Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Mozna robic testy niekoniecznie rano. Tylko przy tym ze przez 4 godziny nie wolno nic pic ani robic siku. Wg mnie jesli ma wyjść to i tak wyjdzie. Chociaz watpie ze wyjdzie mi pozytywny wynik to czasem cuda sie zdarzają :-) jaka u was pogoda bo u nas zimno na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu🌼 u mnie tęz zimno jak piernik. Jak szłam rano do pracy to myślałam że mi łebek przewjeje na wylot chyba czapkę zacznę nosić żeby się nie przeziębić :) To kiedy robisz ten teścik? Za chwilkę? Bo ja już kciuki tzrymam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy kochana spokojnie Jeszcze nawet go nie Kupilam ;-) ale Za po niego Jade. Do godzinki dam znac ze wyszla jedna krecha ;-) Buu zima wielkimi krokami sie zbliża :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* - czy już zrobiłaś test? czekamy tu z niecierpliwością :) kurcze mnie brzuch pobolewa jak na okres - chociaż mam nadzieję,że nie przyjdzie. M kupił 2 testy także czekam na rano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivhy to super,ze sie spotkalas z fisia:):):) zazdroszcze spotkania i pewnie jak obie bedziecie z brzuszkami to bedzie super sie razem spotykac:) Gosia czekamy na tescik:) to szczesliwe forum wiec mysle,ze bedzie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbatka
rownież zaopatrzyłam się w 2 testy ;P, chciałam zrobić już, tak żeby nerwy skołatane uspokoić, ale nie zauważyłam w aptece, że babka dała mi testy PinkTest, kt. wykrywają ciążę JUŻ w dniu spodziewanej miesiączki (od 25mlU), kurde noooo.... Muszę czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria1980
hej wszystkim, oj dziweczyny jak ja wam zazdroszcze brzuszka --tez chce juz miec:) a tka poza tym to nie moge przestac sie stresowac -- tylko mysle i mysle ja to chyba bym chciala zeby owulacja byla codziennie moze wtedy mniejszy problem by byl ok wracam do pracy buzaki pappapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane😘 Vichy nawet sobie nie wyobrażasz jak się cieszę ,że chociaż przez 5 minut się widziałyśmy😘😘 mój m to taki nerwusek i niecierpliwiec,że niestety nie mogłyśmy z vichy dłużej poplotkować.szkoda ze w pobliżu nie było jakiegoś sklepu komputerowego lub motoryzacyjnego(hehe chyba się zakręciłam) bo miałybyśmy więcej czasu na klachy..ale napewno się z vichy umówimy na jakiś soczek.to pewne!!!!!!!!!!!!!!! Gosia* kochaniutka jeszcze pojawi się ta druga krecha.zobaczysz.następny test będzie szczęsliwy wiktoria1980 🌼 nie możemy wszystkie tu zaciążyć w tym samym czasie bo co by się stało z naszym topikiem.jak widać ciąza przychodzi do nas parami.w tym miesiący demilunia i Vichy.listopad przyniesie dobre wieści dla kolejnych dziewczynek. kochane ja jestem w stanie was przepuścic w listopadzie ale grudnia nie popuszcze :D:D:D:D:D:D harbatka :D:D no to Ci kobitka z apteki numer wywinęła:D:Dpoczekasz herbatko a się doczekasz Dziubassek 😘 co to jest 600km.wskakuj w autko i przyjezdzaj do nas to spotkanie zorganizujemy:D:D reszte dziewczyn też zwerbujemy:D mar---gerita ja specjalnie wstane o 6.00 rano i będę na necie czekała na wieści od Ciebie.trzymam kciuki Vichy ty nam się oszczędzaj.nie stój 12 godzin.ja tam muszę częściej do Ciebie wpadać (bez m.) i będe sprawdzac czy się czasami nieprzepracowujesz nam:D oj a ja znowu się rozpisałam,kochane kupiłam w markecie tylko czapke Martusi na zime ale.... udały mi się zakupki w IKEA.kupiłam kartoniki kolorowe za którymi biegałam od miesiąca i troszkę szkła do kuchni:):):) jejku jak ja to lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek nie mam pojecia. Zawsze wychodziła czerwona gruba kreska a ta jest taka mizerna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaaa dziewczyny moje kochane chyba nie muszę tu pisać ze Vichy to naprawde super dziewczyna szkoda,że nie wszystkie możecie ją poznać osobiście ja mam to szczęscie:D:D vichy kochana swatowo:D:D następnym razem widzimy się piątke Ty ,dzidziuś w brzusiu,Karolek.Martusia i Ja.:D:D Gosia* ja nie chce nic sugerować ale może ten test jest jakiś uszkodzony czy cuś????no no może warto powtórzyc kolejny rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziweczyny - fajnie,że Wasze spotkanie wyszło i sie poznałyście ( ja też tak chcę :) ) , skąd jesteście Kochane , ja z mazowieckiego 100 km od Warszawy :) ale mnie brzuszek boli cholerka jak na @ , nie chcę jej strasznie. M kupił już 2 testy jutro zrobie z jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar---gerita Vichy i ja jesteśmy z śląskiego.mamy do siebie bliziutko.od mojego domku do Vichy pracki jest ze 3 km🌼 kochane ale nic wielkiego zjechac się wszystkie razem:D tylko,że co z dziewczynami z poza granic panstwa???? demilunia i michelle nie mieszkają w polsce o ile dobrze pamiętam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie dziewczyny.Wy też sie możecie spotkać:D:D proszę napstrykać fotek i nam przesłać co się tak cicho zrobiło??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia hehe jasne co to jest 600km ?? tylko ja nie mam auta a poza tym nie mam prawka hehe ale na wakacje zapraszam nad morze:) Mar--gerita no to czekamy ja tez bede od rana tu zeby sie szybciutko dowiedziec co ci wyszlo:) Gosiu musisz powtorzyc test chyba,ze poczekasz jeszcze kilka dni i szobaczysz co bedzie:) moj m. mnie wymeczyl tak,ze musze sie juz klasc do lozka:D:D:D Dobranoc🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek - pewnie owocnej nocki ;) , fajnie,że mieszkasz nad morzem - zazdroszczę. Z moim jeżdże praktycznie co wakacje - zawsze miło wspominam nasze polskie morze :), w tym roku byliśmy w Jastarni :D . już nie mogę się jutra doczekać na ten test, cholerka latam co 10 min do WC bo mam takie wrażenie,że @ tfu tfu !!! z tego względu,że jak już pisałam brzuch pobolewa. dobra nie zapeszam już bo znów będzie ...tfu tfu. mój w pracy także dziś posiedzę na kompie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr--gerita tylko nie trzymaj nas w niepewnosci jutro;) proba stopki raz dwa trzy ........... :) ja tez cos nie moge zasnac, zrobilam sobie herbatke i siedze przy kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek -- dam znać co z tym testem ok 9 .00 no może wcześniej. zimno na dworze,wieje wiatr dobrze,że w domku ciepło :) wiecie co mój Kochany dziś zrobił? wiecie już ,że kupił mi 2 testy w aptece, a do tego kupił parę ślicznych maleńkich bucików - na zachętę ,żeby się udało..........on jest chyba bardziej napalony niż ja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki fisia i vichy ja też jestem ze śląska,( ale teraz jak wiecie mieszkam w Anglii) mar---gerita mnie tez bolał cały czas brzuch jak na @, prawde powiedziawszy ciągle mnie tak momentami pobolewa. Zrób teścik i daj nam szybko znać, bo będziemy czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna -- :) oby to były objawy na to co chcę, piersi jak balony rany dotknąć ich nie można - szok :o , trzymajcie kciuki dziewuszki ja też chcę być mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demilunia to jak wrócisz do polski to musimy się spiknąć w trójke Wy przy soczku a ja browca sobie strzele.kochane chodzi za mną dzisiaj piwko.małżonek ma calsberga w lodówce ale o tej godzinie pić???to nie wypada chyba:D:D mar---gerita no objawy ciązowe.kochana ja to chyba wogóle nie zasne i będę czekała do 9.00:D:D:D Dziubassek zarąbisty suwaczek.chyba też swoje pozmieniam.:D:D Michelle 🌼 jak Danielek???zdrowy mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia, demiluna- Kochane ale mnie nakręciłyście już,że szok w trampkach normalnie :) żebym się tylko jutro nie zawiodła....tfu tfu. fisia - aleś smaka piwem narobiła ! ja nie mam ale nawet jakbym miała to nie zdecydowałbym się bo i tak troszkę dałam czadu na weselu z winem. Lepiej nie pić (w mojej niepewnej sytuacji), idę po wodę może to ugasi poje pragnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar---gerita chyba tylko my tutaj nie śpimy. o ludu moja córa wstała dzisiaj o 7.00 i poszła spać dopiero teraz.uffff normalnie dała mi popalic dzisiaj jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia -- 🌼 skoro mała juz śpi to masz czas dla siebie :) swoją droga fajnie,że ma Ci kto dokuczać ;) nie chce mi się spać kompletnie chyba posiedze dłużej dziś. Rany jakby jutro się udało z tym testem to chyba oszaleję :D ale po co ja się nakręcam - sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie da się chyba nienakręcać..cholewcia szkoda,że te cykle tyle trwają.człowiek czeka i czeka i czeka a tu miesiące lecą i lecą mar---gerita masz włączony tv???coś ciekawego oglądasz?? bo ja tak pstrykam i pstrykam i nic nie ma ciekawego.zaraz na tv4 bedzie Big brother 4.1 extra.:D:D pooglądam sobie Jole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja też jeszcze nie śpie wiecie co jeszcze 3 dni temu mówiłam ze nie mam żadnych objawów a tu dzisiaj piersi tak mnie bolą i mdliło mnie z rana i ciągle biegam do wc, haha troche się martwiłam tym brakiem objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×