Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hihi ja myślałam,że Was wcieło :D:D:D:D:D:D:D Gosia* ale fajnie,że masz męża erotomana:D nie chciałabyś się zamienić??????????? vichy no ja testuje w poniedziałek z rańca a popołudniu ide do ginka:Ddzisiaj popołudniu jadę pobuszować po markecie i hmmm chyba spokojnie nie przejde koło apteki.zakupie może teścik już dzisiaj tylko znając siebie to do poniedziałku nie wytrzymam i zrobie go JUTROOOOOOOOOOOO mamkube Witaj nowa koleżanko 🌼 mar---gerita :D my faktycznie tak gadamy jakbyśmy nie gadały.zapeszyć nie chcemycholewcia ale też jesteśmy nakręconeja też popluje tfu tfu zeby ta wstrętna @ nie przylazła do nas a tak wogóle dziewczyny to my mamy przerąbane z tymi @czy one nie mogłyby się objawiać np.katarem:D:D:D:D:D:D mar---gerita ja testowałam sie kiedyś Quick Vue i wyszły dwie krechy jak byk (jak zaszłam w ciąze z córą)no to chyba zły nie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkube
uzyj tego drugiego i rano tzn.Quick Vue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamkube🌼 to czas starań masz podobny jak ja ale ja walcze dalej,przecież musi się kiedyś udać :) Nie poddawaj się, walcz :) Mar---gerita a jakie one są obydwa takie same np. płytkowe czy któryś strumieniowy? Chociaż wg. mnie obydwa są dobre. Jak jest ciąża to nawet taki za 5 zł by ci pokazał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asz Qfa mnie też się pokazuje raz 6 raz 7 strona i mam problemiki z kafe zeby tu wejśc muszę się napocić.kobitki odezwe się wieczorkiem bo m.wraca z pracki i jedziemy do auchan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia🌼 no wydaje mi się że jak teścik będziew domciu to on nie doczeka się pondz. :D Ja zamierzam kupić jutro jak @ nie przyjdzie a pewnie znając moją cierpliwość wykorzystam go w niedzielę i sobie tym sposobem niedziele spieprze lub nie :) :) :) Mar---gerita moja siostra robiła quika i też jej wyszedł pozytywny a ja nie pamiętam jaki robiłam bo było to bardzo dawno temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia❤️ a Ty napewno do Auchana jedziesz? Nie zciemniasz :p Duży Buziak dla Martusi👄 a dla m. pozdrowienia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichy - obydwa testy są płytkowe ale zacznę od Quicka :), w sumie to 1 raz będę test robiła :) . ja to juz w poniedziałek testy kupiłam i leżą, czekają..:) chociaż wczoraj to myślałam,że nie wytrzymam i się skuszę ale myślę sobie po co ?? może za wcześnie nie będę się rozczarowywać i tak zastanawiam się czy w 1 dniu niby dostającej miesiączki nie będzie za wcześnie na test bo róznie ludzie t gadają na innych topicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar---gerita 🌼 tak więc życzę aby był 1 i ostatni czyli pozytywny. A jeżeli chodzi czy dzień dostania @ jest odpowiedni na zrobienie testu to wg. mnie tak zresztą tak też pisze w ulotce :) A o której wstajesz jutro? Bo bardzo jestem ciekawa wyniku.... :) Oczywiście życzę Ci udanej zabawy jutrzejszym weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichy :) nie dziękuję żeby nie zapeszać, oj taką mam nadzieję,że się uda........a wstaję róznie jutro sobota to do 9 -tej na bank. Ale napiszę napewno jaki wynik, całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Jejku Znowu moje posty sa skasowane :-( Vichy kochana jak gdzie jezdze na staranka? Do mojego chłopa. My ani nie mieszkamy razem ani nie jesteśmy małżeństwem. Mojego partnera nie zbyt akceptują moi rodzice i dlatego ja jezdze do niego. Glupio to troche wyglada ale jak mus to mus. Dzidziusia tez chcemy miec bo naszemu szczęściu trzeba troche pomoc ;-) Fisia zamienię sie z Toba z przyjemnością. Procz dobrego seksu wcale nie jest taki słodki... Potrafi dokuczyc i to porządnie,ale chyba jak każdy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale raczej sie nie zamienię. Po mimo jego licznych wad kocham go nad zycie chociaz daleko mu do idealu. Bylam na zakupach i zmarzłam i bolą mnie plecki troszku ale Kupilam sobie fajne jeansy i kurtałke. Jutro ostatni dzien pracy i WYPŁATA! Kupie normalnie buteleczke dobrego winka i ugoszcze sie z moim Marcinkiem a po winie beda fajniejsze staranka ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* zostaw mi lampeczke winka ;-) My też naszemu szczęściu musieliśmy pomóc,ale moi rodzice bardzo mojego męża lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - najważniejsze,żebyście Wy byli szcęsliwi. Reszta potem się ułoży. Dobrze,że chociaż jego rodzice akceptują Ciebie. Głowa do góry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki co tam jeszcze nowego słychać??. u nas małe sukcesy, jako że mam w domu niejadka dzisiaj chyba będziemy świętować, moja mała poprosiła dzisiaj o zupę ogórkową i zjadła zupę po raz pierwszy od 1,5 roku. Normalnie jestem w szoku. pozdrowienia, życzę wszystkim którzy będą sie dzisiaj starać owocnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej wzywam was na ploty :) Jest tu kto?????? Gosia🌼 Mar--gerita🌼 Fisia🌼 Dziubasek🌼 Validos🌼 Demiluna🌼 Gosia🌼 Michell🌼 Wiktoria🌼 Sylwia🌼 Mamkubę🌼 Lake tahoe🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demilunka to ucałuj👄 córcie za jej wielki sukces. To już wiemy że ulubioną zupką Wikusi jest ogórkowa :) A ja mam wrażenie jakby mi zaraz coś miało polecieć aaaaaaa ja nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze mam pytanko do Dziubaska- a co ty masz teraz jakiś urlop czy co, że tak z mamą na sklepy sobie chodzicie prawie codziennie? Napisz nam czy sobie coś ładnego kupiłaś.... :) A ja jakoś ostatnio nie mam weny do zakupów a tym bardziej dla siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichy no nie wiem czy ulubioną bo od 1.5 roku nie zjadła zni łyżeczki żadnej zupy, normalnie musiałam się wam pochwalić, dla mnie to że wiki zje coś nowego to normalnie jak swięto. vichy ądź dobrej myśli, mnie cały czas brzuch pobolewał jak na @ a jak widzisz nie przyszedł. Teraz też mnie troszkę pobolewa, ale tak bardzo delikatnie tak jakby ciągnął w dól ale z tego co pamiętam to normalne. może to wrażenie zwiastuje... wiesz co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demilunka a malutka lubi inne żarłenko a zupek nie ? tak? no ale widocznie jej posmakowała i tylko się cieszyć :) Wiesz ja nawet wolę nie gdybać co będzie i czy się udało bo aż się boję. Już tyle razy się zawiodłam i smuciłam z powodu nadejścia@ że wole to przeczekać i zobaczymy :) Ale nadzieja się tli :) Fisia❤️ za Ciebie też bardzo mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały chory i strasznie sołabiony :-( Dwa razy zalał mi sie dzisiaj krwią z noska.Rano pojedzimey na pogotowie,niech go obejrzą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michell❤️ strasznie szkoda Danielka ❤️ masz racje jezdz z nim jak najszybciej na pogotowie niech się nie męczy :( Dużo zdrówka dla synka i wielki buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane❤️ niestety necika nie ma, co sie okazalo? modem padł i jutro jade p[o nowy,mam nadzieje,ze juz nie bedzie problemui bede mogla normalnie z wami pogadac bo strasdznie mi tego brakuje:):):):) vichy tak mam urlop bo moja mama przyleciala z angli do mnie z siostrzyczka i zalatwiamy rozne sprawy przy okazji chodzimy po sklepach:) szukam butow i jakiejs kurteczki ale jakos nic mi sie nie podoba albo wygladam w czyms jak strach na wroble 😭 buzka dla Karolka😘 Po drugie teraz mam straszny balagan w domu bo robimy przemeblowanie. wyrzucamy stare meble a za tydzien przywioza nowe ehh ile z tym roboty bo musimy gdzies te wszysrtkie szpargaly umiescic a nie mamy gdzie no i polozyc wykladzine dywanowa :( tyle roboty,ze rece opadaja. Demiluna przykro,ze maz musial ci obraczke uciac ale napewno da sie z tym co zrobic:) fisia kochana buzka dla Martusi😘 Michelle buzka dla Danielka😘 Demiluna dla Wikusi😘 Mar--gerita,Vichy,Fisia,Validos,Gosia, Wiktoria,Sylwia,Lake tahoe,Mamkube,anqa81,Michelle, mam dola i rycze 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ,tak nie skojarzyłam :) , a ja jutro sie odezwę jak z tymi kreskami na teście . chyba nie zasnę................. rany jakie emocje. Już mam ochotę wykonać ale wytrwam , wytrwam koniecznie. Myślę pozywywnie :) buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki🌼 tyle się napisałam a tu pech wszystko mi sie skasowało:( nie miałam jak kuknąc do Was wcześniej bo m. jak siadł do kompcia to zlazł dopiero teraz:) znowu sie rozpisze bo mam wene:D:D:D:D:D:Dtwórczą mam dziewczyny takie nerwy dzisiaj ,że najchętniej bym siadła i płakała.a nawet nie wiem dlaczego.wszystko mnie wnerwia dzisiaj a chyba najbardziej mój m.mam ochote przywalić mu w nos😭😭 wypad do sklepu sie raczej nie udał bo na wstępie jedno hasło m. i wk*****na byłam na maxa.kupiłam tylko najbardziej potrzebne rzeczy i wyszłam ze sklepu.wskoczyłam tylko do apteki jeszcze po test. jutro z rańca kochane będę się testować i chyba umre z nerwów,strachu.eee i nie wiem z czego jeszcze Vichy byłam tylko w auchanie.miałam podjechać do Plejady kupić kolorowe kartoniki i odwiedzić taką moją fajną koleżanke która tam pracuje ale Bucowi(czyli m.)bardzo spieszyło się do domu chyba tylko po to zeby siedzieć na kompie bez celu i mnie wnerwiać wrrrrrrr dziubassek jak widzisz chyba dzisiaj obie mamy zły dzien:D:D na pocieszenie mogę tylko dodać ze on się wkrótce konczy Michelle biedny ten Twój synuś:( masz racje idź z nim do lekarza.mam nadzieje,że to nic poważnego🌼 mar---gerita jutro chyba o tej samej porze bedziemy łapały mocz na teścik:D:D:D Gosia** Ty sie najmniej przejmuj co rodzice na to.najważniejsze,ze się kochacie a im to nigdy nie dogodzisz demilunia moja córa to by tylko pomidorówke jadła.dla niej na obiad codziennie mogłaby być pomidorówa i schabowe.jejku jaka ona jest mięso zerna:D:D reszta dziewczyn i dla pociech (tych w brzuszku tez0😘 zaraz ide kobitki poleżec w wannie pełnej ciepłej wody i dużej ilości piany starań nie będzie.jestem dzisiaj asexualna.tą noc spędze przy tc:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kuźwa ja też myślałam ze dziubassek ma doła:D:D:D:D:D:D:D kurcze nie skojażyłam ze to chodzi o nick a teraz się smieje,że aż mi łzy lecą ze smiechu a mój m. puka się w głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia ---- ja też jestem wnerwiona od kilku dni niewiadomo dlaczego , jak pisałam wcześniej mąż mnie nie poznaje. A z tymi chłopami to juz tak jest na zakupach - mój reaguje podobnie. Jak mamy jechać na zakupy (ja uwielbiam) dla niego to kara. Jak tylko przekroczy próg marketu to jakaś dziwna siła w niego wstępuje i \"kto pierwszy ten lepszy\" !!! nie jeden raz już się sprzeczaliśmy o to. Niekiedy dostaje burę w sklepie - na krótko wystaracza. Więc znalazłam sposób : robię listę , jemu spożyka dokładnie co i jak , a ja kosmetyka, chemia. Zanim ja wybiorę (choć staram się nie przedłużać) to on w tym czasie stoi i kolejce za wędliną, serem :) i jak na razie ten sposób jest ok. ale jak pójdę sama na zakupy to dopiero oddycham :) . no właśnie jutro my robimy test , fisia trzymam kciuki za Ciebie. mam nadzieję,że obie jutro napiszemy .....i tu nie zapeszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×