Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

jeju chciałam do was dołączyć --- co ty masz do fisi !!! jak nie znasz życia i nie znasz się na facetach jak zachowują się w sklepie i jak się ich przezywa wyzwiskami to nie pisz tu głupot na temam fajnych dziewczyn. tak na marginesie - jeju jak dobrze,że do nas nie dołączaysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar---gerita no szkoda ,że Tobie też jedna krecha wyszła.następnym razem nam się uda zobaczysz jeju chcialam do was dolaczyc walnięta koleżanko to jesteś TY!!! masz jakiś kompleks???,że wchodzisz na topik i mnie wyzywasz??? nie masz ochoty to nie dołaczaj się do nas. Gartuluje męza geniusza ale współczuje mu partnerki:):)miłego dnia Vichy jesteś??🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju chcialam do was dolaczyc pa pa.my też się cieszymy,ze Cię z nami nie będzie na przyszłośc czytaj uważnie posty zanim kogos obrazisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju chciaąłm do was dołaczyć - no pa, pa . fajnie,że nie chcesz być z nami bo i tak nie miałybyśmy tetatów to rozmowy z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju chciałam do was dołączyć -- no tak to się dzieci zachowują jak powiesz im nie mów tego to tym bardziej mówią, jak powiesz nie rób tego to tym bardziej zrobią - tak samo jak z Tobą nie możesz się rozstać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar---gerita jej chodzi o to ,żeby mnie wyprowadzić z równowagi ale kochana ja spokojna jestem więc jej się to nie uda:D:D:D sobota.do szkoły nie idzie.to się dziecku nudzi:D mar---gerita a gdzie reszta dziewczynek???pewnie leniuszkuja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem dzis zabiegana w pracy ze hej! Chcialam sie przywitać i powiedziec ze u mnie spadło troche śniegu :-( Fisia, Margerita nie odpisujcie na Glupie zaczepki pomarańczy. Ignorujcie je całkowicie. Laska jest zla bo nie moze zajść. Niech sie buja. Bez komentarza. Pozdrawiam milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* Witaj🌼 u mnie jeszcze bez śniegu ale zimniutko bardzo.życze miłej pracki i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar---gerita gdzie kolezanko mi uciekłaś??? mam pytanie.będziesz jeszcze powtarzać teścik???ja się wstrzymam bo w poniedziałek i tak ide do gina to niech powie co u mnie jest nie tak ,że mam te cykle takie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biednej pomarańczy posty znikły ha ha ha :-D laska jest zazdrosna ze mamy facetów a jej nawet nie ma kto dziecka zrobic bo z takim podejściem nikt jej nawet kijem nie chce dotknąć :-D moim stanem cywilnym sie najmniej przejmuje a po za tym tu nie jest sąd i nikt tego nie powinien oceniać. Dobra dziewczyny nie ma sensu karmić trola. I olewac to co ona pisze bo ma cos nie tak pod deklem. Przykro mi ze wyszły wam jedne kreseczki. Ja odstwilam dzisiaj hormony i czekam na okres. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia*🌼znikły jej posty bo zadbałam o to,żeby nikt nas tu nie osądzał.może faktycznie z tym bucem troche przesadziłam ale nie będzie mnie tu nikt oceniał bo pisze poprostu to co czuje.wczoraj miałam ciężki dzień ale jak widać nie ja jedna. dzisiaj jestem już spokojna chociaż wynik testu nie ucieszył mnie zbytnio.nie wyszedł tak jak tego pragnełam:D no ale cóż ja też teraz czekam na @ a póżniej do dzieła.staranka będą więc może tym razem się uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia i tego ci zycze. Tak jak innym dziewczynom. Bucem sie nie przejmuj, ja tez bede narzekać na swojego i tez bede wyklinac jak mnie wkurwi ;-) takie juz jest zycie! Nie chodze z nim na zakupy bo bym chyba szalu dostala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar--gerita🌼 przykro mi że 1 krech :( :( :( Hej a gdzie wy widziecie te wpisy nieuprzejmej koleżanki? Bo ja nie widze..... :o Fisia❤️ nie przejmuj się głupimi komentarzami ,niech sobie pisze może to jej sposób na własne problemy :o Poprostu misusimy olewać niemiłe wpisy pomarańczek A jeszcze raz ktoś odważy się obrazić moją swatkę Fisię to będzie miał ze mną doczynienia A ja nadal czekam na @ i nie wiem co z tego będzie..... i nie wiem czy zatestuje jutro.....może jeszcze poczekać :o Zaraz zmykam z siostrą na miasto coś kupić :) MIŁEGO DNIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISIA❤️ wcześniej pisałam przy Karolku że wysyłam buziaki Martusi a on mi mówi tylko czasem nie pisz że ją kocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia....
Hej, hej:) Tempo pisania macie zawrotne, to Wam trzeba przyznać. Nie zaglądalam tylko 1 dzien, a tu cała masa postów do nadrobienia:) Widzę, że klopoty małe z jakąś niedopieszczoną dzieciną były, nawet nie wiem o co chodzi, bo już sladu po jej jąkaniu nie ma:) W razie czego chyba się zaczernię, bo jeszcze ktoś postanowi "wypowiadać się" w moim imieniu:) A u mnie dziś 26 dzien cyklu. Odczucia zupełnie jak na okres, wiem - ani to dobrze, ani źle ( masa dziewczyn pisze, że na początku ciąży odczucia miały właśnie takie okresowe - więc szanse są pół na pół). Tempka poranna - 37,2 - i to również na chwilę obecną nie świadczy o niczym. Zobaczymy, co dalej. Wolna sobota, chyba wypada mieszkanie ogarnąć:) Znikam, spokojnego weekendu wszystkim Wam życzę, odezwę się wkrótce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy🌼 i 😘 dla Karolcia.moja Martusia mówi ,że to nie Karolek tylko spiderman:D:D:D wpisami pomarańczy absolutnie sie nie przejmuje.poprosiłam o wykasowanie jej postów bo zrobiła mały śmietnik na naszym wspaniałym,ślicznym topiku.każda z nas ma swoje kochanie i wie jak niekiedy jest ciężko z tymi naszymi m.chociaz my święte też nie jesteśmy:D:D:D:D:D:D:Dno ale cóź:D:D kupiłaś już coś na rocznice śluby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia.... hej hej:) dobrze,że zastrzegłaś nika nikt nie będzie się podszywał pod Ciebie.jak widzisz rózne osoby tu wchodzą i Bóg jeden wie do czego są zdolni:D koniecznie musisz zaglądać do nas częściej wtedy tempo pisania znacznie wzrośnie:D:D mam ogromna nadzieję,że odczucia jakie masz są ciążowe🌼życze Ci ,zeby wstrętna @ niezawitała do Ciebie reszta dziewczynek z pomaranczowym nikiem🌼zarejestrujcie swoje nicki.bedzie bezpiecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki przykro mi że na teścikach jedna kreseczka, ale przecie pisałam wam że u mnie też tak było a jednak @ się nie pojawiła i w ońcu pokazała się druga kreseczka. Słyszałam że w Polsce zimno i śnieg gdziedniegdzie spadł...brrrr, u mnie na szczęście słoneczko świeci i jest nawet cieplutko można nawet w krótkim rękawku na spacerek wyjść. A pomarańczowymi chamskimi wpisami się nie pzrzejmujce pewnie i tak się znowu jakies prędzej czy później pojawią bo niestety na kafe jadu niemałol. Pozdrawiam cieplutko wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna 🌼 i 😘 dla Wikusi. ja mam nadzieje,ze w poniedziałek Ginek mój będzie miał dla mnie tą dobrą wiadomośc a jak nie to cóż... u mnie śnieżku nie ma.rano zimniuśno było a teraz pięknie słoneczko .byłam z córcią już na spacerku.kolejny zaliczymy popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie : fisie, vichy, gosie, sylwie,demiluna i wszystkie pominięte dziweczynki. :) nie mam zbyt wiele czasu bo szykuję sie powoli na wesele, a mój M zajmuje mi komp :). fisia - pewnie powtórzę test w poniedziałek jeśli nie dostanę @ bo jeszcze nie dostałam a zawsze @ przyłazi mi rano . Także jeśli jutro się nie pojawi - oby nie, to lecę w poniedziałaek do apteki - a może jednak okaże się ,że zaciążyłam? - czas pokaże, dziś wrzucam na luz i bawię się i tańczę i \"hulom\" :). całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar---gerita baw sie dobrze i \"huloj\" za nas wszystkie:D:D daj jutro znać jak sie wybawiłaś dziewczynki właśnie dostałam@😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, mam juz neta ale tez wywalalm rzeczy i wystawiamy stare meble, strasznie duzo roboty wiec zajze pozniej jak mi sie uda:P odwalic sie od fisi😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa****
Czesc dziewczyny. Ja rowniez sie staram o baby. Lekarz przepisał mi duphaston czy to prawda ze po nim łatwiej sie zachodzi w ciążę? I jaka pozycja najlepiej sprzyja spłodzeniu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewy
Duphaston jest lekiem hormonalnym który reguluje miesiączkę i nie ma nic wspólnego z łatwiejszym zajściem w ciążę. Choć jeśli bardzo chcesz doszukać się jego pozytywnego działania to przecież regularne miesiączkowanie np co 28 dni sprzyja określeniu dni płodnych a co za tym idzie sprzyja zajściu w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki🌼 Dziubassek 🌼 fajnie,że necik już sprawny.teraz częściej będziesz klikać do nas. Ewa**** hej🌼 fajnie ,że dołaczyłaś do starających się.niestety w sprawie duphastonu nie mogę Ci pomóc bo nigdy go nie brałam. do Ewy fajnie ,że odpisałaś informacja nam się przyda🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przykro mi z powodu jednych kreseczek,następnym razem sie uda. Dziecko już mi śpi,szok!Jest strasznym alergikiem.Dzisiaj ukradł kawałek wafelka i cały jest wysypany i czerwony,w pon. do arelgologa sie wybieramy.Eh,ciągle coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja :-D dobry wieczor wszystkim! Ja znowu bylam na zakupach i Kupilam mojemu bucowi dwa swetry na zimę bo biedaczysko jest tak zapracowany ze szkoda mu godz czasu zeby jechac do sklepu Kupic sobie Glupi sweter ;-) zaraz Jade do niego i pewnie zostanę u na noc jak co weekend. Winko juz czeka ;-) staranek ciąg dalszy ;-) Buziaxy dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×