Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hehe ale smiesznie a jak takie cos spłodzic? Dafi Wszystkiego Naj Naj Naj lepsiejszego !!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu:) to sie córeczka wdała w mamusie:) hahahaha ale to zdrowy objaw ze inetersuje sie dupkami acetów a nie kobiet:) Dafolidek:) ciesze sie ze mdłosci sie skonczyły:) ŻYCZONKA: DAFOLIDKU: a więc zadnych mdłości teraz tylko piekna ciąza:) i raoć z malenstwa poród-hmmm jak Koug bedzie asystkowac to bedzie na pewno szybki:) duzo słonka bez wzgledu na pogode za oknem samych wspaniałych ludzi na Twej drodze duzo duzo miłosci:) radości i duzo zdrówka:):):) Fisiu miłej jazdy:) Koug❤️ miłego dnia dziubasku jak nastrój:) mam nadzieje ze z nami lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy kobieta ma 5 lat: Oglada sie w lustrze i widzi ksiezniczke. Kiedy ma 10 lat: Oglada sie w lustrze i widzi Kopciuszka Kiedy ma 15 lat: Oglada sie w lustrze i widzi obrzydliwa siostre przyrodnia Kopciuszka: - "Mamo, przeciez tak nie moge pójsc do szkoly!" Kiedy ma 20 lat: Oglada sie w lustrze i widzi sie "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, wlosy za bardzo krecone albo za proste", ale mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 30 lat: Oglada sie w lustrze i widzi sie "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, wlosy za bardzo krecone albo za proste", ale uwaza, ze teraz nie ma czasu, zeby sie o to troszczyc i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 40 lat: Oglada sie w lustrze i widzi sie "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, wlosy za bardzo krecone albo za proste", ale mówi, ze jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 50 lat: Oglada sie w lustrze i mówi: "Jestem soba" i idzie wszedzie. Kiedy ma 60 lat: Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy juz nie moga na siebie spogladac w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa swiat. Kiedy ma 70 lat: Patrzy na siebie i widzi madrosc, radosc i umiejetnosci. Wychodzi z domu icieszy sie zyciem. Kiedy ma 80 lat: Nie troszczy sie o patrzenie w lustro. Po prostu zaklada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, zeby czerpac radosc i przyjemnosc ze swiata. :-)))) Moze wszystkie powinnysmy duzo wczesniej zalozyc taki liliowy kapelusz... Wyslij ten tekst do pieciu fenomenalnych kobiet, które znasz i swietuj z nimi "Miesiac Pieknych Kobiet". I jezeli to zrobisz, przydarzy ci sie cos dobrego :))))))))) Pieknego dnia i nie zapomnijcie liliowego Kapelusza !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Validosku -- ładni tekst :) Dafi -- gratulejszyn końca sensacji! to spora ulga, i to w 12 tc, nio ładnie.... (ja się do 16 męczyłam, a teraz mi sporadycznie zdarza). No i 🌼 urodzinkowy !!!!!! Fisiu -- zabawa w doktora??? no ładnie w takim młodym wieku, hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Widzę że mamy tu klan wrześniówek :) Ja też jestem z wrzesnia!! Dziubassku cieszę się że twój nastrój się poprawił 🌼 najważniejsze mieć jasno sprecyzowany plan a reszta już sama się potoczy i nawet się nie obejrzysz a juz będzie grudzień i życzę Ci z całego serca by wszystko ułożyło sie po Twojej myśli ❤️ Dafodilku ❤️ spóźnione ale najszczersze życzenia Ci składam, przede wszystkim zdrówka i pomyslnego rozwiązania a potem wiele pociechy z dzieciątka 🌼 Fisia niezła jazda z tymi dzieciakami!! Podobno najlepiej takie sytuacje traktować naturalnie ;) haha Ja też mam z tym \"problem\" tylko chyba nawet większy haha u mnie to istna Sodoma ;) Całują się wszyscy nawzajem Paulina - Tofunmi, Tofunmi - Kubuś, Kubus - Paulina a do tego są o siebie zazdrośni! Dobrze że moja Weronika jeszcze się w to nie miesza ale juz sie boję co to bedzie jak do przedszkola pójdzie ;) Życzę Wam wszystkim miłego dzionka. Ja zmykam do obowiązków - zbliża się 9.00 trzeba dzieci do szkoły i przedszkola zawieźć. {kwiatek]🌼 dla wszystkich kobitek :) Lubię z wami zaczynać dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku -- chyba najgorszy dołek już masz za sobą 🌼 Kochane, dziś częstuję bułeczkami półfrancuskimi z porzeczkami !!!! boskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski laski ... w piękny, słoneczny dzień.... wiedziałam że będe mic duze zaległości w lekturze ,ale że takie ..hoho... dziś mam wolniejszy dzień i jestem z wami zawsze jest tu tak milusio,skąd wy bierzecie tyle czasu by tu tak często zagladać i tyle postów zostawiać ja z ledwościa na bierzeąco jestem z NK.:-):-)i zazwyczaj wskakuje na chwilke przed snem ....witam milutko nowe koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejka ale wy wcześnie wstajecie. Miłego dnia, ja muszę już iść do pracy. Jeszcze 5 dni mi zostało do urlopu, jupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dziś taka cisza spicie czy cuś...Dafi supcio że mdłosci to już wspomnienie teraz będzie tylko lepiej pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś śpiąco dziś w ogóle... zasnęłam dopiero o 2 w nocy :( Fisiu kawusia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puki co pozbylam sie roboty na jakas godzinke, teraz pączus z herbatka owocowa:P chce ktos paczka z toffi? tak, najgorszy kryzys za mna ale nie wiem na jak dlugo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja tez jakas nieprzytomna chodze. Harbatko ja chetnie napije się kawy, fisia jeszcze szosuje po drogach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pijemy bez Fisi... jak wróci podamy drugą kawusię :) usypiam! jutro doktor :) mam nadzieję na L4... trzeba odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatko a nie mozesz poprostu powiedzieć, że chcesz zwolnienie i już?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałam że to zemna jest coś nie tak bo ja spać nie moge od paru dni a kiedy zasypiam to juz trza wstac a z niedzieli na poniedziałek to myslałam ze szpitalem sie zkonczy ta noc ,ale ....jeszcze chodze ale kolezanki mowia ze kiepsko wygladam , aj gorzej niż kiepsko sie czuje boje sie isc do lekarza bo ... boje sie diagnozy jedno wiem ze me serducho i i nerwy muszą isć na urlopik bo inaczej kiepsko byndzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pijemy ta kawusie z wami razniej ja mam delicje tylko ale zawsze cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobię Cebulko... dojazdy stały sie "nieco" kłopotliwe ;) zwłaszcza powroty... z powodu uwaga! ........... pęcherza..... nie daję rady wytrzymać 1,5 godz bez łazienki, a jak małe wbije piętki w pęcherz, to jezzzzziu... natychmiast do WC ;) a tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka to daj malemu namiary ze wychodzisz by był grzeczny co by mamuska doszła do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatko no to jest problem z tym siusianiem, sama pamietam jak latałam za wc. W nocy ledwo co zasnełam a juz budził mnie pęcherz:-) no i to swędzenie jeszcze mnie męczyło, drapałam sie i drapałam:-)upierdliwe to było. Zaraz ide z Małą na spacer bo siedzi juz tydzień w domu a jutro na kontrole do lekarza i bilans 6-latka.Moja panna duzia:-) Wiolu delicje mniam ja bardzo lubie jak sie przysiąde to całą pake na raz wcinam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu zdrówko przede wszystkim:-0 ja tez olewałam bo sądziłam że taka młoda trzydziecha na nic nie ma prawa chorowac:-) ale wziełam tydzień wolnego i porobiłam troche badan: tarczyce, ekg, morfologie, usg, ginekolog (weterynarz), i jeszcze chce zrobic rtg płuc. dla spokojności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strach mnie paralizuje przed lekarzem sama wiem ci sie dzieje i dobrze to nie wyglaa ale z dnia na dzień licze ze bedzie lepiej jade na hydroxyzinum i ... lepiej czekam do piatku ...cebulko u mnie delicja zapas zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy nawet jest ok... małe śpi... ale budzę się zwykle tylko raz, ok. godz. 1 w nocy i muszę siusiu, potem już do rana spokój, jak narazie ;) Skóra mnie nie swędzi tak mocno. Za to mam kaszel i chyba przepuklinę :( Oj dzisiaj marudze widzę...... Jak ja bym chciał iść na spacerek do lasu.... ehh. A wczoraj oglądaliśmy wózeczki w sklepie :D szukaliśmy Tako, ale nie było. za to taki ładni jeden był.. ABC DESIGN czy coś. na zdjęciu jest niepozorny, ale na żywo boski :) no i 15 kg :D i malutki po złożeniu, ah i eh! tylko gondolka jako wkład wsuwana... nie wiem czy to dobrze. Jak nie kupię w najbliższym czasie czegoś dla bobo to się wścieknę... jakieś ciśnienie mam dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolciu -- obyś miała schorzenie, które "samo" przechodzi. Natomiast wiem, że im szybciej lekarz postawi diagnozę tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze zdrowko to podstawa i powiem wam szczerze ze az sie wstydze ze taka trzydziecha i baba herod, ale to na pozur a w srodku .... no cuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×