Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hejka ja mam juz neta od rana ale nie moglam wejsc bo nosilismy szafy itp. jak mnie plecki bola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaraz ide sie wykapac, zrobie kolacje i poloze sie do lozeczka na jakis filmik, buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie:( jak ja sie pojawiam to nikogo nie ma buuuuuuuuuuuuu moge sie pochwalic,ze po tygodniowych spacerkach po sklepach dopiero dzis kupilam butki na zime i to na moja chuda łydke :P ejstem w siodmym niebie:) odezwij sie ktos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia* ty polonitsko
od siedmiu bolesci. popraw byka w stopce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!! Fisia🌼 przykro mi z powodu nadejścia@ :( W tym miesiącu uda Ci śię napewno :) A ja wam chciałam ogłosić że dziś robiłam test i zgadnijcie jaki wynik??????? 2 KRESECZKI I JESTEM TAK SZCZĘŚLIWA że aż trudno to opisać :) Wkońcu się doczekałam i 10 próba zakończona szczęśliwym trafem :) POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE❤️❤️❤️ i życzę cudnej niedzielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichy moje gratulacje, bardzo się ciesze, dbaj o siebie, przesyłam gorące usciski. Naprawde ciesze się że ktoś w końcu do mnie dołączył. No dziewczynki teraz kolej na reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziś znów :) vichy -- super cieszę się z Tobą, gratulacje wielkie. :) ja po weseleu super było :), dzis ajdę do rodzinki z M także nie będzie mnie dziś niestety, słuchajcie nie wiem co jest z tą @ miała być wczoraj - nie przyszła test negatywny, dziś też nie ma jej :) kurcze mi się 1 dzień spóźnia , a może mam jeszcze szansę co ?? mdli mnie troszkę, jedyne czym mogłabym się martwić to tym,że wczoraj na weselichu obaliłam chyba z litr wina albo i więcej :) takie pycha było., a dziś kurde @ nie ma może jednak test był za wcześnie? cholerka , a co jeśli jest fasolka a sie winem uraczyłam?? vivhy jeszcze raz gratuluję. buziaki dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy :) juz ci gratulowałam.... :) ale jeszcze raz tutaj ci pogratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
Vichy bardzo się cieszę i przesyłam ogromne uściski (poczytuje was - chciałam się dołączyć ale tydzień temu dowiedziałam się ze jestem w ciąży i temat topiku przestał być dla mnie aktualny). SUPERRRRRR Jednak cierpliwość popłaca. Życzę dużo zdrówa dobrego samopoczucia i szczesliwego rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar-gerita napewno jest jeszcze nadzieja:) niekiedy tescik wychodzi nawet 7 dni po terminie spodziewanej miesiaczki bo stezenie hormonow jest malutkie, wiec glowa d gory:) Vichy tak sie ciesze normalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to wspaniala wiaomosc, teraz Karolek bedzie mial rodzenstwo:):):):) dbaj o siebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy🌼🌼🌼🌼🌼🌼 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochana nawet nie wiesz,jak bardzo bardzo bardzo się cieszę,że Ci się udało.mormalnie aż mi łezki w oczkach staneły kochana swatowo 😘 😘 😘 dla Ciebie 😘 dla Karolka😘 dla maleństwa w brzusiu i gratulacje dla tatusia normalnie nie wiem co mam jeszcze napisać:D:D:D:D:Dtyle emocji we mnie gratulacje równiez dla Ciebie Gratulacje i 😘 dla meleństwa demiluna🌼 i 😘 dla maleństwa dziewczyny to chyba naprawde szczęśliwy topik:D:D:D:D mar---gerita super ,że się wybawiłaś na weselumam nadzieję,że teraz TY będziesz kolejną przyszła mamusią mam ogromną nadzieję równiez ,że dziewczynki którym się udało nie opuszczą naszego topiku:D:D koniecznie musicie się tu pokazywać i zasypywać nas nowymi wiadomościami jak się czujecie Wy i Wasze maleństwa w brzusiu ja dziewczynki pojawie sie tu później dopiero wróciłam do domkubyłam zagłosować a teraz czas na obiadek 😘 dla wszystkich pozostałych dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co porabiacie?? ja własnie wróciłam z głosowania, musiałam jechać ponad godzine w jedną stronę i przy okazji zrobiliśmy sobie fajną wycieczkę. mar---gerita wszystko możliwe przypomnij sobie moje testowanie i oby @ nie przyszła vichy jak sie czujesz?? ja całkiem dobrze tylko troche mnie brzuszek pobolewa, ale nic strasznego czy niepokojącego się nie dzieje Pozdrowienia dla was wszystkicj razem i dla każdej z osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki kobitki 😘 właśnie z bucusiem i córcią wchłaniamy kolacyjeczke:D Dziubassek 🌼 asz Ty z tym przemeblowaniem ja nie lubie remontów ani przemeblowania w domku:D demiluna nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:D wycieczke chociaż zaliczyłaś a to juz plus:D:D 😘 dla dzidzi w brzuszku i 😘 dla Wikusi vichy mamuśka a Ty gdzie się podziewasz????świętujesz dwie kreseczki???/ 😘 dla reszty dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichy ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciesze się bardzo Twoim szczęściem i zazdroszcze :-) My tak za 2,3 dni zaczniemy staranka.Dzisiaj skończyliśmy pokoik Danielka,jest śliczny,mały zachwycony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja mam dzis malego kacora po wczorajszym winku. Wlasnie ogłosili wybory PO wygralo... Cóż głosowałam na PiS ale moze sie cos zmieni. Trzeba dać szanse innym. Vichy kochana bardzo sie ciesze i gratuluję ze wkoncu sie udało :-D mam nadzieje ze ten topik i mnie przyniesie szczęście i całej reszcie. Fisia Dziubassek, Margerita, Sylwia teraz kolej na nas. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria1980
hej dziewczyny, Vichy - gratulacje :))))) - ciesze sie razem z toba pozdrawiam rowniez wszystkie starajace sie. Moja wstretna i niechciana pieciodniowa juz sie skonczyla a wiec wchodzimy w trzeci cykl staran --- mam nadzieje ze udany chociaz przyznam szczerze ze juz sie stresuje wiem ze nie powinnam ale ciezko jest przestac myslec o dzidzi jak sie tak baaaaaaaaaardzo chce. jak to jest z ta temperatura czy warto ja mierzyc - ja mierzylam za drugim razem ale temperatura byla tak rozna ze sie zniechecilam i zaprzestalam w polowie cyklu. prosze o rady ?? pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana!!! Ale zimno, wstawać się nie chce do pracy. U mnie dziś 28 dzień cyklu. Czekam. Co ma być to będzie, choćnie nastawiam się- czuję się dokładanie tak, jak zawsze przed miesiączką. Z tą różnicą, że tym razem te miesiączkowe objawy mam już od 10 dni, a nie - jak zazwyczaj - na 2-6-3 dni przed. Całuski i gratulacje dla Vichy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki🌼 wiktoria1980 moja @ się już konczy:D:D:D więc zaczynamy nowy cykl:D:D Dziubassek 🌼skończ już te przemeblowania kochana Gosia* mnie się wydaje,że po wyborach niewiele się zmieni w kraju.:( Michelle jak się czuje Danielek???😘 dla niego i 🌼 dla reszty dziewczynek i ich pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gdzie jesteście??????😭😭😭😭 Dziubassek śpioszku wstawaj szkoda dnia🌼 Sylwia.... j mam jednak nadzieje,że @ do Ciebie nie przyjdzie i dołaczysz do grona szcześliwych przyszłych mamusiektrzymam kciuki za Ciebie mocnooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbatka
Witajcie! Oj działo się tu przez weekend! Miałam szkołę w weekend, więc zero wolnego... jestem lekko zmęczona, a tu poniedziałek i trzeba cały tydzień pracować. Sorki za powielanie mojego ostatniego posta, ale coś się łącze netowe chrzaniło :( Vichy --- GRATULACJE :) jato mój K. podsumował naszego znajomego przyszłego tatusia: "rzeźbił, rzeźbił i wyrzeźbił" ;) Gosiu* -- przy tyłozgięciu plemniczki mają trudności w dopłynięciu gdzie trzeba bo natrafiają na "górkę" zamiast "dołek" w szyjce macicy. Jak to mi gin powiedział: "plemniczki pływają, ale skakać nie potrafią". Więc leżę na brzuszku. Ciągle mam dziwne uczucie w podbrzuszu, boli/kuje/ściska niby jak na okres, ale to dopiero 19 dc, a mam takie uczucie od 4 dni. Niebawem się okaże czy znów nie schizuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Ślicznie za Gratulacje dla mnie i mojego męża❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️A ja do końca nie mogę uwierzyć że mi się udało :) Dzis rano przed wyjściem do pracy jeszcze raz zerknęłam na test czy czasem ta 2 kreska nie zniknęła :) Jak narazie czuję się dobrze,choć czasem mnie coś zakłuje i piersi tak lekko bolą po bokach :) Wczoraj też drażnił mnie zapach wędliny fe :p Wczoraj nie weszłam Wam podziękować bo byłam cały dzień u rodziców a wieczorem m. mi zabronił dotykać kompa,już mnie pilnuje :p ale za to nadrabiam czas spędzony przy komp. w pracy :) Nikomu jeszcze nie mówiliśmy z rodziny bo najpierw chce aby ciąże potwierdził lekarz :) a chcę iść za półtora tygodnia w środę. POZDRAWIAM WAS SSERDECZNIE!!!!! Swatka👄 i dla Martuni👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×