Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

z tych nerwów to mnie brzuch zacząl pobolewaća chłop się juz do mnie wogóle nie odzywa ani ja do niegodziała na mnie dzisiaj jak płachta na byka.jak mnie ładnie przeprosi to na dobranoc dam mu może buzi:D:D:D:D:D wcale bym się nie dziwiła jak bym rano@ dostała w koncu sobote też fajnie mieć spier****ną Kobitki śpicie juz????? eeee nie śpijcie.jutro sobota wyspimy się to mozęmy poklachać pół nocy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbatka
witam, pochwalę się: dziś 16 dc, przytulanko było w 11 dc oraz w 14 dc, jajeczkowanie było w 14-15 dc, dziś już śluzik inny. Mam tyłozgięcie, więc obowiązkowe leżakowanie 30 minut na brzuszku po przytulanku. Będą z tego dzieci? ;) To mój pierwszy cykl starań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia -- nie denerwuj się bo na dobre nie wyjdzie - jutro będzie lepiej - musi być lepiej. ja też mam nazieję,że sobota nie będzie spiep****a bo ide na wesele i chciałabym żeby było to wesele abstynenckie:) no ewentualnie lampka szampana za młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbatka
fisia** - Twój chłop zachowuje się jak mój, tylko komp i komp, a w sklepie to goni jakby go stado dzikich goniło... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbatka
Dziewczęta - tylko spokój może nas uratować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka - sama widzisz z tymi chłopami to tak już jest chyba każdy na zakupach taki sam. a czy będą z tego dzieci?? - tzymam kciuki. my kochaliśmy sie praktycznie w każdy dzien płodny (prawie),żeby plemniki nabrały mocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbatka
cos Ty! mocy nabierają po 2-3 dniach! najlepiej się kochać co 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,że jutro mamy dwie testujące.Trzymam mocno kciuki :-) Ja dostałąm właśnie jakąś nerwice,nosi mnie jak cholera,z kijem nie podchodź :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle Witaj w klubie.to nie tylko ja dzisiaj nerwus jestem🌼 a może my takie upierdliwe jesteśmy bo w ciąży??? no przecież się mówi\"marudna jak baba w ciąży\" :D:D:D oby kobitki oby mar---gerita oj ale masz fajnie z Tym weselem:D:D:D ja lubie takie impry tylko niestety łapanie welonu mnie już omija:(:(:( harbatka 🌼 Witaj nowa koleżanko.noo ja własnie też tak słyszałam ze dobra ta metoda z sexikiem co dwa dni ja mam tyłozgięcie też i z pierwszym zajściem nie było problemu udało się za drugim razem:D mój m. chyba znowu stara się mnie wnerwic bo puścił TVN turbo brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane pełnia dzisiaj czy co? takie nerwowe jestescie:P lepiej sie nie odzywam bo dostane od was w noc hehe Mar--gerita tak jestem swiezo po slubie choc nie ukrywam,ze moj m. wnerwia mnie tak samo jak przed slubem. Fisia hehe dzis nie mam doła ale za to wylalam u cioci kawe na dywan i tapete😠 potem strącila bym wazon ze stołu i spadlo mi jeszcze kilka rzeczy na szczescie przetrwaly w calosci:) chyba mma dzis dziurawe rece brrrrrrrr witam nowa kolezanke🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbatka
fisia - TVN turbo !!!!! :D :D :D to ulubiony program mojego K. !!! jakieś klony może ;) ale numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane pełnia dzisiaj czy co? takie nerwowe jestescie:P lepiej sie nie odzywam bo dostane od was w noc hehe Mar--gerita tak jestem swiezo po slubie choc nie ukrywam,ze moj m. wnerwia mnie tak samo jak przed slubem. Fisia hehe dzis nie mam doła ale za to wylalam u cioci kawe na dywan i tapete😠 potem strącila bym wazon ze stołu i spadlo mi jeszcze kilka rzeczy na szczescie przetrwaly w calosci:) chyba mma dzis dziurawe rece brrrrrrrr witam nowa kolezanke🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbatka
fisia - TVN turbo !!!!! :D :D :D to ulubiony program mojego K. !!! jakieś klony może ;) ale numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane pełnia dzisiaj czy co? takie nerwowe jestescie:P lepiej sie nie odzywam bo dostane od was w noc hehe Mar--gerita tak jestem swiezo po slubie choc nie ukrywam,ze moj m. wnerwia mnie tak samo jak przed slubem. Fisia hehe dzis nie mam doła ale za to wylalam u cioci kawe na dywan i tapete😠 potem strącila bym wazon ze stołu i spadlo mi jeszcze kilka rzeczy na szczescie przetrwaly w calosci:) chyba mma dzis dziurawe rece brrrrrrrr witam nowa kolezanke🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbatka
fisia - TVN turbo !!!!! :D :D :D to ulubiony program mojego K. !!! jakieś klony może ;) ale numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbatka
fisia - TVN turbo !!!!! :D :D :D to ulubiony program mojego K. !!! jakieś klony może ;) ale numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbatka
fisia - TVN turbo !!!!! :D :D :D to ulubiony program mojego K. !!! jakieś klony może ;) ale numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbatka
mar--gerita: jestem z Warszawki, mieszkamy pod Piasecznem. Pracuje w szpitalu (niestety dziecięcym), w ochronie środowiska. W czerwcu się pobraliśmy :D Od jakiegoś roku zachciało mi się bobo, mój K. troszkę dłużej "dorastał" do tej myśli. Ale w końcu dorósł, co sprawiło mi ogromną radość. Mam 28 latek (w styczniu 29) i w sumie już najwyższa pora na bobo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. Herbatka co masz na myśli mówiąc \"lezenie na brzuszku po przytulaniu\" ? Bo ja tez mam tylozgięcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie sobie klikacie ;) Harbatka🌼 witaj i czuj się jak u siebie :) Fisia❤️ no takiej wqrwionej to ja Cie jeszcze nie widziałam :D pewnie teraz godzisz się z m. ha ha. Chłop czasem też ma swo zły dzień :) Trzymam kciuki za jutrzejszy pozytywny teścik :) Mar--gerita za CIEBIE też ❤️ A tak apropo m. to mój uwielbia tvn turbo :)i właśnie dostałam od niego lekką zjebkę że za długo siedzę przy kompie :) Powiedział że sie poważnie musi zastanowić nad odmówieniem internetu ha ha bo mu uwierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki🌼 ja już się przetestowałam i donosze,że.....jedna krecha:(:( teraz tylko czekam aż mnie zaleje i rozpoczne nowy cykl. smutno mi dziewczynki:( mój m. pojechał z rana zakładać koledze coś w autku.wiedział,że kupiłam test ciekawe czy wogóle zapyta jak wyszedł.po wczorajszym nie odzywam się do niego.buzi na dobranoc nie było też:) kij mu w oko kobitki:D:D:D:D:D:D:D:D:D mar---gerita a jak Tobie kochana wyszło?????trzymam kciuki moooooocnoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia❤️ przykro mi że jednak 1 krecha :( :( :( :( a ja byłam pewna że dziś będziemy śiwiętować :)SZKODA!!!Bużka dla Ciebie 👄 A m. się nie przejmuj zobaczysz że zmięknie i sam do Ciebie przyjdzie po buziaka :D DUŻY BUZIAK OD KAROLKADLA MARTUSI 👄 Mar---gerita a jak u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy🌼 dziekuje.Martusia Karolkowi również przesyła tysiac😘 moim m.najmniej się przejmuje.przyjdzie na kolanach:D:D:D:D:D:D:D:D:D teraz czekamy na dobre nowinki od mar---gerita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane. no wstałam rano, ręce się trzęsły jak diabli zrobiłam test. NIESTETY jedna jedyna krecha. !!!!!!!! przykro mi się zrobiło, pewnie mnie też zaleje ale jeszcze mam taką iskierkę nadzieji, że się spóźni okres (bo dziś miałam dostać) i,że ten test zrobiłam za wcześnie........... - albo tu już sobie wkręcam co?? na nic nie jest za wcześnie po prostu nie zaciążyłam. Nie będę się łamać bo to 1 cykl teraz wrzucę na luz i nie będę liczyła kalendarzyka :) po prostu spontan będzie. Dziś zatopię ten smutek w butli wina albo 2 na weselichu. :) fisia - Ciebie też szkoda,że jedna krecha - ale nie poddawajmy się musi się udać, koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×