Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

malwinko chcemy chcemy:) bardzo:) cóz najbardziej ostanio tu zaskoczyła nas nasza ochorna:) KOUG 5tc:) normalnie wejdz soobie na 200 strone zobaczysz co sie działo:) ja byłam z kolezanka u ginekologa ona poszła na kontrole a ja z małym siedziałam:) jast słodki i ma dzis pół roczku:) reszta po straremu w pracy nie wiedziałam jak sie nazywam:) jutro wywiadówka i jakos ten tydzien zleci! aby do piatky! potem młada na ferie a ja odpoczywam:) wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni.......gdy nie ma dzieci w domu to jestesmy niegrzeczni:) pasuje idealnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titowa1
powrocilam, boze ilez tego jest!! wiecej niz w ksiazce! ja wlasnie wrocilam z pracy, padnieta... moja @ chyba nie wypadnie w ten czwartek, przesunela sie jak diabli, ale to chyba normalne po tym co mialam, pierwsza mialam rowne 6tyg po, a teraz wyjdzie mi na 1lutego, bedzie to 36dniowy cykl, no niezle...:( Badam sluz i te sprawy, kalendarzyk w moim przypadku zawodzi, ale wiecie co nigdy tak przedtem nie mialam, teraz ewidentnie wiem kiedy mam owulacje,coz organizm sie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dwoch dni mam PMS warcze w kolko na meza ale nalezy mu sie w koncu to my kobiety musimy za nich cierpiec! klade sie zaraz spac bo cos jestem zmeczona:O papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bede musiala uwazac na te \"wariactwa\" bo jeszcze musze poczekac na wyniki, i na kolejne 2 cykle moze wtedy bedzie najlepiej...choc biorac pod uwage nasze co niektore forumowiczki (mysle tu o Koug) widze ze nie ma regol hi hi :-) ;-) ale to fajnie jak nas zycie tak zaskakuje...:-) Yennyfer jak tam u ciebie samopoczucie? widze ze tez sie starasz, to dobra idea, w mysl spoleczenstwa, ;-) ciesze sie ja na swoja pierwsza @ czekalam 6tyg, dobrze ze wszystko wrocilo do normy, pozdrawiam cie. welna witamy w zborze;-) uklon sie, przedstaw sie, czekamy na dane...;-) bedzie Ci tu dobrze, bo mnie tam jest, popisze wyprodukuje sie i lepiej mi pozniej sie zasypia...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. niestety odkąd zalało nam się komputer kawą non stop jest problem i ciągle komp w naprawie. Szkoda bo tak lubie tu zaglądac, mam wiele zaległości kurde to juz ponad 200 stron, cieszę się, że ten topic nadal widnieje :D u mnie 17 tc, mdłości minęły, wrócił apetyt - fajnie moge jeść !!! brzucho wystaje takze czuję jak rośnie za kilka dni wizyta u gin. Pozdrawiam Was wszyskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pracy, po obiedzie, teraz siedzę i się obijam. Skończyłam dzisaj czytac książę pod tytułem \"Dlaczego mężczyźni nie umieją słuchać, a kobiety nie potrafią czytac map\" Super jest, dowiedziałam sie między innymi, dlaczego kobiety w ciąży nie powinny sie denerwować. Jak kobieta się denerwuje to do mózgu dziecka wydziela się testosteron i jest prawdopodobieństwo, że dziecko bedzie odmiennej orientacji seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spać!!!!!!!!!! gaszę światło!!! hihi jeszcze tylko skrobne coś mar---gerita 😘 chyba Cię tu telepatycznie wywołałam.jejku zastanawiałam się co u \"was\" się dzieję.jak tam teściu???? siadł na dup**e trochę??? Gooosha naprawde super musi być ta ksiązka.jak ją spotkam o napewno kupie.2 egzemplarze.dla mnie i męza. Titowa masz rację.takie niespodzianki są u nas mile widziane:Da cykle to chyba ja mam najdłużesze bo nawet 40 dniowe.masakra Dziubassek warcz warcz tylko nie gryź:D malwina29no własnie.opierd**ol Ci się nalezy i to niezły.tak olać koleżanki na topiku???wstyd.:P kolejna rzyga ......Dafodilek .no to na święta jak się wszystkie wnuki zbiorą to dziadki zwariują:P:P ide spać laseczki aaaaaaaaa właśnie dzisiaj się dowiedziałam ze cały przyszły tydzień mam zajęcia na \"L\" a już myślałam ,że będę jeżdzić od soboty😭 gasze swiatło dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nakopię Ci jednak w piatek....... Agi słonko czekałam cały dzien az się pojawisz zeby Ci zyczonka złożyc. Chyba się nie doczekam.Jutro sobie przeczytasz najwyżej. Na blogu zostawiłam wpis - 4 U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzien doberek:) fisiu ja tez prosze o taki egzemplarz ksiazki:) moze wreszcie zrozumiem facetów:) miłego dzionka ja zmykam do pracy:) hha ale obiecuje sie nie przemeczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dosiadam się do porannej herbatki. Dziubassku -noc przespana czy przehulana? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bardzo! ja wpadam na szybka kawke i znowu musze ogarnac robote.rany ja chce juz piatek!!! klaniam sie grzecznie i przedstawiam:wełna ,miasto Warszawa, wiek 24 ,cykl staran 3,ostatnia @ 4.01 . jeden mąż na stanie, dzieci brak,biorąc pod uwage ze to szczesliwy topik mam nadzieje ze szybko sie to zmieni :) pozdrawiam i zycze milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No....supcio kolejna Warszawianka :D Oj zmieni się wełno zobaczysz :) W tym topiku jest jakas magia-przynajmniej ja tak uważam. basiunia* i scherring-jeszcze Wy się zameldujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug noc byla spokojna i jak najbardziej przespana! przed @ mam zły humor i bez kija nie podchodz ;) jak tam badanka? Validos to dzis razem cwiczymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dopiero wstałam a już mi chcą nakopać do d**y.oj ja biedna...... dziewczyny jak macie jakiś sprawdzony sennik na necie to podajcie mi linka....bo głupoty mi sie juz którąś noc z kolei snia i muszę to sprawdzić koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! a ja mam swiety spokoj do piatku, bo nie ma szefostwa w pracy. Bylam wczoraj u gina, jest OK, ale ponoc wygladam jak smierc i powinnam isc na L4, narazie odmowilam, ale wroce do tego tematu za miesiac, dwa. Wtedy pojde na stale. Kilka dni zwolnienia drazni moje szefostwo bardziej niz stale na nim siedzenie. no tak, wtedy mozna na zastepstwo kogos znalesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................E-MAIL......... FISIA29l....... ..steela1@wp.pl GOSIA*..........m algorzata001@interia.e u DZIUBASSEK..madzienka69@wp.pl< /a> VALIDOS27.. ...validos23@interia.p l MICHE LLE....... .Michelle_19@buziaczek.pl VICHY....... ......alibaba80@op.pl HERBATKA.......cubi s@wp.pl WIKTORIA80... .vanilka7@yahoo.com MAŁGOSIA........ Bgosiastepien@wp.pl AGI37...............gusiaa07@go2.p l SCHERING........b ea_kw@wp.pl KOUG......... ......anicaop@wp.pl KOŚĆ.............. .aldona1978@op.pl JULIK24... .........kiskap@pocz ta.fm MAJEK 123...........majeczek18@interia.pl DAFODILEK..........e-bieta@ o2.pl AVINION .............private78@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Panie w ten pochmurny dzionek:-))) kawka już na stole ale pączków dziś nie ma bo zaspałam do pracy. jeszcze chyba mojego maila brakuje. katcebula@orange.pl miłej pracy a tym co mają wolne przyjemnego leniuchowania:-) ach jakbym sobie poleżała pod kocykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry. Witam nową koleżankę. Fisia rzeczywiście książka super, ja zaczynam czytać ją drugi raz i wybieram najfajniejsze fragmenty do przeczytania dla mojego marudy. On nie lubi książek, poza tym momentami jest troszkę za bardzo naukowa i przynudza. Miłego dnia dziewczynki, lecę do pracy bo sie zaraz spóźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o no to ładnie spotykacie sie:) a ja mieszkam chyba na jakims odludziu:( Koug to taka podrozniczka wiec mam nadzieje,ze kiedys sie spotkamy nad morzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie spotkanie? gdzie spotkanie? ja tez chce sie spotkac! jest tu ktos z Krakowa??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a do kogo ja pisałam kózko jak nie do Ciebie? Ania masz jak dojechać do Jaworzna? 60km...tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Skarbie nie bardzo..w weekend moze ale nie obiecuje. Od mezula jestem uzalezniona, a on chumorzasty raz zawiezie 10 razy nie zawiezie. Naprzyklad w sobote jechalismy do kina, pod kinem powiedzialam mu cos co mu sie nie spodobalo i...zawrocil ze mna do domu. Tyle bylo z kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis wywiadówka:(:( wrrrrrrrr ale mezus jest dzis!!! cóz jeszcze koncówka @ ale chyba nie wytrzymam:) hahahahhaahah a co do tupania noga! czasem nawet trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×