Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

cebulka jutro z rana będziesz miała nową dostawe maili:P przyszukuj się na buuuum a moja perła poszła połozyć się koło młodej(bo nie chciała spać) i zasnął razem z nia.słysze jak chrapie:D:D:D niedźwieź a nie perła zaraz go będe musiała \"przenieśc\" bo z małą się nie wyśpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu Ja Perełką nazywam moją Córeczkę Nadie:-)) a Męża co najwyżej Tygrysem:-)))) zdjątka już poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaaaaaaaaaaaaa hihihi myślałam ,że posłodziłaś męzowi:D:D:D:D:D:D:D:D:D no wiec moja perła śpi z niedźwiedziem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka chyba korki są na drogach bo jeszcze nic nie mam ja też Ci zaraz wyśle moje i mojej familki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko patrzeć jak Koug nam światło zgasi:) Cebulka zdjęcia rodziny Fisi juz się wysyłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu Twoje zdjątka obejrze jutro bo swoje wysłałam z firmowego konta no chyba że jeszcze raz wyślesz mi na kasia@kat-mar.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam pocztę i nic nie ma :( ochronie to już nikt aktów nie wysyła :(:(:( BA nawet normalnych fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug kochana Ty chcesz oglądanie aktów fasolcie zdemoralizować????? cebulka wysłałam zdjęcia ale skoro nie możesz ich odczytać to ja z rana Ci prześle na ten drugi adres.teraz ide niedźwiedzia budzić niech przejdzie do małzeńskiego łoża do żonki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi się w oczkach jeb**e.ide spać kochane proszę mnie obudzić o 7.55( bo o 8.00 leci na 2 M jak Miłośc)dobrych i erotycznych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie zmolestuj za bardzo mojego męża !!! Chciałabym go w piatek rozpoznac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 to moje urodzinki (lipiec) ale może nie istnieć bo z roku na rok to oznacza że jestem coraz starsza. Czy dzisiaj ja gaszę światło?? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy gasicie swiatła:) a ja je zapalam:) cebulko sprawdze poczte:) i te zdjecia :) w negliżu!! własnie leci piosenka która dedykowałam mezowi na slubie: \".......jestes moim najlepszym snem, snem jaki przyszło mi teraz snic ,snem na pogodne dni, z toba bedzie mi duzo lżej........ pieknie było:) cóz ide na kaweke:) KOUG prosze fasolki niedemoralizowac! Fisiu przepis prosze a na sajgonki podam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko nie mam zdjec:) a nasza pomaranczowa mysli ze cos zdziała:) hahahahahahaha niestety nie tu:) juz na nas nie działaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki.😘 Koug jak widzę miałaś racje. Validosku 😘 ignoruj cytrusa Cebulcia 😘 dostałam zdjęcia.dziekuje bardzo.fajna laska z Ciebie a córcia wypisz wymaluj cała mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj mam mezusia:) ale sie ciesze:) cebulko prosze o fotki!:) albo Fisiu mi przeslij!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku zaraz Ci prześle. dziubassek wyspana??? Validos ja własnie żłope ricore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Odpoczywałam od kompa, te dni 22-23 były cieżkie, równy m-c od zabiegu, ech, nie chcę do tego wracac. Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko mam zdjecia od Fisi Twoje:) sliczna z Ciebie kobietka a mała:) cóz juz ja pilnuj bo penwie chłopaki sie juz szykuja w kolejce:) wysłam swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mogę Wam dac przepis na te naleśniczki ale z głowy bo innego nie mam. mięsko mielone smażymy na oliwie (takie rozdziabdziane)dodajemy pieczareczki z cebulką i to razem dusimy.zalewamy fasola czerwoną (z puszki-wraz z wodą) i to wszystko wymieszać laseczki czekamy az mięsko wypije cała wode z fasoli. między czasie smażymy naleśniki. gotowe mięso nakładamy na naleśnika i zwijamy go w rulon posypujemy serem żóltym i wkładamy na 5 minut do piekarnika mówie Wam palce lizać. do tego tzatziki mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE KARMIĆ TROLE!!!!! Dień dobry Dziewczynki:-) Mam nadzieje,że te akty Was nie zgorszyły:-)) Minął 23 więc zapraszam na szybką kawkę i spadam do pracy. Miłego dnia dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiuniu a mozna powiedziec,ze sie wyspalam ale zawse ta godzinka wiecej by sie przydala:) jesli chodzi o jedzenie to ejstem wybredna a nalesniki najlepiej mi smakuja na słodko z twarogiem zasmarzane:) Validosku wyslij mi focie Cebulki jesli sie zgodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny jesteście naprawde kochane, jestem tu nowa, a tyle słysze miłych słów, dzięki😘 ❤️ Maiałam doła, bo spotkalismy sie wczoraj z naszymi znajomymi, Koleżanka jest w 5 miesiącu i cały czas pytała, kiedy my i czy się staramy i czy coś nie tak blee:( Ale dziś mi już lepiej, co ma być to będzie.. zresztą może jeszcze nie wszystko stracone, póki nie ma @, to jest nadzieja... Moje (nasze) zdjęcia możecie zobaczyć w stpopce. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku Przepraszamm ale miałam zamiar wysłać Wam wszystkim zdjęcia ale jak Fisia może to niech roześle w powołane ręce:-) Ja też poprosze Wasze. katcebula@orange.pl już uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 😘 nic się nie przejmuj gadanie czy wypytywaniem o Twoja ciąze.ja mam tak non stop.pochwaliłam się kilka miesięcy temu,że chcemy i staramy sie o maleństwo to teraz wszyscy"no i co ?jesteś w ciązy" mnie też to wkurza ale co mam zrobić.jakby ktoś był bardziej taktowny to by nie pytał o takie sprawy. cebulka a moje zdjęcia doszły do Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Fisia, ja tez powiedziałam jej kiedys, że biorę folik i teraz nie daje mi spokoju.:) Muszę coś wymyślić na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×