 dni od następnej @. POZDRAWIAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku a Ty nie za bardzo się przemęczasz????? Cały czas tylko szafy nosisz jakieś wory,uważaj na siebie :) BUŻKA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy🌼 jak wpadne do Ciebie to napewno popołudniu.czekam aż móje kochanie wróci z pracki,zje obiadeczek i wtedy wyruszymy na zakupki.chce małej kupić szaliczek i czapeczke na zime bo z zeszłorocznej wyrosła troszke a tą co ma teraz jest za cieńka na zime.planuje małżoneczka wyciągnąć właśnie do tego marketu mam nadzieję,że m i sobie też coś zakupie.jedziemy bez małej więc spokojnie będe mogła pobuszować dziubassek z tym wywalaniem rzeczy to się nie rozpędzaj za bardzo bo jeszcze wywalisz coś potrzebnego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia🌼 to czekam ;) Aż stresa mam :p Ale się cieszę że Cię ujrzę :) Bużka dla synowej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy a jakiego stresa ja mam:):):) ale cieszę się bardzo bardzo ,że się spotkamy i będę mogła Ci osobiście pogratulować:)już nie muszę Ci przesyłać zdjęcia mojej nowej fryz bo sama ją zobaczysz:D:D chciałabym zabrać małą zebyś ją poznała.pogadam z m.jak wróci z pracy.mam nadzieję,że trafie do Ciebie bez problemu:D:D napisz mi w mailu gdzie to jest dokładnie i od której strony najlepiej wejść:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Fisia🌼 napiszę Ci tylko wszystko w e-meilu za chwilkę. Z tymi Gratulcjami to tak cichutko bo jeszcze nikomu nie mówiłam :) i raczej długo nie powiem ,raczej chce być pewna na 100% czyli jak lekarz potwierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zaczyna mnie lekko głowa ćmić i się zastanawiam czy sobie słabej kawki z mleczkiem nie zrobć :) A tak wogóle Fisia❤️ dawno nie miałyśmy okazji poklachać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy to Ty nie jesteś samam w pracy???ojejku to wejde i będę Cie szukać???napisz mi w mailu nr kom jak możesz jak zaczne poszukiwania to puszcze Ci smska hihi zrób sobie Kochana kaweczke bo zaśniesz w pracy:D:D pewnie dzisiaj ruch jak w Rzymie.. poklachamy napewno.postaram się zgubić gdzieś m.najlepiej w jakimś sklepie komputerowym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu❤️ już Ci wysłałam wiadomość ale teraz zauważyłam że chcesz też nr. kom ;) Ale ja Ci taką mapkę nakreśliłam że napewno trafisz :) A pracuję sama na zmianie czyli cały dzionek ale chodziło mi o to że mogą jakieś koleżanki z butiku obok usłyszeć, wiesz jak to baby :pto co nie trzeba zawsze usłyszą a póżniej poczta pantoflowa działa :p A co do sklepu komputerowego dla m. to nie ma tu takiego ale jest inny z telewizorami i innym sprzętem :) Bużka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy :D:D:D:D hihi nio. ja już wiem gdzie to jest.kochana wpadne na bank.mała niestety zostaje w domku.pogadamy jak się spotkamy. narazie poznasz Swata:D:D:D kurcze już się doczekac nie moge:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia duży buziak👄 to DO ZOBACZENIA!!!! A ja się właśnie przed chwilką dowiedziałam że muszę iść pod koniec listopda na przymusowy urlop bo zostało mi go jeszcze troche ;) I jak dla mnie to super :)Odpocznę sobie troszkę i pośpię bo pewnie będe miała tak jak w ostatniej ciąży napady senności z którą trudno wygrać :) Choć pewnie znając mnie to już zacznę robić porządki świąteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbatka
Oj zazdroszczę Wam zakupów... ja mam dziś dzień maksymalnie senny, przyjdę do domu, zjem obiad i chyba pójdę spać... nie jestem w stanie nawet myśleć... Ale pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia - vichy : o Wy jedne spisek :) -żartuję fajnie,że macie spotkanie podejrzewam,że z większego miasta jesteście. :) mój M właśnie na zakupy pojechał drobne i teścik mi zakupi bo coś mi się nie podoba. pogoda brzydka - też polatałabym po sklepach, jakiś szalik zakupiła, czapkę czy coś. nie wiem co tu robić wieczorkiem, nie mam planów obejrzę pewnie film i wypiję pyszną herbatkę , nudy dziś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane juz przestalam dzwigac, targac i porzadkowac:) teraz mam spokoj do nastepnej niedzieli:) jutro do pracki ehh nie chce mi sie buuuuuuuuu ale wam zazdroszcze spotkania (fisia,vichy)😘 ide na obiadek buzka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek --- narobiłaś mi ochoty na przestawianie czegoś w mieszkanku ;) ja kozaki mam z tamtego roku jeszcze są ok także nie będę kupować, zacznę od szala, czapki no i rękawiczki też tyko zastanawiam się nad kolrem w tym roku. Bordowy mi się podoba i brąz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy i Fisia maja randkę ;-) zartuje. Co do zakupów to tez musze sobie jakies buty sprawić. Przyszłam wlasnie z pracy i sie trochu nudze. Z rodzicami sie poklocilam o mojego P i sobie płacze :-( zycie jest ciężkie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my już dziewczynki po krótkim spotkanku z Fisią❤️. Krótkie bo m. Fisi nie miał tematu z nami i już zaczął się niecierpilwić :p Jakoś czuję niedosyt i myślę że się spotakamy w niedalekiej przyszłości sam na sam np. na soczku. Jestem taka jakaś szczęśliwa-Fisia❤️ jest bardzo fajną,ciepłą osóbką❤️ Fisia wracaj tu do mnie spowrotem :) Bużka!!!! Dziubasku ❤️ to super że już porządki porobione :) Rozumię twój ból że Ci się nie chce do pracy iść bo ja tak mam nawet po 2 dniach wolnego :o Mar--gerita🌼 eee tam spisek,poprostu bardzo blisko siebie mieszkamy i jak tu taką okazje nie wykorzystać :) Jak zrobisz teścik to nam tu pisz szybko jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichy --- oczywiście, że żarotowłam z tym spiskiem ;) cieszę się,że chociaż Wy miałyście okazję osobiście . buziaki , jak zrobie test ale to jutro albo i pojutrze dla pewności to oczywiście odezwę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ta nasza Fisia❤️ to jest kochana jeszcze na koniec zakupów przyleciała mi się pochwalic jaką cudną kupiła córeczce czapeczkę. A z tego wszystkiego zapomniałam jej powiedzieć że ma super fryzurkę :) A mnie coś zaczyna brzuszek pobolewać :( i sobię idę troszkę posiedzieć bo pracę mam typowo na stojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy i Fisia widze ze randka sie udała :-) zartuje. Ja pędze zrobic sobie test ciazowy bo po odstawieniu duphastonu nalezy go wykonać. Buziaxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia❤️ tak randka się udała ale za krótko tylko był cmok w policzek i nic więcej uuuu :p Gosiu jak tam wynik testu? A nie lepiej jakbyś go zrobiła rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×