Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

witam z rana i wpraszam się na słabiutką kawusię. jejku dziewczyny to nie mozliwie w jakim tempie piszecie, nie było mnie raptem 2 tygodnie a tyle rzeczy się wydarzyło. Nadrobiłam wszystko i wracam do was o ile mnie przjmiecie :-) Witam wszystkie dziewczyny które dołączyły do nas w czasie mojej nieobecności i składam GRATULACJE wszystkim zaciążonym. Ja wracam do codzienności, dzisiaj mała idzie do przedszkola pierwszy dzień po 1,5 miesięcznej przerwie,a ja w tym czasie muszę pozałatwiać kilka spraw urzędowych, a w najbliższym czasie umówić się na spotkanie z położną. Najbliższe usg mam 12 lutego. Gdy byłam w Polsce oczywiscie byłam u mojego lekarza, miałam usg i na szczęście wszystko w porządku. OK dziewczyny to na tyle narazie, bo muszę powoli do przedszkola się wybierać. POZDROWIENIA dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna kochana nasza🌼🌼 jak się cieszę,że wrociłaś. Majek biorę sie za wysyłanie .....mozesz się spodziewać duuuużo maili od fisi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak sobie myślę, skoro wyniki tarczycy mam dopiero za tydzień, to może wstrzymać się z tym seksikiem...ale w tym tyg. przypadną mi owulacyjne dzionki...hmmmm co radzicie kochane? cholewka, że wcześniej nie zrobiłam tych badań....inne juz dawno zrobiłam a z tą tarczycą to tak dodatkowo dla spokojności zrobiłam, by nic juz sie nie przydażyło... fajnie tu u WAS:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasek ❤️ jak Twoje cwiczonka??? chodzisz? Yennyfer ja z 27 kwietnia:) Majek łapie fluidki:) demiluna-BOSKO ZE JESTES ZNOWU Z NAMI:) Cebulko:) ja to bym olała wszystkie wyniki i działałaj:) ja ten miesiac na jakis tabletkach jade i ciekwe czy bedzie ow!! myslałam ze @ dostane pózniej bo bym zobaczyła u lekarza czy mam ow a tak bedzie to 17dc a przy tych tabletkach powinna byc 13-14 ale spoko zywioł:) powiedzcie jak tu sienie denerwowac!! a moja prolaktyna własnie skacze jak sie denerwuje!!!!i kicha!!!!! wtedy nie mam owulacji!!'cebulko prawda ze tu fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiuuuuuuuu wstrzymaj sie na chwilę z wysyłaniem:D bo tyle tego mam,że zapchałam sobie dysk:D i maile będą Ci wracać:( ale już idę powywalać stare nieciekawe i dam Ci znać:D Validosku łap łap, bo ich dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu:( i już dupa:( muszę czekać na chłopa, bo tak mi zrobił kiedys format,że podzielił dysk na 4 partycje (nie wiem po jaką cholerę) i teraz nawet nie moge wywalać starych maili o dużej zawartości:( powywalałam mu już część programów i mam nadzieję,że nie zauważy:D reszty sie boje ruszać, bo nie wiem co mi jest potrzebne a co nie i niech sam sie bawi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek mam nadzieję ze to nie moja wina co??????? dobrze,że napisałaś bo bym pewnie wysyłała dalej a jest tego z milion :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka ja mam problemy z tarczyca ale na tabletkach jest poziom hormonow w granicach trzymam kciuki zebys miala wszystkie badanka w porzadku Validosku a nio cwiczonka w porzadku, troszke leniwa jestem na wygibasy no ale trzeba sie poruszac:) zreszta nastepne zajecia sa jutro :P a jak u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu tak dousuwałam sama,że teraz strony dziwnie mi się wyświetlają:D chyba bedę musiała zainstalować jeszcze raz wyszukiwarkę:D wiedziałam,że przedobrze:D:D ale co tam:D mój na pewno będzie sie nudził to z tym zrobi:D inażej żyć mu nie dam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Majek za herbatkę,Celulce za pączusia. Witaj Wełna u nas. Zaraz jade do miasta-przyszłam się tylko przywitać. Odezwę się niebawem. Fisia piatek koło 14 pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku ja nigdy nie robiłam badań na tarczycę bo nigdy nie miałam z nią problemów. Teraz tak dla świętego spokoju zrobiłam.Ja tez mam nadziej, że będzie ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug w poniedziałki środe i piątki mam kochana kurs prawa jazdy.😭 Boze cos sie zgadać nie możemy.by to.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej muszę się pochwalić ale chyba już bardzo rzuszek widać bo dzisiaj gdy odprowadzałam małą do przedszkola wychowawczynie pytały czy jestem w ciąży(nie widziały mnie 1,5 miesiąca) a powiem wam że przytyłam do tej pory 2 kg ale faktycznie brzuszek taki okrąglutki się zrobił|(i czuję już jak maleństwo bryka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fosiu!! a kiedy wyruszasz a trase:):) obiecuje powiem chłopakom zeby nie wyjezdzali w polske bo Fisia jezdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem laseczki.musiałam wyskoczyć do sklepu na chwilke Validosku no w piatek kończe wykłady a w sobote wyruszma w trase.więc Polsko uważaj!!!!! mam 30 godzin jazd więc śmieję się ze te 30 to mi zejdzie na placu zanim wyjade na miasto:P:P demiluna to super ,że czujesz fasolcie.pogłaskaj po brzysiu od cioci fisi. :( ja w ciązy nie jestem a mnie też pytają czy w ciązy jestem.bo bebech mam po ciązy z małą. wiecie co jest najśmiejszniejsze???? jak w ciązy nie byłam to ludzie mamę moją pytali kiedy babcią będą bo jestem w ciązy a jak w ciązy byłam i brzuch miałam jak betoniara to po porodzie mówili \"oooo nawet nie wiedziałam ze w ciązy jesteś\" :D:D:D:D:D powaleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demi to musi byc swietyne uczucie czuc jak cos cie gilga od wewnatrz w brzuszek:) Fisia moja cioteczka lat 30 tez mam dentke po 3 ciążach i czasem ktos pyta czy w ciazy i sie tym strasznie stresuje i denerwuje bo to cholerstwko nie chce sobie pujjsc a cwiczy i malo je :O Validosku ja tez chce na spotkanie:)tylko jak... musiala bym sie chyba teleportowac hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek daleko do nas nie maszbo co to jest 600km:D:D:D:D:D:D:D::D a z tą dentką to naprawde cięzka sprawa.chyba sie jej nie pozbędę co tak cicho siedzicie baby?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu mi też po pierwszej ciąży został wielki brzuchol, do tego zaraz po porodzie dałam się namówić lekarzowi na tebletki cerazzette i to był mój błąd mimo ostrej diety przy karmieniu przytyłam od tych taletek 12 kg i tak już zostało tak więc teraz startowałam z wagą jaką miałam w poprzedniej ciąży dzień przed urodzeniem małej i już się boję jak będę wyglądała w czerwcu, ale co tam czego się nie robi dla maluszka, a póki co uważam na to co jem i ile i jak narazie 2 kg do przodu czyli w normie. (ale ostatnio coraz częściej mam ochotę na tzw chłopskie tłuste jedzenie -niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Majek - Gratuluję :):):):) witamy w dolnej tabelce :D Dziubassku, mam prośbę ogromną do Ciebie... Dopisz mnie do listy mailingowej ;) e-bieta@o2.pl, poza tym to termin mam na 11.09. no niestety nieładna data. Ale powiem Wam, ze owu miałam trochę później, więc i termin może się przesunąć. Na razie to jest termin wyznaczony na podstawie @. Dziubassku, zapoznałam sie już jakiś czas temu z blogiem. No a teraz zajrzałam tam ponownie i widzę, że nieaktualne dane o mnie ;) Ale myślę, ze to sporo pracy Cię pewnie kosztowało, pięknie to zrobiłać. A zdjęcia dzieciaczków, cudo :) No ja nie mogę nadążyć z czytaniem Was ;) Chciałam więcej pisać, ale zanim ja Was przeczytam wszystkie, to już chłop mi z pracy przychodzi i z tęsknoty, że się cały dzień nie widzieliśmy, to się tylko nim zajmuje i już nie piszę nic :( Tym bardziej, ze teraz chodzę spać o 8.00 - tragedia :( Ale teraz \"Tatuś\" jest u fryzjera i mam chwilkę dla Was :) Otóż mam informację, mdłości przebrzydłe mnie dopadły :( A w środę gin pytał, \"jakieś nudności?\" a ja z uśmiechem, że żadnych, absolutnie :) i co? w czwartek mnie złapało :( Ale od wczoraj, to jest fatalnie :( Dziś o czwartej rano się obudziłam z tych mdłości, no i cały dzień mnie trzyma. Ale nie narzekam, bo nie takie rzeczy byłabym w stanie zaakceptować, żeby mieć dzidziusia :) to w zasadzie powinno być niedogodnością nie wartą wspomnienia ;) Jeszcze Wam opowiem, ze byłam u teściów w ten weekend i oni zostaną w tym roku potrójnymi dziadkami :) obie szwagierki też sa w ciaży - chyba Wam już pisałam :) I było tyle śmiechu, co nie miara np. teściowa pytała, co chcemy na kolację, ale oczywiście nasze głosy liczyły się podwójnie ;) jak się zebrałyśmy to sześcioma głosami przegłosowałyśmy bez problemu naleśniki z serem - mniam! Żona brata mojego męża będzie rodziła w marcu - ona już ma ładny brzucho i służy nam radami, co i jak w ciąży, tym bardziej, ze chodzą na szkołę rodzenia. A siostra męża ma termin na sierpień - oczywiście jeszcze nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi juz ci zmieniam wszystko wybacz kochana ale jest was tyle,ze nie nadazam za zmianami:( ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................8 cykl....19.01 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...6 cykl...04.01 🌻Dziubassek..22.....Trójmiasto.................4 cykl....27.12 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................4 cykl...02.01 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.3 cykl...27.12 🌻Agi37...........37....Warszawa.................4 cykl...19.01 🌻Millenia........25.....Katowice..................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28.....Warszawa.................1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27....Rzeszów...................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....02.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk......Szymon 4 lata............30.12 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..1 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..1 cykl...14.01 🌻Gooosha........24...Ballymena...................1 cykl....03.01 🌻Kasika1........23...Rzeszów..Kacper 21m-cy..3 cykl...29.12 🌻Gośka**........22.....Łańcut...............................29.12 🌻Titowa1........28....Irlandia...............1 cykl.........27.12 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Vichy .........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Melusia80.....28................................ciąża....20.07.08 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Madziulek81..26.....Gdańsk..................ciąża....22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .....27....Wrocław..................ciąża.....11.09 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża... 🌻Majek123.......22 ...Zakopane...............ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK....................E-MAIL......... 🌻FISIA29l....... ..steela1@wp.pl 🌻GOSIA*..........m algorzata001@interia.eu 🌻DZIUBASSEK..madzienka69@wp.pl 🌻VALIDOS27.. ...validos23@interia.pl 🌻MICHE LLE........Michelle_19@buziaczek.pl 🌻VICHY....... ......alibaba80@op.pl 🌻HERBATKA.......cubi s@wp.pl 🌻WIKTORIA80... .vanilka7@yahoo.com 🌻MAŁGOSIA........ Bgosiastepien@wp.pl 🌻AGI37...... ........gusiaa07@go2.pl 🌻SCHERING........b ea_kw@wp.pl 🌻KOUG......... ......anicaop@wp.pl 🌻KOŚĆ.............. .aldona1978@op.pl 🌻JULIK24... .........kiskap@poczta.fm 🌻MAJEK123...........majeczek18@interia.pl 🌻DAFODILEK..........e-bieta@o2.pl ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Hej! Witam Was wszystkie :) Tak sobie przeglądam Was! :) I jestem ciekawa (nie rozmawiałam z wami już ponad miesiąc :( ale się poprawię - nie z mojej winy ale nie będę się tłumaczyć) co tam u każdej z Was z nowości :) Czy któraś w tym czasie zaciążyła - ja jeszcze nie ale z wiadomych względów - miałam zabieg i muszę troszkę odczekać..... Pozdrawiam odezwijcie się, papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×