Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Witam wszystkie kobietki, serdecznie dziękuje za miłe przywitanie, mieszkam w bytomiu, pracuję w chorzowie, w tej chwili czekam na @, mam nadzieje że nie przyjdzie, od jakoegoś czasu dziwne sny mnie dręczą i spac nie moe już 3 noc mam nie przespaną, jakies dziwne etapy przechodzę, mam takie wygodne łożko żle mi się spi, co jest kurcze. Dzisuaj budziłam się chyba ze 4 razy w nocy. Oj kobietki fajnie że tak duzo pieszecie, jest co czytać, naprawdę fajna stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka1 no co ty na test za wcześnie, 24 dzien coś ty, poczekaj do dnia spodziewanej @, wiesz że dzisiaj mteż moj 24 dzięn, lecimy tak samo? POwiedz jakies objawy masz, coś odczuwasz, czy ten teścik o tak zrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:-) chyba spóźniłam się na kawkę:-( Fisiu bardzo Ci dziękuje za maile, bardzo fajne. No ale ta scena erotyczna,hmmmm współczuje kamerzyście:-)) Zabieram się do pracy ale nie omieszkam tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsika!! zadnych dołów juz mi wyskakiwac:)juz i z niego!! a ja sobie sypialnie ogladam:)a ta @ moze nie przyjdzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha .witaj sąsiadko.do bytomia mam jak to sie mówi"rzut beretem" jest co czytać oj jest bo my tu takie gaduły jesteśmy.niekiedy nazwa topiku nie jest adekwatna do tego o czym piszemy. cebulka.🌼hehe filmik dobry.wypadki chodzą po ludziach.mam rozumieć ,ze moge przesyłać dalej filmiki?bo to co przesłałam to nawet nie 1%tego zo mam(ale się pochwaliłam:P) mała Fisia już wstała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika1no nieeeeeeeeee.@ nie ma to dobry znak a faktycznie na test za wcześnie. proszę mi się tu nie dołować.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi kafe nie chodzi, widzę, że są jakieś wpisy, ale nie mogę ich odczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha o nas więcej na blogu dziubassek(ma adres w stopce) a jak chcesz więcej wiedzieć to kliknij do mnie na gg mój numer w nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nop teraz widze, dzięki dziewczyny, kochane jesteście❤️ Chyba za bardzo sie nastawiłam, bo śluz mam taki biały i gęsty, no zupełnie inny niż zazwyczaj w ten niepłodne dni i temp utrzymuje sie na 37, 1, nie wiem co mi się stałó, dlaczego tak to przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika😘luzik.każda z nas co miesiac wariuje:D:D:D:D cebulka ciąg dalszy maili.kolejne ida do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu aj kawke:) prosze:) !!!!!!! ja pół dnia z mezem na telefonie-debata:) 2 czy 4 spadowy dach:) hahahahaahaha mamy tematy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos kawe podano chciałabym miec taki temat.jak narazie to z mężem uzgadniamy ale....tapete do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny fisiu załapałam się jeszcze na kawusię?? anucha26 witaj ja też jestem z Bytomia(chociaż teraz mieszkam w Anglii) i widzę że nawet jesteśmy z jednego rocznika. ja niestety miałam dzisiaj kiepską noc- nie mogłam spać a do tego maleństwo tak się ulokowało że co godzinkę biegałam do ubikacji ale co tam. Dzisiaj się nie najlepiej czuję nie dość że jestem zmęczona i chce mi się spać to jeszcze brzuszek mnie pobolewa. muszę się chyba położyć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu dziękuje za filmiki:-) My z mężem narazie kupiliśmy działke i wybralismy projekt domku...może w tym roku ruszymy z budową. Dziś 3 m-ce mijają jak moj Aniołek postanowił zmienic date urodzin...:-( myśli wracają....i wtedy jest mi tak źle....ale nie będę już płakać....no może troszkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka mów jak będziesz chciała więcej filmosków i nie smuć się kochana demiluna na kawke się załapałaś .widzę,że nie wszystkie dzisiaj dobrze spały.buziaczki dla Wikusi😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulaka:) nie smuc sie!!!!! my tez mamy dopiero działeczke;) i tez moze w tym roku ruszymy! kwestia tylko czy uda nam sie z pozwoleniami i kredytami złatwic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Dziewczynki, że mi dobrze radzicie. Ja naprawde się staram. Ale tak to jest jak traci się Kogoś Kogo tak bardzo się pragnie i kocha:-( Ale nie po to tu jestem z wami,żeby Was dołować. Wybaczcie! Z nerwów zjadłam całą czekoladę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo Cebulka a sie nie podzielilas:P ja tez lubie słodkosci:) ale dzis zakrecony dzien i w dodatku leje sie ze mnie :O Majek dzieki za smieszne mailiki:) Kasika za wczesnie ,za wczesnie;) trzymam kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie ma żadnych dołów !!!! Kasia wypieprzamy z kalendarza każdy 23 dzien w roku i wraca w te pędy banan na buzie. :D Kasik to samo zadych dołów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug wywalamy każdy 23!!! no chyba,że dla którejś z Was to szczególny i ważny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik!! ja tydzien temu dołowałam:) ale juz jestem ponad dołem..............wiec juz wyskakuj bo Cie siłą wyciagne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×